Galeria Krakowska... :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-28, 14:42   #91
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez Kattie7 Pokaż wiadomość
dla zobrazowania ogromu tego molocha wyszperałam następujące informacje /bo dociekliwa ze mnie bestia / dotyczące powierzchni kilku największych centów handlowych w Polsce

I tak:
Galeria Kazimierz - 36 tys. m2
Galeria Mokotów - 58 tys. m2
Stary Browar Poznań - 64 tys. m2
Silesia Katowice - 65 tys. m2
Manufaktura Łódź - 90 tys. m2

Galeria Krakowska 123 tys. m2

no teraz to tylko zostało ubrac wygodne buty, wziąść tydzień urlopu w pracy i heja na Galerie no i furgonetke pieniędzy
Wow 123 tys. m2
Mój tata przed chwilą dzwonił i mówił, że chyba cały Kraków się zjechał do Galerii dziś
Co do sklepów to dowiedziałam się, że jest tam na pewno Deichmann i Terranova

Najgorsze tylko, że zasięg tam kiepski i tata nie mógł się do mnie dodzwonić przez to
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 14:44   #92
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Galeria Krakowska... :)

ojaa jestemn w szoku... w sumie 3 pietra sa ale strasznie to wielkie!!!
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 14:47   #93
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ooo to opisz Jego wrażenia po wizycie



hahahahaha hahahahaha ahahahahahahaaa aaaaaaaaaaa
mówiłam,że będzie jak w kaberecie "iiiiii poszliiiiiiiii...", oj jednak szkoda,że sie nie wybrałam, fajnie byłoby być niesioną na fali tłumu:hah aha:
to Galerii Kazimierz spadnie przez najbliższe dni obrót...i to znacznie...chyba,że ludzie wykupią wszystko z Krakowskiej i wtedy rzucą sie na Kazimierz



to może wprowdźmy sobie jakiś skrót,żeby nie trzeba było całych nazw pisać, np. Galeria Kazimierz to będzie GK, a Galeria Krakowska to będzie GKr albo GKrk
taki mój skromny pomysł

edit - jak któraś wroci to ja poprosze o info:
1.jakie fajne sklepy z ciuszkami są
2.czy są fajne kowbojki oraz jakoaś ładna spódniczka falbanista w kolorze brązowym - chyba w tym nie jestem osamotniona
3. jaki jest asortyment w Douglasie
4. jak się czujecie po wizycie

edit2 - łaaaaaaaaa na stronie GKrk są już wszystkie sklepy wymienione, wlasnie patrze jakie tam sklepiki będą, heh będzie Versace, no ale tam to raczej nigdy nic nie kupię
hehehe tam jest sklep marlboro classic, a ja nie wiedziec czemu marlon brando classic przeczytałam
Tak, tak KOWBOJKI śnia mi sie juz po nocach - jak tylko wyzdrowieje to tam popędzę a jak ich nie kupie to sie wkurze
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:02   #94
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Właśnie zajrzałam na stronkę GK - nawet Rossmann tam jest
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:18   #95
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Byłam. O 8.00. O dziwo - na samym otwarciu nie było tak dużo ludzi jak mi się wydawało. Jedynie do "Saturna" (sklepu ze sprzętem) ludzie niemal deptali sie po drodze. Teraz (kolo15) ludzi było bardzo dużo. Trzy piętra, mnóstwo sklepów. Po przejściu 1 piętra (wchodząc chyba do 2,3 sklepów) padałam ze zmęczenia. Promocje spore. W C&A rozdają bony dużych wartości. 1/3 sklepów to nie znane mi marki, chyba pierwszy raz w polsce. Dużo sklepów z elegancką odzieżą i butami. W sklepach tj Nerwjorker itp dużo rzeczy, których w innych tego typu sklepach nie spotkałam. Sklepy przede wszystkim ogromne powierzchniowo z mnóstwem ubrań - aż mieni się w oczach! Najbardziej cieszę się, że mam w koncu Everlasta Bardzo dużo świetnych ciuchów, ceny gdzieniegdzie promocyjne, gdzieniegdzie ogromne. Ogólnie wyniosłam z tamtąd chyba worek cukierków i żelek i różę (wszędzie rozdawali) Stanowczo wybiorę się tam na zakupy.
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:19   #96
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Galeria Krakowska... :)

bylam ogrom sklepow mnie porazil fajnie tylko sie nalazic trzeba. w Peek & Cloppenburg dostalam nawet fajne etui na CD, w Humanicu tez cos rozdaja. skucilam sie na bluzeczke i sweterek w Bershka (wrzuce fotki na jesienne zakupy na modzie). nie we wszystkich sklepach sa promocje, ale np. w Carlings mozna sobie za 100 zl kupic markowe jeansy (Wrangler, Levi's itp).

