Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-03, 17:36   #1
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223

Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!


Nie sądziłam, że w tej sprawie napiszę na forum, ale w zasadzie już nie wiem z kim o tym porozmawiać. Jesteśmy zaręczeni od sierpnia, mamy wymarzone miejsce na wesele, w niedzielę byliśmy tam z moimi rodzicami ustalić termin w 2017, ceny i więcej szczegółów. Oboje cały czas powtarzaliśmy, że termin nie ma znaczenia odpada jedynie druga połowa lipca i sierpień (nie wdaję się w szczegóły bo nie są ważne).
Obojgu marzyły się konwalie i wiosenny ślub i nagle okazało się że termin ma znaczenie i bardzo bardzo zależy nam na maju.
Dodatkowo odpadają wakacyjne miesiące lipiec i sierpień oraz grudzień i styczeń (hotel nie organizuje wtedy wesel - miejscowość turystyczna i baaardzo dużo gości)
Pierwszy weekend odpada ponieważ organizuja długi weekend majowy dla gości, kolejny termin to 13 maja - nie jesteśmy przesądni jednak mój narzeczony ma wtedy rocznicę śmierci bliskiego członka rodziny. Postały więc dwa terminy 20 i 27 maja. Oba wolne. Teoretycznie.
Jedna kobieta zarezerwowała sobie KOMUNIĘ na dwa lata do przodu. Jest jedno małe ale - nie zna terminu. Właścicielka hotelu, cudowna kobieta powiedziała że postara się sprawę wyjaśnić i zrobi co w jej mocy. Dostałam dziś od niej maila, że rozmawiała z proboszczem parafii i termin komunii jest ruchomy i będzie znany we wrześniu 2016 roku.
Jest więc po prostu DUPA. Dupa z tego względu że mój narzeczony bardzo nie lubi czerwca (ja mogłabym mieć wesele w pierwszym tygodniu lub kolejnym mimo że też szalenie cieszyłam się na maj)

Czy widzicie jakiekolwiek rozwiązanie? Ja żadnego... Bardzo Was proszę - spojrzyjcie trzeźwym obiektywnym okiem na tą sytuację
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:05   #2
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez paddy_1 Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że w tej sprawie napiszę na forum, ale w zasadzie już nie wiem z kim o tym porozmawiać. Jesteśmy zaręczeni od sierpnia, mamy wymarzone miejsce na wesele, w niedzielę byliśmy tam z moimi rodzicami ustalić termin w 2017, ceny i więcej szczegółów. Oboje cały czas powtarzaliśmy, że termin nie ma znaczenia odpada jedynie druga połowa lipca i sierpień (nie wdaję się w szczegóły bo nie są ważne).
Obojgu marzyły się konwalie i wiosenny ślub i nagle okazało się że termin ma znaczenie i bardzo bardzo zależy nam na maju.
Dodatkowo odpadają wakacyjne miesiące lipiec i sierpień oraz grudzień i styczeń (hotel nie organizuje wtedy wesel - miejscowość turystyczna i baaardzo dużo gości)
Pierwszy weekend odpada ponieważ organizuja długi weekend majowy dla gości, kolejny termin to 13 maja - nie jesteśmy przesądni jednak mój narzeczony ma wtedy rocznicę śmierci bliskiego członka rodziny. Postały więc dwa terminy 20 i 27 maja. Oba wolne. Teoretycznie.
Jedna kobieta zarezerwowała sobie KOMUNIĘ na dwa lata do przodu. Jest jedno małe ale - nie zna terminu. Właścicielka hotelu, cudowna kobieta powiedziała że postara się sprawę wyjaśnić i zrobi co w jej mocy. Dostałam dziś od niej maila, że rozmawiała z proboszczem parafii i termin komunii jest ruchomy i będzie znany we wrześniu 2016 roku.
Jest więc po prostu DUPA. Dupa z tego względu że mój narzeczony bardzo nie lubi czerwca (ja mogłabym mieć wesele w pierwszym tygodniu lub kolejnym mimo że też szalenie cieszyłam się na maj)

Czy widzicie jakiekolwiek rozwiązanie? Ja żadnego... Bardzo Was proszę - spojrzyjcie trzeźwym obiektywnym okiem na tą sytuację

