Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-18, 17:30   #601
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Odpowiedziałam Ci już w innym wątku na ten temat. Mam nadzieję, że pomoże.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 21:25   #602
mimi_16
Mimi94
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Ostatnio wpadlam na "świetny" pomysl zeby odswiezyc sobie kolor szamponetka z PALETTE (tą rozowa). Nie dosyć ze rozjaśniła mi włosy do jakies spranej czerwieni to jeszcze przesuszyła, mam włosy jak siano:/ i jeszcze ten smród pozostał... Myłam głowe codziennie , od tygodnia, (po kazdym myciu odzywka i serum do włosow) ale to sie nie zmywa za to susz taki że szok :/ O niebo lepsze włosy miałam po farbie fryzjerskiej... No ale coż przynajmniej bede wiedziala juz czego nie kupowac.. Zwłaszcza koncowki sa suche i jakies szorstkie, nie poznaje swoich włosow Co moge zrobic zanim pojde do fryzjerki po nowy kolor? Jakies domowe sposoby moze? A jak trzeba bedzie je ściac...
mimi_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 12:03   #603
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Niekoniecznie. Jeśli sie nie spaliły a tylko są suche- nawilżaj. Maski, oleje, dobre odżywki. Powinno pomóc wrócić do stanu wyjściowego. Szampony przeciwłupieżowe typu "hedenszolders" też mogą przesuszać- są silne. Nie polecam. Dbaj, myj, w końcu się spłucze.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 13:27   #604
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Chciałam przyciemnić włosy u fryzjerki, miałam odrosty naturalne takie szare mysie ok 6cm i reszta jasny blond, tak mi przyciemniła, że te odrosty mam teraz jasny brąz a reszte ciemny blond.

Jak to teraz wyprowadzić na jeden kolor? Chciałabym uzyskać ciemny blond.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 17:02   #605
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dałabym kąpiel rozjaśniającą na ciemniejsze cześci na jakiś kwadrans. I potem na całość farba ciemny blond.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 18:20   #606
Coselka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Jak ujednolicić kolor wlosów ? nieudana dekoloryzacja

Witajcie

Jestem poczatkujaca na tym forum więc proszę o wyrozuiałosc.

Zacznę od tego ze moj naturalny kolor wlosow to chlodny ciemny blond. Od 2 lat farbuję wlosy zazwyczaj odcieniami brazu ( orzechowy brąz, czekoladowy itp) jakis czas temu troche mnie ponioslo i zafarbowalam się odcieniem mrożny kasztan z linii Colour sensation Garniera. kolor wyszedl bardzo ciemny więc chcalam go zmyć kapielami rozjasniajacymi. niestety w efekcie doszlo do tego ze mam rozjasnione ok 10 cm od glowy i koncowki ( sa zniszczone wiec latwo puscily kolor) no a srodkowa czesc wlosow dalej bez zmian. Odstawilam farbowanie na 3 miesiace , myslalam ze cos jeszcze sie wyplucze. ostatnio znowu zafarbowalam wlosy dosc jasnym odcieniem brązu i chodzi o to ze ciagle ten odrost i koncowki lapie mi na jasniejszy a srodkowa czesc jest ciemna. Jak sobie z tym poradzic ?? Mogę jakos dojsc do ladu z wlosami sama w domu czy pomoze tylko profesjonalna koloryzacja u fryzjera. Nie chce calosci farbowac na ciemno Chcialabym miec na glowie jakis ladny odcien jasnego brązu. Proszę o jakies podpowiedzi
Coselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 21:44   #607
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Jak ujednolicić kolor wlosów ? nieudana dekoloryzacja

Myślę, że do wyprowadzenia fryzury niezbędny będzie fryzjer. A później, jeśli nie będziesz szalała, to poradzisz sobie sama
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 14:55   #608
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak ujednolicić kolor wlosów ? nieudana dekoloryzacja

Cytat:
Napisane przez Coselka Pokaż wiadomość
Witajcie

Jestem poczatkujaca na tym forum więc proszę o wyrozuiałosc.