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Najgorsze tylko, że zasięg tam kiepski i tata nie mógł się do mnie dodzwonić przez to
ja w ogole zasiegu nie mialam. szukal sieci non stop

dobra lece bo sie z qmpela umowilam
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:33   #97
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Galeria Krakowska... :)

ale fajnie ale fajniezazdroszczę wam dziewczynki że już widziałyście kupowałyście i jakieś bonusy dostałyście
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 15:41   #98
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez giganciara Pokaż wiadomość
Byłam. O 8.00. O dziwo - na samym otwarciu nie było tak dużo ludzi jak mi się wydawało. Jedynie do "Saturna" (sklepu ze sprzętem) ludzie niemal deptali sie po drodze. Teraz (kolo15) ludzi było bardzo dużo. Trzy piętra, mnóstwo sklepów. Po przejściu 1 piętra (wchodząc chyba do 2,3 sklepów) padałam ze zmęczenia. Promocje spore. W C&A rozdają bony dużych wartości. 1/3 sklepów to nie znane mi marki, chyba pierwszy raz w polsce. Dużo sklepów z elegancką odzieżą i butami. W sklepach tj Nerwjorker itp dużo rzeczy, których w innych tego typu sklepach nie spotkałam. Sklepy przede wszystkim ogromne powierzchniowo z mnóstwem ubrań - aż mieni się w oczach! Najbardziej cieszę się, że mam w koncu Everlasta Bardzo dużo świetnych ciuchów, ceny gdzieniegdzie promocyjne, gdzieniegdzie ogromne. Ogólnie wyniosłam z tamtąd chyba worek cukierków i żelek i różę (wszędzie rozdawali) Stanowczo wybiorę się tam na zakupy.
DUUUUUUżo sklepów z butamiiiii
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:41   #99
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
DUUUUUUżo sklepów z butamiiiii
Oj tak, buty to to, co ja lubię najbardziej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:59   #100
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: Galeria Krakowska... :)

byłam... a może próbowałam się dostać? jechałam po szkole ok 14 i próbowałam dojechac od strony mostu grunwaldzkiego św. Gertrudy - stoi, westerplatte do dworca stoi starowiślna - stoi... ech już z tych korków mi się odechciało więc wpadłam tylko obejrzeć... to jest strasznie wielkie tyle sklepów gdyby tylko było tam mniej ludzi i wielka kasa w kieszeni to raj.... ale z zewnątrz jeszcze wykańczają...
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 16:02   #101
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Cool Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Oj tak, buty to to, co ja lubię najbardziej

no to możemy sobie podac rękę

buuutyyyy i terebki tez lubie...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 16:37   #102
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Przed chwilką wrócilam..od ludzi to by mi sie falochron przydal.. przeszlam tylko szybciutko i powrocilam do domku..Wybiorę się wkrotce jak fala opadnie.. Ale sklepow jak marzenie..jeszcze tylko pieniązki by się przydaly..
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 16:53   #103
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Talking Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez sylwusiaaniolek Pokaż wiadomość
ja bylam... wlasnie wrocilam. powiem szczerze, ze lepiej moglo bycludziiii strasznie duzo.. sklepy fajna sa nawet sporo. i duzo sklepow ktorych nigdy w Krk nie było...
przejade sie jeszcze jakos w przyszlym tygodniu na spokojnie a co do Saturna to kolejki ........... !!!!! wielkie dlatego tez nie stalam ale ciagle widzialam jak ktos z telewizorem idzie lub jakimis siatkami .. wszystko ze sprzetem!!
dokładnie co krok na przystankach ludzi obładowani kartonami z wszelakimi sprzetami jakby pierwszy raz zobacyzli telewizory do tego schody sie zepsuły i ruch na jednych odbywał sie w dwie strony a Galeria jest swietna chociaż wybiliby mi oko tymi patykami od balonów szał jakiś
__________________

so are you game?


nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:02   #104
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Galeria Krakowska... :)

dla wszystkich co chciały imprezę w dwustronnym tramwaju- dziś na przystankach widziałam na czerwono ogłoszenie, że z powodu zbyt wielkiego natężenia ruchu w okolicach dworca linia 30 zostaje zwieszona. Tak więc pozostaje wam wpaść na naszą jubileuszową imprezke z StarymPorcie - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1&goto=newpost
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:27   #105
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Hehe i nawet dobrze, że dziś nie poszłam, bo coś czuję, że bym się nie za dobrze po tym wypadzie czuła skoro piszecie, że tyle ludzi było, hmmm chociaż jakbym miała przy sobie paralizator albo elektrycznego pastucha to bym ludzi bodła nim i bym miała dużo miejsca
Ale wybiorę się napewno kiedyś
Szczególnie interesują mnie sklepy z butami
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:46   #106
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Galeria Krakowska... :)

bylam i udalo mi sie nawet kupic conieco
ludzi faktycznie duzo ale gk jest tak duza ze wszystko sie porozchodzilo.W samych sklepach nie bylo tlokow, tylko na korytarzach ze tak powiem
no w Saturnie tylko kolejki i bramki jakby sie jakiegos szturmu obawiali

sama galeria ladna, przestronna ale widac ze jeszcze w pelni nie ukonczona.

ps.bylam na wedlowskiej czekoladzie z ptasim mleczkiem
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:50   #107
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez Belcia Pokaż wiadomość
ps.bylam na wedlowskiej czekoladzie z ptasim mleczkiem
O matko i nic mi nie wzięłaś buuu
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:59   #108
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
O matko i nic mi nie wzięłaś buuu
o matko, nie wiedzialam
no ale pjalnia sie niedlugo calkiem otworzy wiec nic straconego,Spotkanie wizazanek krakowskich mozna by tam zrobic
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 19:02   #109
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez Belcia Pokaż wiadomość
o matko, nie wiedzialam
no ale pjalnia sie niedlugo calkiem otworzy wiec nic straconego,Spotkanie wizazanek krakowskich mozna by tam zrobic
Pijalnia powiadasz...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 19:03   #110
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
w Kielcach niedawno otworzyli drugie TESCO i nie wiem co w tym tak ludzi podjarało, ale w dniu otwarcia były takie tłumy (tak jakby nie starczylo im jedno tesco,real, lidly,biedronki i inne sklepy), ze zabrakło koszyków i wózków i stali w kolejce i czekali az jeden odda koszyk/wozek drugiemu (osobiscie nie byla, czytałam w gazecie ) a półki po godzinie świeciły pustkami, bo ludziska wszystko masowo wykupili
Śmiej się śmiej, ale ja Ci powiem coś jeszcze lepszego. W moim rodzinnym mieście jest tylko jeden supermarket (dokładniej Tesco) tego typu i już pomijam fakt, że na otwarciu były tłumy i koszyków też brakowało, ale nawet przed świętami były problemy, żeby coś kupić Pojechałam z tatą wieczorem na zakupy - idziemy po majonez - nie ma , idziemy po kukurydzę - , idziemy po chleb I takie puste półki często było widać...

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
ja sie chetnie wybiore, ale... w czwartek to sie nawet nie zastanawiam - na pewno nie bede miec czasu, wogole wizja tloku... to nie dla mnie. musze kupic kilka rzeczy do ubrania, a lokalizacja mi jak najbardziej pasuje... tylko jak mi sie nie chce...
Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
zawsze możesz na jakąś megapromocję się załapać czy darmowy makijaż
Ano darmowe makijaże serwowano w Douglasie, ale jakoś nie miałam ochoty, a żadnych megapromocji nie widziałam Liczyłam na więcej szczerze mówiąc i się przeliczyłam...

Cytat:
Napisane przez vanilla_blossom Pokaż wiadomość
Ale nastaw się na ludzi po pracy i szalone gimnazjalistki.
Szalone gimnazjalistki to były koło południa - pewnie zamiast do szkoły poszły do Galerii, i pewnie będzie to teraz częsty widok...