Co jest nie tak w czerwcu?
Nie możecie się pobrać w drugiej połowie kwietnia? We wrześniu?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:19   #3
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez paddy_1 Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że w tej sprawie napiszę na forum, ale w zasadzie już nie wiem z kim o tym porozmawiać. Jesteśmy zaręczeni od sierpnia, mamy wymarzone miejsce na wesele, w niedzielę byliśmy tam z moimi rodzicami ustalić termin w 2017, ceny i więcej szczegółów. Oboje cały czas powtarzaliśmy, że termin nie ma znaczenia odpada jedynie druga połowa lipca i sierpień (nie wdaję się w szczegóły bo nie są ważne).
Obojgu marzyły się konwalie i wiosenny ślub i nagle okazało się że termin ma znaczenie i bardzo bardzo zależy nam na maju.
Dodatkowo odpadają wakacyjne miesiące lipiec i sierpień oraz grudzień i styczeń (hotel nie organizuje wtedy wesel - miejscowość turystyczna i baaardzo dużo gości)
Pierwszy weekend odpada ponieważ organizuja długi weekend majowy dla gości, kolejny termin to 13 maja - nie jesteśmy przesądni jednak mój narzeczony ma wtedy rocznicę śmierci bliskiego członka rodziny. Postały więc dwa terminy 20 i 27 maja. Oba wolne. Teoretycznie.
Jedna kobieta zarezerwowała sobie KOMUNIĘ na dwa lata do przodu. Jest jedno małe ale - nie zna terminu. Właścicielka hotelu, cudowna kobieta powiedziała że postara się sprawę wyjaśnić i zrobi co w jej mocy. Dostałam dziś od niej maila, że rozmawiała z proboszczem parafii i termin komunii jest ruchomy i będzie znany we wrześniu 2016 roku.
Jest więc po prostu DUPA. Dupa z tego względu że mój narzeczony bardzo nie lubi czerwca (ja mogłabym mieć wesele w pierwszym tygodniu lub kolejnym mimo że też szalenie cieszyłam się na maj)

Czy widzicie jakiekolwiek rozwiązanie? Ja żadnego... Bardzo Was proszę - spojrzyjcie trzeźwym obiektywnym okiem na tą sytuację
Serio nie widzisz żadnego rozwiązania?
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to wrzesień. Jak nie wrzesień to może koniec kwietnia? No i wiesz, jak naprawdę zależy WAM na maju to przegadajcie opcję tego 13
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 20:59   #4
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

A mnie zastanawia kto sobie pozwala na coś takiego, że klient rezerwuje "jakiś tam termin w maju" i przez to blokuje rezerwacje na cały miesiąc
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 21:27   #5
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia kto sobie pozwala na coś takiego, że klient rezerwuje "jakiś tam termin w maju" i przez to blokuje rezerwacje na cały miesiąc
No to też prawda


My myśleliśmy też nad majem, ale właśnie te komunie i ględzenie wszystkich o maju nas wymęczyło, dlatego odpuściliśmy Naszą pierwszą datą był 23.04, jednak po kilku dniach zmieniliśmy na wrzesień, bo uznaliśmy, że większe prawdopodobieństwo ładnej pogody na początku września niż pod koniec kwietnia
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 22:17   #6
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

My bierzemy ślub 30 kwietnia 2016 i jesteśmy zadowoleni Toż to prawie maj (po północy to już w ogóle). Widzę, że w 2017 roku sobota przypada na 29 kwietnia- może to jest jakaś opcja? Co do maja to jest 13,20,27 - a komunia jedna, nie możecie się umówić, że bierzecie po prostu ten termin kiedy jej nie będzie? Wiadomo, że blokuje to inne ustalenia no ale cóż...Zresztą zastanawiam się co ona przeszkadza przecież jest w niedziele? Chcecie robić poprawiny? Nie zdążą posprzątać? W czym problem?

Edytowane przez AnA_1989
Czas edycji: 2015-12-03 o 23:17
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 11:50   #7
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
My bierzemy ślub 30 kwietnia 2016 i jesteśmy zadowoleni Toż to prawie maj (po północy to już w ogóle). Widzę, że w 2017 roku sobota przypada na 29 kwietnia- może to jest jakaś opcja? Co do maja to jest 13,20,27 - a komunia jedna, nie możecie się umówić, że bierzecie po prostu ten termin kiedy jej nie będzie? Wiadomo, że blokuje to inne ustalenia no ale cóż...Zresztą zastanawiam się co ona przeszkadza przecież jest w niedziele? Chcecie robić poprawiny? Nie zdążą posprzątać? W czym problem?
Kiedy jej nie będzie dowiemy się we wrześniu 2016 roku, jest to dla nas za późno. Specjalnie już zajęliśmy się organizacją, żeby wszystko na spokojnie ogarnąć. Nie chcemy poprawin, w niedzielę o 10.00 będzie śniadanie dla gości weselnych. Tak jak napisałaś nie zdążą posprzątać i naszykować kolejnej imprezy.

