Essence cz. VI - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 20:14   #1861
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Essence cz. VI

Strasznie chciałabym tych "metalicznych" lakierów wypróbować!
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:19   #1862
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Strasznie chciałabym tych "metalicznych" lakierów wypróbować!
A ja to już w ogóle bym chciała Metalics bo z DW już mam co chciałam i teraz będę się nudziła bo nie mam na co polować
A jak tylko wejdzie Metalics to szara paletka MUSI być moja!!!
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:24   #1863
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Essence cz. VI

Może musiałabyś się zainteresować jeszcze jakąś firmą, żeby się nie nudzić .
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:25   #1864
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
no wlasnie wrzucili luzem do mini-szafy. Bo resztki zostaly. Ja bylam odebrac moje linery odlozone w piatek.
Aaaa i sa pedzle te brazowe do rozu
A wcześniej gdzie były??
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:29   #1865
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wiadomości z Gł:

Douglas- Dw(błyszczyki, bransoletka, kredki, cienie, naszywki,lekiaey czarne, różowe i ten jaśniejszy niebieski.Wzięłam ostatni My boyfriend's jeans. Z reszty to pełno shrekowych lakierów i Choose me(wzięłam). Pojedyńcze cieni i quatro. Ogólnie szafa wypełniona tylko bez shimmerków i róży.)Gadałam z babka czy mają jakąś dostawę z DW zamiar zrobić,a on oczywiście że nic nie wie.Jak coś to będę tam chodzic i pytać
Natura : Mattów brak,ale gadałam z babka i jest ich wielka dostawa.Jutro popołudniu maja być dostępne.Tak samo jak shimmery.
Zresztą to nie miała pojęcia.
Lakierów dużo było,praktycznie wszystkie, fioletowy smookey, brak mozaikowego różu.
Były lakiery do stempelków (1 czarny i 3 białe)
Miałam kupić ten czarny,ale tak trochę podejrzanie wyglądał.Jakby był odkręcany Bóg wie ile razy,dlatego się wstrzymałam;/
To tyle.Jeśli jakieś pytania to piszcie,bo mogłam o czymś zapomnieć.
A na koniec pochwale się, że z DW mam linerki(oba), szary i granatowy lakier,a nio i kredkę. A z reszty Matta, choose me, Shimmerka i jutro poluje na róż
Całusy


Jak zobaczycie na Bałuckim jutro taką z szałem w oczach i z kasztanowo-rudymi pokręconymi włosami, to ja:P
Ehh... Czyli nie mam po co jechać bo ja chciałam właśnie czarny eyeliner i lakier granatowy My boyfriend's jeans...

Trudno, jakoś inaczej sobie to wynagrodzę, poza tym... po co mi kolejny lakier? Mam już ponad 70 kolorów...
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:29   #1866
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
Może musiałabyś się zainteresować jeszcze jakąś firmą, żeby się nie nudzić .
Weź Ty się kobieto opamiętaj i nie proponuj mi takich rzeczy bo portfel mojego męża by tego nie wytrzymał
Muszę w końcu iść na staż (o ile ZUS mnie wreszcie przestanie olewać i będę mogła)

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-10-18 o 20:30
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:35   #1867
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Ehh... Czyli nie mam po co jechać bo ja chciałam właśnie czarny eyeliner i lakier granatowy My boyfriend's jeans...

Trudno, jakoś inaczej sobie to wynagrodzę, poza tym... po co mi kolejny lakier? Mam już ponad 70 kolorów...
Postaram się dawać info na bieżąco co i jak
Widzę, ze mamy podobnie. Ja na pewno mam ponad 70,ale jak zobacze jakiś ładny, nie mogę się opanować.A kiedyś tak nie miałam:P
Leciałam w błyszczyki i cienie,a teraz juz we wszystko. Zbankrutuje;/
Już nie mam gdzie upychać:P
Ja teraz jeszcze rozglądam się za niektórymi rzeczami z Bell

