Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-28, 13:17   #601
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Info z Lawendowej Szafy:

Od dzisiaj już przy zakupach na kwotę 75 zł. możesz uzyskać 20% zniżkę na wszystkie kosmetyki rosyjskie!
Wpisz kod rabatowy: rosyjskie
i zgarnij 20% RABATU
Nie dotyczy produktów przecenionych.

Darmowa dostawa
DHL >200zł
Poczta Polska >150 zł

A przy zakupach powyżej 350 zł. dokładamy Syberyjskie Naturalne CZARNE Mydło 500ml - GRATIS!
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 18:29   #602
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Właśnie umyłam włosy tymi 15ml Sensai volumising shampoo i jakiegoś szału nie ma, ale ładnie pachnie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 00:04   #603
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Miniatury Clinique widziałam w Sephorze przy kasie. Były też jakieś mini pomadki Estee Lauder. Niestety kolor nieciekawy, jakaś ciepła czerwień. Ciekawa jestem czy będą jakieś inne miniatury tego typu. Pomadek online nie widzę, może wprowadzą niedługo. Wyglądają uroczo, takie maluchy, szkoda tylko, że kolor nie mój.
A w jakiej cenie były te miniaturki szminek?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 08:54   #604
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Włożę kij w mrowisko: nie szkoda Ci tyle kasy na preparat, który ma kontakt z Twoją skórą przez chwilę?
Nie, nie szkoda mi kasy, stać mnie to kupuję, mojej skórze akurat służą kosmetyki Clinique więc nie będę na tym oszczędzać. Uważam, że demakijaż jest bardzo ważną czynnością i dla mojej skóry chcę to co najlepsze. Akurat w tym przypadku jest to droższy kosmetyk, tak samo moja skóra woli podkłady Estee Lauder i Chanel więc nie będę jej robiła na złość, skoro jej to służy i stać mnie to jej to kupię

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
aniyam, koniecznie daj znać jak sprawuje się ten zmywak Clinique, bo czaję się na niego.
ok, mam nadzieję że będzie taki sam obry jak ten rumiankowy z The Body Shopu

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Jak kupiła to najwidoczniej nie
Jej pieniądze więc to jej sprawa co z nimi robi.
Wizaz nigdy nie zawodzi, mąz mi nie wylicza kasy wydanej na kosmetyki a na wizazu mi ktoś obcy wylicza

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja czaję się na płyn z tej serii......a powiesz czemu ten zmywak taki fajny??
Clinique bardzo lubi moja skóra, po drugie miałam coś takiego rumiankowego z The Body Shop i się dobrze sprawdziło, szczególnie na moich wrażliwych oczach, kompletnie nic nie szczypało, a zmywało jeszcze nawet tusz, który pozostał po demakijażu micelem

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie wiem w ogóle, jak można rozumować w takich kategoriach Świadczy o kompletnej ignorancji. Moment demakijażu, oczyszczania jest kluczowy dla wielu cer, jeśli dla Ciebie nie i możesz używać czegoś mniej zmyślnego, to zazdroszczę, masz szczęście.
Zgodnie z tą zasadą powinnam chyba uderzyć się w pierś za drogie szampony, bo przecież i tak je zaraz zmywam Dobre.
Zgadzam się z Tobą w 100%, jak kogoś stać i to mu służy to nie widzę problemu. Mi akurat "tanie" kosmetyki typu Ziaja, Soraya itp nie służą, więc czemu mam się nimi katować. Nie wiem czy to zazdrość przez kogoś przemawia czy co, bo nie rozumiem jak można się kogoś obcego czepiać o wydane pieniądze

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Skuteczny demakijaż można wykonać znacznie tańszym kosmetykiem, a kluczowym momentem dla cery jest nocna regeneracja!

Hasła o "kompletnej ignorancji" świadczą tylko o Twojej kulturze osobistej.
Owszem można, ale nie każdemu to służy, po tańszym kosmetyku moja cera woła o pomstę więc po co mam ją męczyć. Do nocnej regeneracji używam też droższego kremu dokładnei tego http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eniowy/P451007 a na dzień tego http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...suchej/P100548 i nie też mi nie żal kasy na te kremy, bo wiem, że się sprawdzają.

