Styczniowe mamusie 2015, cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-15, 09:55   #61
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Bajlaga skoro lekarz powiedział ze dziecko sie dobrze rozwija to bedzie wszystko w porzadku

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

W przekonaniu utwierdza Cie polowkowe
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:16   #62
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Karoloo moze teraz wychodzi jazda rowerem? Bo to w sumie pozycja taka pochylona bardziej. Sa tez w aptekach takie okłady które mozna na ciepło stosować lub na zimno napewno z firmy nexcare ale pewnie z apteo maja tez odpowiednik. Moze spróbuj jakis ćwiczeń rozciagajacych dla kobiet w ciazy na ta partie ciała
Hm raczej to nie przez rower bo za długi okres czasu minął. Przejdę się w poniedziałek do apteki i wypytam o wszystko TŻ tez mi już gadał o ćwiczeniach ale ze mną jest jeden problem- nie dosć ze są mega nudne to nie lubie sama ćwiczyc, prędzej się w poniedziałek przejdę na joge
dzięki za pomoc
Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
Karoloo na plecy to "gorąca" woda, polewanie w kąpieli, ale problem jest taki, że jak wyjdziesz z wanny to ból lubi wracać. Pewnie maluszek uciska Ci coś. U mnie masaż raczej wzmaga ból.
Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
Karoloo jak ciasto? daj wirtualny kawałek
Nic nie pozostaje innego jak katowanie się cieplusią wodą, chociaż nie ukrywam uwielbiam taki wręcz wrzątek

A kawałek za chwilkę prześlę tylko zrobie zdjęcie tel
Cytat:
Napisane przez bajlaga Pokaż wiadomość
lilijka3 ja jakoś śledzi nie umiem czuć, a co dopiero jeść

Karoloo oby ból się już nie pojawił

ja się dzisiaj budziłam 516556 razy w nocy ! nie wiem co będzie z mega brzuchem jak się przebudzę, to za każdym razem rogal leży na ziemi, jakaś zła postać mi go zabiera i rzuca na ziemię


dusiolka ja nie czuję żadnych ruchów ani żadnego łaskotania, NIC
dziękuje

Spokojnie doczekasz się ruchów u mnie nie są one regularne ale cierpliwie czekam
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:18   #63
bajlaga
Zadomowienie
 
Avatar bajlaga
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 567
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Bajlaga a który to tydzien? Poczujesz poczujesz u mnie nie moze to nazwać laskotaniem to ewidentne dobijanie sie;p teraz juz codziennie a wcześniej tak nie było;p
18t6d, jutro 19 w 16t czułam jakby wypychanie, teraz nie czuję nic... chciałabym już czuć Maleństwo codziennie, byłabym spokojniejsza

mam nadzieję, że na połówkowym dowiem sie samych dobrych rzeczy... niech już w końcu będzie dobrze

lilijka zazdroszczę ja też chcę!!!

Edytowane przez bajlaga
Czas edycji: 2014-08-15 o 10:20
bajlaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:21   #64
justynalyp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 553
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

moja teraz wieczorami mi się tak rusza, że nawet staję się to denerwujące, bo nie mogę zasnąć, tylko ciągłe bulgotanie, a dzisiaj rano normalnie mnie kopała, śmieszne uczucie.
skarpetki dwie pary kupiłam w h&m za 14.90zł, a spodnie, bluzę i body w smyku za 30zł(przecenione z 80zł) . jak się dobrze pogrzebie to można jeszcze coś znaleźć bardzo tanio.
justynalyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:23   #65
justynalyp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 553
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

tam coś nie poszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0394.jpg (115,8 KB, 36 załadowań)
justynalyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:36   #66
Zuzanka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

LindaC masakrycznie współczuję śmierdzenia:P heh na samym początku ciąży, tak mi wszystko śmierdziało, że najchętniej przebywałam wogóle na dworze... Niezły ubaw miala ze mnie rdzinka jak do tego wszystkiego dochodził płacz na zawołanie z okazji "wszystko mi śmierdzi"

Maritxell też używam tej oliwki i kupiłam ostatnio jeszcze balsam z Lirene "Będę mamą", bo mimo oliwki zauważyłam pierwsze rozstępy na piersiach nie mam pojęcia czy to coś pomaga, ale jak czytałam troche w internetach to ponoc wszystko ściema jest...