Cytat:
Napisane przez Kattie7 Pokaż wiadomość
dla zobrazowania ogromu tego molocha wyszperałam następujące informacje /bo dociekliwa ze mnie bestia / dotyczące powierzchni kilku największych centów handlowych w Polsce

I tak:
Galeria Kazimierz - 36 tys. m2
Galeria Mokotów - 58 tys. m2
Stary Browar Poznań - 64 tys. m2
Silesia Katowice - 65 tys. m2
Manufaktura Łódź - 90 tys. m2

Galeria Krakowska 123 tys. m2

no teraz to tylko zostało ubrac wygodne buty, wziąść tydzień urlopu w pracy i heja na Galerie no i furgonetke pieniędzy
Ooo kurka, nie wiedziałam, że to takie wielkie. Ale fakt, obejść całości nie dałam rady, raczej tylko przemknęłam z siostrą przez ten moloch zaliczając po drodze kilka sklepów, w których tak naprawdę nic nadzwyczajnego nie było

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
bylam ogrom sklepow mnie porazil fajnie tylko sie nalazic trzeba. w Peek & Cloppenburg dostalam nawet fajne etui na CD, w Humanicu tez cos rozdaja. skucilam sie na bluzeczke i sweterek w Bershka (wrzuce fotki na jesienne zakupy na modzie). nie we wszystkich sklepach sa promocje, ale np. w Carlings mozna sobie za 100 zl kupic markowe jeansy (Wrangler, Levi's itp).
A ja nic nigdzie nie dostałam
A sweterek Bershka miałam nawet kupić tylko po wyjściu z przymierzalni zajęłam się oglądaniem bluz i jakoś potem zapomniałam, że coś chciałam Przypomniałam sobie już po wyjściu z Galerii, w tramwaju. Nie tym nowym, bo o nowym nawet nie wiedziałam, że taki widowiskowy będzie...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 19:24   #111
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Właśnie wróciłam

Byłam tam od 15:20 chyba i zdążyłam obejść tylko parter i piętro -1
I to w pośpiechu, większość sklepów omijając

Już mi się przestało podobać jak jechałam do Galerii, od Politechniki korek takiii że HO HO więc musiałam wysiąść i przejść przystanek piechotą W sumie mam słabą orientacje w terenie więc mogłam nie trafić (poważnie), ale szłam niesiona przez tłum

Co do samej Galerii, starałam się oblecieć sklepy w których często coś kupuje (H&M,New Yorker itp) niestety ja przynajmniej żadnych przecen nie zauważyłam Ale asortyment super

Dopiero jak trafiłam do Trolla (obniżka 50%) - chyba najmniejszego ze sklepików z ciuchami w GK - to zrozumiałam co to znaczy się przepychać W kolejce do przymierzalni i w kolejce do kasy spędziłam około 1/3 swojego pobytu w Galerii No ale przynajmniej kupiłam sobie fajnego longa z długim rękawem za 19.90

Myslałam że się załapie na bon dla pierwszych 200 osób w C&A ale niestety Za to upolowałam tam kurteczkę taką przejściową na chłodniejsze dni o fasonie marynarki do tego ocieplaną za 49,90 Super jestem dumna z siebie

W Saturnie pogrom i tłum, aż strach patrzeć, co dopiero wejść - ominęłam szerokim łukiem

Pozatym zauważyłam Rossmanna - sytuacja jak wyżej a do tego byłam po cudownym czasie spędzonym w zaduszonym Trollu więc odechciało mi się wchodzić

Niestety z tego co się zorientowałam na całe 3 poziomy mają tylko jedną toaletę na poziomie -1 do tego nie było tam koszy na śmieci Mam nadzieje że dobudują inne "kibelki"

Poza tym cóż...większość ludzi z balonikami, ja się nie załapałam
Podobno wcześniej rozdawali róże gdzieś

