Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 11:15   #811
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ty sie nie smiej
ja mam powazny problem
jak zrobisz spaghetti to wpadnę
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:22   #812
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam



Ale wredne babsko!! Ja się staram zawsze być miła dla pracownic sklepu, bo domyślam ile taka praca stresów dostarcza, a jeszcze jak trafi się wredna albo namolna klientka to naprawdę współczuję..

Super że panieński się udał No i najważniejsze że dobrze się bawiłaś a kacyka dużego nie ma



Ja teeeż Beznadziejny dzień. Za taką jesienią nie przepadam



Masakra



Bardzo ładnie wyszło



Twój tż jest masażystą? Pozazdrościć tylko



Pośladki?? Od czego?

Mi się spodobał kolor 600 z tych farb Schwarzkopf Color Mask, no ale teraz to bym musiała robić dekoloryzację i nie wiem czy jest sens kombinować Chyba narazie zostanę przy czerni, chcę spróbować z Joaśką Multi Cream Color, bo ostatnio nie znalazłam A w przyszłym roku chyba skuszę się na ten ciemny blond
wszyscy mi zazdroszczą, ze mam masażystę ale to wcale tak nie jest zemnie masuje dniami i nocami
ile ja sie czasem musze nazebrac żeby mi plecy pomasowal, albo innymi rzeczami musze go przekupiac
Ja przez prace na poczatku to spac nie moglam,bo bylam wiecznie znerwicowana a teraz totalnie to olalam i jest lepiej, to nic nie da ze ja sie bede denerwowac, a i na zdrowiu mi sie to odbije

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jak zrobisz spaghetti to wpadnę
Ty kurde moze faktycznie zrobie spaghetti
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:26   #813
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wszyscy mi zazdroszczą, ze mam masażystę ale to wcale tak nie jest zemnie masuje dniami i nocami
ile ja sie czasem musze nazebrac żeby mi plecy pomasowal, albo innymi rzeczami musze go przekupiac
Ja przez prace na poczatku to spac nie moglam,bo bylam wiecznie znerwicowana a teraz totalnie to olalam i jest lepiej, to nic nie da ze ja sie bede denerwowac, a i na zdrowiu mi sie to odbije

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


Ty kurde moze faktycznie zrobie spaghetti
no widzisz już wiesz
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:31   #814
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no widzisz już wiesz
dzieki

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

jakie paznokcie
http://www.kissies.se/inne-och-ute-10
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:34   #815
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dzieki

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

jakie paznokcie
http://www.kissies.se/inne-och-ute-10
do kopania w ogródku
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:39   #816
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
mi też ale jestem teraz biała jak ściana przy tym kolorze wiec albo musze isc na solarium pare razy albo wspomagac sie pudrem brazujacym

Tz mnie farbowal
o prosze kolejny zdolny mezczyzna

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ej serio! 9 a tak ciemno ale ślicznie i naturalnie
ja przed chwilą moje ombre poprawiałem i w sumie już bardzej mozna je nazwać ombre, bo wczesniej Bunny stwierdziła, ze walnąłem sobie po prostu refleksy

btw: https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kos...ampony-Fructis

nie dośc ze mi wycofali fructisy z rossmana to jeszcze nowe serie robią
ciekawe te nowe fructisy

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Bunny mam do Ciebie pytanko: czy na Londe 8.12 moge położyć Garniera 9.13? Nie będzie zielono? Niektórzy mówią że beż to zimny odcień a inni znowy że ciepły i teraz nie wiem. Dziękuje z góry za odpowiedz.
mysle ze mozesz farbowac, nic sie stac nie powinno bo beze sa neutralne z zalozenia

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
czerń to czerń nie?
dla mnie ciemny blond syossa wymywał się szybko, jak na farbe schwarzkopfa, ale cenię syossy za wiarygodność odcieni
mega czern- najlepsza czern jaka kiedykolwiek farbowalam
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja kiedys jak farbowalam na czarno to tak sobie czolo (chyba Garnierem) zalatwilam,ze musialam pumeksem czache szorowac
bo do szkoly trzeba bylo jakos isc
moja babcia od strony mamy tez sie tak czesze a'la Aleksis

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------


jakos mu nie ufam
moja ma specyficzna fryzure, i ich samo ukladanei zajmuje okolo 4 godz, i potem codziennie kolo godziny -dwoch sama fryzura, w moim albumie foto

