Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 13:34   #3811
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Chimay, dzięki za porównanie
Czyli w zasadzie nie wiadomo co brać, żeby było lepsze, ale nie wysuszało? Chciałabym wypróbować jakiś azjatycki cud, który nada się do długofalowego stosowania... i nie kosztuje majątku.
Z innej beczki - jakie liquidy myjące masz na myśli?
Ja miałam taki pomysł, żeby używać Kose i Biore cały rok, tak mnie zachwyciła ich lekkość, ale po tym, jak mi się cera zbuntowała, po prostu odstawiłam całkiem filtry na jesień/zimę. Wrócę do nich wiosną, ale będę chciała wypracować sobie jakiś schemat, żeby znowu nie doprowadzić do kryzysu czyli będę ich używać na zmianę z Lirene/Pharmacerisem.

Używam teraz liquidów Orbis KLIK, Caolion KLIK oraz OHUI w próbkach. Caolion poleciłabym osobom stosującym grubszy makijaż, filtry, bo dla mnie jest zbyt mocny. Orbis i OHUI są delikatne.

Zamówiłam też słynny Low pH Gel COSRX, żeby przetestować teorię o wpływie pH myjadła na stan skóry. Normalnie moja cera nie toleruje żadnych żeli, także takich na betainie kokamidopropylowej jak ten COSRX, no ale zobaczymy. Pianek się boję, miałam próbkę Innisfree Jeju coś tam i nawet nie dałam rady całej zużyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 14:59   #3812
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

k m.ïw
Qlpw

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:03   #3813
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Używam teraz liquidów (...)

Zamówiłam też słynny Low pH Gel COSRX, żeby przetestować teorię o wpływie pH myjadła na stan skóry.
1. a, takie cuś. Jednak zdecydowałam się na zwykły olejek myjący z BU.
2. wygląda ciekawie i też słyszałam tę teorię, liczę na opinię

Zachciało mi się przetestować jakiś "prawdziwy" tonik i chyba zamówię Innisfree Green Tea Balancing Skin. Miał ktoś?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 18:19   #3814
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy miał ktoś podkład Missha The Style Fitting Wear Foundation ? Jak z kryciem i przede wszystkim jak z odcieniami, czy są jasne ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 19:28   #3815
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Czy miał ktoś podkład Missha The Style Fitting Wear Foundation ? Jak z kryciem i przede wszystkim jak z odcieniami, czy są jasne ?
Miałam, mam i nie używam 😊 w odcieniu 13 to bardzo jasny beż bez różu na szczęście. Kolor fantastyczny dla bladziochów jednak podkład sam w sobie wysusza na wiór i podkreśla skórki i nie da się na to patrzeć niestety.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 17:23   #3816
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
Miałam, mam i nie używam 😊 w odcieniu 13 to bardzo jasny beż bez różu na szczęście. Kolor fantastyczny dla bladziochów jednak podkład sam w sobie wysusza na wiór i podkreśla skórki i nie da się na to patrzeć niestety.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Jej, aż tak też myślałam nad tym najjaśniejszym kolorem, ale skoro wysusza i podkreśla skórki to sobie odpuszczę. Dzięki
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 14:24   #3817
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Pomimo okresu świątecznego moje zamówienia ebayowe przyszły szybko, a jedno od scramble17 to wręcz migiem, bo w tydzień.

Kupiłam:
u roseroseshop
-COSRX Low pH Gel
-COSRX Galactomyces Toner
-Berrisom Collagen Gel Toner

u scramble17
-Purebess 100% Galactomyces Essence

u tosowoong
-Dr Troubex Moisture Gel

u nowzenith:
-Benton Fermentation Essence
-Benton Aloe Propolis Soothing Gel

Czuję się zaopatrzona także na odstawienie leków wiosną, po którym moja cera na pewno szybko wróci do swojej łojotokowej postaci. Wszystkie te produkty wydają się bardzo lekkie.
Testy wkrótce, teraz zmuszam się do denkowania resztek kosmetyków, które zamawiałam wiosną. Co jak co, ale pielęgnacja warstwowa czyni kosmetyki bardzo wydajnymi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 14:29   #3818
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chimay, czekam wielce niecierpliwie na opinie, intrygują mnie wszelkie fermenty i szukam czegoś fajnego do mycia. Znaczy myjadła już do mnie lecą, ale zawsze może się znaleźć coś ciekawszego na przyszłość.