Podsumowując jakbym miała pieniądze i ochote to na spokojne zwiedzenie cały dzień chyba ledwo by starczył
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 19:33   #112
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez pIWONIA Pokaż wiadomość
Co do samej Galerii, starałam się oblecieć sklepy w których często coś kupuje (H&M,New Yorker itp) niestety ja przynajmniej żadnych przecen nie zauważyłam Ale asortyment super
No właśnie, żadnych specjalnych przecen z okazji otwarcia nie było. Tylko nieliczne sklepy zrobiły -15 do -30% zniżki. A asortyment też jak dla mnie taki sobie, znaczy normalny, jak wszędzie. No chyba, że mi te tłumy przesłoniły co ciekawsze sztuki
Cytat:
Dopiero jak trafiłam do Trolla (obniżka 50%) - chyba najmniejszego ze sklepików z ciuchami w GK - to zrozumiałam co to znaczy się przepychać W kolejce do przymierzalni i w kolejce do kasy spędziłam około 1/3 swojego pobytu w Galerii No ale przynajmniej kupiłam sobie fajnego longa z długim rękawem za 19.90
Widziałam ten tłum w Trollu i mnie odstraszył. Zresztą tam co chwila zasuwali kratę, żeby nikt więcej się nie wciskał, a czekać, żeby wejść to mi się nie chciało, nie mówiąc już potem o czekaniu w kolejce do przymierzalni, potem w kolejce do kasy... To nie dla mnie.
Cytat:
Myslałam że się załapie na bon dla pierwszych 200 osób w C&A ale niestety Za to upolowałam tam kurteczkę taką przejściową na chłodniejsze dni o fasonie marynarki do tego ocieplaną za 49,90 Super jestem dumna z siebie
Ooo, brzmi ciekawie. Nie widziałam tam takowej. Możesz fotkę gdzieś wkleić? Bo by mi się jakaś taka przejściówka przydała i myślałam właśnie nad taką a la marynarką A tu cena baardzo przyjazna

Cytat:
Niestety z tego co się zorientowałam na całe 3 poziomy mają tylko jedną toaletę na poziomie -1 do tego nie było tam koszy na śmieci Mam nadzieje że dobudują inne "kibelki"
Też tak myślałyśmy z siostrą dopóki nie znalazłyśmy kibelka na poziomie +1, tak mniej więcej na środku koło sklepu z winami Ale co fakt to fakt - kibelków i koszy na śmieci to tam jak na lekarstwo
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 19:42   #113
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Galeria Krakowska... :)

O to dobrze wiedzieć że jest więcej kibelków Już myslałam że trzeba będzie petycje pisać, toż jeden kibelek na 123 tys.m2 to kpina

Co do kurteczki/marynareczki w C&A to znalazłam ją absolutnym cudem, kręcąc się wokół longów w paski, ot rzuciłam okiem (wisiały nisko było ich z 5,6) i miałam odchodzić (założyłam sobie że kupie marynarkę do 100 zł-i to uznałabym za cud, a widząc taką ocieplaną to się nawet nie łudziłam ) a tu moja kumpela czyta jakiś napis:kurtki 49,90 no to się rozglądamy rozglądamy i wyszło na to że tylko te kurtki tam wisiały szok Jdyne co mi się w niej nie podoba to to że jest troszkę wykończona w stylu "destroyed" ale tylko odrobinę, jestem naprawdę bardzo zadowolona..

Co to miałam pisać... aha Nie mam niestety jak pstryknąć fotki, ale jak wychodziłam z C&A wzięłam gazetkę reklamową i była tam ta kurteczka za...69,90 Tylko beznadziejnie wyszła taka rozpięta a pod spodem jakaś bluza chyba..no ogólnie nie zwróciłabym na nią uwagi...I w gazetce była zielona a ja mam beżową

Także może jak dorwiesz gazetkę to sobie obejrzysz? Może na stronie jest..C&A ma jakąś stronkę?

Aha i pytałam o zieloną S bo była tylko XS ale nic już nie mieli na zapleczu Była jeszcze jedna beżowa S a tak to M i dwie chyba XL..
Ufff
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 19:44   #114
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ale np. w Carlings mozna sobie za 100 zl kupic markowe jeansy (Wrangler, Levi's itp).
no cos takiego by mi pasowalo, byleby to byly biodrowki z elastycznego dżinsu... ale ja sie wybieram dopiero jak sie zmiejszy tlum... to pewnie tych dżinsów już nie będzie...
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 20:07   #115
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez pIWONIA Pokaż wiadomość
Co do kurteczki/marynareczki w C&A to znalazłam ją absolutnym cudem, kręcąc się wokół longów w paski, ot rzuciłam okiem (wisiały nisko było ich z 5,6) i miałam odchodzić (założyłam sobie że kupie marynarkę do 100 zł-i to uznałabym za cud, a widząc taką ocieplaną to się nawet nie łudziłam ) a tu moja kumpela czyta jakiś napis:kurtki 49,90 no to się rozglądamy rozglądamy i wyszło na to że tylko te kurtki tam wisiały szok Jdyne co mi się w niej nie podoba to to że jest troszkę wykończona w stylu "destroyed" ale tylko odrobinę, jestem naprawdę bardzo zadowolona..