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!




czekam na Twoje farbowanko

ja przeszłam na zdrową opalenizne i od jakiegos czasu używam tylko balsamów brązujących i efekt jest delikatny i równy co mnie zadowola

cieszę się
to może na początek czerwień sobie daruje ,ale ten 8.34 z majirel jest boski i chyba sie skuszę na niego

naturalnie wygląda i jakby chłodnawo


widze, że dobrze wybrałam kolorek
no to się narobilaś dobra dziołszka z Ciebie szkoda pazurków tylko
tak mysle ze bedzie ci swietnie w 8.34
asia czy to bylby duzy klopot jakbym cie poprosila o fotki z tego castinga?

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Asiu, naprawdę, ja to się zakochałam w tym kolorze , uwielbiam takie karmelki, rudości, miodowe.....
Czerwień odradzam, zauważyłam, że jest w niej lepiej dziewczynom szaro- albo niebieskookim, mi było tak tragicznie w czerwonym (uzyskanym przypadkowo, po Matrixie 8CC), że zdecydowałam się na kąpiel rozjaśniającą, bo jak na złość nie chciała mi się wypłukać !

Jutro kupię Castingi 8,34 i 7,34, moja mama lubi eksperymentować, zobaczymy jak jej wyjdzie

Wstawiam moje efekty samym 8, 34, Alfa i Majirel
kurcze majirel jakby chlodniejszy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam



Ale wredne babsko!! Ja się staram zawsze być miła dla pracownic sklepu, bo domyślam ile taka praca stresów dostarcza, a jeszcze jak trafi się wredna albo namolna klientka to naprawdę współczuję..

Super że panieński się udał No i najważniejsze że dobrze się bawiłaś a kacyka dużego nie ma



Ja teeeż Beznadziejny dzień. Za taką jesienią nie przepadam



Masakra



Bardzo ładnie wyszło



Twój tż jest masażystą? Pozazdrościć tylko



Pośladki?? Od czego?

Mi się spodobał kolor 600 z tych farb Schwarzkopf Color Mask, no ale teraz to bym musiała robić dekoloryzację i nie wiem czy jest sens kombinować Chyba narazie zostanę przy czerni, chcę spróbować z Joaśką Multi Cream Color, bo ostatnio nie znalazłam A w przyszłym roku chyba skuszę się na ten ciemny blond
nie wiem mnie boli tyłek a mojego tz nogi

te co ciekawe fryzury mojej mamy zapraszam do albumu

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jak zrobisz spaghetti to wpadnę
ja tez to zrob wiecej

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dzieki

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

jakie paznokcie
http://www.kissies.se/inne-och-ute-10
chyba sobie takie zrobie na swieta, bede snieg nimi odwalac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:44   #817
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o prosze kolejny zdolny mezczyzna


ciekawe te nowe fructisy


mysle ze mozesz farbowac, nic sie stac nie powinno bo beze sa neutralne z zalozenia


mega czern- najlepsza czern jaka kiedykolwiek farbowalam

moja ma specyficzna fryzure, i ich samo ukladanei zajmuje okolo 4 godz, i potem codziennie kolo godziny -dwoch sama fryzura, w moim albumie foto


tak mysle ze bedzie ci swietnie w 8.34
asia czy to bylby duzy klopot jakbym cie poprosila o fotki z tego castinga?


kurcze majirel jakby chlodniejszy


nie wiem mnie boli tyłek a mojego tz nogi

te co ciekawe fryzury mojej mamy zapraszam do albumu

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------


ja tez to zrob wiecej


chyba sobie takie zrobie na swieta, bede snieg nimi odwalac
te fructisy chyba do normalnych włosów. co nie zmienia faktu że nie mam jak wyprobować nutri gładkiego, nowego.

a co do spaghetti....kocham, oddałbym się normalnie za nie to jedyne co moge jeść bez opamiętania xD no i pizza

Bunny dodałem zdjęcia do mojego albumu na profilu, dzisiaj, po 2 próbie ombre, ciemniej, ale nadal nie przyciemniło AŻ TAK. możesz zobaczyć, zrobie zdjęcia też później jak włosy wyprostuję
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-10-23 o 11:46
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 11:50   #818
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ciekawe jak Ci wyjdzie ta mieszanka koniecznie daj znać
ten majirel piękny i nie był taki rudy zabardzo w realu? czy on miał lekko machaniową (truskawkową ) poświate?
Asiu, mama nie będzie mieszać, najpierw zrobi 8 a później 7

