Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 14:34   #4591
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak wiem rutkowskiego
ale akurat gdyby dalej ta nieudolna policja prowadzila ta sprawe to by bylo juz po sprawie jak zwykle nigdy znalezc nikogo nie moga
zreszta o czym tu mowic ostatnio byly nabory do policji kazdy mogl sie dostac po srednim z matura

zaraz się zesikam

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

ze śmiechu oczywiście

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

ostatnio tak mam jak za bardzo śmieje się to mi sikać się chce chyba muszę iść do lekarza
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:35   #4592
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

zaraz się zesikam
i moj kolega sie dostal tez sie zsikam niewiem jakim on bedzie policjantem pewnie na patrola go wezma


a zmieniajac temat na jutro mam prosbe zrobienia analizy skladu BB kremu z garniera ma ktoras z was go ?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:37   #4593
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Dariusz http://www.kwejk.pl/obrazek/899669/król,dariusz.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:37   #4594
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak wiem rutkowskiego
ale akurat gdyby dalej ta nieudolna policja prowadzila ta sprawe to by bylo juz po sprawie jak zwykle nigdy znalezc nikogo nie moga
zreszta o czym tu mowic ostatnio byly nabory do policji kazdy mogl sie dostac po srednim z matura
Oczywiscie Chyba nie bardzo sobie zdajesz sprawe jak wygląda nabór na policjanta. Owszem wyższego miec nie trzeba. Ale wcale nie jest tak prosto.

Zreszta mniejsza o to. Nam jak potrzebna była pomoc policji to pomagali bez problemu i rozwiązywali co trzeba
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:38   #4595
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
i moj kolega sie dostal tez sie zsikam niewiem jakim on bedzie policjantem pewnie na patrola go wezma


a zmieniajac temat na jutro mam prosbe zrobienia analizy skladu BB kremu z garniera ma ktoras z was go ?
to gratulację dla kolegii bo ciężko przejść psycho testy nawet normalni moi znajomi ich nie zdali

nie mam ja mam inny BB

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zlituj się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:42   #4596
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

kurde jesli chodzi o ten krem BB z garniera to chcialam sobie go kupic i teraz jestem w kropce bo mam sklad a tam alkohol benzyl na poczatku skladu i nie poloze go sobie na twarz bo popale do konca ja

a takie swietne opinie mu wydaja ciekawe czym sie kieruja piszac te banialuki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:45   #4597
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Buahhot narazie nie planuje farbowania czekam aż farbka mi się trochę wypłucze i pofarbuje jakimś ciemnym blondem może nie wyjdzie czarno
będę straszyć odrostem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 14:50   #4598
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Buahhot narazie nie planuje farbowania czekam aż farbka mi się trochę wypłucze i pofarbuje jakimś ciemnym blondem może nie wyjdzie czarno
będę straszyć odrostem
eee tam, ja tez jak przestalam farbowac wellatonem tym jasnym brazem to mialam odrost prawie na 8cm chcialam wracac do natury, ale nie wytrzymalam,poszlam na dekolorke i zostalam ruda
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:55   #4599
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Lalki wstawiłam do albumu zdjęcia z moja zapuszczaną grzywką. Poradźcie - zapuszczać dalej, czy ściąć w cholere? Bo sama nie wiem, niby jest ok ale sobie nie moge poradzic z ułożeniem włosow i albo mam przyliz albo przy czole odstają mi włosy Cos z tym musze zrobic tylko nie wiem co
Sorry za mine
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:01   #4600
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
eee tam, ja tez jak przestalam farbowac wellatonem tym jasnym brazem to mialam odrost prawie na 8cm chcialam wracac do natury, ale nie wytrzymalam,poszlam na dekolorke i zostalam ruda
ja się boję wszelkich rozjaśniaczy i tym podobnych rzeczy, za dużo mnie kosztowało czasu i pieniędzy doprowadzenia włosów do jakiegoś ładu,żeby teraz to zniszczyć
muszę zakupić jakiś porządny szmpon przeciwłupieżowy i będę szorować
ja już mam z 3 cm odrostu

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Buahhot właśnie zobaczyłam ten Jasny Brąz z Wellatona u Ciebie w albumie jasny brąz

Czeko jakie miny wyglądasz jak srający kot i jakbyś miała zeza ja bym grzywkę obcięła
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:10   #4601
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja się boję wszelkich rozjaśniaczy i tym podobnych rzeczy, za dużo mnie kosztowało czasu i pieniędzy doprowadzenia włosów do jakiegoś ładu,żeby teraz to zniszczyć
muszę zakupić jakiś porządny szmpon przeciwłupieżowy i będę szorować
ja już mam z 3 cm odrostu

