Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 14:18   #1651
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
P.S. II Mam nadzieję, że ciociunie wizazowe będą od jutra przez trzy dni trzymały kciuki za Joachimka
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja poprosze kciuki 2 maja....... będą potrzebne.
Będę mocno trzymać!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:21   #1652
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny kciuki już zaciśnięte
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Będę mocno trzymać!

Małgosia- z taka obstawą to wszystko pójdzie u nas super !
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:32   #1653
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Ja mam dziecko 17 miesieczne ale z niczego nie rezygnowalam i nie mialam zamiaru mam prace w ktorej trzeba sue rozwijac i doksztalcac i uwazam ze trzeba starac sie zeby to wszystko po
godzic
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:37   #1654
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mam dziecko 17 miesieczne ale z niczego nie rezygnowalam i nie mialam zamiaru mam prace w ktorej trzeba sue rozwijac i doksztalcac i uwazam ze trzeba starac sie zeby to wszystko po
godzic
no popatrz moje dziecko tez ma 17........ ale lat
Ja uważam, że Młoda to najlepsze co mi się w życiu zdarzyło i napewno nic innego tak mi sie nie udało jak ona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:38   #1655
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Małgosia- z taka obstawą to wszystko pójdzie u nas super !
No ba!
Mamusia już dobrze wie, gdzie uderzyć, żeby zapewnić dziecku dobre wyniki na teście

Ale serio: co tam macie 2. maja? Jakieś badanka?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:42   #1656
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No ba!
Mamusia już dobrze wie, gdzie uderzyć, żeby zapewnić dziecku dobre wyniki na teście

Ale serio: co tam macie 2. maja? Jakieś badanka?
fakt!
taaaaa... badania.
Kładą ją na parę dni na oddział i będą od nowa wszystko oglądać. Zobaczymy jak i co z tymi obszarami zoperowanymi i tymi, co ich wczesniej nie ruszali.... Od 2 dni już rzygam ze stresu
A teraz dla odstresowania idę do sepho - chce peeling cukrowy sephory kupic (Margoltki recenzja mnie przekonała ), może puder benefitu i maske p&r
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:46   #1657
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fakt!
taaaaa... badania.
Kładą ją na parę dni na oddział i będą od nowa wszystko oglądać. Zobaczymy jak i co z tymi obszarami zoperowanymi i tymi, co ich wczesniej nie ruszali.... Od 2 dni już rzygam ze stresu
A teraz dla odstresowania idę do sepho - chce peeling cukrowy sephory kupic (Margoltki recenzja mnie przekonała ), może puder benefitu i maske p&r
Anula nie mówię: nie stresuj się bo mnie śmiechem zabijesz
Ale stresuj sie z umiarem - będzie dobrze
My w CZD dopiero 29. 05. będziemy... nast razem musimy się lepiej zgrać

A ten peeling S to naturalny???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 14:53   #1658
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fakt!
taaaaa... badania.
Kładą ją na parę dni na oddział i będą od nowa wszystko oglądać. Zobaczymy jak i co z tymi obszarami zoperowanymi i tymi, co ich wczesniej nie ruszali.... Od 2 dni już rzygam ze stresu
A teraz dla odstresowania idę do sepho - chce peeling cukrowy sephory kupic (Margoltki recenzja mnie przekonała ), może puder benefitu i maske p&r
Kciuki są, modlitwa też

I już pędzę przeczytać, cóż za peeling recenzjowałam
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:41   #1659
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

mhm i anula, trzymam kciuki bardzo bardzo mocno:kci uki:

u mnie w domu, też mówią, że dzieci to najlepesze, co mogło ich spotkać.
może dlatego, że w takiej atmosferze bylam wychowana nie jestem wroga nastawiona do dzieci i macierzyństwa i widzę wiele plusów
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:47   #1660
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

mhm, trzymam kciuki za J.! (czytałam ostatnio o aktualnej formule testów i jestem zaskoczona, jak wiele się zmieniło od czasu, kiedy ja pisałam. u mnie testy trwały dwa dni i pisało się tylko 2egzaminy..).
anula- za Ciebie i Werkę