Alfa była bardziej złota, a Majirel taki...... rudawy jasny brąz, nie był za bardzo rudy, taki zgaszony, mahoniowy na pewno nie, ale wlaśnie taką truskawkowo- różową poświatę, trudno opisać, ale zdjęcie dobrze oddaje ten kolor.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:50   #819
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
te fructisy chyba do normalnych włosów. co nie zmienia faktu że nie mam jak wyprobować nutri gładkiego, nowego.

a co do spaghetti....kocham, oddałbym się normalnie za nie to jedyne co moge jeść bez opamiętania xD no i pizza

Bunny dodałem zdjęcia do mojego albumu na profilu, dzisiaj, po 2 próbie ombre, ciemniej, ale nadal nie przyciemniło AŻ TAK. możesz zobaczyć, zrobie zdjęcia też później jak włosy wyprostuję
ja bym sprobowala tego marakuja

ide patrzec
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:54   #820
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A tutaj zdjęcie Filifonki, jej tak wyszło po 8,34, farba Inebrya

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1350314913
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:55   #821
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym sprobowala tego marakuja

ide patrzec
ten czerwony? chyba najłagodniejszy z tych 3, odzywka nie wiem czy tylko żółta czy nie, skład trzeba obczaić, pewnie nie obciążają włosów taki plus. choć mi color resist też nie obciążał.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 11:59   #822
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny mam do Ciebie prośbę. Powiedz proszę, jakie farby fryzjerskie dadzą kolor włosów jak na załączniku? Z majirel, alfaparf np. ? Pogadałam trochę z mamą, pooglądałam siebie w rudo-blondzie i stwierdziłam że głupio zrobiłam przyciemniając ciemnym brązem.. W przyszłym roku na 100% będę próbować robić ten blond ze zdjęcia Chcę sobie na razie zapisać jaki nr farby będę potrzebować i kupić w międzyczasie żeby stała i czekała na swoją kolej

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dzieki

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

jakie paznokcie
http://www.kissies.se/inne-och-ute-10
No masakra, widziałam je już na tym blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosyyy.jpg (43,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:13   #823
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewczyny .Pomózcie.Mam obecnie taki kolor włosów jak na pierwszym załączniku.Chcę sama w domu przy pomocy siostry pomalować włosy na kolor jak na drugim zdjęciu(u góry głowy).Bardzo mi się podoba ale nie mam pojęcia jak go uzyskać.Wizyta u fryzjera nie wchodzi w grę bo nie stać mnie na nią.Mój naturalny kolor to tzw mysi blond.Chcę pomalowac włosy jak już będę miała odrosty. Dodam że mam cienkie delikatne włosy które ma wypadają.Jaką farbę polecacie?Ile czasu ją trzymać na odrostach?A ile na reszcie włosów?Proszę pomóżcie. BLOND BUNNY pomóż i reszta dziewczyn proszę!!!!!!
Ikonki załączonych zdjęć
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:17   #824
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć Kochane

Dawno nie zagladalam, ale jestem zabiegana strasznie...
duzo zajec, plan kiepski.
Podczytuje Was jednak caly czas

Co mialam napisac?

CZEKOLADOWO
widzialam efekty po palette i wydaje mi sie ze wyszło bardzo ładnie, chyba tak samo jak po 219 jasno, chłodno

LAVIA
a Ty czym teraz robilas?

ASIU
brawa dla Ciebie za kolor bo jest piekny i Ty w nim rowniez mnie dziwi tylko ze napisałas ze ten casting zniszczyl Ci wlosy


Pewnie wiele rzeczy nie napisałam, przegapiłam ale doczytam na pewno
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:27   #825
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kylie
Zastanawiałam się, czy nie wyjechać gdzieś do Afryki i nie zacząć opiekować się małpkami
Kilka razy dziennie ?! Jak dobrze, że nigdy nie umiałam tego dobrze zrobić

Ania
Teraz robiłam w sklepie w wakacje. Na porządku dziennym było to, że ktoś wypieprzał coś. Najlepsza była babka co zwaliła 6 buteleczek (towar o wartości prawie stówy) po czym straszyła nas policją, bo chcemy ją wrobić. Wiązanka była niezła na wyjście. Ciężko się wykłócić, bo przecież nie wydrze jej portfela i nie weźmie swojej należności.


