Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-30, 16:34   #841
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje Ładnie wygląda popcorn



Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź W takim razie muszę się zastanowić nad Warm peach i popcorn, tylko ciężko mi wybrać A miałabyś może jakieś porównanie tych kolorów do minerałów Pixie? Wiesz może który z nich byłby z gamy 2? (albo podkładu Healthy mix choć to już nienaturalny)

Blondie mam w próbce

Podsyłam linka do swaczów błyszczyka LL Whister, jeśli jesteś jeszcze zainteresowana
http://brunettesheart.blogspot.com/2...lip-stick.html

Dziekuje juz widzialam ten odcien. Co do pixie to Ci nie pomogę nigdy nie mialam tych mineralow...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 18:51   #842
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej

Stosuje minerały już dość długo, cały czas jestem wierna Lucy ale chciałam teraz wypróbować jakieś nowe firmy. Na początku testowałam EDM ale totalnie na mnie nie leżały te minerały, z Lucy nie mam 100% dobrze dobranego podkładu więc będę teraz próbowała mieszać. Naszło mnie by spróbować Lily Lolo ale nie wiem w jakie kolory mogłabym celować i dlatego chciałam Was prosić o pomoc
W tym poście są moje zdjęcia bez makijażu robione na dworze i w domu w słoneczny dzień : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3629 . Szyję mam chyba taką neutralno-żółtawą a twarz bardziej różową więc skłaniam się ku żółciom tylko mam wrażenie, że troszkę niezdrowo w nich wyglądam
Jeżeli mogłybyście troszkę pomóc to byłabym wdzięczna
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2011-10-31 o 18:54
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 20:25   #843
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Hej

Stosuje minerały już dość długo, cały czas jestem wierna Lucy ale chciałam teraz wypróbować jakieś nowe firmy. Na początku testowałam EDM ale totalnie na mnie nie leżały te minerały, z Lucy nie mam 100% dobrze dobranego podkładu więc będę teraz próbowała mieszać. Naszło mnie by spróbować Lily Lolo ale nie wiem w jakie kolory mogłabym celować i dlatego chciałam Was prosić o pomoc
W tym poście są moje zdjęcia bez makijażu robione na dworze i w domu w słoneczny dzień : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3629 . Szyję mam chyba taką neutralno-żółtawą a twarz bardziej różową więc skłaniam się ku żółciom tylko mam wrażenie, że troszkę niezdrowo w nich wyglądam
Jeżeli mogłybyście troszkę pomóc to byłabym wdzięczna

Moge polecic kolor podkladu Popcorn, ale gwarantuje, ze nawet przy zoltawym odcieniu skory szyi kolor ten na twarzy bedzie znacznie sie odcinal takze obowiazkowo na szyje nalezy naniesc odrobine podkladu. Wydaje mi sie, ze jestes tak jak ja typowym latem, jesli chodzi o typy urodowe.
Na mojej skorze Popcorn wyglada ladnie, delikatnie przyciemna cere, ale nie jest to jakas nachalna zolc czy pomarancz, cos moze jak delikatna opalenizna, jako bronzera uzywam Popsicle, ale nakladam go tylko na kosci policzkowe lub konturuje twarz, wtedy uzyskuje cieplejszy odcien cery, tak bardzo pozadany u mnie kiedy nadchodzi jesienno-zimowa pora, chociaz cieple barwy u lata nie dominuja jednak czasami potrzebuje slonca na mojej twarzy.
Jedna z dziewczyn pare postow wyzej doradzala mi kolor podkladu do cery Barley Buff, ale jeszcze nie mialam okazji go zakupic i przetestowac.
Poki co zakupilam mineraly innej firmy tj Earthnicity i np podklad Porcelain jest strzalem w dziesiatke, posiadam jeszcze Natural Light, ktory przetestuje jutro bom ciekawa czy tak samo idelanie dopasuje sie do mojej cery jak Porcelain, ktory choc nazwa wskazuje, wcale bardzo jasnym odcieniem nie jest a daje niezwykle naturalny efekt jakby tego podkladu nie bylo na mojej twarzy. Dla mnie to ogromny plus.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:26   #844
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Moge polecic kolor podkladu Popcorn, ale gwarantuje, ze nawet przy zoltawym odcieniu skory szyi kolor ten na twarzy bedzie znacznie sie odcinal takze obowiazkowo na szyje nalezy naniesc odrobine podkladu. Wydaje mi sie, ze jestes tak jak ja typowym latem, jesli chodzi o typy urodowe.
Na mojej skorze Popcorn wyglada ladnie, delikatnie przyciemna cere, ale nie jest to jakas nachalna zolc czy pomarancz, cos moze jak delikatna opalenizna, jako bronzera uzywam Popsicle, ale nakladam go tylko na kosci policzkowe lub konturuje twarz, wtedy uzyskuje cieplejszy odcien cery, tak bardzo pozadany u mnie kiedy nadchodzi jesienno-zimowa pora, chociaz cieple barwy u lata nie dominuja jednak czasami potrzebuje slonca na mojej twarzy.
Jedna z dziewczyn pare postow wyzej doradzala mi kolor podkladu do cery Barley Buff, ale jeszcze nie mialam okazji go zakupic i przetestowac.
Poki co zakupilam mineraly innej firmy tj Earthnicity i np podklad Porcelain jest strzalem w dziesiatke, posiadam jeszcze Natural Light, ktory przetestuje jutro bom ciekawa czy tak samo idelanie dopasuje sie do mojej cery jak Porcelain, ktory choc nazwa wskazuje, wcale bardzo jasnym odcieniem nie jest a daje niezwykle naturalny efekt jakby tego podkladu nie bylo na mojej twarzy. Dla mnie to ogromny plus.