co do dzieci, to na razie wiem tylko, że chcę mieć (aczkolwiek mam jakieś obawy, że mogę mieć problem z zajściem w ciążę. chyba za dużo się naczytałam o bezpłodności). za to mogę opisać z perspektywy starszej o 10 lat siostry, że Młoda to była jedna z lepszych rzeczy, jaka się przydarzyła naszej rodzinie, zrobiło się duuużo weselej w domu, 'młodziej', nie wyobrażam sobie, żeby mogło jej nie być (i tak marzę sobie, że może mogłabym mieć jeszcze rodzeństwo, ale tata twierdzi, że dla niego nadszedł czas na bycie dziadkiem, a nie tatą.. ).
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:22   #1661
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Anula nie mówię: nie stresuj się bo mnie śmiechem zabijesz
Ale stresuj sie z umiarem - będzie dobrze
My w CZD dopiero 29. 05. będziemy... nast razem musimy się lepiej zgrać

A ten peeling S to naturalny???
Młoda póki co nie ma zaplanowanych wizyt - terminy kończa sie na wizycie na oddziale. Ale jakby co to będe napierac na 29 maj
Peeling sepho taki naturalny jak ja spokojna i opanowana
skład na kwc jest rozbiezny z faktycznym, ale obecnie scrub ma tez troszke inne opakowanie, więc może przy okazji zmian szaty graficznej go spaprali.
Pierwsze wrażenie tak na 3+ najgorzej nie jest, ale bez szału.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kciuki są, modlitwa też

I już pędzę przeczytać, cóż za peeling recenzjowałam


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mhm i anula, trzymam kciuki bardzo bardzo mocno:kci uki:

u mnie w domu, też mówią, że dzieci to najlepesze, co mogło ich spotkać.
może dlatego, że w takiej atmosferze bylam wychowana nie jestem wroga nastawiona do dzieci i macierzyństwa i widzę wiele plusów

plusy są oczywiście, chociaz jak mówił L.Wałęsa wszystko ma swoje dodatnie i ujemne
Żartuję oczywiście. Dzieci fajna sprawa, dziecko (sztuk jeden) też
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mhm, trzymam kciuki za J.! (czytałam ostatnio o aktualnej formule testów i jestem zaskoczona, jak wiele się zmieniło od czasu, kiedy ja pisałam. u mnie testy trwały dwa dni i pisało się tylko 2egzaminy..).
anula- za Ciebie i Werkę

co do dzieci, to na razie wiem tylko, że chcę mieć (aczkolwiek mam jakieś obawy, że mogę mieć problem z zajściem w ciążę. chyba za dużo się naczytałam o bezpłodności). za to mogę opisać z perspektywy starszej o 10 lat siostry, że Młoda to była jedna z lepszych rzeczy, jaka się przydarzyła naszej rodzinie, zrobiło się duuużo weselej w domu, 'młodziej', nie wyobrażam sobie, żeby mogło jej nie być (i tak marzę sobie, że może mogłabym mieć jeszcze rodzeństwo, ale tata twierdzi, że dla niego nadszedł czas na bycie dziadkiem, a nie tatą.. ).

Nie czytaj
Zresztą jak juz zapewne wiesz nie z czytania sie dzieci biorą
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 21:25   #1662
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już napisały wszystko, ja Ci powiem tylko jedno: mój syn zdaje jutro egzamin gimnazjalny w piątek wpadł na genialny pomysł, że się pouczy.
Uczył się cały weekend, dziś rano przez dwie godziny czytałam mu podręcznik do biologii jeszcze dziś polski i historia przede mną także jak widać: same plusy (dokształcam się

