brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 00:19   #1
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Talking

brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?


Witajcie, (i pomóżcie proszę)
Jestem :
a)brunetką farbujaca od dłuższego czasu włosy na czarno(bo wygodnie,odrosty mało widać)
b)mam ciemne brązowe oczy i ciemną oprawę oczu-brwi naturalnie bardzo ciemne
c)jasną karnację(buzia blada strasznie,solarium itp nie uznaję,)
d)zazwyczaj nie opalam się za dużo w lecie-raczej niewiele, ale jak juz to na ciepły odcień
e)zazwyczaj blade usta oprócz buzi, szybko marznę i robią się 'przezroczyste',zwykle muszę maźnąć je jakimś błyszczykliem żeby wyglądać na żywą
Denerwuje mnie ten niesłowiański typ urody, szczególnie że ostatnio przebywam za granicą i prędzej pada pytanie czy jestem Hiszpanką niż Polką
I własnie chyba dlatego na przekór,od zawsze marzył mi się kolor włosów blĄd.
Otuchy dodała mi przemiana swego czasu Joanny Brodzik, podobny typ urody(też kiedyś miała czorne włosy)na jasne. Ale u mnie odwagi na zmianę brakło
Załączam poniżej zdjęcia, kolor nienaturalny bo przez program wklejony rzecz jasna, jak myślicie-tak pomijając kolor brwi(da się rozjasnić), jak to wogóle wygląda?
Aha- w rzeczywistości mam dłuugie włosy i fryzure praktycznie taką jak na 2 zdjęciu.
Jakby ktoś miał uwagi dot.koloru tudzież stylu włosów, zapraszam-komentować można do woli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makeover.jpg (30,0 KB, 491 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makeover1.jpg (19,0 KB, 412 załadowań)
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:45   #2
cytrynka0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Zamieszczony kolor na zdjęciu to raczej wchodzi mi w jasny rudy a nie w bląd. Ja Cię widzę raczej w odcieniu nieco ciemniejszym, nie czarnym tylko może w jakimś jasnym brązie lub w rudym, takim ostrym rzucającym się w oczy
cytrynka0409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:22   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
Witajcie, (i pomóżcie proszę)
Jestem :
a)brunetką farbujaca od dłuższego czasu włosy na czarno(bo wygodnie,odrosty mało widać)
b)mam ciemne brązowe oczy i ciemną oprawę oczu-brwi naturalnie bardzo ciemne
c)jasną karnację(buzia blada strasznie,solarium itp nie uznaję,)
d)zazwyczaj nie opalam się za dużo w lecie-raczej niewiele, ale jak juz to na ciepły odcień
e)zazwyczaj blade usta oprócz buzi, szybko marznę i robią się 'przezroczyste',zwykle muszę maźnąć je jakimś błyszczykliem żeby wyglądać na żywą
Denerwuje mnie ten niesłowiański typ urody, szczególnie że ostatnio przebywam za granicą i prędzej pada pytanie czy jestem Hiszpanką niż Polką
I własnie chyba dlatego na przekór,od zawsze marzył mi się kolor włosów blĄd.
Otuchy dodała mi przemiana swego czasu Joanny Brodzik, podobny typ urody(też kiedyś miała czorne włosy)na jasne. Ale u mnie odwagi na zmianę brakło
Załączam poniżej zdjęcia, kolor nienaturalny bo przez program wklejony rzecz jasna, jak myślicie-tak pomijając kolor brwi(da się rozjasnić), jak to wogóle wygląda?
Aha- w rzeczywistości mam dłuugie włosy i fryzure praktycznie taką jak na 2 zdjęciu.
Jakby ktoś miał uwagi dot.koloru tudzież stylu włosów, zapraszam-komentować można do woli
no własnie Joasia Brodzik jest przykladem na to, ze jednak farbowanie sie na blond w przypadku naturalnych brunetek o wyrazistej urodzie to totalna pomylka

w ciemnych wlosach wymiatała, w jasniejszych stracila wiele z uroku. ma sliczna buzie, wiec chyba dlatego wiele osob twierdzi, ze w blond tez slicznie

