Pytania i porady fryzjerskie - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-03-30, 22:19   #3211
sunnyday23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam szybkie pytanko. Czy do farby alfaparf 11.21 mogê zastosowaæ welloxon? Tylko on mi zosta³, a nigdy nie miesza³am tego oxy z innej marki farb±.
sunnyday23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-30, 22:33   #3212
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 14 051
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Tre¶æ usuniêta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-04, 00:34   #3213
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez sunnyday23 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam szybkie pytanko. Czy do farby alfaparf 11.21 mogê zastosowaæ welloxon? Tylko on mi zosta³, a nigdy nie miesza³am tego oxy z innej marki farb±.
Tak

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ville Poka¿ wiadomo¶æ
Chcê podarowaæ bon bliskiej osobie bon na "zabieg" pielêgnacyjny w³osów. Czy mo¿ecie co¶ poleciæ, macie jakie¶ do¶wiadczenia? Czyta³am o olaplexie, Nashi, ale nie wiem, w któr± stronê pój¶æ.
Na jakie w³osy?

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-08, 12:50   #3214
avrilla94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 96
Jak wyrównaæ kolor w³osów

Witajcie dziewczyny, mam problem z w³osami, jeszcze rok temu by³am blondynk±, jednak fryzjerka zrobi³a mi tandetny blond... Wygl±da³am okropnie, wiêc postanowi³am przyciemniæ w³osy, marzy³am o jasnym br±zie. Jedynka kolejna fryzjerka po³o¿y³a mi najwidoczniej za ciemny br±z bo wyszed³ czarny

Teraz minê³o pó³ roku i kolor siê wyp³uka³, a wiêc na g³owie mam od po³owy blond a dalej swoje odrosty. Dalej marzê o normalnym jasnym br±zie, ale boje siê ¿e wyjdzie mi za ciemny, czyta³am na innym forum ¿e farba ¶redni blond z Palette wyjdzie jak jasny br±z, i chcia³bym jej u¿yæ tylko bojê siê ¿e wyjdzie mi nie wiadomo co na w³osach, bo nie wiem czy t± farb± wyrównam kolor :/ Mo¿e wy dziewczyny wiecie jakiej farby u¿yæ aby wyrówna³ mi siê kolor, jakiej marki i jaki kolor? Fryzjer odpada... Wyda³am kupê kasy na fryzjera a tylko gorzej z moimi w³osami zrobili, zniszczyli mi kompletnie w³osy s± teraz suche ³ami± siê wygl±daj± jak siano Mieszkam w ma³ym mie¶cie i tu nie ma porz±dnej fryzjerki, wszystkie to pseudo fryzjerki No i pomalowaæ te¿ musze, bo po malowaniu przynajmniej bêd± wydawaæ siê ¿e s± w lepszej kondycji. A teraz nie do¶æ ¿e mam kilka kolorów na g³owê to jeszcze wygl±daj± jak siano
avrilla94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-20, 10:23   #3215
dolla200
Raczkowanie
 
Avatar dolla200
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, mam odrost na poziomie 8 i dlugosc na poziomie 10.

Odrost farbowalam alfaparf, a wczesniej majirel, (wszystko na oksy 6) bo chcialam cos naturalnego. Czy jesli teraz na odrost poloze poziom 10 z oksy 9% to rozjasni mi odrost i wyrówna?

bo nie wiem czy pojasniac ten odrost czy przyciemnic do poziomu 6-7 i miec ala ombre.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 30739890_2095123044059912_7835428100744675328_n.jpg (80,0 KB, 27 za³adowañ)
dolla200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-20, 11:10   #3216
Namaczalna
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 5
Zbyt intensywny kolor w³osów

Cze¶æ dziewczyny.

Niestety jaki¶ czas temu postanowi³am zmieniæ co¶ w swoim ¿yciu i pad³o na w³osy. Id±c za t± cholern± mod± wymarzy³am sobie ombre. Niestety fryzjerka w ogóle zignorowa³a moje wstêpne ustalenia - nigdy nic nie robi³am z w³osami i chcia³am aby efekt by³ mo¿liwie jak najbardziej naturalny. Kobieta rozja¶ni³a mi w³osy jak gdybym mia³a garnek na g³owie. Niestety na pocz±tku nie ogarnê³am, ¿e wygl±dam koszmarnie, ju¿ nie mówi±c o zbyt intensywnym kolorze po rozja¶nieniu.
Postanowi³am za to poprawiæ to ce zepsu³a i wybra³am siê ju¿ do innego fryzjera. Dziewczyny poprawi³y mi te cholerstwo i wygl±da teraz bardziej naturalnie, plus zafarbowa³y te koñce na nieco naturalniejszy kolor. Jednak ci±gle mam wra¿enie, ¿e w³osy s± za jasne.