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Weź Ty się kobieto opamiętaj i nie proponuj mi takich rzeczy bo portfel mojego męża by tego nie wytrzymał
Muszę w końcu iść na staż (o ile ZUS mnie wreszcie przestanie olewać i będę mogła)
Ja teraz rozglądam się za niektórymi rzeczami z Bell
Powrót do korzeni ?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 20:46   #1868
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

Też mam lakier choose me i u mnie sprawuje się modelowo - wytrzymuje tydzień w prawie nienaruszonym stanie Uwielbiam go po prostu Ten kolor
Za to matt top doprowadza mnie do rozpaczy, kilka godzin i już mi schodzi płatami wraz z lakierem, na dodatek rozmazuje wyschnięte już wzorki na paznokciu.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:47   #1869
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja teraz rozglądam się za niektórymi rzeczami z Bell
Powrót do korzeni ?
Ja za to stałam się maniaczką odpowiedniego odcienia, np. kończy mi się szary cień więc szukam takiego samego. Ten cień to taki zimny, matowy odcień szarości z maleńkimi drobinkami bez nawet odrobiny srebra a teraz wszystkie szare cienie są na bazie srebra w związku z czym latam jak głupia po drogeriach, macam testery i zatruwam życie sprzedawczyniom i puki co nic Ja oszaleję z braku tego co potrzebuję
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 20:48   #1870
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiła lakier Multi dimension w kolorze purple cherry. Zakochałam sie w nim. To taki geboki fiolet ale nie wpada w czerń. Widać wyraźnie że to fioletowy kolor.

Dziewczyny mam pytanie. Jakich lakierów używacie do płytek. Bo ja uzywałam już różnych i tylko jeden był widoczny na paznokciu
Mi się fajnie sprawują te z Essence do wzorków.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:00   #1871
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja za to stałam się maniaczką odpowiedniego odcienia, np. kończy mi się szary cień więc szukam takiego samego. Ten cień to taki zimny, matowy odcień szarości z maleńkimi drobinkami bez nawet odrobiny srebra a teraz wszystkie szare cienie są na bazie srebra w związku z czym latam jak głupia po drogeriach, macam testery i zatruwam życie sprzedawczyniom i puki co nic Ja oszaleję z braku tego co potrzebuję
Jak poszaleje po okolicach to poszukam.Pamiętam, ze kiedyś widziałam niedaleko siebie taki jak opisujesz,ale jakiejś takiej w ogóle nieznanej firmy. Jak coś to jesteśmy w kontakcie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 21:11   #1872
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak poszaleje po okolicach to poszukam.Pamiętam, ze kiedyś widziałam niedaleko siebie taki jak opisujesz,ale jakiejś takiej w ogóle nieznanej firmy. Jak coś to jesteśmy w kontakcie
Dzięki wielkie Byłoby cudownie jakbym znowu mogła nabyć taki cień
Mój stary jest z Oriflame ale niestety już je wycofali i nie wprowadzili zastępczych A jak go kupowałam jakieś 7lat temu to wydałam na niego bajońską sumę około 20zł Ehh... Wtedy to były wielkie pieniądze...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:18   #1873
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Essence cz. VI

Czy któraś z Was może wie, czy gdzieś w Toruniu dostanę ten matujący lakier do paznokci ;>
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:46   #1874
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Postaram się dawać info na bieżąco co i jak
Widzę, ze mamy podobnie. Ja na pewno mam ponad 70,ale jak zobacze jakiś ładny, nie mogę się opanować.A kiedyś tak nie miałam:P
Leciałam w błyszczyki i cienie,a teraz juz we wszystko. Zbankrutuje;/
Już nie mam gdzie upychać:P
Ja teraz jeszcze rozglądam się za niektórymi rzeczami z Bell
Dzięki!
Ja mam to samo, a poza tym kolory lakierów szybko mi się nudzą mimo, że mam ich tak dużo do wyboru.

