La Roche Posay - Rosaliac - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-24, 17:36   #31
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: JAK ZAREAGOWAŁA wasza buźka na Rosaliac???

mnie rosaliac okropnie uczulil,podraznil,zatkal pory i wkurzyl!!! absolutnie nie warto kupowac bez testowania.
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 17:39   #32
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: JAK ZAREAGOWAŁA wasza buźka na Rosaliac???

troche malo tresciwie Ci odpisalam wiec sie poprawiam krem uczulil mnie NATYCHMIAST, buzia mi sie zaczerwienila, skora piekla i bolala, rumien utrzymywal sie dlugo, jak zwykle uspokajalam skore serum kojacym dermicea dermiki. pryszcze pojawily sie po nocy. A krem na naczynka - chyba zaden nie jest idealny, czyli jednoczesnie skuteczny i lagodny
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 17:40   #33
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: JAK ZAREAGOWAŁA wasza buźka na Rosaliac???

Zreszta wejdź na KWC - jest sporo recenzji produktu - i po prostu jeśli źle reagujesz na alkohol w kosmetykach to nici z używania, ale nie powiedziane, że każda wrażliwa skora źle na "procenty" reaguje....
A ew. podrażnienia najlepiej mocno nawilżyć i natłuścić - ew. okład z kwasu bornego (tylko po tym natłuścić buźkę bo nieco ściąga i przy dłuższym stosowaniu wysusza, ale daję niewątpliwą ulgę)
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 17:52   #34
kobieta_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 36
Re: JAK ZAREAGOWAŁA wasza buźka na Rosaliac???

widziałam recenzje na KwC i własnie z nich wiem że pare osób podrażnił ale chciałam tutaj popytać o szczegóły .
przede wszystkim interesuje mnie czy kogoś uczulił po jakims czasie, bi mi na razie nie wyskoczylo nic (po jednym użyciu próbki))
kobieta_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 18:13   #35
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: JAK ZAREAGOWAŁA wasza buźka na Rosaliac???

Wiesz co - wydaje mi się, że ew. podrażnienie pojawiloby się po pierwszej aplikacji, tzn. - posmarowałaś się raz czy kilka razy z tej samej próbki - bo po kilku aplikacjach to już na pewno luzik - jak widzisz jakieś pozytywne efekty i kremik Ci generalnie Ci pasuje, to raczej nie ma ryzyka...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 19:12   #36
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: JAK ZAREAGOWAŁA wasza buźka na Rosaliac???

Nie ma co musisz przetestowac. Ja naleze do tych co pieje z zachwytu na nim. Ze wzgledu na ten alkohol w skladzie, szukalam probki juz od czerwca. Wkoncu teraz jak wracalam po USG od ginekologa ze slicznym zdjeciem mojego synka, weszlam do apteki, ktora byla niedaleko przychodni. Pani nie miala probi ale zrobila mi wielka "probe" z testera. Uzywalam pare dni zanim sie skonczyla. Wczesniej zakupilam, bez testowania , krem od Avene bo ma filtry, wiec stosuje go na dzien i efektow nie widac. Chcialam cos bez filtrow na noc. Pani w aptece tez uznala , moje rozwiazanie za dobre wyjscie. Na dodatek Avene zawiera parafine , ktorej moja skora nie lubie, bo sie po niej przetluszcza , a Rosaliac jej nie posiada i nie kazdy kosmetyk z alkoholem w skladzie mnie podraznia. Po umyciu na wieczor buzki nalozylam Rosaliac i... normalnie pialam z zachwytu. Chlop mial ze mnie radoche. Buzka odrazi sie wygladzila, zaczerwienienia i miejsca, gdzie widac konkretnie ze to naczynka, zbladly, normalnie pojasnialy, dostaly kolor normalnej skory, co od paru miesiecy(od kiedy mam naczynka) sie jeszcze nie zdarzylo. Za kazdym razem bylo tak samo. Buzka dobrze nawilzona, mam mieszana, pory nie zapchane i nie przetluszczala mi sie. Dla mnie to super krem. Zeby oszczedzic szukania prezentu dla mnie, pod choinke przez mojego meza, napisalam mu na kartce co chce i ten krem jest na pierwszym miejscu. Musze sobie jeszcze miesiac poczekac, a najchetniej uyzwala bym go juz teraz. Uwazam, ze jest 100% lepszy od Avene, w moim przypadku.
Jak sama widzisz, sa ludzie i ludzie. Posmaruj sie nim pare razy i patrz co sie dzieje, jesli masz skore sucha to pewnie potrzebujesz jeszcze cos tlustszego na niego polozyc, mi on w zupelnosci wystarczyl. Jak zuzyje Avene to bede nawet Rosaliac kladla na dzien razem z blokerkiem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 12:37   #37
kobieta_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 36
jeszcze kilka pytań :)))

dziękuję za treściwą odpowiedz !! a z Avene masz Antirougeur czy Diroseal? ten też Cie nie uczulił?
ja sie posmarowałam już dwa razy (jak już pisałam nie całą twarz tylko kilka plamek zrobiłam bo się bałam). za pierwszym razem też nic się nie działo a dziś po nocy miałam w tych miejscach lekkie zaróżowienie, ale ono samo znikło. chyba musze dalej próbowac bo jeszcze troszkę w próbce mam
p.s. i jak twoje maleństwo ?
kobieta_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-25, 19:55   #38
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: jeszcze kilka pytań :)))

mam ten pierwszy bo tego drugiego nie moge uzywac bo zawiera retinol a w ciazy nie wolno. Krem mi nic nie robi, tylko ta parafinka przetluszcza mi twarz , a mam wersje dla mieszanej cery czyli ta lekka. No, ale wybaczam mu bo zima idzie wiec skora produkuje sobie sama tlusta bariere przed mrozem. No i az tak mi sie mocno cera nie przetluszcza. Przy< kremach z drogerii to mam lampe neonowa a przy aptecznych nie jest tak zle, a przynajmniej przy tym, ale latem go nie bede uzywac, bo wtedy napewno przetluszczac bedzie sie mocniej pod wplywem ciepla. Malenstwo ma sie dobrze i coraz czesciej sie kreci, a najwiecej w nocy przez co mi spac nie daje hihihhihi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 15:04   #39
kobieta_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 36
Może jeszcze ktoś miał do czynienia z Rosaliac !???

???
kobieta_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 15:56   #40
Glitter in hair
Przyczajenie
 
Avatar Glitter in hair
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: La Roche Posay - Rosaliac

Mi krem bardzo podrażnił buzię, na początku był ok ale potem... tragedia , popękane naczynka i cała twarz opuchnięta i czerwona
Glitter in hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.