blokada psychiczna? pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 13:56   #1
monparadis
Raczkowanie
 
Avatar monparadis
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 167

blokada psychiczna? pomocy


witam drogie panie
Opowiem wam o moim problemie, a mianowicie: jestem z swoim chłopakiem od niecałych dwóch lat, seks uprawiamy od jakiś 12 miesięcy, z różnym skutkiem. Początkowo to on miał problemy-za szybko dochodził, ale uporaliśmy się z tym i było "cacy" - tj. on dochodził, ja nie ale rekompensował mi to innymi sposobami. W końcu po paru miesiącach ja też zaczęłam czasem dochodzić, tylko łechtaczkowo, ale i tak się cieszyliśmy. No i nagle coś jest nie tak od jakiegoś czasu- przestałam dochodzić, bo np. po tygodniu nie uprawiania seksu bolało mnie kiedy wchodził i już znikała mi ochota, albo coś mnie rozpraszało. Ogólnie ciągle myślałam o tym, nawet kiedy szykowałam się żeby jechać do swojego chłopaka zastanawiam się np. co ubrać żebym mogła jak najszybciej się rozebrać i ubrać gdyby nagle zjawili się rodzice itp. Błędne koło. Strasznie szybko się rozpraszam. On włącza telewizor, żeby nie było słychać a mnie to tak strasznie irytuje. Przestałam myśleć o seksie jako przyjemności a zaczęłam jak o przymusie. Nawet zaczęło mnie denerwować to że On się stara, kiedy się kochamy pyta czy dojdę, a gdy słyszy 'raczej nie' to też traci ochotę i na tym się kończy. Albo on prosi żebym była taka jak kiedyś, czyli częęęsto napalona, a ja po prostu nie umiem i to też mnie strasznie denerwuje. Czasami mam ochotę powiedzieć mu, żeby cieszył się że wgl uprawiamy seks i żeby przestał się przejmować mną a sam się zajął swoją przyjemnością. Wiem że to głupie, ale mam dopiero 20 lat i denerwuje mnie gdy ktoś mi mówi że ma fajne życie erotyczne, a u nas ciągle się coś psuje. Zastanawiam się czy to nie jest jakaś psychiczna blokada, że za dużo się przejmuje i za dużo o tym myślę, że już nie jest to przyjemność.
Proszę, pomóżcie mi wrócić do tego stanu sprzed kilku miesięcy kiedy było już tak dobrze..
Pozdrawiam
monparadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 15:34   #2
kk888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 142
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

.

Edytowane przez kk888
Czas edycji: 2014-11-23 o 08:15
kk888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 18:54   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Cytat:
Napisane przez monparadis Pokaż wiadomość
witam drogie panie
Opowiem wam o moim problemie, a mianowicie: jestem z swoim chłopakiem od niecałych dwóch lat, seks uprawiamy od jakiś 12 miesięcy, z różnym skutkiem. Początkowo to on miał problemy-za szybko dochodził, ale uporaliśmy się z tym i było "cacy" - tj. on dochodził, ja nie ale rekompensował mi to innymi sposobami. W końcu po paru miesiącach ja też zaczęłam czasem dochodzić, tylko łechtaczkowo, ale i tak się cieszyliśmy. No i nagle coś jest nie tak od jakiegoś czasu- przestałam dochodzić, bo np. po tygodniu nie uprawiania seksu bolało mnie kiedy wchodził i już znikała mi ochota, albo coś mnie rozpraszało. Ogólnie ciągle myślałam o tym, nawet kiedy szykowałam się żeby jechać do swojego chłopaka zastanawiam się np. co ubrać żebym mogła jak najszybciej się rozebrać i ubrać gdyby nagle zjawili się rodzice itp. Błędne koło. Strasznie szybko się rozpraszam. On włącza telewizor, żeby nie było słychać a mnie to tak strasznie irytuje. Przestałam myśleć o seksie jako przyjemności a zaczęłam jak o przymusie. Nawet zaczęło mnie denerwować to że On się stara, kiedy się kochamy pyta czy dojdę, a gdy słyszy 'raczej nie' to też traci ochotę i na tym się kończy. Albo on prosi żebym była taka jak kiedyś, czyli częęęsto napalona, a ja po prostu nie umiem i to też mnie strasznie denerwuje. Czasami mam ochotę powiedzieć mu, żeby cieszył się że wgl uprawiamy seks i żeby przestał się przejmować mną a sam się zajął swoją przyjemnością. Wiem że to głupie, ale mam dopiero 20 lat i denerwuje mnie gdy ktoś mi mówi że ma fajne życie erotyczne, a u nas ciągle się coś psuje. Zastanawiam się czy to nie jest jakaś psychiczna blokada, że za dużo się przejmuje i za dużo o tym myślę, że już nie jest to przyjemność.
Proszę, pomóżcie mi wrócić do tego stanu sprzed kilku miesięcy kiedy było już tak dobrze..
Pozdrawiam
cytuję dla potomności
Cytat:
Napisane przez kk888 Pokaż wiadomość
no jak on ci nie zapewnil komfotu psychicznehgo (wolne mieszkanie), to nie dziwne ze nie potrafisz sie rozluznić. ale macie tylko 20 lat, on jeszcze jest dzieciakiem, skoro nie wpadl na taki pomysl jak nastroj i pusty dom. zapewniam cię ze mezczyna juz 25letni dba o takie drobiazgi (bo np. wynajmuje kawalerke i pracuje).