Zacznę od tego ze moj naturalny kolor wlosow to chlodny ciemny blond. Od 2 lat farbuję wlosy zazwyczaj odcieniami brazu ( orzechowy brąz, czekoladowy itp) jakis czas temu troche mnie ponioslo i zafarbowalam się odcieniem mrożny kasztan z linii Colour sensation Garniera. kolor wyszedl bardzo ciemny więc chcalam go zmyć kapielami rozjasniajacymi. niestety w efekcie doszlo do tego ze mam rozjasnione ok 10 cm od glowy i koncowki ( sa zniszczone wiec latwo puscily kolor) no a srodkowa czesc wlosow dalej bez zmian. Odstawilam farbowanie na 3 miesiace , myslalam ze cos jeszcze sie wyplucze. ostatnio znowu zafarbowalam wlosy dosc jasnym odcieniem brązu i chodzi o to ze ciagle ten odrost i koncowki lapie mi na jasniejszy a srodkowa czesc jest ciemna. Jak sobie z tym poradzic ?? Mogę jakos dojsc do ladu z wlosami sama w domu czy pomoze tylko profesjonalna koloryzacja u fryzjera. Nie chce calosci farbowac na ciemno Chcialabym miec na glowie jakis ladny odcien jasnego brązu. Proszę o jakies podpowiedzi
zrób kąpiel rozjaśniającą tylko na tę ciemniejszą częśc może
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:06   #609
rozczarowana_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 4
Unhappy nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

w sierpniu zdecydowałam się na bardzo radykalny zabieg zmiany koloru włosów: z blondu na ciemny brąz. zdecydowałam się na szampon koloryzujący garnier color&shine. po pierwszej koloryzacji byłam średnio zadowolona, ponieważ kolor okazał się zbyt ciemny, prawie czarny. po pewnym czasie pojawił się odrost, który pokryłam zbyt jasnym odcieniem również C&S. 2 tygodnie temu zakupiłam i użyłam szamponu w odcieniu brąz. okazało się to być błędem mojego życia. z jasnej blondynki stałam się brunetką. co zrobić, by wrócić do naturalnego koloru, lub chociaż trochę rozjaśnić włosy nie niszcząc ich? proszę o pomoc...

Edytowane przez rozczarowana_
Czas edycji: 2013-10-10 o 19:13
rozczarowana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:30   #610
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Żeby trochę wypłukać kolor możesz używać szamponu przeciwłupieżowego, polecam również płukankę z sokiem z cytryny. Najlepszym rozwiązaniem będzie nie farbowanie już włosów i cierpliwe czekanie na odrośnięcie naturalnego koloru. Powodzenia!
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 10:57   #611
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Cytat:
Napisane przez rozczarowana_ Pokaż wiadomość
w sierpniu zdecydowałam się na bardzo radykalny zabieg zmiany koloru włosów: z blondu na ciemny brąz. zdecydowałam się na szampon koloryzujący garnier color&shine. po pierwszej koloryzacji byłam średnio zadowolona, ponieważ kolor okazał się zbyt ciemny, prawie czarny. po pewnym czasie pojawił się odrost, który pokryłam zbyt jasnym odcieniem również C&S. 2 tygodnie temu zakupiłam i użyłam szamponu w odcieniu brąz. okazało się to być błędem mojego życia. z jasnej blondynki stałam się brunetką. co zrobić, by wrócić do naturalnego koloru, lub chociaż trochę rozjaśnić włosy nie niszcząc ich? proszę o pomoc...
Dekoloryzacja i poźniej farba w kolorze zbliżonym do naturalnych.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 18:47   #612
Niessia2801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Za jasny kolor włosów przy skórze głowy

Cześć, potrzebuję pomocy. Farbowałam dzisiaj włosy na kolor jasny blond, kolor wyszedł piękny, ale przy samej skórze głowy farba za mocno chwyciła i są prawie białe ;( nie wygląda to za dobrze. Czy jest jakiś sposób żeby je przyciemnić tam przy samej skórze jakoś lekko? Pomóżcie ;(

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Proszę pomóżcie
Niessia2801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 14:20   #613
Xasia17
Zadomowienie
 
Avatar Xasia17
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 898
GG do Xasia17
Nietrafiona farba, czyli jak wrócić do naturalnego koloru?