P.S. Jak mu czytam to mu lepiej wchodzi (dyslektyk)
P.S. II Mam nadzieję, że ciociunie wizazowe będą od jutra przez trzy dni trzymały kciuki za Joachimka
Mhm0808
piątkę przybij mój też będzie pisał egzamin gimnazjalny z czasem wydłużonym i w osobnej sali bo ma oczopląs i potrzebuje więcej czasu aby tekst złapać
mój za to się nie uczył aby się nie denerwować

i za Kamilka nowe ciocie też proszę
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:35   #1663
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Ok dziewczyny, trzymam kciuki, ale Wy też trzymajcie za mojego czterolatka, co 9 maja będzie uczestniczyć w konkursie recytatorskim Ma wierszyk pt. "Lato i dzieci"
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:46   #1664
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny, trzymam kciuki, ale Wy też trzymajcie za mojego czterolatka, co 9 maja będzie uczestniczyć w konkursie recytatorskim Ma wierszyk pt. "Lato i dzieci"
będziemy
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:49   #1665
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dołączam się do wszystkich kciuków, za wszystkie dzieci, te młodsze i te starsze
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:27   #1666
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dołączam się do wszystkich kciuków, za wszystkie dzieci, te młodsze i te starsze
i za te których jeszcze nie ma (bo chyba takie plany chodzą po głowie tutaj kilku osobom )

Ja też mam cichą nadzieję że instynkt macierzyński wycisza egoistyczne pragnienia zaspokajania tylko własnych potrzeb i czas poświęcony dziecku nigdy nie jest stracony. Mi sie wydaje, że ja nie będę mieć z tym problemu, ale jednocześnie nie mam zamiaru wyłączać się z życia zawodowego czy towarzyskiego na zbyt długo. Wydaje mi się, że wszystko da się pogodzić.
Mój tż właśnie tego poświęcenia obawia sie najbardziej w posiadaniu dziecka. Ale ostatnio spotkał się z kolegą,któremu niedawno urodziło się dziecko i kolega twierdził że nie jest tak źle jak się mogło wydawać i dziecko jest najlepszym poprawiaczem humoru na świecie. Nawet jak wracasz do domu wyczerpany czy wkurzony po pracy to na widok szczęśliwego roześmianego szkraba wszelkie negatywne emocje znikają. Po tej rozmowie tż zaczął mieć wątpliwości czy jego negatywne nastawienie nie było jednak zbyt pochopne...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 22:35   #1667
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
i za te których jeszcze nie ma (bo chyba takie plany chodzą po głowie tutaj kilku osobom )

Ja też mam cichą nadzieję że instynkt macierzyński wycisza egoistyczne pragnienia zaspokajania tylko własnych potrzeb i czas poświęcony dziecku nigdy nie jest stracony. Mi sie wydaje, że ja nie będę mieć z tym problemu, ale jednocześnie nie mam zamiaru wyłączać się z życia zawodowego czy towarzyskiego na zbyt długo. Wydaje mi się, że wszystko da się pogodzić.
Mój tż właśnie tego poświęcenia obawia sie najbardziej w posiadaniu dziecka. Ale ostatnio spotkał się z kolegą,któremu niedawno urodziło się dziecko i kolega twierdził że nie jest tak źle jak się mogło wydawać i dziecko jest najlepszym poprawiaczem humoru na świecie. Nawet jak wracasz do domu wyczerpany czy wkurzony po pracy to na widok szczęśliwego roześmianego szkraba wszelkie negatywne emocje znikają. Po tej rozmowie tż zaczął mieć wątpliwości czy jego negatywne nastawienie nie było jednak zbyt pochopne...

Fajny ten kolega, niestety czasem dzieci działają na nerwy, ale nie mów tego tżetowi Na pewno dzieci nie są dla nerwusów, trzeba być cierpliwym, dzieci uczą cierpliwości, ale czasem można mieć dość. Dlatego dobrze jest mieć kogoś np dziadków, którzy chętnie się czasem dla odmiany zajmą pociechą

Dzięki dziewczyny
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 23:50   #1668
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

no właśnie my nie będziemy mieć nikogo blisko, chyba że moja siostra przyjedzie do poznania na studia ( swoją drogą nie może się juz doczekać kiedy zostanie ciocią)
tż na szczęście nie jest nerwusem, nie lubię nerwusów - działają mi na nerwy
Może jest bardziej nerwowy niż ja, no ale mniej nerwowym to się nie da być...