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Buahhot właśnie zobaczyłam ten Jasny Brąz z Wellatona u Ciebie w albumie jasny brąz

Czeko jakie miny wyglądasz jak srający kot i jakbyś miała zeza ja bym grzywkę obcięła
O wypraszam sobie, kot jak sra ma inną mine Wiem bo czasem jak ide siusiu to mój idzie na złość kupe robić

No tez sie skłaniam ku tej opcji, tylko nie wiem jak sciac

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

MAtko tak mnie wkurzają dzisiaj te włosy ze chyba zaraz zgrzesze i pojde po prostownice
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 15:12   #4602
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O wypraszam sobie, kot jak sra ma inną mine Wiem bo czasem jak ide siusiu to mój idzie na złość kupe robić

No tez sie skłaniam ku tej opcji, tylko nie wiem jak sciac
sorry
ja bym trochę podcięła na bok po prostu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:13   #4603
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
sorry
ja bym trochę podcięła na bok po prostu
aż mi głupio za mój ryj
podejrzewam że jak podetne to znowu bedzie to samo... przyliz z jednej strony. I takie wrazenie jakby z drugiej strony łyso było, grrrr. O na łyso obetne włosy. To jest myśl

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-02-04 o 15:14
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:14   #4604
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja się boję wszelkich rozjaśniaczy i tym podobnych rzeczy, za dużo mnie kosztowało czasu i pieniędzy doprowadzenia włosów do jakiegoś ładu,żeby teraz to zniszczyć
muszę zakupić jakiś porządny szmpon przeciwłupieżowy i będę szorować
ja już mam z 3 cm odrostu

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Buahhot właśnie zobaczyłam ten Jasny Brąz z Wellatona u Ciebie w albumie jasny brąz

Czeko jakie miny wyglądasz jak srający kot i jakbyś miała zeza ja bym grzywkę obcięła
no wlasnie tak wygląda jasny brąz z wellatonu i za chiny nie chcial się wyplukac nic a nic. naprawde trwala farba
wytrzymasz, albo pofarbujesz na jaki naturalny odcien
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:17   #4605
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Czeko dla mnie masz taką minę http://demotywatory.pl/1706383/Matematyka

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no wlasnie tak wygląda jasny brąz z wellatonu i za chiny nie chcial się wyplukac nic a nic. naprawde trwala farba
wytrzymasz, albo pofarbujesz na jaki naturalny odcien
o jaaa ciekawe co by było po czarnej farbie Wellatonu
myślę nad Natural&Easy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:17   #4606
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko dla mnie masz taką minę http://demotywatory.pl/1706383/Matematyka
A to jest zaskoczony srający kot Mój ma zawsze groźną mine

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko dla mnie masz taką minę http://demotywatory.pl/1706383/Matematyka

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------



o jaaa ciekawe co by było po czarnej farbie Wellatonu
myślę nad Natural&Easy
Po średnim brązie był czarny

Wstyd mi za moje miny, usunełam
Grzywka i tak do sciecia bo nerwicy dostane

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-02-04 o 15:21
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:25   #4607
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wstyd mi za moje miny, usunełam
ja już widziałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:26   #4608
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja się boję wszelkich rozjaśniaczy i tym podobnych rzeczy, za dużo mnie kosztowało czasu i pieniędzy doprowadzenia włosów do jakiegoś ładu,żeby teraz to zniszczyć
muszę zakupić jakiś porządny szmpon przeciwłupieżowy i będę szorować
ja już mam z 3 cm odrostu

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Buahhot właśnie zobaczyłam ten Jasny Brąz z Wellatona u Ciebie w albumie jasny brąz

Czeko jakie miny wyglądasz jak srający kot i jakbyś miała zeza ja bym grzywkę obcięła

nie widziałam srającego kota
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:28   #4609
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