Ha, wy nie macie kiedy farbę nałożyć, a ja nie mam za co z 4 cyferek na koncie, zostały 2.. to dobry dzień by umrzeć mój synu.
Ale już niedługo !
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:39   #826
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ha, wy nie macie kiedy farbę nałożyć, a ja nie mam za co z 4 cyferek na koncie, zostały 2.. to dobry dzień by umrzeć mój synu.
Ale już niedługo !
To ładnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:42   #827
pasibrzuch
Raczkowanie
 
Avatar pasibrzuch
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 159
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ależ macie przerób, dziewczyny! Jak Wy ogarniacie te wszystkie wypowiedzi? Czuję się jak na takich babskich pogaduchach przy drinku, gdzie gadają wszystkie na raz, a mimo to każda każdą słyszy i odpowie, rewelacja
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


czuje sie wytropiona
pasibrzucha to ty? bo niby nick podobny???
jesli tak kochana to dolaczaj do naszego grona i pisz jak najczesciej na poczatek kilka slow o sobie- co lubiss zrobic, czym sie zajmujesz w zyciu itp. zebysmy mogly znalezc z toba jakis punkt zaczepienia
Tak, to ja Co o mnie? Jestem szczęśliwą mężatką, mieszkam w Krakowie (ale marzy mi się wyprowadzka na wieś, ewentualnie w wersji mniej realnej nad Morze Śródziemne, achh...), kocham koty (mam dwa dachowce), uwielbiam słodycze (nick nie wziął się bez przyczyny ), lubię czytać, zwłaszcza Stephena Kinga.
Jestem blondynką od kilku lat, ale miałam na głowie chyba wszystkie kolory tęczy, od czarnego granatu, poprzez brąz, fiolet, czerwień, rudość... Trochę mnie kusi zmiana, może przyciemnienie? I z tego co widzę, tutaj też panuje taka przyciemnieniowa tendencja, ciekawe, czy mi się udzieli

Dziś zapowiada mi się spokojny dyżur, więc będę mogła nadrobić, co nastukałyście od wczoraj
pasibrzuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:44   #828
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ten czerwony? chyba najłagodniejszy z tych 3, odzywka nie wiem czy tylko żółta czy nie, skład trzeba obczaić, pewnie nie obciążają włosów taki plus. choć mi color resist też nie obciążał.
ten zolty do normalnych w kierunku suchych
i cozes uczynil?! u mnie dzis na obiad tez bedzie spagetti- tz mnie zabije bo on to tylko miecho a ja robie bez miecha
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny mam do Ciebie prośbę. Powiedz proszę, jakie farby fryzjerskie dadzą kolor włosów jak na załączniku? Z majirel, alfaparf np. ? Pogadałam trochę z mamą, pooglądałam siebie w rudo-blondzie i stwierdziłam że głupio zrobiłam przyciemniając ciemnym brązem.. W przyszłym roku na 100% będę próbować robić ten blond ze zdjęcia Chcę sobie na razie zapisać jaki nr farby będę potrzebować i kupić w międzyczasie żeby stała i czekała na swoją kolej



No masakra, widziałam je już na tym blogu
najlepiej jakbys doszla do popielatej 8.1. albo 7.1. stad juz potem zmieszasz z bezem 8.13 i bedzie ten kolor

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny .Pomózcie.Mam obecnie taki kolor włosów jak na pierwszym załączniku.Chcę sama w domu przy pomocy siostry pomalować włosy na kolor jak na drugim zdjęciu(u góry głowy).Bardzo mi się podoba ale nie mam pojęcia jak go uzyskać.Wizyta u fryzjera nie wchodzi w grę bo nie stać mnie na nią.Mój naturalny kolor to tzw mysi blond.Chcę pomalowac włosy jak już będę miała odrosty. Dodam że mam cienkie delikatne włosy które ma wypadają.Jaką farbę polecacie?Ile czasu ją trzymać na odrostach?A ile na reszcie włosów?Proszę pomóżcie. BLOND BUNNY pomóż i reszta dziewczyn proszę!!!!!!
Ikonki załączonych zdjęć
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
a dasz rade wstawic troche wieksze te zdjecia? bo na pierwszym to ja nic nie widze....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:57   #829
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

tak mysle ze bedzie ci swietnie w 8.34
asia czy to bylby duzy klopot jakbym cie poprosila o fotki z tego castinga?