Ja myślę że mój tż będzie takim typem ojca, że jak zostawisz z nim dziecko i wrócisz wieczorem do domu, to może nie poznasz swojej chaty bo będzie tam taki bałagan, albo swojego dziecka, bo będzie miało na twarzy, we włosach i na ubraniu wszystkie posiłki które jadło tego dnia, ale za to będą mieli świetną zabawę obydwoje.

Od cierpliwości to będę ja,mnie jest ciężko wyprowadzić z równowagi. A już na pewno nie krzykiem i płaczem. Mam siostrę histeryczkę ( tzn już z tego wyrosła) o 9 lat młodszą, więc czasami się nią opiekowałam i jestem jedyną osobą w rodzinie na której jej emocjonalne szantaże nie robiły wrażenia i przestała je na mnie stosować
Moi rodzice żartowali, że musiałam jej kiedyś nieźle wtłuc... a ja jej nigdy nie uderzyłam.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 01:25   #1669
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Za Kamilka i Małego Recytatora.

Zawsze chciałam mieć dzieci i wszyscy, którzy widzieli mnie z maluchami, zgodnie twierdzą, że mam powołanie. Kilkuletnia kuzynka mojego TŻa nazywa mnie swoją "najlepszą przyjaciółką". Oczywiście wiadomo, że krótki kontakt z cudzymi dziećmi to nie to samo, co 24/7 z własnymi. Ale to chyba i tak dobrze, bo np. moi rodzice kiedyś nie cierpieli "obcych" dzieci i wiecznie mieli swoje teorie wychowawcze. Babcia teraz się śmieje to wspominając. A z całodobową opieką nad dzieckiem w sumie też mam jakieś doświadczenie - TŻ czasem przypomina mi duże dziecko. Mam nadzieję, że kiedyś dorośnie do roli tatusia. Spokojny to on jest, w porównaniu ze mną to w ogóle ostoja spokoju. Tylko strasznie beztroski i zapominalski.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 04:53   #1670
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mhm, trzymam kciuki za J.! (czytałam ostatnio o aktualnej formule testów i jestem zaskoczona, jak wiele się zmieniło od czasu, kiedy ja pisałam. u mnie testy trwały dwa dni i pisało się tylko 2egzaminy..).
anula- za Ciebie i Werkę
Dziś pierwszy raz ten egzamin będzie tak wyglądał: zdają 3x po dwa egzaminy, z przerwą (mój dyslektyk, to będzie pisał bez przerwy - bo ma wydłużony czas pisania dziś polski + historia z wosem....

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny, trzymam kciuki, ale Wy też trzymajcie za mojego czterolatka, co 9 maja będzie uczestniczyć w konkursie recytatorskim Ma wierszyk pt. "Lato i dzieci"


Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja też mam cichą nadzieję że instynkt macierzyński wycisza egoistyczne pragnienia zaspokajania tylko własnych potrzeb i czas poświęcony dziecku nigdy nie jest stracony.
Pewnie, że wycisza. Ja zaszłam w ciążę w bardzo rozrywkowym momencie mojego życia a jak zaszłam, to miałam dość ambiwalentne nastawienie i właśnie trochę się obawiałam, co to będzie jak już urodzę (bo do samego porodu byłam dość aktywna towarzysko i pamiętam, jak mi siostra mówiła,że nie będę miała problemu z imprezami, bo wcale nie będę miała ochoty na nie latać - nie wierzyłam jej nic a nic ale to prawda - w znacznej mierze to się jakoś samo zmienia, reguluje... jakkolwiek wcale nie jest tak, że dziecko = koniec życia towarzyskiego.... Trochę się przewartościowuje, część rzeczy trzeba odłożyć na później (czyli nie koniec, a krótki przestój a dla chcącego nie ma nic trudnego - można się tak zorganizować, żeby w tym życiu w dalszym ciągu w jakimś stopniu nadal uczestniczyć.