Zaproponowaliśmy zarówno 29 kwietnia jak i 6 maja oraz 1 lipca ale również nie wchodzą w grę. Wczoraj było dużo nerwów. Popłakałam się okrutnie z bezsilności. Najprawdopodobniej zostanie czerwiec. Było mi bardzo przykro, same rozumiecie, gdy narzeczony mówi że nie lubi danego miesiąca a potem bierze w nim ślub Na szczęście chyba uda się wypracować kompromis. Moja ukochana babcia ma urodziny 11 czerwca i uznaliśmy że data 10 czerwca będzie bardzo dobrą datą.
Do końca tygodnia chcemy podjąć decyzję.
Co do Waszych propozycji w drugiej połowie roku - nie chcemy już tak daleko odkładać wesela.

Fakt, właścicielka sali tą felerną komunią zablokowała sobie cały maj
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 11:59   #8
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez paddy_1 Pokaż wiadomość
Kiedy jej nie będzie dowiemy się we wrześniu 2016 roku, jest to dla nas za późno. Specjalnie już zajęliśmy się organizacją, żeby wszystko na spokojnie ogarnąć. Nie chcemy poprawin, w niedzielę o 10.00 będzie śniadanie dla gości weselnych. Tak jak napisałaś nie zdążą posprzątać i naszykować kolejnej imprezy.

Zaproponowaliśmy zarówno 29 kwietnia jak i 6 maja oraz 1 lipca ale również nie wchodzą w grę. Wczoraj było dużo nerwów. Popłakałam się okrutnie z bezsilności. Najprawdopodobniej zostanie czerwiec. Było mi bardzo przykro, same rozumiecie, gdy narzeczony mówi że nie lubi danego miesiąca a potem bierze w nim ślub Na szczęście chyba uda się wypracować kompromis. Moja ukochana babcia ma urodziny 11 czerwca i uznaliśmy że data 10 czerwca będzie bardzo dobrą datą.
Do końca tygodnia chcemy podjąć decyzję.
Co do Waszych propozycji w drugiej połowie roku - nie chcemy już tak daleko odkładać wesela.

Fakt, właścicielka sali tą felerną komunią zablokowała sobie cały maj
No ale w czym problem? Nie chciał czerwca, ale uznał, że skoro w maju się nie da to może być czerwiec. Nie widzę w tym nic dziwnego

A inna sala nie wchodzi w grę?
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 12:23   #9
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Mam jedno pytanie dotyczące tego wątku: CO JEST NIE TAK Z CZERWCEM?
Co go różni od końcówki maja, w której chcieliście brać ślub? Przecież to jest właściwie to samo...
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 12:29   #10
zosix90
Raczkowanie
 
Avatar zosix90
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 94
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Moim zdaniem koniec kwietnia to super termin
__________________
Razem od 11.06.2012
Zaręczyny 24.12.2014


STOP PRZEMOCY WOBEC ZWIERZĄT
zosix90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 12:42   #11
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Mam jedno pytanie dotyczące tego wątku: CO JEST NIE TAK Z CZERWCEM?
Co go różni od końcówki maja, w której chcieliście brać ślub? Przecież to jest właściwie to samo...
Też nie ogarniam jak można nie lubić danego miesiąca
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 12:45   #12
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5369189 3]Też nie ogarniam jak można nie lubić danego miesiąca [/QUOTE]