Bajlaga Nie, w przegotowaną wodę sie nie bawiłam mieszkam w małej miejscowości i tu wode mamy super, niektorzy nawet piją taka prosto z kranu... (ja aż tak daleko sie nie posuwam:P) Właśnie też kompletnie tego nie rozróżniam (tego bolu) i potem chodzę i myśle czemu tak jest a na konieć śnią mi się jakieś szpitale

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bajlaga Pokaż wiadomość
18t6d, jutro 19 w 16t czułam jakby wypychanie, teraz nie czuję nic... chciałabym już czuć Maleństwo codziennie, byłabym spokojniejsza

mam nadzieję, że na połówkowym dowiem sie samych dobrych rzeczy... niech już w końcu będzie dobrze

lilijka zazdroszczę ja też chcę!!!
Na pewno niedługo poczujesz maluszka wydaje mi się, że na początku czułam tylko takie przelewanie się (i wlasnie nie byłam pewna co to) a teraz do mnie puka zazwyczaj najbardziej się uaktywnia jak coś zjem dobrego Zapuka do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie pewnie

Możesz przypomnieć kiedy masz połówkowe? Trzymam mocno kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

justynalyp kurcze ja nie mam Smyka koło siebie nigdzie hm jest ale bez dzialu dla maluchów... to niesprawiedliwe....
Dziewczyny a co z Pepco? Kupujecie tam ciuszki? Ostatnio jak byłam byla mega wyprzedaż! body, kaftaniki, pajacyki wszystko dosłownie za parę zł, tylko zastanawia mnie jak ten materiał się zachowa po praniu...hm...
Zuzanka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:37   #67
bajlaga
Zadomowienie
 
Avatar bajlaga
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 567
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Zuzanka to i tak wszystko mamy zapisane w genach... ale wg mnie jak się zachowuje dobre nawilżenie to jest szansa, że możemy trochę pomóc w rozciąganiu naszej skóry
co do wody, u nas jest tragiczna... i droga!
nie mogę się doczekać tego pukania, kopniaków połówkowe mam 21.08, w 19t5d


Co do Pepco, widziałam tam bodziaki za 5 zł, ale potem stwierdziłam HMM, a jeśli to wypiorę i szwy nagle zmienią położenie? W lumpku są rzeczy używane, wyprane sto razy, a szwy wciąż są na swoim miejscu i z materiałem się nic nie dzieje, więc czasami lepiej kupić używane, które posłuży 5 pokoleniom jeszcze


Ps. A Ty który masz tydzień? Nie wiem czy jesteś na 1. stronie, jak jesteś to przepraszam za moje lenistwo


justyna ale to słodziutkie no i naprawdę w promocjach idzie wyhaczyć cuda

Edytowane przez bajlaga
Czas edycji: 2014-08-15 o 10:40
bajlaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 10:41   #68
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

hej hej
my sie zaraz zbieramy do rodzinki ale widzę że za oknem pogoda będzie piękna

Linda, a tak jakos nas naszły wątpliwości co do Janka ale pewnie przy nim zostaniemy

a do avatara sama nie mogę się przyzwyczaić ale tak mi się te butki spodobały że o jej

Bajlaga, spokojnie kochana, nie pocieszyłaś mnie z tymi ruchami bo teraz widzę jak się brzuch rusza a jestem właśnie w 16tc
mam nadzieję że poczujesz i Ty niedługo takiego kopniaka że Ci się odechce

Kinqa, kciuki za wizytę w szpitalu będzie dobrze zobaczysz

Dusiolka, mam pytanie do Ciebie a co sądzisz o tribiotyku na tą moją mega diodę? ona jest naprawdę olbrzymia i taka dziwna
niektore beda rodzić w lutym (pewnie ja) wy już będziecie mieć dzieciaczki a mnie będzie skręcać że jeszcze wyjść nie chce

Justyna, super rzeczy
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:42   #69
justynalyp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 553
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

ja w pepco kupiłam body 3zł za sztukę w domu okazało się, że są krzywe, kupiłam też jedne spodenki, ale nie wiem czy po praniu coś z nich zostanie. Za to sukienki za 20zł, są według mnie w porządku jakościowo. W smyku można kupować przez internet, ale wiadomo, że to nie to samo co dotknąć, pomacać.

smerfetka octenisept też się spiszę.