Potem się u nas tak porobiło,że wylądowaliśmy w Warszawie - póki był tylko Joachim, to przychodziła do nas córka sąsiadów i łaziliśmy z małżem, gdzieśmy chcieli; jak doszła jeszcze Milena a Joa poszedł do szkoły, wiadomo - trochę przypauzowaliśmy ale teraz wszystko wraca do normy nawet nie wiem, kiedy mi dzieci tak urosły, że się sobą nawzajem opiekują
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-04-24 o 04:55
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 06:38   #1671
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dołączam się do trzymajacych kciuki za wszystkie dzieciaczki duże i małe i wszystkie zatroskane mamy
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 11:22   #1672
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

jestem zbulwersowana.
poszłam z koleżanka na szybką sałatkę i razem rachunek wyszedł nam 17 zł. ja płaciłam i zostawiłam extra 2 zł napiwku. Napiewek jest tylko moją dobra wolą, nie obowiązkiem.
kelnerka poszła, ja wstąpilam do toalety i ona nie widząc, że idę powiedziała do kolego kelnera - aż 2 zł dostałam
kolega - no to poszalejesz
zatkało mnie
koleżanka jak to usłyszała była juz gotowa iść i zrobić awanturę i powiedzieć, że jak jest taka niewdzięczna, to niech oddaje te 2 zł.
odechciało mi się raz na zawsze dawać napiwków
ja za 2 zł kupuję codziennie chleb i nikt mi 2 zł nie daje za darmo
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-04-24 o 11:24
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:05   #1673
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jestem zbulwersowana.
poszłam z koleżanka na szybką sałatkę i razem rachunek wyszedł nam 17 zł. ja płaciłam i zostawiłam extra 2 zł napiwku. Napiewek jest tylko moją dobra wolą, nie obowiązkiem.
kelnerka poszła, ja wstąpilam do toalety i ona nie widząc, że idę powiedziała do kolego kelnera - aż 2 zł dostałam
kolega - no to poszalejesz
zatkało mnie
koleżanka jak to usłyszała była juz gotowa iść i zrobić awanturę i powiedzieć, że jak jest taka niewdzięczna, to niech oddaje te 2 zł.
odechciało mi się raz na zawsze dawać napiwków
ja za 2 zł kupuję codziennie chleb i nikt mi 2 zł nie daje za darmo

Też bym sie wk....ła jednym słowem. Ja daję napiwki tylko wtedy, gdy obsługa jest bardzo uprzejma, nie chodzi tylko o przyniesienie potraw i rachunku, ale po prostu o życzliwe nastawienie do klienta, zagadanie, polecenie czegoś, ogólnie mam jedną ulubioną restaurację, jest to Sfinks i pracuje tam jeden miły kelner. Nigdy nie zostawiam napiwku jeśli idę tam tylko na kawe i ciastko, a on mnie już zna i mimo wszystko jest sobą i zawsze jest życzliwy, na napiwek zawsze się składam po 5 zł z osobami towarzyszącymi, jeśli zjadamy tam większy obiad.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-24 o 12:07
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:28   #1674
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Małgosiu jak poszły syneczkowi egzaminy?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:48   #1675
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Małgosiu jak poszły syneczkowi egzaminy?

To dopiero pierwsza tura (ale najtrudniejsza - j. polski, który jest jego słabą stroną... historia i wos; nie było bardzo trudne, a on jak zwykle jakieś tam głupie drobne błędy popełnił... myślę jednak, że będzie dobrze;

Milena chodzi do szkoły z gimnazjum ale jest to całkiem inna szkoła, niż Joachim chodził/ chodzi.
Poszłam po nią i widzę wychodzących wyeleganconych gimnazjalistów; Mi poszła do szatni się ubierać a ja zaczepiłam dwie dziewczyny - pytam, jaki był egzamin, czy trudny ogólnie, czy było dużo dat na historii, co trzeba było napisać (na szczęście rozprawkę
Więc tak je wypytuję i mówię
- Bo wiecie, mój syn też dziś zdaje a od niego to się wiele nie dowiem - na co one:
- Tak, wiemy, wiemy... Joachim, prawda???