hmm pomyślę nad nim
mam pełno ,chyba że starczy to co na wizaż wrzucałam ? dodam to z albumu ,ale buźke zasłonie zaraz Ci wrzuce
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Asiu, mama nie będzie mieszać, najpierw zrobi 8 a później 7

Alfa była bardziej złota, a Majirel taki...... rudawy jasny brąz, nie był za bardzo rudy, taki zgaszony, mahoniowy na pewno nie, ale wlaśnie taką truskawkowo- różową poświatę, trudno opisać, ale zdjęcie dobrze oddaje ten kolor.
dzięki
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A tutaj zdjęcie Filifonki, jej tak wyszło po 8,34, farba Inebrya

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1350314913
jakoś rudawo mi sie wydaje
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

ASIU
brawa dla Ciebie za kolor bo jest piekny i Ty w nim rowniez mnie dziwi tylko ze napisałas ze ten casting zniszczyl Ci wlosy


strasznie mi włoski ucierpiały nigdy więcej castinga
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 13:06   #830
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez pasibrzuch Pokaż wiadomość
Ależ macie przerób, dziewczyny! Jak Wy ogarniacie te wszystkie wypowiedzi? Czuję się jak na takich babskich pogaduchach przy drinku, gdzie gadają wszystkie na raz, a mimo to każda każdą słyszy i odpowie, rewelacja
Tak, to ja Co o mnie? Jestem szczęśliwą mężatką, mieszkam w Krakowie (ale marzy mi się wyprowadzka na wieś, ewentualnie w wersji mniej realnej nad Morze Śródziemne, achh...), kocham koty (mam dwa dachowce), uwielbiam słodycze (nick nie wziął się bez przyczyny ), lubię czytać, zwłaszcza Stephena Kinga.
Jestem blondynką od kilku lat, ale miałam na głowie chyba wszystkie kolory tęczy, od czarnego granatu, poprzez brąz, fiolet, czerwień, rudość... Trochę mnie kusi zmiana, może przyciemnienie? I z tego co widzę, tutaj też panuje taka przyciemnieniowa tendencja, ciekawe, czy mi się udzieli

Dziś zapowiada mi się spokojny dyżur, więc będę mogła nadrobić, co nastukałyście od wczoraj
przerob mamy rozny w zaleznosci ile z nas ma czas danego dnia i moze posiedziec poplotkowac... takie wirtualne ploty tworzymy ale to mile, bo jak w realu nie bardzo jest z kim pogadac to chociaz wirtualnie mozemy sie wygadac
chociaz ja to uwielbiam paplac z natury i z racji zawodu nie gadam chyba tylko podczas snu, tak non stop geba mi sie nie zamyka
najczesciej jak wypada sie z obiegu np nie ma mnie dzien czy dwa na wizazu to potem jak mam czas to siadam, czytam co tam sie wydarzylo na watku- jak bajke sie czyta - i odpowiadam na wybrane posty dziewczynom- i tak kazda z nas.
choc wiadomo ze jak kogos nie ma troche dluzej, kilka dni to raczej nie nadrobi wszystkiego co zesmy obgadaly to mozna sobie przeskoczyc, wejsc w tematy z ost strony i jedziemy dalej tak to wyglada u nas technicznie.
jest kilka z nas co sa od poczatku, od pierwszych czesci, sa te co dochodzily chwile pozniej i swiezynki tez mamy takze na pewno jesli ci sie spodoba nasze gadulstwo i zostaniesz to z czasem nie bedziesz juz umiala odejsc na zawsze
mialysmy kilka spiec, nawet planowalysmy zamykac watek, wszystkie mialy odejsc, nie pisac- nie dalo sie.
nawet za czasow mojego krotkiego bana pod wplywem mobilizacji wszystko wrocilo i tak gadamy juz kilka lat do dzis
nie mamy uprzedzen do nowych, wiadomo trudno sie wkrecic do starych wyjadaczek, ale jak komus zalezy i z nami pisze to sie wciaga i jest swoj.
na naszych watkach zawsze sa tez osoby na chwile- po porade czy cos...
rano mamy pogaduchy przy kawce/herbatce najczesciej watek ozywa kolo 9-10, i potem caly dzien z przerwami do nocy, a byly akcje ze sie zagadalysmy i po polnocy dalej gadalysmy