Hej!
Mam straszny problem, który sprawia, że od wczoraj nie wychodzę z domu.( Zachciało mi się blondu.. Ale od początku. Jakieś 1,5 roku temu jak wchodziła moda na ombre, a nie chciałam wielkich zmian, delikatnie rozjaśniłam końcówki, po pół roku zdecydowałam się na delikatne pasemka refleksy rozjaśniaczem. OD tej pory nic z włosami nie robiłam, długość mam do pasa, a odrost po pasemkach sięgał brody. I wczoraj zdecydowałam się,. że pofarbuej się na blond. To była najgorsza decyzja jaką mogłam podjąć. Aktualnie mam na głowie świński blond wpadający w rudy, wygląda to okropnie, i totalnie mi nie pasuje. Wszyscy którzy mnie widzieli skrytykowali. Swój naturalny kolor mam jasno brązowy.
I dzisiaj zdesperowana nie poszłam do szkoły, tylko pochodziłam po DOBRYCH salonach fryzjerskich, żeby się zorientować co można w ogóle zrobić z moimi włosami. Mam wizytę jutro z rana, i jedna pani fryzjer doradziłą mi nałożenie żelu koloryzującego w odcieniu swojego naturalnego koloru.
Stąd pytanie czy to najlepsza opcja? Są jeszcze w ogóle inne sposoby ? Ściągniecie aktualnego koloru? Jestem nieorientowana, więc proszę o oświecenie..
Naprawdę jestem zdesperowana (
__________________


włosy -zapuszczam i dbam - od 11.09r.
dieta, aktywność fizyczna (-5kg) - od 13.08.2012r.
nie jem słodyczy.
zmieniam swoje nawyki żywieniowe.
Xasia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 14:32   #614
gosienka9117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 30
Dot.: Nietrafiona farba, czyli jak wrócić do naturalnego koloru?

Inaczej się nie da. Musisz po prostu pomalować farbą na zbliżony kolor do swojego naturalnego. I nie rób tego sama, bo blond zamalować to nie jest tak łatwo jak inne kolory. A jak nie chcesz mieć np zieleni to idź do fryzjera
gosienka9117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 16:18   #615
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Nietrafiona farba, czyli jak wrócić do naturalnego koloru?

Sciagnac mozesz ciemny kolor, a nie blond...Ja bym nalozyla farbe w kolorze zblizonym do naturalnego i tyle. Wlosy sa tylko raz rozjasnione, wiec nie powinny byc wyjalowione, kolor powinien sie w miare dobrze przyjac, choc moze sie szybciej wyplukiwac.
O zielen to sie trzeba dobrze postarac
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 20:23   #616
Moncha
Przyczajenie
 
Avatar Moncha
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 18
Dot.: Nietrafiona farba, czyli jak wrócić do naturalnego koloru?

Powiem tak - idź do fryzjera, bo z doświadczenia wiem, że kombinowanie samemu nie zawsze dobrze wychodzi (sytuację miałam niemal identyczną do Twojej).
Gdy kobieta w salonie zobaczyła mnie z kanarkowo-żółtymi włosami, niemal odmówiła robienia przy nich czegokolwiek, bojąc się, że zniszczy je jeszcze bardziej
Możesz (tak jak ja zrobiłam) poprosić, żeby zafarbowała je na zbliżony do Twojego naturalny kolor. Osobiście poprosiłam o jasny brąz z refleksami. Efekt był cudowny, ale jedynym problemem było to, że po miesiącu spłukały się na tyle, że powrócił blond - już nie kanarkowy, ale jednak pozostała mieszanka kilku kolorów na włosach.
Jeśli chcesz zostać przy blondzie i przy okazji zaszaleć w platynie, zawsze zostaje srebrna płukanka, która niweluje żółć (z tym, że trzeba uważać jak długo płucze się włosy, bo mogą wyjść miejscowo fioletowe/niebieskie). Z tym, że to chyba odpada, bo masz jeszcze rude przebłyski.
Dekoloryzacja? Blondu raczej się nie dekoloryzuje, tylko pokrywa farbą o zbliżonym odcieniu do naturalnego

I właśnie przez takie sytuacje skończyłam z farbowaniem włosów
Historia mojego życia...