Normalnie nie wiedziałam, że moje dziecko jest takie słynne na mieście - a co za tym idzie ja też jestem, jak widać , powszechnie znana
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:55   #1676
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

To dopiero pierwsza tura (ale najtrudniejsza - j. polski, który jest jego słabą stroną... historia i wos; nie było bardzo trudne, a on jak zwykle jakieś tam głupie drobne błędy popełnił... myślę jednak, że będzie dobrze;

Milena chodzi do szkoły z gimnazjum ale jest to całkiem inna szkoła, niż Joachim chodził/ chodzi.
Poszłam po nią i widzę wychodzących wyeleganconych gimnazjalistów; Mi poszła do szatni się ubierać a ja zaczepiłam dwie dziewczyny - pytam, jaki był egzamin, czy trudny ogólnie, czy było dużo dat na historii, co trzeba było napisać (na szczęście rozprawkę
Więc tak je wypytuję i mówię
- Bo wiecie, mój syn też dziś zdaje a od niego to się wiele nie dowiem - na co one:
- Tak, wiemy, wiemy... Joachim, prawda???

Normalnie nie wiedziałam, że moje dziecko jest takie słynne na mieście - a co za tym idzie ja też jestem, jak widać , powszechnie znana
Hehehe, ciekawe czy tylko wśród dziewczyn znany, czy ogólnie Kciuki trzymam mocno
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 12:57   #1677
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

To dopiero pierwsza tura (ale najtrudniejsza - j. polski, który jest jego słabą stroną... historia i wos; nie było bardzo trudne, a on jak zwykle jakieś tam głupie drobne błędy popełnił... myślę jednak, że będzie dobrze;

Milena chodzi do szkoły z gimnazjum ale jest to całkiem inna szkoła, niż Joachim chodził/ chodzi.
Poszłam po nią i widzę wychodzących wyeleganconych gimnazjalistów; Mi poszła do szatni się ubierać a ja zaczepiłam dwie dziewczyny - pytam, jaki był egzamin, czy trudny ogólnie, czy było dużo dat na historii, co trzeba było napisać (na szczęście rozprawkę
Więc tak je wypytuję i mówię
- Bo wiecie, mój syn też dziś zdaje a od niego to się wiele nie dowiem - na co one:
- Tak, wiemy, wiemy... Joachim, prawda???

Normalnie nie wiedziałam, że moje dziecko jest takie słynne na mieście - a co za tym idzie ja też jestem, jak widać , powszechnie znana
sławny syn, sławna Mama

u mnie w salonie tez kilku gimanzjalistów było, tacy ładni marynarki krawaty i właśnie zapytałam a oni prosze pani luzik
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 13:36   #1678
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
i za Kamilka nowe ciocie też proszę
Kciuki obecne
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny, trzymam kciuki, ale Wy też trzymajcie za mojego czterolatka, co 9 maja będzie uczestniczyć w konkursie recytatorskim Ma wierszyk pt. "Lato i dzieci"
Wow! Tylko sie nie porycz, bo dziecku wstydu narobisz chociaż pewnie ciężko będzie sie powstrzymac ....
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jestem zbulwersowana.
poszłam z koleżanka na szybką sałatkę i razem rachunek wyszedł nam 17 zł. ja płaciłam i zostawiłam extra 2 zł napiwku. Napiewek jest tylko moją dobra wolą, nie obowiązkiem.
kelnerka poszła, ja wstąpilam do toalety i ona nie widząc, że idę powiedziała do kolego kelnera - aż 2 zł dostałam
kolega - no to poszalejesz
zatkało mnie
koleżanka jak to usłyszała była juz gotowa iść i zrobić awanturę i powiedzieć, że jak jest taka niewdzięczna, to niech oddaje te 2 zł.
odechciało mi się raz na zawsze dawać napiwków
ja za 2 zł kupuję codziennie chleb i nikt mi 2 zł nie daje za darmo
szczyt chamstwa!
Do mnie jakieś 10 lat temu podeszła na ulicy żebrająca kobieta, a że byłam młoda i naiwna to dałam jej własnie 2 zł. A ten babsztyl na pół marszałkowskiej wrzasnął: 2 zł??? a co ja za to kupię??
No nie wiem jak ona, ale w owym czasie ja kupowałam sobie za 2 zł jedzenie na cały dzień do pracy (bułeczkę i pasztecik ) od tamtej pory nie dałam nikomu na ulicy ani grosza....... No chyba, że podchodzą chłopaki i szczerze mówią, że im do piwa zabrakło parę gr
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