Ok koniec mojego OT
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 09:12   #605
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dotarła moja paka z S. Chyba skończyły im się duże pudełka, bo zamówienie wpakowali w małe, nawet się nie domknęło... Już myślałam, że czegoś nie wrzucili, bo taka mała paczka ale wszytko jest, na szczęście.
Po 14 dojedzie trupi błyszczol z D. ciekawe, kiedy dostanę boxa z Tołpą, na tę przesyłkę czekam najbardziej
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 09:23   #606
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Sporo rabatów z Payback. Tylko dziś.
LINK
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 10:10   #607
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Sporo rabatów z Payback. Tylko dziś.
LINK
Uff.. dla mnie nic ciekawego

Nadal nie mam naliczonych punktów PB za zakupy w D. Za piątkowe zamówienie z S. już naliczyli (ale są zablokowane). Poczekam ustawowe 30 dni i naskrobię im drugiego paszkwila

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Mam boxa F&L z Tołpą ale expres, jestem w szoku przysłali kurierem Fedex, byłam przekonana, że wyślą pocztą. Pudełko świetne, duże i ładne i na pewno przyda się na moje bambetle zawartość się zgadza. Bardzo dziękuję za info to była jedna z lepszych okazji, na które się załapałam

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

w S. jest nowy mini zestaw Clinique Pore Solutions: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...estaw/P1894007
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 10:21   #608
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dotarła moja paka z S. Chyba skończyły im się duże pudełka, bo zamówienie wpakowali w małe, nawet się nie domknęło... Już myślałam, że czegoś nie wrzucili, bo taka mała paczka ale wszytko jest, na szczęście.
Po 14 dojedzie trupi błyszczol z D. ciekawe, kiedy dostanę boxa z Tołpą, na tę przesyłkę czekam najbardziej
O kurcze, a ja dzisiaj zamówiłam DKNY 30 ml + waciki oczywiście może akurat wcisną w duże pudełko
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 10:22   #609
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
O kurcze, a ja dzisiaj zamówiłam DKNY 30 ml + waciki oczywiście może akurat wcisną w duże pudełko
Ja wzięłam 15ml DKNY, ale trzydziestki chyba nie zmieszczą w małe
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 10:32   #610
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Szukałam 15ml, ale nigdzie nie widzę

Wiem, że pytanie było wiele razy wałkowane, ale czy warto zamawiać w Sephorze w formie przedpłaty? Zamówienie zostanie zrealizowane czy będą jakieś problemy z przelewami? Wolę wysłać przelew niż angażować rodzinę w płacenie przy odbiorze
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 10:37   #611
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Szukałam 15ml, ale nigdzie nie widzę
Jest 15ml, ale tylko DKNY Rose:
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P1561087
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 11:42   #612
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie były te miniaturki szminek?
U mnie byly po 5€ wiec w PL przypuszczam ze cos ok 20zl.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 11:47   #613
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Szukałam 15ml, ale nigdzie nie widzę

Wiem, że pytanie było wiele razy wałkowane, ale czy warto zamawiać w Sephorze w formie przedpłaty? Zamówienie zostanie zrealizowane czy będą jakieś problemy z przelewami? Wolę wysłać przelew niż angażować rodzinę w płacenie przy odbiorze
Ja płacę zawsze "z góry" i nigdy nie było problemów.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:02   #614
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

No i się w końcu doczekałam mojego zamówienie z D., po 9 dniach
Zamówione Clinique balsam i Inglot lioton -tonik, z próbek Dior Star, Clinique even better, Estee lauder DW, Clarism krem super restorative i serum Clinique, z Sensei dostałam krem pod oczy a z próbek niespodzianek dostałam jakieś serum YSL i Lancoma Teint Idole Ultra 24h, którego kilka tygodni temu wykończyłam całe opakowanie . Jestem ciekawa tego Stara Diora, bo opinie ma różne, potestujemy zobaczymy.