A idźcie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 15:30   #4610
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

nie widziałam srającego kota
wkleiłam wyżej link do srającego kota
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:33   #4611
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Dziewczynki, no nie wiem co z ta moja powieka i od czego rano sie budze i cala czerwona i opuchnieta, moze od nowego tuszu hmm ale drugie oko w porzadku ;/
wziełam wapno i zrobilam 3 okłady z herbaty i rumianku, narazie zadnej poprawy. Kupiłam też zel ze swietlikiem i aloesem na podrażnienie, mam nadzieje, że szybko przejdzie

a jeśli chodzi o tę straszną sprawę Madzi to nie ma co szczekać na Policję, bo ich działania były słuszne. Na pewno od poczatku coś wiedzieli, jak i psychologowie, przecież to odrazu było wiadome, że matka ściemnia...
Ale takie są działania Policji, żeby nie rozpowiadać odrazu na prawo i lewo prawdziwych wersji, tylko dać podejrzanym świadomosc ze się im wierzy, żeby stali pewni, rozluznili się.. i potem sami wpadaja.
Szkoda tylko, że Rutkowski się wtracił bo dużo utrudnił;/
A co do rzekomego wypadku-ja nie wierze, że to był wypadek Na 100% ktoś tej "matce" pomagał, ojciec znosił wózek i co?nic nie zauwazył?
Już pomijam fakt, że ciezko uwierzyć, żeby dziecko zmarło na skutek upadku..była wypowiedz na ten temat specjalisty, który uwaza ze to nieprawdopodobne.
A nawet jakby tak było, to co za matka stwierdza odrazu zgon dziecka, pakuje w wózek, wywozi i zakopuje jak śmieci?? Normalny człowiek w takich sytuacjach dzwoni po pomoc, wybiega na zewnatrz, do sasiadki etc...
A ona tak jakby nie chciała w ogóle ochronić dziecka, tylko siebie, potem te bajeczki o rzekomej napaści, niemal 2 tygodnie błagania o pomoc przed kamerami...w głowie mi sie to nie miesci Tak działają tylko osoby psychopatyczne, które mają wyłączone emocje ludzkie, nie mają poczucia winy i kierują sie wyłącznie swoim dobrem, nie przebierając w srodkach i manipulując otoczeniem

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lalki wstawiłam do albumu zdjęcia z moja zapuszczaną grzywką. Poradźcie - zapuszczać dalej, czy ściąć w cholere? Bo sama nie wiem, niby jest ok ale sobie nie moge poradzic z ułożeniem włosow i albo mam przyliz albo przy czole odstają mi włosy Cos z tym musze zrobic tylko nie wiem co
Sorry za mine
Czeko ścinaj grzywkę bo jakoś zbyt przylizany ten przód
zrób sobie taką fajną na skos i bedzie super
a i jak robisz tak eyelinerem to masz jakieś dziwne oczy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:36   #4612
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczynki, no nie wiem co z ta moja powieka i od czego rano sie budze i cala czerwona i opuchnieta, moze od nowego tuszu hmm ale drugie oko w porzadku ;/
wziełam wapno i zrobilam 3 okłady z herbaty i rumianku, narazie zadnej poprawy. Kupiłam też zel ze swietlikiem i aloesem na podrażnienie, mam nadzieje, że szybko przejdzie

a jeśli chodzi o tę straszną sprawę Madzi to nie ma co szczekać na Policję, bo ich działania były słuszne. Na pewno od poczatku coś wiedzieli, jak i psychologowie, przecież to odrazu było wiadome, że matka ściemnia...
Ale takie są działania Policji, żeby nie rozpowiadać odrazu na prawo i lewo prawdziwych wersji, tylko dać podejrzanym świadomosc ze się im wierzy, żeby stali pewni, rozluznili się.. i potem sami wpadaja.
Szkoda tylko, że Rutkowski się wtracił bo dużo utrudnił;/
A co do rzekomego wypadku-ja nie wierze, że to był wypadek Na 100% ktoś tej "matce" pomagał, ojciec znosił wózek i co?nic nie zauwazył?
Już pomijam fakt, że ciezko uwierzyć, żeby dziecko zmarło na skutek upadku..była wypowiedz na ten temat specjalisty, który uwaza ze to nieprawdopodobne.
A nawet jakby tak było, to co za matka stwierdza odrazu zgon dziecka, pakuje w wózek, wywozi i zakopuje jak śmieci?? Normalny człowiek w takich sytuacjach dzwoni po pomoc, wybiega na zewnatrz, do sasiadki etc...
A ona tak jakby nie chciała w ogóle ochronić dziecka, tylko siebie, potem te bajeczki o rzekomej napaści, niemal 2 tygodnie błagania o pomoc przed kamerami...w głowie mi sie to nie miesci Tak działają tylko osoby psychopatyczne, które mają wyłączone emocje ludzkie, nie mają poczucia winy i kierują sie wyłącznie swoim dobrem, nie przebierając w srodkach i manipulując otoczeniem

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------



Czeko ścinaj grzywkę bo jakoś zbyt przylizany ten przód
zrób sobie taką fajną na skos i bedzie super
a i jak robisz tak eyelinerem to masz jakieś dziwne oczy
Nic dodać nic ując apropo tej sprawy.