Nie chcê ponownie p³aciæ nie wiadomo ile z³ota za te siano, które mi siê zrobi³o na g³owie. Czym mogê zatem zredukowaæ ten kolor?
Namaczalna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-20, 22:43   #3217
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez dolla200 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mam odrost na poziomie 8 i dlugosc na poziomie 10.

Odrost farbowalam alfaparf, a wczesniej majirel, (wszystko na oksy 6) bo chcialam cos naturalnego. Czy jesli teraz na odrost poloze poziom 10 z oksy 9% to rozjasni mi odrost i wyrówna?

bo nie wiem czy pojasniac ten odrost czy przyciemnic do poziomu 6-7 i miec ala ombre.
Skoro masz odrost na poziomie 8 to jak po³o¿ysz 10 poziom na 9% to spokojnie Ci z³apie. Ja mam poziom 6, k³adê 10 te¿ na 9 procent i mam poziom 9 bez problemu.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Namaczalna Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny.

Niestety jaki¶ czas temu postanowi³am zmieniæ co¶ w swoim ¿yciu i pad³o na w³osy. Id±c za t± cholern± mod± wymarzy³am sobie ombre. Niestety fryzjerka w ogóle zignorowa³a moje wstêpne ustalenia - nigdy nic nie robi³am z w³osami i chcia³am aby efekt by³ mo¿liwie jak najbardziej naturalny. Kobieta rozja¶ni³a mi w³osy jak gdybym mia³a garnek na g³owie. Niestety na pocz±tku nie ogarnê³am, ¿e wygl±dam koszmarnie, ju¿ nie mówi±c o zbyt intensywnym kolorze po rozja¶nieniu.
Postanowi³am za to poprawiæ to ce zepsu³a i wybra³am siê ju¿ do innego fryzjera. Dziewczyny poprawi³y mi te cholerstwo i wygl±da teraz bardziej naturalnie, plus zafarbowa³y te koñce na nieco naturalniejszy kolor. Jednak ci±gle mam wra¿enie, ¿e w³osy s± za jasne.

Nie chcê ponownie p³aciæ nie wiadomo ile z³ota za te siano, które mi siê zrobi³o na g³owie. Czym mogê zatem zredukowaæ ten kolor?
Toner chyba bêdzie najlepszy.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 15:37   #3218
dolla200
Raczkowanie
 
Avatar dolla200
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro masz odrost na poziomie 8 to jak po³o¿ysz 10 poziom na 9% to spokojnie Ci z³apie. Ja mam poziom 6, k³adê 10 te¿ na 9 procent i mam poziom 9 bez problemu.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Toner chyba bêdzie najlepszy.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
ale wiesz, ja mam odsrost ma poziomie 8, ale juz farbowany. Normalnie mam cos pomiedzy 6-7. Na farbowany 8 zlapie 10?
dolla200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-21, 21:47   #3219
vicky9944
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 2
Czy da siê co¶ z tym zrobiæ??