Co to miałam pisać... aha Nie mam niestety jak pstryknąć fotki, ale jak wychodziłam z C&A wzięłam gazetkę reklamową i była tam ta kurteczka za...69,90 Tylko beznadziejnie wyszła taka rozpięta a pod spodem jakaś bluza chyba..no ogólnie nie zwróciłabym na nią uwagi...I w gazetce była zielona a ja mam beżową

Także może jak dorwiesz gazetkę to sobie obejrzysz? Może na stronie jest..C&A ma jakąś stronkę?

Aha i pytałam o zieloną S bo była tylko XS ale nic już nie mieli na zapleczu Była jeszcze jedna beżowa S a tak to M i dwie chyba XL..
Ufff
Szkoda, że nie masz fotki, ale i tak dzięki za opis. Narobiłaś mi smaka Jak będę jutro w GK (Kazimierz ), to zajrzę do tamtejszego C&A - może i tam będzie, a jak nie, to mooooże pojadę i do Krakowskiej. Ale to może, bo najpierw to muszę znaleźć materiał na kiecke, bo wesele za tydzień, a ja nic w sklepach znaleźć nie mogę i teraz trzeba będzie coś uszyć w trybie pilnym.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 20:25   #116
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Oj, tłumy były, faktycznie - jeszcze jak o 20 jechałam tramwajem koło dworca to na przystanku stało morze ludzi Ja byłam koło drugiej, obeszłam wszystkie piętra, ale tak żeby rzucić okiem - do niektórych sklepów trudno było wejść

Dłuższą chwilę spędziłam przy stoisku Wedla - ptasie mleczko boskie, zwłaszcza że można je było samemu sobie zrobić - stała sobie mała czekoladowa fontanna i talerzyk z piankami, które nabijało się na patyczki i zanurzało w tej plynnej czekoladzie - pyszotka

Sklepów masa, bardzo dużo takich, których w Krakowie nie było. Nie dało się wszystkiego obejrzeć - ale zgarnęłam sporo gazetek i katalogów Wrócę tam na pewno po kozaczki - była ich MASA, polecam, naprawdę, w cenach różniastych, od 100 do 1000 złotych No i oczywiście płaszczyki, spódniczki, trzeba być naprawdę wybrednym żeby niczego nie znaleźć Plus kilka ciekawych sklepików z biżuterią - jubilerską i tą "zwykłą" i - co mnie bardzo ucieszyło - z rzeczami do dekoracji wnętrz.

I jak zauważył mój TŻ - tylko 3 księgarnie
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 21:50   #117
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Ja tez bylam czysto przypadkiem kolezanka mnie zaciagneła , tlumow nawet nie bylo moze dlategoz e rozlozyl;i sie na 3 pietra , ogolnie duzo promocji w h&m c&a dawali bony, zapisalismy sie na darmowy makijaz w sephorze , w hausie -450% na bluzki (skusiłam sie i kupiłam sobie jedną). Cropp 50% na buty, Reporter 50% na wybrane modele, w Bershaka kupilam sobie fajna kurteczke za 60zl ), ogolnie promocje promocje nic tylko korzystac ale skad wziasc na to pieniadze??

P.S Zasiegu rzeczywiscie nie ma :-(
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 21:54   #118
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie we wszystkich sklepach sa promocje, ale np. w Carlings mozna sobie za 100 zl kupic markowe jeansy (Wrangler, Levi's itp).
o kurczaki, do kiedy ta promocja? potrzebuję spodni pilnie, a levisy za stówkę no to miodzio
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 21:55   #119
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Galeria Krakowska... :)

Eve no ja chyba ślepa jestem, bo nie widziałam w H&M żadnych promocji
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 21:57   #120
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Galeria Krakowska... :)

i pytanie mam jeszcze jedno!
czy w h&m w gkrk jest dział dziecięcy? bo w kaziu nie widziałam
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.