A czemu on ma jej coś zapewniać? Nie mogą o to zadbać wspólnie? Nie rozumiem takiego podejścia totalnie.


Autorko, zacznij ze swoim facetem gadać. Powiedz mu to, co napisałaś nam, że się szybko rozpraszasz, że przeszkadza Ci TV - porozmawiajcie o tym i wspólnie znajdzcie rozwiązanie. W końcu od tego również siebie macie, nie?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 22:46   #4
monparadis
Raczkowanie
 
Avatar monparadis
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 167
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Próbujemy wspólnie dbać o takie rzeczy, mój facet jest cudownym i odpowiedzialnym człowiekiem i pracuje od dawna ale nie stać go na razie na kawalerkę, a już na pewno nie specjalnie po to, by w niej uprawiać seks..
Najczęściej kochamy się gdy mieszkanie jest puste, ale wiadomo, kiedy się ma ochotę to mało się poradzi. I już nie chodzi o to puste mieszkanie i inne, tylko o to, że wcześniej nie przeszkadzało mi to AŻ tak bym nie czuła żadnej przyjemności.
Rozmawialiśmy o tym, doszliśmy do wniosku że coś sobie ubzdurałam w głowie i to mnie blokuje, tylko dokładnie nie wiem co. Wydaje mi się ze za bardzo się staram, ale da się tak? Za dużo myśleć o tym czy znowu będzie daremnie, i że znowu on będzie całą winę brać na siebie? to mnie dobija...
__________________
mieć siebie, resztę spalić, aż zostanie tylko to co pomiędzy nami

Edytowane przez monparadis
Czas edycji: 2013-05-07 o 22:49
monparadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 10:47   #5
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Nie myśl o tym po prostu ponieś się danej chwili. Zamiast podczas seksu myśleć czy dojdziesz skup się na rzeczach które robi Twój facet. Skup się na jego ruchach języka gdy pieści Cię na dole, patrz jak się kochacie, obserwuj jego penisa. Myśl o wszystkim co się akurat teraz dzieje gdy się kochacie. Seks może być równie przyjemny gdy nie mamy orgazmu.
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 00:19   #6
kuka2960
Raczkowanie
 
Avatar kuka2960
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: SKMK
Wiadomości: 34
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Rada: "Mniej myślenia, więcej pieprzenia" ;d
kuka2960 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:28   #7
monparadis
Raczkowanie
 
Avatar monparadis
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 167
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Cytat:
Napisane przez kuka2960 Pokaż wiadomość
Rada: "Mniej myślenia, więcej pieprzenia" ;d
może zadziała, dzięki
__________________
mieć siebie, resztę spalić, aż zostanie tylko to co pomiędzy nami
monparadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 20:07   #8
Dasza90
Raczkowanie
 
Avatar Dasza90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 32
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Miałam kiedyś podobny problem i nadal byle co potrafi mnie rozproszyć (chyba, że jestem lekko wstawiona :P) ale radzę sobie w ten sposób, że aby nie myśleć o czymś innym to zajmuję się moim mężem pozycja 69 jest w tym idealna! skupiasz się na tym, żeby wykonać swoje "zadanie" jak najlepiej, myśl o tym, że chcesz sprawić mu przyjemność, że jest mu dobrze staraj się, nawet jeśli Ci to pomoże to pojęcz trochę... sama poczujesz, że jest coraz bardziej napalony i napewno sprawi Ci to przyjemność (na pewno odwdzięczy Ci się odpowiednio) i nawet się nie obejrzysz a sama dostaniesz orgazm. A później to już na pewno będziesz wyluzowana
Dasza90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 12:25   #9
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
cytuję dla potomności

A czemu on ma jej coś zapewniać? Nie mogą o to zadbać wspólnie? Nie rozumiem takiego podejścia totalnie.