Ja też zbankrutuję i też już nie mam gdzie upychać. Przymierzam się do kupna możliwie największego rozmiaru kufra ale i tak część rzeczy będzie pozostawała poza nim.
Najlepsze jest to, że na co dzień używam prócz podkładu, pudru, różu i korektora tylko kredki czarnej na dolną powiekę i tuszu do rzęs. Od czasu do czasu jak mam więcej czasu robię coś bardziej skomplikowanego.

I czekam niecierpliwie na KOBO! Po prostu nie mogę już wytrzymać !! Chcę zobaczyć cienie, korektory, szminki!!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 21:53   #1875
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Essence cz. VI

kilka Choose Me było dzisiaj na Bałuckim
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 22:01   #1876
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Dzięki!
Ja mam to samo, a poza tym kolory lakierów szybko mi się nudzą mimo, że mam ich tak dużo do wyboru.

Ja też zbankrutuję i też już nie mam gdzie upychać. Przymierzam się do kupna możliwie największego rozmiaru kufra ale i tak część rzeczy będzie pozostawała poza nim.
Najlepsze jest to, że na co dzień używam prócz podkładu, pudru, różu i korektora tylko kredki czarnej na dolną powiekę i tuszu do rzęs. Od czasu do czasu jak mam więcej czasu robię coś bardziej skomplikowanego.

!!
Ja mam największy kufer, i i tak wszystko sie nie mieści a maluję się tylko podkładem, pudrem, konturuje twarz i nakładam tusz do rzęs. Po co mi reszta? Nie wiem

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Weź Ty się kobieto opamiętaj i nie proponuj mi takich rzeczy bo portfel mojego męża by tego nie wytrzymał
Muszę w końcu iść na staż (o ile ZUS mnie wreszcie przestanie olewać i będę mogła)
Jak słyszę staż to mnie krew zalewa. Mój facet pracuje na stażu w urzędzie miejskim i go inteligentnie na 2 zmiane przerzucili. Siedzi teraz od 14 do 19, czyli wtedy kiedy normalnie widywał się ze mną Teraz przez ten staż to go w weekend widuję tylko
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 22:12   #1877
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Dzięki!
Ja mam to samo, a poza tym kolory lakierów szybko mi się nudzą mimo, że mam ich tak dużo do wyboru.

Ja też zbankrutuję i też już nie mam gdzie upychać. Przymierzam się do kupna możliwie największego rozmiaru kufra ale i tak część rzeczy będzie pozostawała poza nim.
Najlepsze jest to, że na co dzień używam prócz podkładu, pudru, różu i korektora tylko kredki czarnej na dolną powiekę i tuszu do rzęs. Od czasu do czasu jak mam więcej czasu robię coś bardziej skomplikowanego.

I czekam niecierpliwie na KOBO! Po prostu nie mogę już wytrzymać !! Chcę zobaczyć cienie, korektory, szminki!!
zupełnie jak ja
nie wiem po co mi aż tyle cieni skoro używam tylko cielistego ostatnio się ograniczam z cieniami - nie kupiłam nic od chyba czerwca.. ale za to przeginam w stronę lakierów... przez pół roku kupiłam ich więcej niż przez całe życie
Kiedyś miałam chopla na punkcie czerwonych ust i paznokci (klasa maturalna). Z racji tego, że czerwona szminka na codzień tak młodej dziewczynie nie bardzo pasuje, to je po prostu kupowałam a teraz leżą.

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja mam największy kufer, i i tak wszystko sie nie mieści a maluję się tylko podkładem, pudrem, konturuje twarz i nakładam tusz do rzęs. Po co mi reszta? Nie wiem



Jak słyszę staż to mnie krew zalewa. Mój facet pracuje na stażu w urzędzie miejskim i go inteligentnie na 2 zmiane przerzucili. Siedzi teraz od 14 do 19, czyli wtedy kiedy normalnie widywał się ze mną Teraz przez ten staż to go w weekend widuję tylko
znam to... moja praca to też głównie zmiany wieczorne a najgorzej było w wakacje, oboje mieliśmy praktyki + ja jeszcze chodziłam do pracy (bo praktyki bezpłatne oczywiście )

ale nie o tym wątek

Jutro śmigam po nowe płytki. Mam nadzieję, ze będą, bo to są jedyne, w ktorych podobają mi się więcej niż 2 wzory
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 22:23   #1878
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Jeśli chodzi o płytki np. te ze zwierzęcymi wzorami, to chyba nie ma ich w PL. Nie ma ich też w firmowym sklepie Essence w Niemczech
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 22:35   #1879
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o płytki np. te ze zwierzęcymi wzorami, to chyba nie ma ich w PL. Nie ma ich też w firmowym sklepie Essence w Niemczech
a ja zrozumiałam, ze to te piękności u nas będą...