Ja ciągle czekam na większość zakupów
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 14:40   #3819
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chimay
Benton esssence miałam. Na zmarszczki toto nie działa, działa świetnie przy skorze trądzikowej (oddalam mniej niz polowe dziecięciu kuzynki z krostkami i zostalam najlepszą ciocią )
Częściowo jestem po zakupach. Jeszcze nad tonerem dumam i troszkę masek plachtowych by mi się jeszcze przydało
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 15:44   #3820
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Chimay
Benton esssence miałam. Na zmarszczki toto nie działa, działa świetnie przy skorze trądzikowej (oddalam mniej niz polowe dziecięciu kuzynki z krostkami i zostalam najlepszą ciocią )
Częściowo jestem po zakupach. Jeszcze nad tonerem dumam i troszkę masek plachtowych by mi się jeszcze przydało
Na zmarszczki nic nie chcę, nie kupuję tych obietnic. Prędzej zainwestuję w paszczowy przyrząd do ćwiczeń dolnej części twarzy, który już od dawna mam na liście.
Od kosmetyków oczekuję lekkości, nie obciążania tłustej cery, łagodzenia oraz utrzymania skóry w ładnym kolorycie. Czyli ta esencja Bentona zdaje się być idealna

Mam parę masek płachtowych na oku, ale nie wiem, jakoś w ogóle nie kupuję idei jednorazowych produktów Owszem, efekt bywa super, ale przez chwilę, a tanie one nie są, w cenie kilkupaka mogę mieć fajne serum, które mi wystarczy na min 3 miesiące.

Szukam też czegoś do łagodnego peelingu. Spodobały mi się peelingi w płatkach Neogen KLIK i już bym któryś kupiła, ale powstrzymuje mnie obecność Benzophenone-5. Nie rozumiem, po co wciskać filtr do kosmetyku, którego zadaniem nie jest ochrona UV. To znaczy wiem, że pewnie po to, żeby te płatki nie zmieniały koloru, ale wolałabym w takiej sytuacji po prostu nieprzezroczyste opakowanie, które też spełniłoby taką funkcję.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-01-03 o 15:49
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 16:02   #3821
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Na razie postawiłam na Secret Key rose (essence) i Secret Key repair (krem pod oczy) . Konsekwentnie kupuję wszystko z drożdzami, mialam już Miscchę (spodobałaby Ci się), SK- II (śmierdzi, nie robi nic) Benton podpadł mi lata temu za czasow dwukrotnej afery...no i u mnie nie robi nic a poza tym widmo jadu pszczół za dużo dla mnie, to jak jad węża nie i już. Następny będzie COSRX (miał być teraz ale wstrzymała mnie recka z myasianskincare.
Brakuje mi tonera. I nie wiem co mam kupić, a nie chcę znowu kupować Hada Labo Toner Secret Key Snail Repair ma w składzie alko więc odpada. Rosjanki się zachwycają tym tonerem ale wiem, że to nie dla mnie...
Nie lubię azjatyckiego serum, dla mnie są to za słabe preparaty i jeszcze często alko w składzie.
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 16:12   #3822
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Na razie postawiłam na Secret Key rose (essence) i Secret Key repair (krem pod oczy) . Konsekwentnie kupuję wszystko z drożdzami, mialam już Miscchę (spodobałaby Ci się), SK- II (śmierdzi, nie robi nic) Benton podpadł mi lata temu za czasow dwukrotnej afery...no i u mnie nie robi nic a poza tym widmo jadu pszczół za dużo dla mnie, to jak jad węża nie i już. Następny będzie COSRX (miał być teraz ale wstrzymała mnie recka z myasianskincare.
Którą Misshę masz na myśli? Miałam chyba już nieprodukowaną serię Super Aqua Marine Stem Cell, emulsję jeszcze nawet męczę, ale nic mnie nie zachwyciło.