Hej Mam tak± sytuacjê. Zaraz po ¶wiêtach Wielkanocnych postanowi³am delikatnie rozja¶niæ w³osy. Wcze¶niej mia³am ¶redni/jasny br±z, zapragnê³am takiego ciemniejszego blondu. By³am u fryzjerki, kolorek wyszed³ ³adnie. Jedynie powiedzia³a mi, ¿ebym u¿ywa³a tak z raz- dwa razy w tygodniu fioletowego szamponu joanna (tego du¿ego, nie ten ogólnodostêpny), poniewa¿ wgl mam w³asny wrêcz czerwony pigment (choæ ogólnie nie jestem ruda, ale po pewnym czasie tak wygl±dam i temu zaczê³am farbowaæ w³osy). Kupi³am go. Ju¿ kiedy¶ u¿ywa³am tego szamponu i by³am bardzo zadowolona (jakie¶ 5 lat temu by³am do¶æ jasn± blondynk± i dziêki temu szamponowi dosz³am do piêknej platyny, jednak od 3 lat ju¿ blond nie jestem). I tu siê pojawi³ problem. Otó¿ szampon rozja¶ni³ mi w³osy (co w sumie mi pasowa³o), ale nie och³odzi³ koloru. Wrêcz przeciwnie- w³osy zrobi³y siê rude.... Niestety, nie mog³am i¶æ do tej samej fryzjerki, poniewa¿ by³am u takiej w miejscowo¶ci moich rodziców (500km ode mnie), a w mie¶cie niestety fryzjerzy zbijaj± gruby hajs. Postanowi³am pofarbowaæ w³osy na w³asn± rêkê. Wybra³am dzisiaj farbê Loreal excellence popielaty blond 7.1. Kolor wyszed³ ³adny, ale ciutkê ciemniejszy, ni¿ na za³±czonym obrazku. Ale teraz wygl±dam tak, jakbym ich w ogóle nie rozja¶nia³a u fryzjera, przez co czujê, ¿e pochopnie podjê³am decyzjê o tej farbie... Ale mam takie uczulenie na ten rudy odcieñ u siebie, ¿e to by³ impuls! My¶licie, ¿e siê nieco rozja¶ni po kilku dniach? Czy warto parê razy u¿yæ tego szamponu joanny? B±d¼, co b±d¼ rozja¶ni³ mi nieco w³osy. Ale bojê siê, ¿e znowu to wpadnie w rudo¶æ... Choæ z drugiej strony kiedy¶ by³ bardzo pomocny... co radzicie? Chcia³abym je mieæ ciut ja¶niejsze, ale ch³odne. Bez rozja¶niacza
vicky9944 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-22, 12:26   #3220
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Czy da siê co¶ z tym zrobiæ??

Rozja¶ni, spokojnie.

Je¶li szampon jest za s³aby i nie och³adza koloru, spróbuj niebieskiego mixtonu (je¶li w³osy maj± rudawy odcieñ, nie ¿ó³ty).
okrytonasienna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-22, 21:58   #3221
vicky9944
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Czy da siê co¶ z tym zrobiæ??

Cytat:
Napisane przez okrytonasienna Poka¿ wiadomo¶æ
Rozja¶ni, spokojnie.

Je¶li szampon jest za s³aby i nie och³adza koloru, spróbuj niebieskiego mixtonu (je¶li w³osy maj± rudawy odcieñ, nie ¿ó³ty).

Dziêkujê za odpowied¼ je¶li nie pomo¿e, to chêtnie wypróbujê tego szamponu! Wczoraj zrobi³am a¿ pod rz±d trzy mycia fioletowym szamponem (tu¿ przed u¿y³am maski, a na noc na³o¿y³am olejki aby nie by³y przesuszone) i jeszcze raz rano. I szczerze nieco s± ja¶niejsze jeszcze gdzie¶ s³ysza³am o sodzie oczyszczonej, ale chyba siê bojê j± u¿yæ na w³osy
vicky9944 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 01:46   #3222
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez dolla200 Poka¿ wiadomo¶æ
ale wiesz, ja mam odsrost ma poziomie 8, ale juz farbowany. Normalnie mam cos pomiedzy 6-7. Na farbowany 8 zlapie 10?
Ojjj nie. Farba farby nie rozja¶nia, ewentualnie o nieca³y ton.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-23, 13:12   #3223
dolla200
Raczkowanie
 
Avatar dolla200
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Ojjj nie. Farba farby nie rozja¶nia, ewentualnie o nieca³y ton.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

czyli to, ze wczesniej uzywalam 6%, a teraz chcialabym 12% t o tez nic nie zmienia?

Nie rozjasni 2 ton? tylko rozjasniacz?
dolla200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-23, 14:23   #3224
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez dolla200 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli to, ze wczesniej uzywalam 6%, a teraz chcialabym 12% t o tez nic nie zmienia?

Nie rozjasni 2 ton? tylko rozjasniacz?
Poziom 10 nie jest rozjasniajacy wiêc moim zdaniem o 2 tony nie ma szans rozja¶niæ farby.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-26, 13:18   #3225
dolla200
Raczkowanie
 
Avatar dolla200
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Poziom 10 nie jest rozjasniajacy wiêc moim zdaniem o 2 tony nie ma szans rozja¶niæ farby.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
Ok, czyli jak teraz z poziomu 8 wskoczyc na poziom 10?