sprawdziłam.. faktycznie nie ma ich na stronie
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 23:21   #1880
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja mam największy kufer, i i tak wszystko sie nie mieści a maluję się tylko podkładem, pudrem, konturuje twarz i nakładam tusz do rzęs. Po co mi reszta? Nie wiem
Mnie się reszta przydaje jak idę na imprezę albo mam ochotę zaszaleć, poza tym jest tyle chętnych na makijaże okazyjne... A ja kocham malować więc wszystkiego nigdy dosyć. Nieraz mam dziewczynę na makijaż, wymyślę coś i, i tak jestem zmuszona iść i jeszcze coś dokupić mimo, że mam pełno wszystkiego bo "mam swoją koncepcję". Ja tam kocham moje drobiazgi.

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
zupełnie jak ja
nie wiem po co mi aż tyle cieni skoro używam tylko cielistego ostatnio się ograniczam z cieniami - nie kupiłam nic od chyba czerwca.. ale za to przeginam w stronę lakierów... przez pół roku kupiłam ich więcej niż przez całe życie
Kiedyś miałam chopla na punkcie czerwonych ust i paznokci (klasa maturalna). Z racji tego, że czerwona szminka na codzień tak młodej dziewczynie nie bardzo pasuje, to je po prostu kupowałam a teraz leżą.
Ja też właśnie komasuję lakiery i mam strasznie dużo cieni. W obu przypadkach mam tak, że nieraz coś zobaczę już chce kupić po czym... yyy przecież mam już taki kolor.
Leżą, leżą ale przyjdzie moment, że będą jak znalazł! Ja tak mam!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 23:24   #1881
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Wiecie...? Ja to już straciłam nadzieję, że DW będzie we Wrocławiu :P.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 23:46   #1882
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

a jak wygląda sytuacja w Lublinie? Olimp / Świętoduska? jest coś nowego? Bo tak oglądam sobie te swatche i napaliłam się... jak wiele innych kobiet przede mną
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-18, 23:48   #1883
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
a ja zrozumiałam, ze to te piękności u nas będą...


sprawdziłam.. faktycznie nie ma ich na stronie
Nie stresujże mnie! :P Aż musiałam sprawdzić czy dobrze pamiętałam. Oczywiście, że są na stronie essence:
http://www.essence.eu/pl/products/na...y-designs.html

A jak czegoś nie ma w firmowym sklepie essence to jakaś już patologia... albo wyprzedane :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 08:41   #1884
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Mnie się reszta przydaje jak idę na imprezę albo mam ochotę zaszaleć, poza tym jest tyle chętnych na makijaże okazyjne... A ja kocham malować więc wszystkiego nigdy dosyć. Nieraz mam dziewczynę na makijaż, wymyślę coś i, i tak jestem zmuszona iść i jeszcze coś dokupić mimo, że mam pełno wszystkiego bo "mam swoją koncepcję". Ja tam kocham moje drobiazgi.