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Brakuje mi tonera. I nie wiem co mam kupić, a nie chcę znowu kupować Hada Labo Toner Secret Key Snail Repair ma w składzie alko więc odpada. Rosjanki się zachwycają tym tonerem ale wiem, że to nie dla mnie...
Nie lubię azjatyckiego serum, dla mnie są to za słabe preparaty i jeszcze często alko w składzie.
Też unikam alko jak się da.
Chcesz toner wodny czy żelowy?
Z wodnych miałam do tej pory tylko Skin Watchers Pore Control, bez alko i inne ich tonery też są bez %. Mam też na liście Aromatica Sea Daffodil Toner KLIK, tylko że on jest dość drogi, ale ma za to ekocerty itp.
Bardziej przekonują mnie jednak tonery żelowe i tutaj bardzo polubiłam Swanicoco i teraz ciekawa jestem, jak się sprawdzi ten Berrisom z kolagenem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 16:17   #3823
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Missha Time Revolution The First Treatment Essence pełna nazwa
niesamowicie wydajna, wg producenta efekty po 4 tygodniach, ja wow widzialam 2 razy za pierszym razem po tygodniu za drugim po 6. Przy niej uwierzyłam w drożdże.

Edytowane przez 201705240954
Czas edycji: 2017-01-03 o 16:18
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 23:10   #3824
em_pe_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Swanicoco tonery żelowe.

Toner Skin Watchers Pore Control.

Liquidy myjące.

Seria Fresh do tłustej cery Innisfree Green Tea: serum i esencja, bo krem choć żelowy jest ciut lepki.

Filtry Kose i Biore, ale zdecydowanie nie o tej porze roku.



Nie polecam tłustym cerom Water-Full Aqua Sleeping Pack su:m37. Dostałam dwie próbki ostatnio i mam problem, żeby jedną zużyć. To dość ciężki krem, przetłuszcza i okropnie się po nim świecę.



Czekam na Bentona, Aloe Propolis Gel i Fermentation Essence.

Dziekuje za odpowiedz <3 potrzebuje jeszcze kremu pod oczy, ktory rozjasnia worki. Ktos, cos?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
em_pe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 23:38   #3825
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez em_pe_ Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz <3 potrzebuje jeszcze kremu pod oczy, ktory rozjasnia worki. Ktos, cos?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sum:37 bo on wszystko robi http://asianskincareblog.blogspot.co...eye-cream.html
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 20:13   #3826
fioletowe okulary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 305
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny, przeglądałam wątek i trafiłam na posty z 2014 r. (wiem ze to szmat czasu) w których część z WAS-lub poprzednich Wizażanek umawiała się na wspólne zamówienie Sidmool Volufiline. Jego zadaniem jest wypełnienie doliny łez, Azjatycki Cukier go zachwalała, stosowała go któraś z Was? a może polecicie inny krem który by wypełnił "puste" miejsce w dolinie łez? Może wiecie jakie inne kosmetyki zawierają puerarię i anemarrhena asphodeloides?
__________________
fioletowe okulary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 21:55   #3827
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Na urodziny dostałam Neogen code 9 white sparkling cream i jest świetny dla mojej tłustej skóry z przebarwieniami i wypryskami Delikatnie nawilża, ma matowe wykończenie i uspokoił mi cerę. Jeszcze ma trochę do naprawienia, ale zapowiada się bardzo dobrze.
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 23:58   #3828
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez fioletowe okulary Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przeglądałam wątek i trafiłam na posty z 2014 r. (wiem ze to szmat czasu) w których część z WAS-lub poprzednich Wizażanek umawiała się na wspólne zamówienie Sidmool Volufiline. Jego zadaniem jest wypełnienie doliny łez, Azjatycki Cukier go zachwalała, stosowała go któraś z Was? a może polecicie inny krem który by wypełnił "puste" miejsce w dolinie łez? Może wiecie jakie inne kosmetyki zawierają puerarię i anemarrhena asphodeloides?
Ja mam BRTC Salmon Fillex Volume Injection z Volufiline i Voluplus (z nie pamiętam czym) i któryś z nich działa. Spłyciło mi oczodoły, wypchnęło bruzdy, stworzyło zalążki kości policzkowych. Podejrzewam BRTC (ciekawszy skład). Pod oczami nie mam już kości powleczonej skórą, tylko zebrało się trochę tłuszczu, wyraźnie czuć to pod palcami.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:12   #3829
fioletowe okulary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 305
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Redhaired Witch dzięki za rady, a skąd najlepiej zamówić krem który polecasz? Nidgy sama nic nie zamawiałam, zawsze byly to rozbiórki z wizażu zamówione przez inne Wizażanki
__________________
fioletowe okulary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-08, 17:00   #3830
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez fioletowe okulary Pokaż wiadomość
Redhaired Witch dzięki za rady, a skąd najlepiej zamówić krem który polecasz? Nidgy sama nic nie zamawiałam, zawsze byly to rozbiórki z wizażu zamówione przez inne Wizażanki
Kupowałam na zagranicznym ebayu. Jest jeszcze na Azjatyckim Bazarze z ogromną przebitką cenową.
A Voluplus mają na Mazidłach i Beautyever.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 08:28   #3831
fioletowe okulary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 305
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dziękuję! a ten Voluplus jest w postaci olejku który trzeba z czymś rozcieńczyć? Czy można używać solo?
__________________