A z grzywką to u mnie tak że zawsze mam przylizany przód Tak źle i tak niedobrze. W☠☠☠☠iają juz mnie te kudły

A z eyelinerem to tak sie na zdjeciu wydaje. Na żywo jest normalnie Brzydkie zdjecia to tak wyszlo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:42   #4613
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wkleiłam wyżej link do srającego kota
widzę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:17   #4614
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oczywiscie Chyba nie bardzo sobie zdajesz sprawe jak wygląda nabór na policjanta. Owszem wyższego miec nie trzeba. Ale wcale nie jest tak prosto.
dokładnie, połowa odpada na sprawnościowych a i teoretyczna tez prosta nie jest
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
aż mi głupio za mój ryj
podejrzewam że jak podetne to znowu bedzie to samo... przyliz z jednej strony. I takie wrazenie jakby z drugiej strony łyso było, grrrr. O na łyso obetne włosy. To jest myśl
nie widziałam zdjęć hehehe ale jakie miłe słowa w twoja storne poleciały muziały byc ciekawie

ja już miałam zakupione dwie paczki londy szampański blond...a jadąc dzis do koleżanki na malowanie weszłam do tesco i kupiłam garnier 111 miałam isc w cieplejsza strone a tu o! znowu taka biała bede

kitkulka wiem że tez bedziesz zmierzała do bardziej naturalnych odcieni dlatego sledze Twoje poczynania. Jak dobrze pamietam to masz jeszcze jakies rozjasniane pasemka - ciekawe czy nie wyjda zielone (chyba że juz odrosły)- co do bloga ciekawa sprawa, zaglądam i trzymam kciuki
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:32   #4615
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Zrobiłam sobie maseczke na zatkane pory
Wiecie zelatyna+mleko

Pamietacie jak pisalyscie o serialu 'Julia' faktycznie nudny,ale tak aktorka bardzo ładna jest

Teraz patrze bo nic innego nie leci
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:51   #4616
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie maseczke na zatkane pory
Wiecie zelatyna+mleko

Pamietacie jak pisalyscie o serialu 'Julia' faktycznie nudny,ale tak aktorka bardzo ładna jest

Teraz patrze bo nic innego nie leci
żelatyna i mleko?
napisz coś więcej o tej maseczce? jakie proporcje? może spróbuje

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Lady zajrzałam do Twojego albumu i jestem absolutnie zakochana w tej pomarańczowej torebce gdzie ją kupiłaś?
butki też fajne ale nie lubię zielonego.. w zasadzie nie mam żadnego ciucha w tym kolorze
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:52   #4617
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
żelatyna i mleko?
napisz coś więcej o tej maseczce? jakie proporcje? może spróbuje

lyzka zelatyny+troche mleka i na 15 sekund do mikrofalowki.
Zawsze dodaje to mleko na oko
Pozniej dajesz na twarz,ok 10 minut ,ładnie zasycha
Potem 'zrywasz'
aha wczesniej musisz zrobic parówke ,albo dac cieply recznik na twarz
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:54   #4618
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

zamieszczam moje zdjecia, może ktoraś z was poleci m jakis ciemniejszy blond badz chociaz cos odrobine naturalniejszego. w jaką strone wogóle mam patrzec w poszukiwaniu farb i kolorów
zdjęcia oczywiscie wielkie jak zwykle wiec ich nie otwierajcie

o! nie wiedziałam ze tak mi włosy urosły hehehe
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2012-02-05 o 15:16
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 17:04   #4619
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
żelatyna i mleko?
napisz coś więcej o tej maseczce? jakie proporcje? może spróbuje

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Lady zajrzałam do Twojego albumu i jestem absolutnie zakochana w tej pomarańczowej torebce gdzie ją kupiłaś?
butki też fajne ale nie lubię zielonego.. w zasadzie nie mam żadnego ciucha w tym kolorze
nie raz pisałam gdzie w New Look
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 17:10   #4620
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
zamieszczam moje zdjecia, może ktoraś z was poleci m jakis ciemniejszy blond badz chociaz cos odrobine naturalniejszego. w jaką strone wogóle mam patrzec w poszukiwaniu farb i kolorów
zdjęcia oczywiscie wielkie jak zwykle wiec ich nie otwierajcie

o! nie wiedziałam ze tak mi włosy urosły hehehe
piękny kolor!!! czym farbujesz???:prosi :
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.