prosze nie rob sobie tego

zobacz Jessice Albe w roznych wersjach, ma wyrazista urode Zimy tak jak Ty

piekna buzia, ale zobacz jak w blond traci na uroku
http://www.foxnews.com/photoessay/ph...lba_blonde.jpg
http://i7.photobucket.com/albums/y25...londe-Hair.jpg
http://www.divavillage.com/images/au...ssica_alba.jpg

wali sztucznoscia na kilometr, ona ma sztab fryzjerow, ktorzy pracuja nad tym, aby nie miala odrostow i brzydkiego blondu, ktory robi sie z czasem, rozjasniajac ciemne wlosy i chcac, aby wygladaly ładnie, trzeba sie ostro gimnastykowac, odrosty widac juz po tygodniu

zobacz ją w wersji ciemnej
http://img2.timeinc.net/people/i/200...ssica_alba.jpg

http://el.pi.wrzuta.pl/img/file/f6Xl...jessica_alba_1
http://el.pi.wrzuta.pl/img/file/88fZ...jessica_alba_8
http://el.pi.wrzuta.pl/img/file/zqnr...jessica_alba_5

wiadomo, ze zawsze znajdzie sie ktos, kto uzna, ze w naturalne brunetki wygladaja super zafarbowane na zloty blond, ale moim zdaniem wyglada to tandetnie i odemuje urody.

ciesz sie ze swojej nietypowej jak na Polske urody i nie podażaj slepo za moda na blond, podkresl swoje zalety, masz piekne, pelne usta o intensywnej barwie, a ciemne oczy przyciagaja wzrok. jezeli masz juz dosc czerni, to zacznij farbowac na ciemny braz, taka farba nie ruszy wlosow predzej farbowanych, ale stopniowo bedziesz schodzic do jasniejszego, ale pasujacego do Twej urody koloru

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-22 o 15:24
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 19:43   #4
kamikayla
Zadomowienie
 
Avatar kamikayla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 236
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Zgadzam się z poprzedniczką. Zostań przy ciemniejszym odcieniu... Nie wiem dlaczego ale brunetki mają to coś... Są jakieś bardziej tajemnicze... Jeśli tak bardzo zależy Ci na jaśniejszym kolorze może dodaj parę jasnych refleksów?
kamikayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 23:02   #5
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
Załączam poniżej zdjęcia, kolor nienaturalny bo przez program wklejony rzecz jasna, jak myślicie-tak pomijając kolor brwi(da się rozjasnić), jak to wogóle wygląda?
Aha- w rzeczywistości mam dłuugie włosy i fryzure praktycznie taką jak na 2 zdjęciu.
Jakby ktoś miał uwagi dot.koloru tudzież stylu włosów, zapraszam-komentować można do woli
Nie obraź się, ale... to w ogóle nie wygląda Jeśli przefarbujesz się na blond, zwyczajnie się oszpecisz... Nie rób tego!
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 13:21   #6
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Raczej ciepły czekoladowy brąz może leciutko rozjaśniony jakimiś jasniejszymi refleksami ale nie bląd
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:03   #7
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

dzieki za wszystkie opinie
no coz...kazdemu czasem nudzi sie byc soba i chce wygladac inaczej a mnie juz przeszlo, i zdecydowalam nie kombinowac na razie z kolorem
ps ale dalej twierdze(tak dla zasady:P) ,ze to jest nie fair, bo inni moga sie 'blondnac'a ja nie :P
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-02, 14:32   #8
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Mam podobna urode do Twojej ( z tego co widze masz ciemne oczy, ja mam rumiana cere, tez ciemne oczy) jestem LATEM
Do dzis bylam bialo-zolta blondynka Zaryzykowalam - poszlam do fryzjerki i pomalaowalam wlosy na jasny braz i naprawde wygladam lepiej, nie pospolicie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:42   #9
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
dzieki za wszystkie opinie
no coz...kazdemu czasem nudzi sie byc soba i chce wygladac inaczej a mnie juz przeszlo, i zdecydowalam nie kombinowac na razie z kolorem
ps ale dalej twierdze(tak dla zasady:P) ,ze to jest nie fair, bo inni moga sie 'blondnac'a ja nie :P
Dobrze, że Ci przeszło
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:45   #10
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mam podobna urode do Twojej ( z tego co widze masz ciemne oczy, ja mam rumiana cere, tez ciemne oczy) jestem LATEM
Do dzis bylam bialo-zolta blondynka Zaryzykowalam - poszlam do fryzjerki i pomalaowalam wlosy na jasny braz i naprawde wygladam lepiej, nie pospolicie
no, tylko ze ja jestem bledziuchna zazdroszcze posiadaczkom skory ciemniejszej niz bielszy odcien bieli bo musze sie wspomagac podkladami, rozami, zeby nie wygladac jak jakas mara nocna za dnia
a co do pospolitosci blondu...hmm siedze w UK i gdzie sie nie rozejrze- mozna spotkac kobity z bliskiego wschodu, Afrykanki....i w tym momencie ja, zamiast wyrozniac sie europejsko wschodnia uroda eterycznej blondynki, mieszam sie prawie z tlumem.
juz mnie nieraz pytano czy jestem z hiszpanii, he.
A ja patriotycznie bym chciala...polsko wygladac