Autorko, zacznij ze swoim facetem gadać. Powiedz mu to, co napisałaś nam, że się szybko rozpraszasz, że przeszkadza Ci TV - porozmawiajcie o tym i wspólnie znajdzcie rozwiązanie. W końcu od tego również siebie macie, nie?
No właśnie dziwię się parom, które rozwiązują swoje problemy przez pośredników. Od tego mamy język i siebie, by ze sobą rozmawiać. Szczera rozmowa naprawdę pomaga.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 13:50   #10
monparadis
Raczkowanie
 
Avatar monparadis
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 167
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

rozmawiamy o wszystkim, o tym tez rozmawialiśmyl... dlatego też ciężko mi z tym że coś jest nie tak, nie wiadomo dlaczego ;( dziękuje za wszystkie rady
__________________
mieć siebie, resztę spalić, aż zostanie tylko to co pomiędzy nami
monparadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 15:58   #11
kalcia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Ja też tak mam, że jak kochamy się z moim Tż to musi być w mieszkaniu idealna cisza. Nie może nic grać. Wtedy najlepiej się wtedy czuję psychicznie. A jeszcze pytanie. Bierzesz jakieś tabletki antykoncepcyjne?
kalcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 18:43   #12
monparadis
Raczkowanie
 
Avatar monparadis
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 167
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Cytat:
Napisane przez kalcia666 Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, że jak kochamy się z moim Tż to musi być w mieszkaniu idealna cisza. Nie może nic grać. Wtedy najlepiej się wtedy czuję psychicznie. A jeszcze pytanie. Bierzesz jakieś tabletki antykoncepcyjne?
nie, tylko gumki
__________________
mieć siebie, resztę spalić, aż zostanie tylko to co pomiędzy nami
monparadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 06:35   #13
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Cytat:
Napisane przez monparadis Pokaż wiadomość
witam drogie panie
Opowiem wam o moim problemie, a mianowicie: jestem z swoim chłopakiem od niecałych dwóch lat, seks uprawiamy od jakiś 12 miesięcy, z różnym skutkiem. Początkowo to on miał problemy-za szybko dochodził, ale uporaliśmy się z tym i było "cacy" - tj. on dochodził, ja nie ale rekompensował mi to innymi sposobami. W końcu po paru miesiącach ja też zaczęłam czasem dochodzić, tylko łechtaczkowo, ale i tak się cieszyliśmy. No i nagle coś jest nie tak od jakiegoś czasu- przestałam dochodzić, bo np. po tygodniu nie uprawiania seksu bolało mnie kiedy wchodził i już znikała mi ochota, albo coś mnie rozpraszało. Ogólnie ciągle myślałam o tym, nawet kiedy szykowałam się żeby jechać do swojego chłopaka zastanawiam się np. co ubrać żebym mogła jak najszybciej się rozebrać i ubrać gdyby nagle zjawili się rodzice itp. Błędne koło. Strasznie szybko się rozpraszam. On włącza telewizor, żeby nie było słychać a mnie to tak strasznie irytuje. Przestałam myśleć o seksie jako przyjemności a zaczęłam jak o przymusie. Nawet zaczęło mnie denerwować to że On się stara, kiedy się kochamy pyta czy dojdę, a gdy słyszy 'raczej nie' to też traci ochotę i na tym się kończy. Albo on prosi żebym była taka jak kiedyś, czyli częęęsto napalona, a ja po prostu nie umiem i to też mnie strasznie denerwuje. Czasami mam ochotę powiedzieć mu, żeby cieszył się że wgl uprawiamy seks i żeby przestał się przejmować mną a sam się zajął swoją przyjemnością. Wiem że to głupie, ale mam dopiero 20 lat i denerwuje mnie gdy ktoś mi mówi że ma fajne życie erotyczne, a u nas ciągle się coś psuje. Zastanawiam się czy to nie jest jakaś psychiczna blokada, że za dużo się przejmuje i za dużo o tym myślę, że już nie jest to przyjemność.
Proszę, pomóżcie mi wrócić do tego stanu sprzed kilku miesięcy kiedy było już tak dobrze..
Pozdrawiam
Musisz udać się do seksuologa. Masz właściwe warunki do tego, by cieszyć się seksem, masz jakąś blokade w sobie, którą szybko musisz wyeliminować bo facet Cię zostawi. Wiem, co mówię.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 12:05   #14
monparadis
Raczkowanie
 
Avatar monparadis
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 167
Dot.: blokada psychiczna? pomocy

Cytat:
Napisane przez apows Pokaż wiadomość
Musisz udać się do seksuologa. Masz właściwe warunki do tego, by cieszyć się seksem, masz jakąś blokade w sobie, którą szybko musisz wyeliminować bo facet Cię zostawi. Wiem, co mówię.
Nie strasz może ten seksuolog to dobry pomysł, pomyślę nad tym. Dzięki
__________________
mieć siebie, resztę spalić, aż zostanie tylko to co pomiędzy nami
monparadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.