Fryzjerka znajdzie pewnie najlepsze rozwiązanie, uwierz mi.

Edytowane przez Moncha
Czas edycji: 2013-10-18 o 20:26
Moncha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 09:18   #617
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Nietrafiona farba, czyli jak wrócić do naturalnego koloru?

ja sie nie zgodze z tym, ze fryzjer znajdzie najlepsze rozwiazanie. Moje wlosy zostaly ufarbowane z jasnego rudego (po rozjasnianiu) na ceimny braz z pasemkami. Fryzjerka wiedziala, ze chce miec BLOND...
Nie wspomne juz o tym, ze wlosy zostaly zniszczone, popalone, a przez pasemka teraz mam polowe wlosow mniej, niz mialam. Bo pasemka przy kolejnych rozjasnianiach oczywiscie sie wykruszyly.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 12:41   #618
alicja29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 34
Dot.: Nietrafiona farba, czyli jak wrócić do naturalnego koloru?

Cytat:
Napisane przez Xasia17 Pokaż wiadomość
Hej!
Mam straszny problem, który sprawia, że od wczoraj nie wychodzę z domu.( Zachciało mi się blondu.. Ale od początku. Jakieś 1,5 roku temu jak wchodziła moda na ombre, a nie chciałam wielkich zmian, delikatnie rozjaśniłam końcówki, po pół roku zdecydowałam się na delikatne pasemka refleksy rozjaśniaczem. OD tej pory nic z włosami nie robiłam, długość mam do pasa, a odrost po pasemkach sięgał brody. I wczoraj zdecydowałam się,. że pofarbuej się na blond. To była najgorsza decyzja jaką mogłam podjąć. Aktualnie mam na głowie świński blond wpadający w rudy, wygląda to okropnie, i totalnie mi nie pasuje. Wszyscy którzy mnie widzieli skrytykowali. Swój naturalny kolor mam jasno brązowy.
I dzisiaj zdesperowana nie poszłam do szkoły, tylko pochodziłam po DOBRYCH salonach fryzjerskich, żeby się zorientować co można w ogóle zrobić z moimi włosami. Mam wizytę jutro z rana, i jedna pani fryzjer doradziłą mi nałożenie żelu koloryzującego w odcieniu swojego naturalnego koloru.
Stąd pytanie czy to najlepsza opcja? Są jeszcze w ogóle inne sposoby ? Ściągniecie aktualnego koloru? Jestem nieorientowana, więc proszę o oświecenie..
Naprawdę jestem zdesperowana (
witam.mialam podobna sytuacje.wlosy naturalne ciemny blond/jasny braz.farbowalam od dawna jasny popielatym blondem.az ktoregos dnia odechcialo mi sie siwych wlosow i postanowilam polozyc farbe w kolorze naturalnego blondu.kupilam na promocji w biedronce farbe super jasny blond naturalny.i efekt byl taki ze odrosty byly rude a reszta wlosow jasna.nie chcialam powrotu do brazu.poszlam do salonu loreal.fryzjerka nalozyla mi na rude odrosty rozjasniacz.doslownie na kilka minut.a pozniej na 25 min majirel 10. jasny naturalny blond.i udalo sie
alicja29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 14:31   #619
rozczarowana_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 4
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Dekoloryzacja i poźniej farba w kolorze zbliżonym do naturalnych.
dekoloryzacja w salonie fryzjerskim jest kosztowna, prawda? czy opcja samodzielnej dekoloryzacji np produktem delia, który można nabyć w rossmannie również jest sensowna?
rozczarowana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 14:35   #620
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Cytat:
Napisane przez rozczarowana_ Pokaż wiadomość
dekoloryzacja w salonie fryzjerskim jest kosztowna, prawda? czy opcja samodzielnej dekoloryzacji np produktem delia, który można nabyć w rossmannie również jest sensowna?
Jesli chcesz sama robic dekoloryzacje, to chociaz kup produkt fryzjerski, nie drogeryjny. Chantal albo Renee Blanche. Poczytaj opinie na KWC, ja akurat nie robilam deko wiec nie mam swojej opinii nt tych produktow.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-10-19 o 16:11
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 15:54   #621
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Delia to rozjaśniacz. Zaopatrz się w profeskę, jak pisała Katja.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:31   #622
lolenka
Raczkowanie
 