Edytowane przez justynalyp
Czas edycji: 2014-08-15 o 10:45
justynalyp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:42   #70
smerfetka2808
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka2808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 4 072
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Cytat:
Napisane przez bajlaga Pokaż wiadomość
Zuzanka to i tak wszystko mamy zapisane w genach... ale wg mnie jak się zachowuje dobre nawilżenie to jest szansa, że możemy trochę pomóc w rozciąganiu naszej skóry
co do wody, u nas jest tragiczna... i droga!
nie mogę się doczekać tego pukania, kopniaków połówkowe mam 21.08, w 19t5d


Co do Pepco, widziałam tam bodziaki za 5 zł, ale potem stwierdziłam HMM, a jeśli to wypiorę i szwy nagle zmienią położenie? W lumpku są rzeczy używane, wyprane sto razy, a szwy wciąż są na swoim miejscu i z materiałem się nic nie dzieje, więc czasami lepiej kupić używane, które posłuży 5 pokoleniom jeszcze


Ps. A Ty który masz tydzień? Nie wiem czy jesteś na 1. stronie, jak jesteś to przepraszam za moje lenistwo


justyna ale to słodziutkie no i naprawdę w promocjach idzie wyhaczyć cuda
z Pepco są podobno bardzo dobrej jakości te ciuszki
ja się tam będę zaopatrywać
__________________
wreszcie z nami
Synek 03.01.2015
smerfetka2808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 10:54   #71
Zuzanka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Bajlaga Co racja to racja tylko, że ja coś nie bardzo umiem szukać w tych lumpkach, moja mama mnie tam zastępuje ostatnio dorwała komplecik z Primarku (śliczny jeszcze z metką

Kupiłam parę sztuk na próbę, jak je wypiorę to dam znać czy coś sie zniekształciły

Chyba mnie nie ma na 1 str dzis jest 19t0d a połówkowe mam niedługo po Tobie 25.08 (20t3d będzie jak dobrze licze
W ogóle tak patrze, że między naszymi dzidziami dzień różnicy tylko jest nie?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

justynalyp właśnie kurcze wolałabym pomacać:P ale cenami to mnie zabili w Croccodrillo... weszłam tak z ciekawości i spodobał mi sie komplecik kaftanik plus pajacyk cena 45zł, pomyślalam, że jeszcze ok, ale potem sie okazało, że to cena za kaftanik!! Za calość 45 plus 45 za pajaca.... Powariowali...
Zuzanka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 11:04   #72
bajlaga
Zadomowienie
 
Avatar bajlaga
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 567
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Zuzanka90 dla siebie to nic nigdy nie znalazłam ciekawego w lumpku, jednak dla dzieci są naprawdę piękne ciuszki i materiały są przecudowne, czysta bawełna, miękkie... super

to daj znać potem jak te z Pepco, choć wg mnie lepiej jest kupić używane, a lepsze jakościowo, no albo nowe lepiej szyte, bo żal mi będzie wywalać takich małych słodkich ciuszków

oo, ja mam dzisiaj 18t6d, więc faktycznie chyba 1 dzień różnicy masz termin na 11.01 ?