Ja rozumiem różnicę między majem a październikiem, czy styczniem a lipcem. Ale między końcem maja a czerwcem? mój mózg tego nie ogarnia.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 12:55   #13
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Nie do ogarnięcia dla mnie ten problem
Co jest nie tak z czerwcem? Mogłabyś płakać jakby nie było wolnych terminów na tej sali, ale taka afera, bo wesele będzie tydzień później/wcześniej niż sobie wstępnie ustaliliście?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 14:22   #14
SzalonaWiola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Czytam i bez urazy ale cieszcie się, że macie tylko takie problemy...jasne można mieć preferencje...każdy chce żeby jego wesele było idealne...no ale tez bez przesady . Wszystkiego nie nie przewidzi. W ogóle z tego co napisałaś nie rozumiem. Najpierw piszesz że data była wam obojętna tylko nie lipiec /sierpień a potem zaczęła mieć znaczenie. Czemu? Nie ogarniam. Może faktycznie ten kwiecień albo inna lokacja?
SzalonaWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:23   #15
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Hmm... wydaje mi się, że łatwiej będzie jak wypiszecie sobie daty, które wchodzą w grę, bo się okazuje, że jest ich na dobrą sprawę nie wiele. Rozumiem, że chcecie wszystko załatwić na spokojnie, bo tak samo podeszliśmy do sprawy z TŻ i mamy wszystko tak jak chcieliśmy mieć. Piszesz bardzo ogólnikowo i ciężko stwierdzić właściwie czemu nie kwiecień, początek maja czy czerwiec (też nie do końca rozumiem czego tu można nie lubić- może tym ślubem go sobie właśnie zjednacie:P ). Ja na miejscu kierowniczki hotelu bym załatwiła sprawę z tą komunią, bo chyba sobie kobitka nie zdaje sprawę, że działa na własną niekorzyść. Obawiam się, że nikt Ci tu nie pomoże- problem tkwi tylko w maju (tej nieszczęsnej komunii) i Waszych upodobaniach. Żadna forumowiczka ich nie rozwiąże Trzymam kciuki za szczęśliwy finał
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:25   #16
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez paddy_1 Pokaż wiadomość
Jest więc po prostu DUPA. Dupa z tego względu że mój narzeczony bardzo nie lubi czerwca (ja mogłabym mieć wesele w pierwszym tygodniu lub kolejnym mimo że też szalenie cieszyłam się na maj)

Czy widzicie jakiekolwiek rozwiązanie? Ja żadnego... Bardzo Was proszę - spojrzyjcie trzeźwym obiektywnym okiem na tą sytuację
Trzeżwym obiektywnym okiem... dorosły facet nie chce brać ślubu w czerwcu, bo tego miesiąca nie lubi, poważnie?

Rozwiązania?
- Dorosnąć (sorry) i wziąć slub w czerwcu
- Przemyśleć wrzesień.
- Przekonać właścicielkę hotelu, że ta kobieta od komunii ją zrobiła w jajo.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:32   #17
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Zadzwonić do właścicielki hotelu i zapytać, czy babka od komunii wpłaciła zadatek na poczet imprezy komunijnej. Osobiście nie sądzę by była tak zafiksowana i rezerwowała salę na 2 lata wprzód z zaliczką zwłaszcza, że komunie mają ruchome daty.

Jeśli tak - dogadać się z szanownym narzeczonym odnośnie innego terminu.

Jeśli nie - rozmawiać o tym terminie i umawiać się z właścicielką na wpłatę zaliczki. Life is brutal.

Naprawdę, w czym problem?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 15:56   #18
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Jak nie można nie lubić czerwca? Ja sama bardzo chciałam mieć w czerwcu, ewentualnie maju czy lipcu, niekoniecznie w sierpniu i co...? Jedyny termin jaki się zgrał z usługodawcami, na których nam zależało to 13 sierpnia! (o zgrozo, jaki pechowy dzień! )

Rozumiem rocznicę bliskiej osoby, ale inne argumenty już nie koniecznie. Zgadzam się z dziewczynami, że koniec kwietnia czy początek czerwca a maj to niewielka różnica.

I również nie rozumiem właścicielki sali - jak można sobie cały miesiąc zablokować jakąś komunią Strzał w kolano
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 16:24   #19
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Zgadzam się z dziewczynami wyżej. Rezerwacja jest wtedy, gdy wpisujesz konkretną osobę w konkretny dzień i zaliczka jest zapłacona. Jeśli tego nie było, to albo zostaje Wam spuścić głowę i zmienić termin, albo pójść do właścicielki sali, przynieść zadatek i powiedzieć, że skoro szanowna pani od komunii nie wpisała się w konkretny dzień, to Wy w tym momencie dajecie jej zadatek i wchodzicie w termin. Prosto z mostu. Przecież ta kobita może zrobić właścicielkę w bambuko, rezerwować na gębę cały maj, a potem całkiem z tego zrezygnować Możecie w ten sposób ją przekonać. Przecież w ten sposób nie ma pewności, że komukolwiek zrobią imprezę. Dla właścicielki to potencjalne marnowanie kasy. Nie wiem, jak można pójść na taką umowę.
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 20:11   #20
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Termin wesela - nie widzę rozwiązania, żadnego kompromisu, pomóżcie!

Dzięki dzięki dziewczyny. Panika była, stąd ten post. Napisaliśmy maila do właścicielki z rezerwacją terminu na 10 czerwca, czekamy na odpowiedź i bardzo się cieszymy, że udało nam się dojść do porozumienia
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-05 21:11:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.