Avatar lolenka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 230
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Witam!
Byłam dzisiaj u fryzjera przyciemnić mój blond, zaznaczyłam że nie chce mieć żadnego rudego odcieniu.. oczywiście wyszło rude..
Dołączam fotki wcześniejszego koloru i obecnego.
Jestem załamana! Kolor mi się nie podoba..a za 2 tyg mam wesele..co robić żeby się pozbyć tego rudego koloru?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-31-1471 - Kopia.jpg (99,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-24-1568.jpg (82,5 KB, 32 załadowań)
lolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:50   #623
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Cytat:
Napisane przez lolenka Pokaż wiadomość
Witam!
Byłam dzisiaj u fryzjera przyciemnić mój blond, zaznaczyłam że nie chce mieć żadnego rudego odcieniu.. oczywiście wyszło rude..
Dołączam fotki wcześniejszego koloru i obecnego.
Jestem załamana! Kolor mi się nie podoba..a za 2 tyg mam wesele..co robić żeby się pozbyć tego rudego koloru?
Myj szamponem przeciwłupieżowym, użyj płukanki, a jak troche zejdzie, to nałoż farbę naturę.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:27   #624
lolenka
Raczkowanie
 
Avatar lolenka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 230
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Dziękuję za odpowiedź!
Płukanka? Chodzi o tą filoetową, np. z Joanny?
Po jakim czasie nałożyć farbę? Jaki kolor polecasz?
lolenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 19:18   #625
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: nieudana koloryzacja-prosze o pomoc!

Cytat:
Napisane przez lolenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź!
Płukanka? Chodzi o tą filoetową, np. z Joanny?
Po jakim czasie nałożyć farbę? Jaki kolor polecasz?
Tak, dokładnie o tą mi chodzi. Farbę najlepiej nałożyć po 2 tygodniach, ale tydzień po też nie będzie źle. A polecam farby profesjonalne i zalezy jaki poziom chcesz uzyskać, podejrzewam, że 7 lub 8.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 21:14   #626
agyyy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Pomyłka fryzjerki?

Hej dziewczyny! Potrzebuję Waszej opinii.
Miesiąc temu rozjaśniałam u fryzjerki włosy z czarnych na jasno brązowe, bo chcę dojść do ciemnego blondu. Po tych zabiegach wszystko było ok.
Na dziś umówiłam się ponownie z fryzjerką, żeby zejść odcienie niżej. Bardzo zależało mi na dziś, bo jutro idę na imprezę i chcę cudownie wyglądać, ale to już inna sprawa. Do meritum. Fryzjerka dziś zaproponowała mi, ze pofarbuje mnie na ciemny blond. Natomiast po spłukaniu farby okazało się, ze wyszedł mi ciemny brąz. Więc teraz pytanie do Was.
Czy myślicie, że to wykonalne, żeby na włosach w kolorze jasnego brązu [z rudymi refleksami], po nałożeniu ciemnego blondu, a więc farby odcieniami jaśniejszej od koloru aktualnego, wyszło coś w rodzaju ciemnej czekolady? Dodam, że trzymałam farbę na włosach 25min.
A może była to pomyłka fryzjerki, która nałożyła mi inną farbę niż miała?
agyyy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 22:40   #627
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Pomyłka fryzjerki?