Uzyc rozjasniacza czy wystarczy farba rozjasniajaca?

Z jaka woda musialabym uzyc farby rozjasniajacej z poziomu 11 albo 12?
dolla200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-26, 17:35   #3226
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, w marcu mia³am robion± dekoloryzacjê u fryzjera. W³osy mia³am na poziomie 6 matrixa. Fryzjerka ¶ci±gnê³a mi kolor, na³o¿y³a poziom 8 z 9 i jakie¶ szaro¶ci chyba, na odrost 6. Kolor szybko siê wyp³uka³, po 3 tygodniach znowu mi zrobi³a farbê: na odrost poziom 7 a na resztê 9. Odrosty od pocz±tku by³y za ciemne, wysz³am z salonu jakbym mia³a odrost, a chcia³am jednolity kolor. Teraz mija miesi±c od drugiej koloryzacji i w³osy s± w okropnym kolorze: zielonkawe, ziemiste, brudny kolor, ciê¿ko okre¶liæ. Dodaje zdjêcia w za³±cznikach po kolei: w³osy po drugim farbowaniu, kolejne zdjêcia jak siê sp³ukuje kolor. Zdjêcia s± robione wieczorem. Nie wiem co na nie na³o¿yæ? Chcia³abym ¿eby mia³y ch³odny kolor. Czy mo¿ecie poleciæ farbê z alfaparu lub welli? Jak wyjdzie 8.21 z alfaparfu? Na ¿ywo kolor wygl±da du¿o gorzej ni¿ na zdjêciach.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20180326_191634.jpg (74,1 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20180401_200710.jpg (64,7 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20180415_194147.jpg (120,3 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20180425_211746.jpg (69,0 KB, 30 za³adowañ)
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-04-28, 20:58   #3227
klok77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 1
Z naturalnych czarnych do siwych

Hej, mam pytanie a mianowicie chcê przej¶æ z g³ebokiego czarnego do siwych poprzez rozja¶nianie i farbowanie i st±d moje pytanie. Czy da siê to zrobiæ na jednej wizycie? Dodam, ¿e to mój naturalny kolor, w³osy nigdy nie farbowane
klok77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-03, 21:48   #3228
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 77
GG do czarnaroza
palette c6 zamiennik

Czyli ¶redni/ ciemny blond, który wyp³ucze siê do ¿ó³tego blondu bez rudych refleksów.
Próbowa³am gasiæ rudo¶æ po be¿owym blondzie Londy (ten kolor jest po prostu rudy, u mnie rudoblond) palette n6 ¶redni blond (z malutk± domieszk± ciemnego z tej samej firmy), ale wci±¿ mam rude refleksy i wyp³ucze siê pewnie do rudego b±d¼ rudego blondu, a c6, która wcze¶niej uratowa³a mi w³osy wycofali.
Mo¿e Garnier ¶redni blond? Chocia¿ po garnierze w³osy lec± gar¶ciami
__________________
A przede mn± niedokoñczony wiersz...

czarnaroza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 21:34   #3229
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 1 990
Farba 6.43 - zamiennik

Hej!
Niedawno farbowa³am w³osy u fryzjera, farba nie wiem jakiej marki, ale odcieñ 6.43. Chcia³abym teraz pobawiæ siê w farbowanie odrostów we w³asnym zakresie, jednak znalaz³am tylko jedn± farbê w tym odcieniu i to w dodatku ju¿ jej nie orodukuj± chyba Czy inne firmy maj± inne oznaczenia tego samego koloru? Jak± farbê wybraæ, ¿eby by³o dobrze?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 11:09   #3230
Monika4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Farba 6.43 - zamiennik