Tak myślałam właśnie o odcieniu Popcorn Może zamówie jakś róż i do tego wezmę próbki żeby przetestować Ja z bronzerami i różami mam ten problem, że one się ocieplają na mojej twarzy ? Nie wiem jak to nazwać ale zmieniają swój odcień i wyglądam trochę jakbym była czerwona...mimo, że nakładam maluśkie ilości.
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:20   #845
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Tak myślałam właśnie o odcieniu Popcorn Może zamówie jakś róż i do tego wezmę próbki żeby przetestować Ja z bronzerami i różami mam ten problem, że one się ocieplają na mojej twarzy ? Nie wiem jak to nazwać ale zmieniają swój odcień i wyglądam trochę jakbym była czerwona...mimo, że nakładam maluśkie ilości.

Bedziesz zamawiac z polskiej strony internetowej?

A ja nie wiem co jest grane, ze na angielskiej stronie nie mozna juz zamowic kolejnych probek jedynie przy zakupach powyzej 20 funtow. Chcialam kupic kolejne probki mineralow i okazuje sie, ze nie ma takiej mozliwosci a podobno na angielskiej stronie nie bylo jakichs ograniczen .
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 12:37   #846
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Bedziesz zamawiac z polskiej strony internetowej?

A ja nie wiem co jest grane, ze na angielskiej stronie nie mozna juz zamowic kolejnych probek jedynie przy zakupach powyzej 20 funtow. Chcialam kupic kolejne probki mineralow i okazuje sie, ze nie ma takiej mozliwosci a podobno na angielskiej stronie nie bylo jakichs ograniczen .
Oooo a ja myślałam, że nie wysyłają zza granicy jeśli mają dystrybutora w PL
Ale skoro powyżej 20F trzeba to wyjdzie mi chyba tak jak w PL:P
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:28   #847
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Oooo a ja myślałam, że nie wysyłają zza granicy jeśli mają dystrybutora w PL
Ale skoro powyżej 20F trzeba to wyjdzie mi chyba tak jak w PL:P
Mnie to wcale nie pociesza, toc 20 funtow to dla mnie majatek szczegolnie gdy wokolo tyle pokus ze stron innych producentow mineralow i czlowiek chce zamawiac i zamawiac.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 13:48   #848
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Do mnie właśnie dotarła paczka z Costasy. Też się zastanawiałam dłuuuugo nad zamówieniem, bo dla mnie to też sporo pieniędzy. Ale za radaą jednej z Wizażanek zamówiłam biga (China doll) i do tego próbki China doll i Warm peach. Rozpakuję próbkę i przetestuję, jeśli nie będzie pasować kolorystycznie to wg polityki firmy w ciągu 10 dni można zwrócić nienaruszony produkt. Tudzież poproszę o wymianę na Warm peach. Na mój koszt wprawdzie, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 13:56   #849
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Mnie to wcale nie pociesza, toc 20 funtow to dla mnie majatek szczegolnie gdy wokolo tyle pokus ze stron innych producentow mineralow i czlowiek chce zamawiac i zamawiac.
Ja też muszę trochę pozamawiać, Lucy próbki bo muszę mieszanki spróbować, Lily Lolo i tak nieminerałowo Revlon Colorstay chciałam wypróbować chociaż od 2 lat praktycznie nie miałam na swojej twarzy podkładu w płynie