dlugo jestes mezatka? ile masz lat? mamy tu szeroki przedzial od chyba 18-30kilka? czy nawet 40? ja sie juz gubie niemniej wiek bez znaczenia.
mieszkasz z mezem sama? czy z rodzicami? masz dziecko?
widzialam bloga- jak ty jesz te wszystkie slodycze to co robisz ze nie tyjesz?
piszesz dyzur... w jakim zawodzie pracujesz? to taki start na watku.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hmm pomyślę nad nim
mam pełno ,chyba że starczy to co na wizaż wrzucałam ? dodam to z albumu ,ale buźke zasłonie zaraz Ci wrzuce

dzięki

jakoś rudawo mi sie wydaje


strasznie mi włoski ucierpiały nigdy więcej castinga
asia dzieki to przeslij mi takie ładniejsze
ale chwilka... zebys sie nie przejechala- 8.34 to zawsze bedzie dosyc rudy kolorek... taki ognisty- zloto-rudy blond.
jak chcesz malo rudego to trzeba robic np 2/3 zlotego 8.3 na 1/3 tego 8.34....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:09   #831
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny starczy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg casting 029_zmniejszacz-pl_366433.jpg (29,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg casting 003_zmniejszacz-pl_422039.jpg (67,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg casting 004_zmniejszacz-pl_292492.jpg (56,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg casting 009_zmniejszacz-pl_145565.jpg (29,4 KB, 22 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:13   #832
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asia dzieki to przeslij mi takie ładniejsze
ale chwilka... zebys sie nie przejechala- 8.34 to zawsze bedzie dosyc rudy kolorek... taki ognisty- zloto-rudy blond.
jak chcesz malo rudego to trzeba robic np 2/3 zlotego 8.3 na 1/3 tego 8.34....
no własnie on mi się zbyt rudy wydaje może lepiej 8.3 lub 7.3 a 8.42 ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-10-23 o 13:19
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:20   #833
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Asiu, najbardziej intensywnie wyszedł właśnie Filifonce, to zdjęcie jest dwa tygodnie po farbowaniu, a moje są w dniu farbowania.
Robiłam też 8C z Matrixa, nie mam niestety zdjęć, on wychodzi karmelowo, taki stonowany, zdecydowanie mniej rudy niż 8,34.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:23   #834
pasibrzuch
Raczkowanie
 
Avatar pasibrzuch
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 159
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
przerob mamy rozny w zaleznosci ile z nas ma czas danego dnia i moze posiedziec poplotkowac... takie wirtualne ploty tworzymy ale to mile, bo jak w realu nie bardzo jest z kim pogadac to chociaz wirtualnie mozemy sie wygadac
chociaz ja to uwielbiam paplac z natury i z racji zawodu nie gadam chyba tylko podczas snu, tak non stop geba mi sie nie zamyka
najczesciej jak wypada sie z obiegu np nie ma mnie dzien czy dwa na wizazu to potem jak mam czas to siadam, czytam co tam sie wydarzylo na watku- jak bajke sie czyta - i odpowiadam na wybrane posty dziewczynom- i tak kazda z nas.
choc wiadomo ze jak kogos nie ma troche dluzej, kilka dni to raczej nie nadrobi wszystkiego co zesmy obgadaly to mozna sobie przeskoczyc, wejsc w tematy z ost strony i jedziemy dalej tak to wyglada u nas technicznie.
jest kilka z nas co sa od poczatku, od pierwszych czesci, sa te co dochodzily chwile pozniej i swiezynki tez mamy takze na pewno jesli ci sie spodoba nasze gadulstwo i zostaniesz to z czasem nie bedziesz juz umiala odejsc na zawsze
mialysmy kilka spiec, nawet planowalysmy zamykac watek, wszystkie mialy odejsc, nie pisac- nie dalo sie.
nawet za czasow mojego krotkiego bana pod wplywem mobilizacji wszystko wrocilo i tak gadamy juz kilka lat do dzis
nie mamy uprzedzen do nowych, wiadomo trudno sie wkrecic do starych wyjadaczek, ale jak komus zalezy i z nami pisze to sie wciaga i jest swoj.
na naszych watkach zawsze sa tez osoby na chwile- po porade czy cos...
rano mamy pogaduchy przy kawce/herbatce najczesciej watek ozywa kolo 9-10, i potem caly dzien z przerwami do nocy, a byly akcje ze sie zagadalysmy i po polnocy dalej gadalysmy

