Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-19, 20:30   #781
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak właśnie mówią w filmach zanim stanie się coś złego AMYZ UCIEKAJ
coś w tym jest

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
przepłukałaś już drinkiem usta po olejku?

w ruch poszedł już drugi, bo po pierwszym dalej czuć było mydło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 20:32   #782
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
jak weszlo do sklepow ktoś z watku to testowal i pisal ze dużo brokatu w tym jest. Sama mialam zamawiac, ale ostatecznie nie wzielam.
Szajs najgorszego sortu


Witam nie z rana
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 20:33   #783
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Szajs najgorszego sortu

pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 20:35   #784
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Od dawna mnie kuszą te perfumy, a kilka dni temu odkryłam, że są już w D i w necie też. Oczywiście w S nie
Mnie też kuszą. Niech rzucają szybko do S. Wtedy będzie można wymienić torebkowe
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 20:38   #785
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mnie też kuszą. Niech rzucają szybko do S. Wtedy będzie można wymienić torebkowe
Siostro!
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 20:38   #786
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
coś w tym jest




w ruch poszedł już drugi, bo po pierwszym dalej czuć było mydło
to musisz walnąć jeszcze ze dwa żeby zyskać pewność że się wypłukało
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 20:41   #787
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
w buzi mam normalnie tłuste mydło cały czas blehh
nie wiem jak to zrobiłam, no to trzeba urodzić się takim zdolnym
zdolnas

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Siostro!
się wie

Spadam, miłego wieczoru
Jutro nadrobie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 20:47   #788
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

love jak blyskawica dzisiaj zajrzalas
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 20:58   #789
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6435131 1]Chyba do 42 albo 44 ale pewnam nie jest.[/QUOTE]
Dzieki
Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Przyszłam zakomunikować, że wąchałam dziś Black Opium - Nuit Blanche i jak nienawidzę Opiumów tak w tej wersji chyba się zakocham Na początku słodycz z lekko drapiącym w nosek pieprzem, potem orzeźwiające kwiaty, a na końcu raz słodko-kawowo-orzechowo, a raz gorzko-waniliowo, na mnie psik testowy z D. trzymał się 6 godzin. Chyba wezmę flaszkę
Na poczatku kwietnia wachalam go w Niemczech i trafil u mnie juz wtedy na wishliste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:05   #790
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dziewczyny musze się przebrać na ten zlot co organizujemy i wymyśliłam sobie strój pin up
Zamówiłam sobie opaskę czerwona w grochy do tego założę koszule flanelowa czerwona w kratę, pod spód czarna/biała koszulka i leginsy.... co o tym myślicie?
Niestety rozkloszowanej kiecki nie założę :/ :/ :/
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:14   #791
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie idziesz tylko jedziesz i to nie porszakiem ino pekaesem
w dodatku serpentynami










*nie musisz dziękować


Miśka, padłam

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ufff wreszcie koniec tego dnia Maarthusia udanego początku urlopu!!!
oktawia udanego weselicha :d
ruszam na łowy kazarowe ahoj przygodo!
Dzięki

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nolda Pokaż wiadomość
No to wyjdę z ukrycia
Byłam wczoraj w Douglasie i psiknełam sobie nadgarstek.
Pierwsze wrażenie to słodki ulepek ale póżniej jak trochę ponosiłam to podoba mi się. Lubię perfumy z jaśminem. Psiknęłam trochę na zegarek i teraz wącham i jeszcze je czuję, jak trochę wywietrzeje to czuć w nim nuty jakiś męskich perfum ale nie potrafię powiedzieć jakich.
Dopiero kompa odpaliłam, jak wróciłam z pracy to przypomniałam sobie, że sukienki nie skróciłam a chciałam ją jutro ubrać
No i zaczęła się jazda, bo krawcowa, do której chciałam iść pojechała na pogrzeb na Śląsk, druga krawcowa też gdzieś pojechała... Więc została mi babcia krawcowa, która jednak szyciem już się nie trudzi, ale na jutro sukienkę zrobi To ta moja długa jedwabna, którą kupiłam w Zarze za 30 zł, przeceniona z 399 zł
No a później sprzątanie, pranie, latanie, bieganie i teraz zabieram się za ćwiczenia, a filmik obejrzę sobie przed snem, dziękuję
Rano po 6 muszę wstać, żeby poćwiczyć, zjeść, wykąpać się i fru do fryzjerki. Uff jak to dobrze, że ona potrafi mi wyczarować super włosy, robi mi takie fajne fale, zarzucone na jedną stronę, wygląda jakbym miała ze dwa razy więcej włosów niż mam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 21:15   #792
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze się przebrać na ten zlot co organizujemy i wymyśliłam sobie strój pin up
Zamówiłam sobie opaskę czerwona w grochy do tego założę koszule flanelowa czerwona w kratę, pod spód czarna/biała koszulka i leginsy.... co o tym myślicie?
Niestety rozkloszowanej kiecki nie założę :/ :/ :/
To moze spodnie albo jeansy, ale rurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:16   #793
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Coraz gorsza obsługa się robi w S... cycki opadają.... ciekawe kiedy mi oddadzą 68zl za brak produktu w zamówieniu ....
Nieprędko