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;30298633]Do mnie właśnie dotarła paczka z Costasy. Też się zastanawiałam dłuuuugo nad zamówieniem, bo dla mnie to też sporo pieniędzy. Ale za radaą jednej z Wizażanek zamówiłam biga (China doll) i do tego próbki China doll i Warm peach. Rozpakuję próbkę i przetestuję, jeśli nie będzie pasować kolorystycznie to wg polityki firmy w ciągu 10 dni można zwrócić nienaruszony produkt. Tudzież poproszę o wymianę na Warm peach. Na mój koszt wprawdzie, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności.[/QUOTE]

Fajny pomysł żeby wziąć biga i jego próbkę plus inne próbki i jakby co to zwrócić biga lub wymienić na inny. Ja myślałam nad zamówieniem różu lub bronzera ale oczywiście nie wiem który
Daj znać czy pasuje Ci jeden z tych odcieni
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:21   #850
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Przedwczoraj zakupiłam 1 próbkę bez żądnych ograniczeń(nowa stronka juz była) od 20F są po prostu dodatkowo próbki za darmo do zamówienia
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 16:28   #851
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość

Ja myślałam nad zamówieniem różu lub bronzera ale oczywiście nie wiem który
Gorąco polecam swatche róży na blogu Agi:
http://agowepetitki.blogspot.com/201...lily-lolo.html
http://agowepetitki.blogspot.com/201...lily-lolo.html
Poza tym recenzowała też rozświetlacz Stardust i bronzer Waikiki. Ja dzięki jej zdjęciom zdecydowałam się na zakup Ooh La La i jestem niesamowicie zadowolona. Ostatnio nawet dostałam komplement, że mam takie ładne zdrowe rumieńce i mówiąca to osoba nie mogła uwierzyć, że to róż. Clementine też wygląda zachęcająco, jeśli lubisz takie odcienie (mi wszelkie wpadające w brzoskwinię zupełnie nie pasują).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 18:06   #852
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Przedwczoraj zakupiłam 1 próbkę bez żądnych ograniczeń(nowa stronka juz była) od 20F są po prostu dodatkowo próbki za darmo do zamówienia
A co to za stronka ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 18:46   #853
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
A co to za stronka ?

Chodzi mi o nowy layout na którym pojawiło się właśnie to info o 20F
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:05   #854
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ale ja nie rozumiem? powyżej 20Ł są darmowe próbki ale można również kupić sample za 1,29Ł jak wcześniej, a one na miesiąc spokojnie starczą
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 19:56   #855
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Gorąco polecam swatche róży na blogu Agi:
http://agowepetitki.blogspot.com/201...lily-lolo.html
http://agowepetitki.blogspot.com/201...lily-lolo.html
Poza tym recenzowała też rozświetlacz Stardust i bronzer Waikiki. Ja dzięki jej zdjęciom zdecydowałam się na zakup Ooh La La i jestem niesamowicie zadowolona. Ostatnio nawet dostałam komplement, że mam takie ładne zdrowe rumieńce i mówiąca to osoba nie mogła uwierzyć, że to róż. Clementine też wygląda zachęcająco, jeśli lubisz takie odcienie (mi wszelkie wpadające w brzoskwinię zupełnie nie pasują).