Edytowane przez fioletowe okulary
Czas edycji: 2017-01-09 o 08:34 Powód: .
fioletowe okulary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 09:09   #3832
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja mam BRTC Salmon Fillex Volume Injection z Volufiline i Voluplus (z nie pamiętam czym) i któryś z nich działa. Spłyciło mi oczodoły, wypchnęło bruzdy, stworzyło zalążki kości policzkowych. Podejrzewam BRTC (ciekawszy skład). Pod oczami nie mam już kości powleczonej skórą, tylko zebrało się trochę tłuszczu, wyraźnie czuć to pod palcami.
Zawsze miałaś cieńszą skórę pod oczami, czy przyszło Ci to z wiekiem? Ciekawi mnie, czy te produkty pomogą osobom, które od urodzenia mają taką urodę, czy są raczej tylko dla tych, którym po prostu ten tłuszczyk zanikł. Ja jestem z tych, które wyglądały jak niewyspane/zmęczone życiem już od dziecka
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 09:45   #3833
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Zawsze miałaś cieńszą skórę pod oczami, czy przyszło Ci to z wiekiem? Ciekawi mnie, czy te produkty pomogą osobom, które od urodzenia mają taką urodę, czy są raczej tylko dla tych, którym po prostu ten tłuszczyk zanikł. Ja jestem z tych, które wyglądały jak niewyspane/zmęczone życiem już od dziecka
A bo ja pamiętam Raczej kwestia wieku i odchudzania. Z tego co widzę, nie dorobię się konkretnych policzków ani kości policzkowych, obu nigdy nie miałam.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 13:02   #3834
fioletowe okulary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 305
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