dlugo jestes mezatka? ile masz lat? mamy tu szeroki przedzial od chyba 18-30kilka? czy nawet 40? ja sie juz gubie niemniej wiek bez znaczenia.
mieszkasz z mezem sama? czy z rodzicami? masz dziecko?
widzialam bloga- jak ty jesz te wszystkie slodycze to co robisz ze nie tyjesz?
piszesz dyzur... w jakim zawodzie pracujesz? to taki start na watku.
Ja to jestem taki dziwny typ, że wolę nawet pogaduchy pisemne, niż na żywo, a tutaj jest taka ciepła atmosfera, że z przyjemnością przycupnę Spięcia na pewno są, wszędzie się pojawiają, no nie ma na to siły - każdy ma przecież gorszy dzień i muchy w nosie, a baby na dodatek zazwyczaj mają niewyparzone języki
Będę się tu pojawiać zapewne głównie popołudniami i wieczorami, bo pracuję na wieczorne zmiany w przychodni w telefonicznym centrum obsługi, więc jeśli nikt nie dzwoni, to miewam chwile wolnego czasu Mam 28 lat , z mężem mieszkamy sami we własnym mieszkaniu (tzn przez najbliższe 27 lat będzie to mieszkanie banku, zanim spłacimy pieroński kredyt, cholera ). Dziecka nie mam - jakoś nie czuję instynktu, nie wiem, czy jeszcze się pojawi, może po prostu nie jestem do tego stworzona?
Tyję, kochana, tyję Ale nie potrafię sobie odmawiać przyjemności jedzenia, co zrobić Próbuję się zebrać do jakichś ćwiczeń, ale marnie mi to idzie

Uff, to był krzyżowy ogień pytań
pasibrzuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:47   #835
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Pasibrzuch
Z nieba mi spadłaś! Właśnie miałam pisać na wątku odnośnie call center (jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną) w ogóle moja pierwsza taka poważna, poważna (ja jestem tą łosiemnastką co Bunny wspomniała ) i mogłabyś coś więcej o tej pracy opowiedzieć ?

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Exclusivee
To nie jest ładnie, to tragicznie !! Dlatego szukam pracy hruu. Tylko najgorsze jest to, że ja naprawdę nie wiem na co się to rozeszło ((
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:50   #836
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

kuźwa jak ciężko znaleźć wśród tych palet z kolorami ten odpowiedni na każdym zdjęciu wygląda inaczej chciałabym coś takiego ni to rudy, ni to czerwony, ni to brąz co to jest???? http://szafiarenka.pl/47/2580065/rude-wlosy.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:50   #837
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ten zolty do normalnych w kierunku suchych
i cozes uczynil?! u mnie dzis na obiad tez bedzie spagetti- tz mnie zabije bo on to tylko miecho a ja robie bez miecha
przepraszam :X

nawet mnie nie zaprosiłaś. xd

ej dodałem zdjęcia dwa do albumu po wyprostowaniu włosów, nadal to ombre nie jest.... juz wiem czemu. musiałbym całą stronę od przedziałka zafarbować na ciemny blond, bo blond końcówki wszystkich włosów przerzuconych na jedna stronę tworzą blond warstwę na wierzchu, przez co nie widać ciemnej nasady. więc ombre tylko dla długich włosów.

nie kombinuje już.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:53   #838
pasibrzuch
Raczkowanie
 