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Jaki kolor balsamopodkładu biorą żółte bladziochy? Coś żaden mi się przez neta nie widzi :|
Dla mnie nie było żadnego, 1 za różowo wyglądał
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:18   #794
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
To moze spodnie albo jeansy, ale rurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:26   #795
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja bladzioch. Ale czy żółty to nie wiem
ale mam 3


dzięki Dziewczyny za życzenia udanych zakupów ale nie jestem zadowolona dziś nie był mój dzień. Najpierw polazłam do D wykorzystać dwa kupony które miałam jeszcze - chciałam kupić zestaw Alterny i płyn do czyszczenia pędzli. Zestaw wyprzedany, płynu nie było, nic nie kupiłam
potem polazłam do Kazara w sprawie butów. Okazało się że laska mnie wprowadziła wczoraj w błąd i nie mieli 36 tylko 35. No za małe nie ma zmiłuj mierzyłam za to znowu te czerwone wężowe 36 i mi się podobają bo są idealne ale nie widzi mi się dawać za nie tyle kasy skoro za 2 miesiące je przecenią o połowę a buty mi potrzebne na wrzesień ? jak żyć?
potem polazłam do gino rossi gdzie w ogole nic ciekawego nie mieli - jedne faje czerwone buty były ale rozmiar 39
resztkami sił, w totalnej desperacji, wdepłam po drodze do Mohito bo sukienki na przecenie. Przymierzyłam chyba z 15 w tych prostych wyglądałam jak kopa siana bo mi cyce wyłaziły u góry a na dole było za szeroko, a w tych rozkloszowanych u dołu wyglądałam bałwan i tylko garnka na głowie mi brakowało i marchewki w nosie. no i albo mam cycki za duże albo dół do cycków za mały i w ogóle za niska jestem bo jak mi biust się mieści to mi sukienka sięga do połowy łydki zamiast nad kolano p........ ide na impreze w jeansach
Ja musiałam kupić kazarki w normalnej cenie, ale później przecenili je tylko o 150 zł i to dopiero pod koniec. A wyprzedaż zimowa dopiero w grudniu się zacznie, więc się opłaca kupić teraz Tak trzeba sobie mówić
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:27   #796
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to musisz walnąć jeszcze ze dwa żeby zyskać pewność że się wypłukało
i tak właśnie robię

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
zdolnas
nooo
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:31   #797
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Z dworca na lotnisko najtaniej tym specjalnym pociągiem, jeździ chyba co pół godziny... Najwygodniej taksówka, ale myślę że ponad 50 zł kasują za kurs...

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Właśnie już posprawdzałam sobie pociągi, pojadę pociągiem, taxi trochę drogo. A wiecie, że za kurs z Rzeszowa do Krakowa Polskim Busem płacę 7 zł, a odwrotnie 5 zł?

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Tak, w mojej S. nie ma kolorówki Givenchy. W ogóle dziwna ta syfora - maseczki origins tylko wersje mini.

Gdzie ja mieszkam
U mnie też we większej S. nie ma Originsa (tylko te mini maski) i nie ma kolorówki Givenchy, ale za to w mniejszej jest Origins i Givenchy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:34   #798
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Piję winko wieczorowo kiedy ja ostatnio wino piłam?? ale przyznaję, trochę je znieważyłam, bo wytrawne i dolałam coca coli

psiknęłam testowo na nadgarstek perfjumy z douglasowego mini zamówienia - próbka niespodzianka Sensai The Silk, ładne

gratuluję wszystkich dzisiejszych zakupów ja na razie odwykuję, uzupełniam tylko braki i denkuję to co mam. Tak, winka też trzeba zdenkować
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 21:36   #799
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Kopnijcie mnie w tył żebym poszła ćwiczyć brzuch, nie chce mi się
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 21:39   #800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kopnijcie mnie w tył żebym poszła ćwiczyć brzuch, nie chce mi się
Zamiast kopać, powiem ze ja swoje dzisiaj zrobiłam, mimo ze od paru dni oskrzela mi żyć nie dają i ledwo żyje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 22:08   #801
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Jaki kurde zlot?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 22:12   #802
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ups... to chyba przestaję stękać.
U mnie są dwa D i jedna S.
Nie ma za to ani Superpharm, ani Hebe (do Hebe muszę jechać do mniejszego miasteczka - do Ostródy).
W Olsztynie Hebe jest w planach - od wielu miesięcy to słyszę
Między innymi dlatego się stamtąd wyprowadziłam
Obecnie brakuje mi TBS, pozostałych sklepów mam w nadmiarze.