ja też tak mam od dziecka
__________________
fioletowe okulary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 10:14   #3835
monika9093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 20
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Missha Time Revolution The First Treatment Essence pełna nazwa
niesamowicie wydajna, wg producenta efekty po 4 tygodniach, ja wow widzialam 2 razy za pierszym razem po tygodniu za drugim po 6. Przy niej uwierzyłam w drożdże.
Fakktycznie tak jest również polecam
monika9093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 12:23   #3836
NanamiMako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mam pytanie dotyczące Etude House Precious Mineral BB Cream Cover & Bright Fit. Czy jest on podobny do niestety wycofanego już Etude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit?
Zastanawiam się nad jego kupnem. Myślałam również o Etude House Precious Mineral BB Cream Blooming Fit. Który z tych dwóch jest waszym zdaniem lepszy dla cery tłustej i mieszanej?
Z góry dziękuję za pomoc
NanamiMako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 15:11   #3837
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, a co sądzicie o filtrze Missha Soft Finish Sun Milk 50 SPF 50+/PA+++? http://d9tizz6s9icn1.cloudfront.net/...3105101251.jpg
Dostałam próbki i lepiej mi pasuje niż Vichy, który ostatnio coś słabo się rozprowadza, zostawia smugi i podsusza. Ale zastanawiam się czy np. Biore nie jest jeszcze o niebo lepsze od Misshy? To, że Missha lekko bieli uważam akurat za wielki plus, dzięki temu nie muszę już używać żadnego BB, minerałów ani podkładu.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:45   #3838
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o filtrze Missha Soft Finish Sun Milk 50 SPF 50+/PA+++? http://d9tizz6s9icn1.cloudfront.net/...3105101251.jpg
Dostałam próbki i lepiej mi pasuje niż Vichy, który ostatnio coś słabo się rozprowadza, zostawia smugi i podsusza. Ale zastanawiam się czy np. Biore nie jest jeszcze o niebo lepsze od Misshy? To, że Missha lekko bieli uważam akurat za wielki plus, dzięki temu nie muszę już używać żadnego BB, minerałów ani podkładu.
Nie znam tego filtra, ale ciekawe jest to, co piszesz o bieleniu, jak różnie może to konkretnym cerom służyć. Jednemu zastępuje makijaż, a innemu nawet biały puder transparentny robi trupka (jak mnie).

Chciałam za to spytać czy ktoś może porównać dość popularny filtr A'Pieu do Biore lub Kose. Głównie chodzi mi o zawartość alkoholu, czy też jest tak wyczuwalna jak w Biore i Kose.

Z moich ostatnich zamówień zaczęłam używać:
-czarnej esencji Bentona - zapowiada się dobrze
-Collagen Intensive Firming Gel Toner Berrisom - niestety jest dość lepki (sporo gliceryny) i ma dość sztuczny zapach
-tonera z Galactomyces COSRX - poza dość kiepskim opakowaniem nie mam zarzutów


Oraz zamówiłam jeszcze:
-Re:cipe Slowganic Cleanser Lemon
-The Saem Natural Condition Pore Deep Cleansing Oil z węglem
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 18:18   #3839
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie znam tego filtra, ale ciekawe jest to, co piszesz o bieleniu, jak różnie może to konkretnym cerom służyć. Jednemu zastępuje makijaż, a innemu nawet biały puder transparentny robi trupka (jak mnie).

(...)
-czarnej esencji Bentona - zapowiada się dobrze
1. ano, ja zawsze szukam czegoś co mnie lekko wybieli i ujednolici bo mam twarz nieco ciemniejszą od szyi i rąk. Być może wyglądam przy tym nieco trupio, ale mam rude włosy, noszę się na czarno i trochę mrocznie, więc nawet ekstremalna bladość pasuje
2. która to? Kusi mnie Snail Bee.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 18:29   #3840
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. ano, ja zawsze szukam czegoś co mnie lekko wybieli i ujednolici bo mam twarz nieco ciemniejszą od szyi i rąk. Być może wyglądam przy tym nieco trupio, ale mam rude włosy, noszę się na czarno i trochę mrocznie, więc nawet ekstremalna bladość pasuje
2. która to? Kusi mnie Snail Bee.
Ano właśnie powszechne jest przekonanie, że jak ktoś jest blady, to nie widać u niego białości filtra czy pudru. A tak nie jest, to zależy od tego w jakiej tonacji jest się bladym, jakie jest "obramowanie" twarzy i jeszcze chyba od rysów, bo ja mam ostre i trójkątny kształt i bielenie jeszcze mi te cechy wyostrza.

Fermentation Essence KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.