Avatar pasibrzuch
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 159
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Pasibrzuch
Z nieba mi spadłaś! Właśnie miałam pisać na wątku odnośnie call center (jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną) w ogóle moja pierwsza taka poważna, poważna (ja jestem tą łosiemnastką co Bunny wspomniała ) i mogłabyś coś więcej o tej pracy opowiedzieć ?
Ha, no proszę, mam wyczucie czasu Praca jest dla osób odpornych psychicznie, sporo osób się wykrusza, bo nie jest w stanie znieść presji psychicznej - rozmówcy trafiają się różni i najczęściej wyładowują frustrację na nas, nie wiem, w jaki profil call center startujesz, ale u mnie są to pacjenci i są bardzo nerwowi (i naprawdę się im trudno dziwić - jak ma zareagować np pacjent po zawale, któremu muszę powiedzieć, że najbliższy termin do kardiologa jest za kilka miesięcy? Masakra...)
Na rozmowie bądź pewna siebie, ale nie bezczelna, w tej branży liczy się dobry kontakt z rozmówcą, sprawne posługiwanie się językiem (ojczystym i ewentualnie obcym), umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów - mogą Ci zadać jakieś zadanie
Będzie dobrze, z tego co widzę, to masz wszystko, co jest potrzebne do tej roboty
pasibrzuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:56   #839
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny starczy ?
o taaak ide zarzuce na blogasa sesese kocham cie!

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no własnie on mi się zbyt rudy wydaje może lepiej 8.3 lub 7.3 a 8.42 ?
jak chcesz isc w zloto to 8.3 jak w rudosci to 8.42, ale to i tak bedzie ciemno-rudawy

Cytat:
Napisane przez pasibrzuch Pokaż wiadomość
Ja to jestem taki dziwny typ, że wolę nawet pogaduchy pisemne, niż na żywo, a tutaj jest taka ciepła atmosfera, że z przyjemnością przycupnę Spięcia na pewno są, wszędzie się pojawiają, no nie ma na to siły - każdy ma przecież gorszy dzień i muchy w nosie, a baby na dodatek zazwyczaj mają niewyparzone języki
Będę się tu pojawiać zapewne głównie popołudniami i wieczorami, bo pracuję na wieczorne zmiany w przychodni w telefonicznym centrum obsługi, więc jeśli nikt nie dzwoni, to miewam chwile wolnego czasu Mam 28 lat , z mężem mieszkamy sami we własnym mieszkaniu (tzn przez najbliższe 27 lat będzie to mieszkanie banku, zanim spłacimy pieroński kredyt, cholera ). Dziecka nie mam - jakoś nie czuję instynktu, nie wiem, czy jeszcze się pojawi, może po prostu nie jestem do tego stworzona?
Tyję, kochana, tyję Ale nie potrafię sobie odmawiać przyjemności jedzenia, co zrobić Próbuję się zebrać do jakichś ćwiczeń, ale marnie mi to idzie

Uff, to był krzyżowy ogień pytań
przynajmniej wesolo tu mamy
ooo to ty niewiele starsza ode mnie, zazdraszczam wlasnego mieszkanka ja o moim marze i snie i poki co oczekuje na moj czas...
juz widze punt zaczepu- mamy tu przynajmniek kilka blondaskow co tez nie czuja jeszcze baby boomu ale mamy tez kilka mamusiek takze nie czuj wyrzutow z tego powodu. ja tez bezdzietna poki co
jak patrzylam po twoim blogu to dostawalam slinotoku a zaraz potem bylam zla czemu ty umiesz tak gotowac/piec itp a ja nie
wybacz moj krzyzowy ogien i nieokrzesanie...

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Pasibrzuch
Z nieba mi spadłaś! Właśnie miałam pisać na wątku odnośnie call center (jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną) w ogóle moja pierwsza taka poważna, poważna (ja jestem tą łosiemnastką co Bunny wspomniała ) i mogłabyś coś więcej o tej pracy opowiedzieć ?

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Exclusivee
To nie jest ładnie, to tragicznie !! Dlatego szukam pracy hruu. Tylko najgorsze jest to, że ja naprawdę nie wiem na co się to rozeszło ((
o prosze i juz widze tematy sie zawiazaly
nove bo wydatki trzeba planowac mowi to ta co tyle butow nakupowala a teraz ma gole 200zl w portfelu do konca miesiaca i moze byc ciezko
ale na farbe musze miec chocby tz mial jesc do listopada tylko zupki na obiad
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:57   #840
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
kuźwa jak ciężko znaleźć wśród tych palet z kolorami ten odpowiedni na każdym zdjęciu wygląda inaczej chciałabym coś takiego ni to rudy, ni to czerwony, ni to brąz co to jest???? http://szafiarenka.pl/47/2580065/rude-wlosy.html
W dodatku można się czegoś zupełnie innego spodziewać po niektórych kolorach..... Co sądzisz o tym?:

http://www.google.com/imgres?imgurl=...9QEwAw&dur=708
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.