Pooglądałam sobie swatche róży właśnie u Agi i by mieć próbki podkładów (czyli zamówienie u polskiego dystrybutora) wzięłam róż Clementine.
Myślę, że to podstawa mieć róż w kolorze różu i delikatnej pomarańczki.. jeśli można tak określić ciepły róż. Ja znów zachęcam do klementynki, róże podobne do Ooh La La mam, ale niemineralne.

Clementine powalił nawet Summer Stroll z EDMu.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 21:17   #856
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ale ja nie rozumiem? powyżej 20Ł są darmowe próbki ale można również kupić sample za 1,29Ł jak wcześniej, a one na miesiąc spokojnie starczą
no właśnie o tym cały czas pisze

mi niestety taki sampelek na ok 2 tygodnie starcza a wydaje mi się, że jakoś specjalnie dużo nie nakładam. Zazwyczaj jedną warstwę + w niektórych miejscach troszkę więcej
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 22:13   #857
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Wymienię podkład Lily Lolo - Warm Peach na Popcorn lub inny podkład mineralny. Zainteresowane piszcie na PW
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 22:19   #858
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ale ja nie rozumiem? powyżej 20Ł są darmowe próbki ale można również kupić sample za 1,29Ł jak wcześniej, a one na miesiąc spokojnie starczą

Kochana to albo ja jestem slepa albo nie ma tam slowa "sample"

Geeeeez jednak jestem slepa, ok juz doszlam do tego hi, hi, dopiero po wybraniu koloru podkladu wyswietla sie funkcja zakupu probki lub full produktu.
Przepraszam jesli wprowadzilam kogos w blad

aniuska18032- maly offtop
Ja zdradzilam ColorStay na rzecz mineralow, ale ze nie moge zyc i bez tego podkladu zamierzam do niego powracac od czasu do czasu, jak dla mnie jest jedyny, ktory sluzy mojej kaprysnej cerze.

Edytowane przez Phoenix2
Czas edycji: 2011-11-04 o 02:25 Powód: przemilczmy to ;)
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 15:41   #859
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czy mogłaby któraś z Was porównać Pixie Cover de Lux z LilyLolo ?Proszę, ładnie
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-04, 20:04   #860
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziekuje juz widzialam ten odcien. Co do pixie to Ci nie pomogę nigdy nie mialam tych mineralow...

I tak dziękuję Ci bardzo za pomoc Jednak postawiłam na odcień popcorn, teraz zostaje tylko wybrać kolor korektora, prosiłam właścicielkę o pomoc w jego doborze ale nie bardzo mi pomogła Ale z pogrupowania kolorów na stronie wnioskuję, że do średnio jasnych odcieni pasuję nude, w jaki odcień wpada ten kolor?? Żółty czy bardziej różowy?

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Czy mogłaby któraś z Was porównać Pixie Cover de Lux z LilyLolo ?Proszę, ładnie
tisiphone ja testowałam jedne i drugie minerały i.. jeśli chodzi o Cover de Luxe to on zdecydowanie bardziej kryje przez co, jeśli masz coś do ukrycia, używasz go mniej a żadnych niedoskonałości nie widać, Pixie stosowałam też w formie korektora i się sprawdzał. Daje matowe wykończenie, w moim przypadku na długo ale są to "cięższe" minerałki. Lili Lolo są "lżejsze" i dają przecudnie naturalny efekt na skórze, nie ważne ile warstw nałożysz ale jeśli masz potrzebę zakryć nawet jakieś niewielkie plamki to on sobie z nimi nie poradzi, jako a' la korektor też się nie sprawdził. Nie wchodził mi w pory i daje takie raczej satynowe wykończenie. Pokochałam je za ten niesamowity efekt na skórze, jakby nic na niej nie było ale Cover de luxe zdecydowanie lepszy będzie dla osoby która chciałaby to i owo ukryć.

Pomogłam?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-11-04 o 20:26
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 21:08   #861
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

I tak dziękuję Ci bardzo za pomoc Jednak postawiłam na odcień popcorn, teraz zostaje tylko wybrać kolor korektora, prosiłam właścicielkę o pomoc w jego doborze ale nie bardzo mi pomogła Ale z pogrupowania kolorów na stronie wnioskuję, że do średnio jasnych odcieni pasuję nude, w jaki odcień wpada ten kolor?? Żółty czy bardziej różowy?