Witam w nowym wątku . Widziałam, że wcześniej były śmieszne teksty sprawozdawców sportowych. Tekst z dzisiaj z pięcioboju: "powinien tego konia pocałować nie tylko w nos" o trenerze naszej pięcioboistki po dobrym przejeździe na koniu przez przeszkody
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 22:24   #803
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

To ja jeszcze dopytam o 2 produkty, bo a nuż któraś z Was je miała i może podzielić się opinią, bo ja mam mieszane uczucia i nie wiem, czy dane rzeczy wpisywać na listę do ewentualnego ponownego zakupu

Chodzi o krem pod oczy Biotherm Total Eye Revitalizer - ładnie rozświetla, chłodzi, redukuje opuchnięcia - to fakt, ale czy którejś choć odrobinę zredukował w jakimkolwiek stopniu jakąkolwiek zmarszczkę i odżywił skórę wokół oczu?

i o łagodną piankę oczyszczającą z Norela - super oczyszcza, na początku używania czułam odświeżające działanie i jakby uspokojenie zaczerwienień - ale przy zużyciu 2/3 opakowania mam wrażenie, że skóra robi się jakby tępa bardziej, no nie wiem jak to dokładnie określić

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi kosmetyxami?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 22:39   #804
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zamiast kopać, powiem ze ja swoje dzisiaj zrobiłam, mimo ze od paru dni oskrzela mi żyć nie dają i ledwo żyje
Poćwiczyłam już brzuch, wcześniej godzinę biegałam. Jutro pobudka rano i ćwiczenia, żeby podkręcić metabolizm na cały dzień

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dopytam o 2 produkty, bo a nuż któraś z Was je miała i może podzielić się opinią, bo ja mam mieszane uczucia i nie wiem, czy dane rzeczy wpisywać na listę do ewentualnego ponownego zakupu

Chodzi o krem pod oczy Biotherm Total Eye Revitalizer - ładnie rozświetla, chłodzi, redukuje opuchnięcia - to fakt, ale czy którejś choć odrobinę zredukował w jakimkolwiek stopniu jakąkolwiek zmarszczkę i odżywił skórę wokół oczu?

i o łagodną piankę oczyszczającą z Norela - super oczyszcza, na początku używania czułam odświeżające działanie i jakby uspokojenie zaczerwienień - ale przy zużyciu 2/3 opakowania mam wrażenie, że skóra robi się jakby tępa bardziej, no nie wiem jak to dokładnie określić

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi kosmetyxami?
Hmm, ja jako takich zmarszczek jeszcze nie mam, ale na pewno mi nawilża i odżywia skórę wokół oczu. Kiedy stosuję zły krem, który sobie nie radzi z podstawowym nawilżeniem, mam nad powiekami takie suche, łuszczące się. No a skóra pod oczami jest wtedy napięta i każdy uśmiech i mrużenie oczu sprawia skórze "ból". A kiedy używam Biothemu wszystko jest ok, skóra ładnie napięta, nawilżona, delikatna, spokojnie mogę mrużyć oczy. Ja jestem zadowolona z tego kremu, naprawdę polecam. A przy tym jest mega wydajny. Ja najpierw przetestowałam próbkę.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 01:07   #805
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 02:02   #806
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64358316]Treść usunięta[/QUOTE]

U mnie leci w tle, dopiero skończyłam robotę
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 02:23   #807
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64358316]Treść usunięta[/QUOTE]

Szkoda, szkoda, szkoda...

Emocje takie, że wykończyć się można.

Brąz będzie nasz - jestem pewna!
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 02:30   #808
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Szkoda, szkoda, szkoda...

Emocje takie, że wykończyć się można.

Brąz będzie nasz - jestem pewna!
oby, oby
sędzia kalosz

---------- Dopisano o 02:30 ---------- Poprzedni post napisano o 02:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
love jak blyskawica dzisiaj zajrzalas
Z doskoku tylko jestem
napięty grafik
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 02:36   #809
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 07:13   #810
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry dziewczęta
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.