Ja też właśnie komasuję lakiery i mam strasznie dużo cieni. W obu przypadkach mam tak, że nieraz coś zobaczę już chce kupić po czym... yyy przecież mam już taki kolor.
Leżą, leżą ale przyjdzie moment, że będą jak znalazł! Ja tak mam!
heh... dokładnie jak sie jakaś impreza szykuje w domu, to do malowania mam mamę, siostrę i czasem jeszcze obie bratowe

ja mam jeszcze taki 'problem', że lubię mocne kolory, dlatego w moich zbiorach można znaleźć np limonkowy, żółty czy ostro różowy cień dobrze jeśli raz w roku się nimi gdzieś wymaluję Zazwyczaj na większe wyjścia mam makijaż a'la Marylin Monroe - wywinięta krecha, doklejane rzęsiska (a usta to zależy czy będę się dużo całować czy nie )

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Nie stresujże mnie! :P Aż musiałam sprawdzić czy dobrze pamiętałam. Oczywiście, że są na stronie essence:
http://www.essence.eu/pl/products/na...y-designs.html

A jak czegoś nie ma w firmowym sklepie essence to jakaś już patologia... albo wyprzedane :P
nie lubię sprzecznych informacji. Jadę sprawdzić 'naocznie'
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 08:49   #1885
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość


nie lubię sprzecznych informacji. Jadę sprawdzić 'naocznie'
Nie chciałam wprowadzić Cię w błąd. Ja spytałam, czy U was już są, bo na stronie je widziałam, a w sklepie nie.

Mam oba lakiery do stempelków i sprawują się super, wychodzą mi nawet drobne wzorki. Ale niestety nie wszystkie., Z płytki z zestawu wszystkie a z dodatkowych tylko kilka
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 08:58   #1886
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Nie chciałam wprowadzić Cię w błąd. Ja spytałam, czy U was już są, bo na stronie je widziałam, a w sklepie nie.

Mam oba lakiery do stempelków i sprawują się super, wychodzą mi nawet drobne wzorki. Ale niestety nie wszystkie., Z płytki z zestawu wszystkie a z dodatkowych tylko kilka
o to Ciebie nie podejrzewam

Mnie wzorki nie wychodziły, kiedy czekałam ze ściągnięciem nadmiaru lakieru. Najlepiej wychodzą kiedy szybko robię wzroki
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:28   #1887
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kilka Choose Me było dzisiaj na Bałuckim
a gdzie na Bałuckim znajde kosmetyki Essence?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:31   #1888
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
a gdzie na Bałuckim znajde kosmetyki Essence?
było pisane-na hali bałuckiej (drogeria samoobsługowa)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-10-19 o 11:29
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:37   #1889
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Jak słyszę staż to mnie krew zalewa. Mój facet pracuje na stażu w urzędzie miejskim i go inteligentnie na 2 zmiane przerzucili. Siedzi teraz od 14 do 19, czyli wtedy kiedy normalnie widywał się ze mną Teraz przez ten staż to go w weekend widuję tylko
Ja się wybieram na staż do ARiMR a tam pracują od 8.00 do 16.00 albo od 7.30 do 15.30 więc mam nadzieję, że będzie OK
A, żeby tak całkiem nie offtopować to w związku z tym, że muszę nawiedzić ZUS, jutro będę w Busku i sprawdzę jak stan nowości i limitki w Naturze i Piccolo

Informację wrzucę wieczorem
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 10:49   #1890
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tak też pomyślałam a że wczoraj nie miałam czasu do nich zadzwonić to jestem linerka do przodu

Oj mnie też zszokowała wieść o DW w Carrefourze. Oni są tam tak mało doinformowani i tak mało zaopatrzeni, że aż żal patrzeć.

Zauważyłaś może czy nają tam wypiekane cienie? Bo jak byłam ostatnio to nawet o nich nie wiedzieli (ale o DW tez wtedy nie mieli pojęcia).

Nie żałuj lakierów z DW. Ja mam szary i trzymał mi się na paznokciach od środy rano do czwartku wieczorem a nie używałam matt topa.

Ja teraz już mam wszystko co chciałam z DW i teraz tylko czekam na szary zestaw cieni z Metlics
Wydaje mi się, że nie było wypiekanych cieni ale nie wiem na 100%.