Spróbuj poszukaæ czego¶ z palety Cameleo Omega, maj± du¿y wybór kolorów, wiec na pewno co¶ sobie dobierzesz
Monika4455 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-21, 23:54   #3231
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez ona!!! Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, w marcu mia³am robion± dekoloryzacjê u fryzjera. W³osy mia³am na poziomie 6 matrixa. Fryzjerka ¶ci±gnê³a mi kolor, na³o¿y³a poziom 8 z 9 i jakie¶ szaro¶ci chyba, na odrost 6. Kolor szybko siê wyp³uka³, po 3 tygodniach znowu mi zrobi³a farbê: na odrost poziom 7 a na resztê 9. Odrosty od pocz±tku by³y za ciemne, wysz³am z salonu jakbym mia³a odrost, a chcia³am jednolity kolor. Teraz mija miesi±c od drugiej koloryzacji i w³osy s± w okropnym kolorze: zielonkawe, ziemiste, brudny kolor, ciê¿ko okre¶liæ. Dodaje zdjêcia w za³±cznikach po kolei: w³osy po drugim farbowaniu, kolejne zdjêcia jak siê sp³ukuje kolor. Zdjêcia s± robione wieczorem. Nie wiem co na nie na³o¿yæ? Chcia³abym ¿eby mia³y ch³odny kolor. Czy mo¿ecie poleciæ farbê z alfaparu lub welli? Jak wyjdzie 8.21 z alfaparfu? Na ¿ywo kolor wygl±da du¿o gorzej ni¿ na zdjêciach.
Wcale nie wyjdzie bo masz za ciemne w³oski na to. A kolejny zimny odcieñ znowu wyjdzie buro. Ja bym tu zrobi³a mycie oczyszczaj±ce lekkie i dopiero my¶la³a o kolorze.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez klok77 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, mam pytanie a mianowicie chcê przej¶æ z g³ebokiego czarnego do siwych poprzez rozja¶nianie i farbowanie i st±d moje pytanie. Czy da siê to zrobiæ na jednej wizycie? Dodam, ¿e to mój naturalny kolor, w³osy nigdy nie farbowane
Da siê u dobrego fryzjera który ma wiedzê i umiejêtno¶ci i pracuje na dobrych kosmetykach oraz stosuje olaplex.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Niedawno farbowa³am w³osy u fryzjera, farba nie wiem jakiej marki, ale odcieñ 6.43. Chcia³abym teraz pobawiæ siê w farbowanie odrostów we w³asnym zakresie, jednak znalaz³am tylko jedn± farbê w tym odcieniu i to w dodatku ju¿ jej nie orodukuj± chyba Czy inne firmy maj± inne oznaczenia tego samego koloru? Jak± farbê wybraæ, ¿eby by³o dobrze?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Maj±, popatrz na farby fryzjerskie.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-22, 16:41   #3232
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ile trzeba czekaæ po dekoloryzacji/ rozja¶nianiu, ¿eby na³o¿yæ farbê? Fryzjerka powiedzia³a, ¿e z dwa tygodnie, ale z drugiej, ¿e trzeba jeszcze z kilkana¶cie razy umyæ w³osy...
__________________
A przede mn± niedokoñczony wiersz...

czarnaroza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-27, 07:51   #3233
dolla200
Raczkowanie
 
Avatar dolla200
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Jak dzia³a taki rozja¶niacz olia bez amoniaku? Jest delikatniejszy? Chce rozja¶niæ ¶redni blond do bia³ego i nie wiem czy kupiæ oliwkê czy robiæ k±piel
dolla200 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-29, 13:06   #3234
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

To z myciem to prawda, kilka razy trzeba porz±dnie umyæ ale farbê mo¿na k³a¶æ nawet tego samego dnia.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dolla200 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dzia³a taki rozja¶niacz olia bez amoniaku? Jest delikatniejszy? Chce rozja¶niæ ¶redni blond do bia³ego i nie wiem czy kupiæ oliwkê czy robiæ k±piel
Nie wiem jak rozjasniacz ale farb bez amoniaku nie lubiê - amoniak ulatnia siê z w³osów w ci±gu 2 dni a sole amonowe które go zastêpuj± w takich farbach niszcz± w³osów do 3 tygodni

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-30, 07:53   #3235
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez dolla200 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dzia³a taki rozja¶niacz olia bez amoniaku? Jest delikatniejszy? Chce rozja¶niæ ¶redni blond do bia³ego i nie wiem czy kupiæ oliwkê czy robiæ k±piel
Farb± bez amoniaku nie rozja¶nisz raczej w³osów do bia³o¶ci. Rozja¶iaczem - nie wiem. A co do sk³adu. W takich farbach stosuje siê pochodne amoniaku. Nie ¶mierdz± i nie ma wysuszenia bezpo¶rednio po farbowaniu. Ale...te pochodne potrafi± zniszczyæ w³osy znacznie bardziej od amoniaku. Amoniak szybko siê ulatnia a one kumuluj± siê we w³osie i niszcz± go podstêpnie. Straty wychodz± na jaw po kilku miesi±cach. Oczywi¶cie, to sprawa indywidualna, bo s± osoby, które bezamoniakowe farby sobie chwal±. Ale wiele osób siê skar¿y, wiêc trzeba uwa¿aæ. Ja osobi¶cie wolê porz±dnie nawil¿yæ w³osy po amoniaku, i tyle.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2018-05-30 o 07:55
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-06, 16:13   #3236
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 607
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