W Coccodrillo czy jak to sie pisze, ciuszki mnie nie powaliły, ceny jedynie
bajlaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:26   #73
Zuzanka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Bajlaga właśnie nie... na 10.01... jakos smiesznie to wszystko policzone... a z usg mi wyszło w ogóle na 31.12... ale wolałabym raczej w styczniu urodzić...
Zobaczymy jak to będzie z tymi ciuszkami, wyjdzie w praniu:P Moj niedawno stwierdził, ze w ogóle to ciuszki sie kupuje dopiero jak sie Maleństwo urodzi... Myślałam, że go śmiechem zabije:P
Zuzanka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:33   #74
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

cześć w nowej części.

dziewczyny...
obczaiłam dziś, że używałam mleczka do demakijażu z witaminą A przez miesiac, dostałam jakieś ślepoty i nie zobaczyłam tego w składzie wcześniej. i mam teraz schizy, że mogła zaszkodzić, zważyszy na to, że wit A jest zabroniona w ciąży.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:33   #75
bajlaga
Zadomowienie
 
Avatar bajlaga
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 567
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Cytat:
Napisane przez Zuzanka90 Pokaż wiadomość
Bajlaga właśnie nie... na 10.01... jakos smiesznie to wszystko policzone... a z usg mi wyszło w ogóle na 31.12... ale wolałabym raczej w styczniu urodzić...
Zobaczymy jak to będzie z tymi ciuszkami, wyjdzie w praniu:P Moj niedawno stwierdził, ze w ogóle to ciuszki sie kupuje dopiero jak sie Maleństwo urodzi... Myślałam, że go śmiechem zabije:P
Ja mam termin na 12.01, a tylko 1 dzień nas dzieli... według OM i USG mam podobny termin, ale akurat wiem, kiedy nastąpiło zapłodnionko, bo później było kilka dni postuchy

No i nieźle Tż zabłysnął

suszarka wit. A chyba nie jest zabroniona w ciąży, a jej nadmiar może szkodzić, a pomyśl: ile w tym mleczku jest tej witaminy? wszystko jest okeeeeeeeeej

Edytowane przez bajlaga
Czas edycji: 2014-08-15 o 11:35
bajlaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:39   #76
Zuzanka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 57
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Ja tez wiem na ten termin z usg średnio zwracam uwagę, bo tam więcej zależy chyba od dokładności pomiarów robionych przez gina, a śmiem twierdzić, że on akurat bardzo dokładny nie jest:P

Suszarka nawet w mleczku do demakijażu???? szczerze to nawet nie wiem jak to z tymi zabronionymi składnikami jest, ale nie popadalabym w skrajności... przecież w mleku, jajkach itp też jest wit.a
Zuzanka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:39   #77
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Ja juz po polowkowym.
Dziecko narządy ma zdrowe, data porodu ciągle ta sama 2 stycznia.
Mierzyla kosc udowa, główkę, nerki, kręgosłup,sprawdzała gorna warge , dlugo oglądała serduszko, nic nie mówiła wiec nie wiem nic wiecej ile waży ani mierzy, jedynie ze idzie wzrostowo i rozwojowo idealnie.
i mnie intuicja zawiodła tym razem, bo czuje chłopaka a to dziewczynka.
Wprawdzie nie sprawdzala jakos mega dokładnie, ale dwa razy mówiła, ze chyba dziewuszka.
Pozostaje mi czekac 20tyg do porodu zeby sie ostatecznie przekonac,
Bo to mozliwe moje ostatnie usg.

Edytowane przez Katerina_00
Czas edycji: 2014-08-15 o 11:40
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:40   #78
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Lindus kochana ja prace koncze o 00:30

Morning gaduly

Maritxell ja używam bio oil

Pandorcia sie obrazila tutaj, uniosla honorem i wyszła , a szkoda

Kinga tylko na jedna noc idziecie do szpitala ? Jak mala reaguje na sytuacje ?

Bajlaga ja też ruchow jeszcze nie czuje, a zaczęłam dzis 19 tc . O tak mnie albo Hannah , albo Aaron/Arian stresuje

Suszarka nic nie zaszkodzilas .ileż tej wit tam jest ?