Pewnie fryzjerka nałożyła Ci farbę z poziomu 6, bo to jest właśnie ciemny blond, ale chyba nie wzięła pod uwagę tego, że one lubią wychodzić ciemno, szczegolnie jeśli nakłada się na brąz. Poza tymna nigdy tak naprawdę nie wiadomo jak farba zachowa się na przetrawionych włosach, dlatego kolor może wyjść ciemniejszy lub jaśniejszy. Moim zdaniem to się jeszcze troche wypłucze, ale z brązu nagle nie zrobi się blond.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 22:41   #628
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Pomyłka fryzjerki?

Cytat:
Napisane przez agyyy_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Potrzebuję Waszej opinii.
Miesiąc temu rozjaśniałam u fryzjerki włosy z czarnych na jasno brązowe, bo chcę dojść do ciemnego blondu. Po tych zabiegach wszystko było ok.
Na dziś umówiłam się ponownie z fryzjerką, żeby zejść odcienie niżej. Bardzo zależało mi na dziś, bo jutro idę na imprezę i chcę cudownie wyglądać, ale to już inna sprawa. Do meritum. Fryzjerka dziś zaproponowała mi, ze pofarbuje mnie na ciemny blond. Natomiast po spłukaniu farby okazało się, ze wyszedł mi ciemny brąz. Więc teraz pytanie do Was.
Czy myślicie, że to wykonalne, żeby na włosach w kolorze jasnego brązu [z rudymi refleksami], po nałożeniu ciemnego blondu, a więc farby odcieniami jaśniejszej od koloru aktualnego, wyszło coś w rodzaju ciemnej czekolady? Dodam, że trzymałam farbę na włosach 25min.
A może była to pomyłka fryzjerki, która nałożyła mi inną farbę niż miała?
Tak, bo z tego co mi wiadomo te fryzjerskie farby są mocno napigmentowane i kolory wychodzą ciemniejsze, gdy ja chciałam ciemny blond (który ma nr w PL 6 a za granicą 7) brałam farbe, z nr 7 bo wiem na własnym doświadczeniu że zazwyczaj wychodzą ton- dwa ciemniejsze niz powinny : )
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 23:08   #629
agyyy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pomyłka fryzjerki?

Zagadka rozwiązana, Dziewczyny.
Fryzjerka pomyliła się i nałożyła mi jasny brąz, który tak jak piszecie wyszedł ciemno. Szkoda tylko, że moje zeszłomiesięczne rozjaśnianie poszło niemalże na marne.
agyyy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 11:26   #630
kamila781
Przyczajenie
 
Avatar kamila781
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 24
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam
miałam naturalne pol roku temu w kolorze blond= zdj nr 1. Ale pod wpływem namawiania i checi odmiany zafarbowałam se na kolor wiśniowy= zdj nr2 (bardzo załuję) kolorek piekny ale chce swoje naturanle albo chcociaż przyblizony kolor. Więc miesiac temu postanowiłam rozjaśnić pasemkami. 2 razy robilam se pasemka tydzien po tygodniu wyszło makabrycznie ródo czerwone pasemka z blondem. odczekalam tydzien i kupilam rozjasniacz Schwarzkopf COLOR MASK 1010. I PO TYM WSZYSTKIM WYSZŁY MI TAKIE !!! zdj nr 3-4- dalej nie ma efektow takich jak bym chciala... juz nie wiem CO DALEJ? dodam ze moje wlosy sa kręcone grube ale że sa teraz przesuszone to nie sa juz krecone ilko cholera wi jakie BLAGAM POMOCY.

już raz wyszłam z czarnego ale to trwało pół roku i ze ścinaniem a teraz nie chcę ścinac, chce do grudnia mieć choć troszke zbliżony do naturalnego blondu....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 050513-1520(004).jpg (198,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0888.jpg (92,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1267.jpg (173,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1262.jpg (88,1 KB, 30 załadowań)
kamila781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.