W temacie oksydantów: ostatnio stosowa³am trzy ró¿ne trzy razy z rzêdu na odro¶cie na poziomie 5 (stapiz, alfaparf i pbf by fama) wszystkie 6% z farb± 10NB Alfaparfa. Za ka¿dym razem u¿ywa³am takiego samego stosunku rozja¶niacza do farby czyli 1,5 porcji na porcjê farby i trzyma³am tyle samo czasu.

Efekt? Po wodzie alfaparf zero zniszczeñ, w³osy wrêcz zyska³y na jako¶ci, siwe pokryte w 70% odcieñ na poziomie 7. Po wodze stapiz w³osy ¶rednio zniszczone, siwe pokryte w 50%, odcieñ na poziomie co¶ pomiêdzy 7 i 8, natomiast po wodzie pbf by fama w³osy zniszczone i nie wiem jak z pokryciem siwych w³osów bo zgubi³y siê przy odcieniu na poziomie miêdzy 9 a 10. W³osy mia³am praktycznie bia³e. Kto¶ kto pisze, ¿e woda nie ma znaczenia bo to tylko woda myli siê. Wody maj± ró¿ne sk³ady i ró¿nie dzia³aj±. W tej pbf fama jest SLS, to chyba on powoduje albo szybsze utlenianie siê farby albo g³êbsz± penetracjê ale na pewno dzia³a mocniej ni¿ pozosta³e.

Ja obecnie szukam oksydantu który rozja¶ni mi w³osy 10 alfaparf tak jak oksydant pbf by fama ale ich tak nie zniszczy. Mo¿e kto¶ mo¿e co¶ poleciæ?
maiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-12, 16:55   #3237
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 607
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pomy³ka: w alfaparfie jest sls. W pbf fama jest lauryl alcohol.
maiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-20, 14:40   #3238
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomo¶ci: 683
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

(...)

Edytowane przez Summer
Czas edycji: 2018-07-04 o 16:28
Summer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-23, 13:24   #3239
okrytonasienna
Arctium lappa L.
 
Avatar okrytonasienna
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy to mo¿liwe, ¿eby farba z utleniaczem 12% nie zadzia³a³a w ogóle na naturalnych, niefarbowanych w³osach?
Przyjació³ka ma taki g³êboki, miodowy (naturalnie rudy, ale stonowany, nie jaskrawy) blond, na oko poziom 8, i nawet z utleniaczem 12% nam nie wysz³o. Poja¶nia³y o pó³ tonu (pasemka) i NIC.
Kilka lat temu próbowa³y¶my 9%, nic. Farby profesjonalne, drogeryjne, rozja¶niacze - kurczê, ani drgnie. Czemu ciemne br±zy rozja¶niaj± siê do ¿ó³ci, a tych jej rudo¶ci nic nie rusza?
okrytonasienna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-06-28, 18:43   #3240
moorientes
Przyczajenie
 
Avatar moorientes
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubin
Wiadomo¶ci: 6
Send a message via Skype™ to moorientes
Talking Intensywny kolor na rozja¶nione w³osy u faceta

Witam kole¿anki, chcia³em poradziæ siê was jaki kolor do moich w³osów wybraæ, chodzi mi bardziej o kolor intensywny taki jak

Schwarzkopf, LIVE Intense Colour, krem koloryzuj±cy, U67 Blue Mercury, 1 szt., nr kat. 268606

L’Oréal Paris, Colorista, paint - koloryzacja trwa³a, Violet, 1 szt., nr kat. 256448

W³osy mia³em 3 tygodnie temu rozja¶nione, jak to fryzjerka powiedzia³a pozbawi³a mnie pigmentu, Chcia³em zaznaczyæ ¿e chce zrobiæ ten kolor tylko na koñcówkach w³osów, ma robiæ efekt

a to moja fotka
moorientes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.