To dopiero pierwsza tura (ale najtrudniejsza - j. polski, który jest jego słabą stroną... historia i wos; nie było bardzo trudne, a on jak zwykle jakieś tam głupie drobne błędy popełnił... myślę jednak, że będzie dobrze;

Milena chodzi do szkoły z gimnazjum ale jest to całkiem inna szkoła, niż Joachim chodził/ chodzi.
Poszłam po nią i widzę wychodzących wyeleganconych gimnazjalistów; Mi poszła do szatni się ubierać a ja zaczepiłam dwie dziewczyny - pytam, jaki był egzamin, czy trudny ogólnie, czy było dużo dat na historii, co trzeba było napisać (na szczęście rozprawkę
Więc tak je wypytuję i mówię
- Bo wiecie, mój syn też dziś zdaje a od niego to się wiele nie dowiem - na co one:
- Tak, wiemy, wiemy... Joachim, prawda???

Normalnie nie wiedziałam, że moje dziecko jest takie słynne na mieście - a co za tym idzie ja też jestem, jak widać , powszechnie znana
Ale nawjażniejsze, że Joe czuję, że było ok
To teraz nie wiem do kogo sie pierwszego po autograf ustawiac - do Ciebie czy do syna
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-24 o 13:38
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:06   #1679
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
u mnie w salonie tez kilku gimanzjalistów było, tacy ładni marynarki krawaty i właśnie zapytałam a oni prosze pani luzik


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kciuki obecne

Wow! Tylko sie nie porycz, bo dziecku wstydu narobisz chociaż pewnie ciężko będzie sie powstrzymac ....

szczyt chamstwa!
Do mnie jakieś 10 lat temu podeszła na ulicy żebrająca kobieta, a że byłam młoda i naiwna to dałam jej własnie 2 zł. A ten babsztyl na pół marszałkowskiej wrzasnął: 2 zł??? a co ja za to kupię??
No nie wiem jak ona, ale w owym czasie ja kupowałam sobie za 2 zł jedzenie na cały dzień do pracy (bułeczkę i pasztecik ) od tamtej pory nie dałam nikomu na ulicy ani grosza....... No chyba, że podchodzą chłopaki i szczerze mówią, że im do piwa zabrakło parę gr


Ech, ja już wprawiona, ostatnio wystawiali Jasełka i był królem Baltazarem, wcześniej na Dzień Matki też recytował i na Dzień Babci, ale to były króciutkie linijki do wkucia Teraz ma 3-strofowy wiersz no i nagrody do wygrania jakieś będą, ale ja mam mocne nerwy i ryczę tylko na osobności

Co do żebrających, to i ja się sparzyłam, wolę już takiej osobie kupić np bułkę i konserwę niż dać gotówkę do ręki, zwłaszcza, jeśli czuję alkohol. Natomiast rozczulam się na ulicznymi artystami, zawsze wrzucam takiemu parę groszy do futerału czy kapelusza.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:10   #1680
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość






Ech, ja już wprawiona, ostatnio wystawiali Jasełka i był królem Baltazarem, wcześniej na Dzień Matki też recytował i na Dzień Babci, ale to były króciutkie linijki do wkucia Teraz ma 3-strofowy wiersz no i nagrody do wygrania jakieś będą, ale ja mam mocne nerwy i ryczę tylko na osobności

Co do żebrających, to i ja się sparzyłam, wolę już takiej osobie kupić np bułkę i konserwę niż dać gotówkę do ręki, zwłaszcza, jeśli czuję alkohol. Natomiast rozczulam się na ulicznymi artystami, zawsze wrzucam takiemu parę groszy do futerału czy kapelusza.
mnie wystepy mojego dziecia wzruszają, tuszuje mocniej rzęsy zeby sie nie wzruszyć za bardzo

żebrzący - po takich incydentach jak piszecie, robie tak jak Ty Korah - proponuje ze kupie cos do jedzenia i ku mojemu zdziwieniu często słysze zebym spier.... trudno...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.