Jak dla mnie wydaje sie ze podchodzi w neutral. Jest w odcieniu srednio - jasnym. Z pod popcornu na pewno nie wylezie
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 22:55   #862
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wydaje sie ze podchodzi w neutral. Jest w odcieniu srednio - jasnym. Z pod popcornu na pewno nie wylezie
Dziękuje Ci baardzo
Choć tak przeglądam wstecz wątek i wyczytałam, że te korektory LL niezbyt dobrze kryją, właściwie podobnie jak podkład, muszę się jeszcze nad nim zastanowić Wolałabym coś mocniejszego kalibru
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 23:24   #863
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci baardzo
Choć tak przeglądam wstecz wątek i wyczytałam, że te korektory LL niezbyt dobrze kryją, właściwie podobnie jak podkład, muszę się jeszcze nad nim zastanowić Wolałabym coś mocniejszego kalibru
Nie wiem nigdy nie mialam korektora z edm. za to na pewno sa pozadne z edm (chociaz jego tez nie mialam, wnioskuje po podkladach) Moge polecic korektor z Bare Minerals sa naprawde niezle
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 12:26   #864
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Czy mogłaby któraś z Was porównać Pixie Cover de Lux z LilyLolo ?Proszę, ładnie
CDL jest ciężki i taki kremowy( ale nieprzyjemnie kremowy). Robił mi na twarzy ciasto, podkreślał pory. Co prawda mocno krył ale krycie które tak okropnie wygląda na twarzy w ogóle mnie nie zadowala.

LL jestem zachwycona- Jest lekki i też ciut kremowy ale tutaj chodzi mi po prostu o to ze nie sypie się jak piach. Daje bardzo fajny naturalny satynowy efekt. Nie kryje mocno ale można bez problemu nałożyć więcej warstw.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2011-11-05 o 12:27
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 15:43   #865
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

tisiphone ja testowałam jedne i drugie minerały i.. jeśli chodzi o Cover de Luxe to on zdecydowanie bardziej kryje przez co, jeśli masz coś do ukrycia, używasz go mniej a żadnych niedoskonałości nie widać, Pixie stosowałam też w formie korektora i się sprawdzał. Daje matowe wykończenie, w moim przypadku na długo ale są to "cięższe" minerałki. Lili Lolo są "lżejsze" i dają przecudnie naturalny efekt na skórze, nie ważne ile warstw nałożysz ale jeśli masz potrzebę zakryć nawet jakieś niewielkie plamki to on sobie z nimi nie poradzi, jako a' la korektor też się nie sprawdził. Nie wchodził mi w pory i daje takie raczej satynowe wykończenie. Pokochałam je za ten niesamowity efekt na skórze, jakby nic na niej nie było ale Cover de luxe zdecydowanie lepszy będzie dla osoby która chciałaby to i owo ukryć.

Pomogłam? [/QUOTE]

Dziekuję, bardzo mi pomogłaś Zazwyczaj nakładam małe ilości Cover de Lux i uzyskuje efekt pośredni w stosunku do tego co napisałaś - kryje co ma kryć i nie widać go na skórze. LilyLolo zostawię sobie na wiosnę. A orientujesz się może jaki jest odpowiednik koloru Elette 1 ?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 18:59   #866
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Nie wiem nigdy nie mialam korektora z edm. za to na pewno sa pozadne z edm (chociaz jego tez nie mialam, wnioskuje po podkladach) Moge polecic korektor z Bare Minerals sa naprawde niezle
Hm, nie testowałam jeszcze niczego z tych firm Dzięki za podpowiedzi A gdzie można kupić Bare Minerals?

