Bóle jajników - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-20, 16:05   #1
Sarah2
Przyczajenie
 
Avatar Sarah2
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 28
GG do Sarah2

Bóle jajników


witam
Mam pytanie od jakiegoś czasu odczuwam bóle jajników, raz z prawej raz z lewej strony. Czytałam, ze to są objawy owulacji, jednak u mnie te bóle nie zawsze występują wtedy kiedy owulacja. Mam również bardzo bolące miesiączki. Chciałam zapytać czy ktoś miał podobny problem i cyz może to być coś poważnego. Nigdy nie byłam u ginekologa i trochę wstydzę się iść, dlatego najpierw pytam Was o zdanie
Pozdrawiam
Sarah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:07   #2
aldona@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10
Dot.: Bóle jajników

czesc
myślę że warto byłoby abys się przełamała i poszła do ginekologa
to nic strasznego, a lekarz musi Cię zbadać i wtedy bedziesz wiedziała najlepiej czemu masz takie bóle
uważam ,że lepiej z tym nie zwlekać

Pozdrawiam PA
aldona@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 17:27   #3
Edit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 68
Dot.: Bóle jajników

Witam Cie.Nigdy nie mialam bolu jajnikow ale od pazdziernika biore tabletki na wywolanie jajeczkowania i mialam tak silne bole ze 'zatykalo'mnie na jakis czas.Miesiaczki tez mam bardzo bolesne a lekarz powiedzial ze po urodzeniu dziecka to sie zmieni,tak wiec bede czekac.ATobie radze isc do lekarza,moze masz jakies torbiele lub miesniaki.Ale to musi zobaczyc lekarz.Nie zwlekaj to przeciez dla Twojego dobra a ginekolodzy nie sa straszni.Pozdrawiam i powodzenia.I napisz jak ci poszlo.
Edit1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:34   #4
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Bóle jajników

ja mam takie bole,że czuje jakbym miesiączkowala ( znaczy w ciągu cyklu mam takie bóle jak podczas okresu ) i byłam w ztym u ginekologa, jednakze chyba nie wyraziłam sie zbyt jasno u Pana Doktora,który po badaniu usg stwierdził ze absolutnie nic mi nie jest. męczy mnie to jednak dalej wiec jestem ciekawa co Tobie lekarz powie , pozdrawiam
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:14   #5
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Bóle jajników

ja mam tylko bóle raz jeden raz drogi jajnik byłam u lekarza i się dowiedziałam że czasem tak bywa ( nie u mojej zaufanej babeczki bo się biedaczka rozchorowała). Jak ja powiedziałam że nigdy tak nie miałam to powiedział że przesadzam i że poród bardziej boli. (staramy się o dziecko). Kazał przyjść za 2 miesiące. na pewno pójdę do mojej babki jak się ona wykuruje. Ale kobietki powiedzcie co mi może być. Zbliża się co prawda @ ale nigdy wcześniej mnie nie bolało.
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.