Karoloo ja też uwielbiam sie kąpać w mega cieplej wodzie.teraz jednak tego nie robię



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:44   #79
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

no mam nadzieję, że OK, nie moge się do ilości % tej wit A dokopać, ale mniemam, że w mleczku ziaji za 8 zł nie ma raczej jej tony. zwariować idzie, najlepsze jest to, że sprawdzam składy i sprawdziłam w tym wypadku ale dosłownie mózg mi odcieło i nie zauważyłam, że jest poza składem wielką literą, ze zawiera wit A. masakra
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 11:45   #80
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Suszarcia dzidzia z pewnością ma się dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:53   #81
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Smerfetka nie zaleca sie stosowania tribioticu w ciazy.. Moze spróbować pasta cynkowa? Aby punktowo nanosic,powinno podsuszyc dziada

Witamina A jest zakazana w ciazy bo ma działanie teratogenne,nie mozna stosować w nadmiarze dlatego nie poleca sie kremów z ta witamina i innych kosmetyków. W witaminach ciążowych zazwyczaj tez jest ale w niedużych dawkach i zwykle jest to beta-karoten który dopiero w wątrobie jest przeksztalcany w witaminę.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Suszarka od jednego razu napewno nic sie nie stanie,dla pocieszenia dodam ze przez pomyłkę posmarowanym stopy maścią z witamina A,także no.. (Pomyliłam tubki..masakra;p) teraz dostaw i tyle
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:54   #82
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Smerfetka jeszcze sa takie plasterki które miejscowo sie przykleja z olejkiem eukaliptusowego albo z drzewa herbacianego,mozesz sam tez taki olejek kupic i patyczkiem od ucha nakładać na swojego "nieprzyjaciela" ;p
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:54   #83
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Smerfetka nie zaleca sie stosowania tribioticu w ciazy.. Moze spróbować pasta cynkowa? Aby punktowo nanosic,powinno podsuszyc dziada

Witamina A jest zakazana w ciazy bo ma działanie teratogenne,nie mozna stosować w nadmiarze dlatego nie poleca sie kremów z ta witamina i innych kosmetyków. W witaminach ciążowych zazwyczaj tez jest ale w niedużych dawkach i zwykle jest to beta-karoten który dopiero w wątrobie jest przeksztalcany w witaminę.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Suszarka od jednego razu napewno nic sie nie stanie,dla pocieszenia dodam ze przez pomyłkę posmarowanym stopy maścią z witamina A,także no.. (Pomyliłam tubki..masakra;p) teraz dostaw i tyle

tylko, że ja około miesiaca raz dziennie stosowałam... dlatego mam paranoję.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:54   #84
Martusia1499
Rozeznanie
 
Avatar Martusia1499
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 916
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Wklejam szybko fotkę i jadę w odwiedziny do takiego maleństwa jeszcze nie wiem czy będę używać baldachimu bo zawsze byłam przeciw ale bez niego już nie wygląda tak fajnie, mam zamiar przemalować kosz na biało a do środka uszyć nową pościel materac obowiązkowo ię nowy bo tenmoim zdaniem kompletnie się ne nadaje dla dziecaa. Do później ;*
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140815_113303.jpg (76,8 KB, 29 załadowań)
__________________
Martusia1499 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 11:57   #85
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Suszarcia dzidzia z pewnością ma się dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:02   #86
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Suszarka a na którym miejscu w składzie ta witamina A była? Myśle ze pewnie przy końcu co? Teraz odstawisz i git bedzie
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:02   #87
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Ie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:05   #88
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Brawurka na początku panikowala nie chciała a teraz nic spokój. Hmmm upewnila się, że ze mną zostanie tam...i sie uspokoila. Heh zobaczymy później.

O 17 musze tam zadzwonić się spytać czy łóżko jest jakies wolne. Jak nie to przesuna nam na jutro. Ale pewnie będzie ok.
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:06   #89
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Suszarka a na którym miejscu w składzie ta witamina A była? Myśle ze pewnie przy końcu co? Teraz odstawisz i git bedzie

Aqua(water), Parrafinum liquidum (mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteaerth-12, Cucumis Sativus (Cucumber), Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, parfum (fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citric Acid


niestety nie.

jak mogłam być tak ślepa, to nie wiem.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-15, 12:08   #90
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. III

Kinga oby dzjsjaj bylo to łóżko i miejcie to szybko za sobą. A mała zuch !

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 15:38:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.