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Dziekuję, bardzo mi pomogłaś Zazwyczaj nakładam małe ilości Cover de Lux i uzyskuje efekt pośredni w stosunku do tego co napisałaś - kryje co ma kryć i nie widać go na skórze. LilyLolo zostawię sobie na wiosnę. A orientujesz się może jaki jest odpowiednik koloru Elette 1 ?
No to Lily Lolo pewnie będzie dla Ciebie idealny pod względem krycia, ja też planuję używać go wiosną-latem Myślę, że będzie się super sprawdzał Jeśli chodzi o kolory to niestety nie orientuję się w nich aż tak.. ja do Blossom 2 dobrałam sobie Popcorn (jeszcze nie wiem czy dobrze ale mam nadzieję, że tak ), jeśli Ty jesteś 1 to może coś z gamy odcieni jasnych? Blondie (wpadający lekko w róż) lub warm peach (odcień żółty)?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 19:42   #867
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Bardzej Warm Pieachy. Blondi faktycznie dość różowy wychodzi. Ja używam bardziej neutralnych odcieni (calista 2 z pixie, faylinn był dla mnie za żółty) i aktualnie stanęło właśnie na warm peachy.

Blondi i warm peachy są na podobnym poziomie jasności. Blondi wybija na różowo, warm peachy jest dość neutralny mimo ciepłych tonów w opisie.
Barelly Buff jest ciut ciemniejszy
In The Buff jest jeszcze ciemniejszy.Oba są neutralne i nie wybijają po czasie( przynajmniej u mnie) na jakieś inne kolory

To takie małe porównanie
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 11:38   #868
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziękuję, CruelOrchid oraz caameroon. Na razie zostaję przy Pixie, służy mi, ładnie kryje. Elette to dość ciepły beż (podobny do Bliss, z tą różnicą, że Bliss jest odrobinkę bardziej różowy, a Ellette ma w sobie odrobię więcej ciepła); w porównaniu do Faylinn, ma mniej żółtych tonów [z all]
Myślałam właśnie nad Warm peach, china doll oraz Barely Buff.

Jeszcze się zastanawiam

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Choć Popcorn też wydaje się fajny
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 21:02   #869
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Pierwszy raz użyłam dziś Lily Lolo na cały dzień i mam pozytywne wrażenia. Nastawiałam się na słabe krycie, ale jest ono zupełnie przyzwoite, podkład wygląda naturalnie, przyjemnie, jest trwały. Nie jest moim faworytem, ale naprawdę ok - zwłaszcza, że wyobrażenie miałam inne i dłuuugo zwlekałam z jego użyciem. Odcień Popcorn jest dla mnie tuż po nałożeniu odrobinkę zbyt jasny (jestem Medium - 3 w większości firm mineralnych), ale potem się ładnie wtopił i wpasował. No i ma tę odrobinę żółci, której tak potrzebuje moja twarz, żeby nie być chorobliwie bladą. Fajnie
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:31   #870
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Fajny pomysł żeby wziąć biga i jego próbkę plus inne próbki i jakby co to zwrócić biga lub wymienić na inny. Ja myślałam nad zamówieniem różu lub bronzera ale oczywiście nie wiem który
Daj znać czy pasuje Ci jeden z tych odcieni
Zgodnie z prośbą odpisuję
Najpierw zrobiłam test paskowy i pochodziłam z nim parę godzin. Warm Peach bardziej się odcinał - bardziej żółto i ciemniej, China Doll wpasował się tak, że był praktycznie nie widoczny. W mojej opinii China Doll jest zdecydowanie w kierunku neutralnym, a na mojej buzi się lekko ociepla po paru godzinach. Próbka wystarczyła mi na jakieś 5 zastosowań. Raz nałożyłam Warm Peach, żeby sprawdzić jak będzie wyglądał i zachowywał się na buzi. I na mojej buzi kolor się odcinał, jednak na tę porę roku jest zbyt ciemny dla mnie, był widoczny na buzi. Zaznaczam, że moja buzia nie lubi się z podkładami, każdy jest na niej widoczny (w kremie, w musie, płynny) i nie trafiłam nigdy z tradycyjnych podkładów na taki, z którego byłbym zadowolona.
China Doll robi bardzo ładne tło dla reszty makijażu, muszę jeszcze popracować nad jego nakładaniem, kupić lepszy pędzel, bo na razie posiłkuję się pędzlem do pudru. Jestem zadowolona z efektu, bo wygląda bardzo naturalnie.
Acha, wzięłam sobie jeszcze 2 próbki róży i muszę powiedzieć, że fantastycznie się trzymają na buzi, do samego wieczora i mają bardzo dobrą pigmentację (Cherry Blossom i Jucy Peach).
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.