Niewidoczny filtr spf 50+ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 15:42   #1
redface
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33

Niewidoczny filtr spf 50+


Witam, szukam jakiegoś kremu z filtrem spf 50+, posiadam cerę naczynkową, więc to chyba mój obowiązek Problem w tym, że jestem chłopakiem i nie mogę latać ze świecącą twarzą, jaka jest po nałożeniu większości filtrów, próbowałem już kilka (próbki). Mógłby ktoś polecić jakiś najlepiej matujący filtr? Próbowałem ruboril spf 50, jest "prawie idealny", tylko, że zabarwia skórę na "brzoskwiniowy" co go dyskwalifikuje, ale poza tym twarz się nie świeci itp. Polecono mi:
*EIGHT HOUR CREAM Eight Hour Cream Sun Defense for Face SPF 50 Sunscreen


*SHISEIDO ANESSA PERFECT UV SUNSCREEN SPF50+

Ten ostatni z opisu wydaje się być idealny, ale niestety cena. Chciałbym poznać opinie o tym pierwszym i ew. jakieś inne propozycje. Coraz cieplej, a nie wiem w co zainwestować, żeby nie wyglądać jak...
redface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:00   #2
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Niewidoczny filtr spf 50+

Cytat:
Napisane przez redface Pokaż wiadomość
Witam, szukam jakiegoś kremu z filtrem spf 50+, posiadam cerę naczynkową, więc to chyba mój obowiązek Problem w tym, że jestem chłopakiem i nie mogę latać ze świecącą twarzą, jaka jest po nałożeniu większości filtrów, próbowałem już kilka (próbki). Mógłby ktoś polecić jakiś najlepiej matujący filtr? Próbowałem ruboril spf 50, jest "prawie idealny", tylko, że zabarwia skórę na "brzoskwiniowy" co go dyskwalifikuje, ale poza tym twarz się nie świeci itp. Polecono mi:
*EIGHT HOUR CREAM Eight Hour Cream Sun Defense for Face SPF 50 Sunscreen


*SHISEIDO ANESSA PERFECT UV SUNSCREEN SPF50+


Ten ostatni z opisu wydaje się być idealny, ale niestety cena. Chciałbym poznać opinie o tym pierwszym i ew. jakieś inne propozycje. Coraz cieplej, a nie wiem w co zainwestować, żeby nie wyglądać jak...
Nie ma czegoś takiego, jak niewidoczny, całkowicie matujący czy nieświecący się filtr Nawet jeśli jakiś wchłonie się do matu, to za kilka godzin i tak będziesz się mniej lub bardziej świecił - zależnie od wybranego filtra i typu skóry. To kwestia składników, które filtr musi mieć, aby zapewnić odpowiednią ochronę.

Jeśli chcesz się filtrować, polecam puder Jadwigi, skrobię ziemniaczaną albo puder bambusowy. Po nałożeniu filtra trzeba odczekać, aż się wchłonie, potem można delikatnie opruszyć twarz. Jeśli po kilku godzinach zaczniesz się świecić, wystarczy ponownie przypudrować

Jeżeli nie podoba Ci się perspektywa sięgania po puder, zastanów się nad kremem z filtrem. Na pewno mniej się błyszczy, no ale daje też niższą ochronę przeciwsłoneczną. Musisz rozważyć, na czym Ci bardziej zależy
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:52   #3
redface
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Niewidoczny filtr spf 50+

Po użyciu ruborilu spf 50 nic się nie świeciłem... Kompletnie, nawet po czasie. Zrezygnowałem z niego przez zabarwienie. Pudry, podkłady - tego nigdy nie użyję

To w takim razie jaki filtr z minimalnym świeceniem?
redface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:31   #4
Felaa
Raczkowanie
 
Avatar Felaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 289
Dot.: Niewidoczny filtr spf 50+

Polecam krem Pollena Eva SPF 50, on jest na superwrażliwe miejsca, ale ja używam go na twarz, ma pozytywne opinie na KWC i naprawdę nie bieli ani twarz się po nim nie świeci . Ja go kupiłam w firmowym sklepie internetowym Pollena Eva, ale można go kupić też na allegro, w aptece też widziałam. Pojemność 25 ml kosztuje ok. 9 zł, cena śmieszna, a jakość rewelacyjna

http://www.sklep.pollenaewa.com.pl/1...sloneczna.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ca-spf50-.html
__________________
Podpisz petycję przeciwko okrutnemu zabijaniu psów w celach konsumpcyjnych

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Edytowane przez Felaa
Czas edycji: 2011-04-09 o 19:32
Felaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:38   #5
redface
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Niewidoczny filtr spf 50+

Z opisu i opinii wydaje się, że to to , a że cena śmieszna, na pewno kupię i spróbuję. Bardzo dziękuję.
redface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:55   #6
redface
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Niewidoczny filtr spf 50+

Ktoś próbował nową wersje tej polleny evy spf 50? http://www.pollenaewa.com.pl/pl/inde...t:474/mark:470

Jest jeszcze dostępna stara wersja, ale zastanawiam się czy nie wziąć tej nowej, tylko no właśnie - czy nie zmienili konceptu i krem nie jest tłusty, świecący - widoczny :P
redface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:36   #7
Felaa
Raczkowanie
 
Avatar Felaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 289
Dot.: Niewidoczny filtr spf 50+

Cytat:
Napisane przez redface Pokaż wiadomość
Ktoś próbował nową wersje tej polleny evy spf 50? http://www.pollenaewa.com.pl/pl/inde...t:474/mark:470

Jest jeszcze dostępna stara wersja, ale zastanawiam się czy nie wziąć tej nowej, tylko no właśnie - czy nie zmienili konceptu i krem nie jest tłusty, świecący - widoczny :P
No właśnie nie wiadomo czy tylko zmienili szatę graficzną opakowania czy skład kremu też zmienili, ale tutaj masz na allegro, co prawda aukcja się zakończyła, ale możesz napisać do sprzedającego czy posiada te kremiki w starym opakowaniu czy w nowym

http://allegro.pl/eva-sun-krem-ochro...538458926.html
__________________
Podpisz petycję przeciwko okrutnemu zabijaniu psów w celach konsumpcyjnych

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
Felaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 18:52   #8
redface
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Niewidoczny filtr spf 50+

Zamówiłem dwa opakowania z gł. strony pollena eva, są jeszcze na wyprzedaży-3,99 zł sztuka.
redface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:44   #9
redface
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Niewidoczny filtr spf 50+

Bardzo dziękuję, ten filtr z pollena eva jest dokładnie tym co chciałem - idealny-niewidoczny , mam nadzieje, że ta nowa wersja jest podobna.
redface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.