No to jakieś małe pocieszenie co do lakierów z DW w sumie mam trochę kiepskich jakościowo lakierów, które mnie doprowadzają do szału wiec moze i dobrze ze sie nie skusiłam

Też już wyczekuję na Metallics, ale chyba nie prędko u nas zawita. Chyba wolę metallics niż DW Ale to się okaże jak wejdzie do nas dopiero bo zawsze się napalam jak oglądam kosmetyki na necie a w drogerii (naszczęscie!) już nie wszystko mi się AŻ TAK podoba

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, i jak Wam pasują nowości ? Ja mam mieszane uczucia

Jestem trochę zawiedziona różem 10 Adorable (chociaż jego "pierwotna" wersja była super) , ładny delikatny kolor, ale u mnie go prawie w ogóle nie widać, muszę ostro pędzlem machać a cerę mam bardzo jasną to powinien być widoczny.
Trwałość bardzo fajna (tego jak i brzoskwinki 30 secret it girl) u mnie się trzymają do demakijażu tylko strasznie delikatniusie są.



matowy top coat - porażka pod względem trwałości, po kilku h mam odpryski,ale lakier złazi płatami. Efekt super, ale tylko na chwilę...

nowe kolory lakierów c&g (underwater, glisten up,choose me) - 2 max na paznokciach mi wytrzymują, masakra jakaś...miałam kilkanaście lakierów z tej serii i te nowe jakby mniej odporne były.
A szkoda, kolory super.

nowy shimmer - starego nie miałam, ale ten bardzo mi sie podoba, odrobinka wystarczy i daje ładne rozświetlenie.
Bardzo pyli i wg mnie łatwo nim przesadzić, ale to tez zależy jaki kto efekt preferuje.
U mnie cały dzień się utrzymuje i jestem bardzo zadowolona.

fioletowy tusz do rzęs - pisałam o nim wcześniej, fajny gadżet, trwały, nie daje spektakularnego wydłużenia, ale ja nie narzekam. Ciekawie wygląda na zielonych oczach

nowe cienie shimmer efect (te małe okrągłe) - szary szybko mi zniknął z powieki i jest jakby grubo zmielony, tak sobie to wygląda na oczach, natomiast śliwkowy z tej serii jest całkiem ładny, ma dużo drobinek - jednak one szybko znikają z oczu bez bazy itp. Na tłusta powiekę na jakieś duże wyjścia i imprezy nie polecam (u mnie się nie sprawdziły)
Też mam mieszane uczucia co do matt topa. Efekt super, ale ta trwałość

Z nowych lakierów c&g mam tylko shreka i nie narzekam na trwałość. U mnie wytrzymał naprawdę długo . Obawiam się tylko, że szybko zgęstnieje.

Mam ochotę jeszcze z lakierów c&g na ten nowy brąz z drobinkami. Underwater mnie jakoś nie kusi, juz prędzej just rock it (ten mocny granat).

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
A mnie Matt Top Coat wytrzymał 7 dni bez najmniejszego odprysku...
Zazdroszczę nie wiem naprawde od czego to zależy, z reguly lakiery trzymają mi się dłuuugo

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiła lakier Multi dimension w kolorze purple cherry. Zakochałam sie w nim. To taki geboki fiolet ale nie wpada w czerń. Widać wyraźnie że to fioletowy kolor.

Dziewczyny mam pytanie. Jakich lakierów używacie do płytek. Bo ja uzywałam już różnych i tylko jeden był widoczny na paznokciu
Kusicie tym purple cherry. Nie wiem czy mimo mojego lakierowego odwyku nie skuszę się na niego. Ale w końcu ciemnego fioletu nie mam!

Do płytek używam czernego lakieru My Secret. Nparawdę dobrze spisuja się tez te małe lakiery z sephory (varnis ongles coś tam) bo są mocno napigmentowane.

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o płytki np. te ze zwierzęcymi wzorami, to chyba nie ma ich w PL. Nie ma ich też w firmowym sklepie Essence w Niemczech
Szkooda! Te płytki są boskie!




Ma może któraś z was żółty lkaier c&g sundancer? Zastanawiam się czy on jest kryjący tak że np pokryje ciemny lakier czy to ten z rodzaju przezroczystych (mocny kolor ale widać tylko na jasnym tle)
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.