ps takze ten blond pospolity to zalezy skad spojrzec
__________________
o tempora, o mores

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-02-06 o 08:41 Powód: post pod postem
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 16:29   #11
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Moim zdaniem nic na siłę, niestety ale ten blon wygląda bardzo sztucznie:/chyba ze to wina programu, zdecydowanie lepiej Ci bedzie w ciepłym brązie-bardzo jasny-ył by idelany. Na siłę farobwać sie na blon nie ma sensu, włosy beda matowe, bezspołysku a trudno Ci bedzie utrzymac taka długość...Ewentualnie sproboj uderzyć w balejaż-brąz z jasnymi refleksami?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 18:20   #12
niunianastajlu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 64
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

ja mialam podobny dylemat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...etki+blondynke
moj watek pod innym nickiem
teraz mam wloski jak w zalaczniku, rozjasnilam stopniowo, nie jest to jednak typowy blond, raczej karmel
heh mysle ze korzystniej, mlodziej, swiezej i INACZEJ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (18,7 KB, 306 załadowań)
niunianastajlu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 07:36   #13
Koteq92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

A wg mnie pasowałby Ci popiel
Koteq92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 14:03   #14
Koko88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
a wg mnie brodzik wyglada rewelacyjnieale w blond (przestancie pisac "bląd: bo oszaleje!!!) moze i ma brunetkowa urode ale teraz jak jest w czerni wyglada fatalnie. jasne wloski ja odmlodzily i ozywily i nie tylko ja mam takie zdanie, wiekszosc ludzi tak uwaza dlatego tez jestem zdziwiona opinia jednej z was. co do twojej metamorfozy to wcale sie nie dziwie ze tragicznie wyszla, wybralas jakis okropny odcien wlosow.

tadaaaaa!!!! i co nie lepiej??

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-10-26 o 12:56 Powód: post pod postem
Koko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 17:13   #15
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

a może jednak karmel albo jasny brąz? prosze nie upieraj sie przy zoltawym blondzie... to zły pomysł, jak juz to Ciemny, wlasnie taki karmelowy jak Ci wyslalam wczoraj albo nawet ciut ciemniejszy.. a moze mleczna czekolada? ;> musisz isc na konsultacje do fryzjera, mi dzis ta moja przykładała różne pasma do twarzy by wybrac odcień
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:44   #16
madusia146
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pisze z domu ;p
Wiadomości: 21
Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

Hej. Może już było takie pytanie ale ja na nie nie wpadłam. Więc nie wiecie jaki kolor włosów ma Jessica Alba ? Na tych zdjęciach?
madusia146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 10:34   #17
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Smile Dot.: brunetki,(czy)blondynki.. .ryzykować kolor?

hej, widze ze moj watek ozyl, wiec napisze pare zdan od siebie

po 1-e - tak, kolor na zdjeciu ktore wkleilam okropny, bo taki program byl i takie tylko opcje mial, niestety koko88 - fotka ktora wkleilas- wyglada lepiej

po 2gie- powiem tak- juz sie przekonalam , ze jasniejszy kolor nadaje wygladowi jakiejs swiezosci - z kruczoczarnych farbowanych wlosow zeszlam do ciemnego blondu miedziano-miodowego (proces jeszcze nie skonczony). Wszystkim sie podoba, jest naturalny, i nie uwazam ze wygladam pospoliciej- za to na pewno pogodniej i juz nie jak 'czarna wdowa'
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.