Teraz czekam na Syfore, będzie koło 15
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140929_124107.jpg (81,5 KB, 84 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:17   #615
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Jest jakiś aktywny kod na darmową dostawę do Super Koszyka? Miałam zapisany jeden, ale dzisiaj już nie działa :-(
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:18   #616
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dostałam pakę z D. i zaraz odsyłam ten niebieski błyszczyk to jakaś porażka, usta sine jak u zombie nie wiem, kto może używać takich rzeczy poza statystami w filmach grozy...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:26   #617
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i się w końcu doczekałam mojego zamówienie z D., po 9 dniach
Zamówione Clinique balsam i Inglot lioton -tonik, z próbek Dior Star, Clinique even better, Estee lauder DW, Clarism krem super restorative i serum Clinique, z Sensei dostałam krem pod oczy a z próbek niespodzianek dostałam jakieś serum YSL i Lancoma Teint Idole Ultra 24h, którego kilka tygodni temu wykończyłam całe opakowanie . Jestem ciekawa tego Stara Diora, bo opinie ma różne, potestujemy zobaczymy.

Teraz czekam na Syfore, będzie koło 15
śliczniutkiee zamówionko, dostałaś nawet nadprogramowo próbkę, zazdraszaczam ja nigdy nic więcej nie dostałam ;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:27   #618
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam pakę z D. i zaraz odsyłam ten niebieski błyszczyk to jakaś porażka, usta sine jak u zombie nie wiem, kto może używać takich rzeczy poza statystami w filmach grozy...


Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
śliczniutkiee zamówionko, dostałaś nawet nadprogramowo próbkę, zazdraszaczam ja nigdy nic więcej nie dostałam ;p
Dziękuję, mi też się to pierwszy raz zdarzyło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:45   #619
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam pakę z D. i zaraz odsyłam ten niebieski błyszczyk to jakaś porażka, usta sine jak u zombie nie wiem, kto może używać takich rzeczy poza statystami w filmach grozy...
ale przynajmniej zęby w nim nie wyglądają żółto jak.np w pomarańczowych tonach

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2014-09-29 o 12:46
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 12:53   #620
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
ale przynajmniej zęby w nim nie wyglądają żółto jak.np w pomarańczowych tonach
Już chyba wolałabym żółte zęby masakra jakaś, brrrrr... będą mi się śniły po nocach moje trupie usta w życiu nie zamówię już takich dziwactw, wolę być nudna, ale w miarę "normalna"
Mam nadzieję, że szybko oddadzą mi kasiorkę z D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:57   #621
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

A ja jestem w...a na Douglasa - Zamówiłam podkład YSL i róż z MACa - i dzisiaj napisałam do nich, kiedy wyślą zamowienie- a oni mi je anulowali, bo połączyły mi się kody na 50 zł i 20 zł za zakup bonu z punktów payback !!!!
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:01   #622
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Czy ktoś odsyłał zamówienie z D. płacąc kartą? Na tym formularzu zwrotu mam chyba tylko zaznaczyć powód zwrotu (numeru konta nie podaję, bo oddadzą kasę na nr karty) na liście powodów do zwrotu nie było powodu pt. "produkt oszpeca" , więc zaznaczyłam - 1. nie podoba mi się

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
A ja jestem w...a na Douglasa - Zamówiłam podkład YSL i róż z MACa - i dzisiaj napisałam do nich, kiedy wyślą zamowienie- a oni mi je anulowali, bo połączyły mi się kody na 50 zł i 20 zł za zakup bonu z punktów payback !!!!
Nieładnie powinni uznać, wszak wina leży po stronie ich wadliwego systemu

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Też niedawno próbowałam połączyć 2 kody z PB i nie udało się
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:18   #623
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Czy ktoś odsyłał zamówienie z D. płacąc kartą? Na tym formularzu zwrotu mam chyba tylko zaznaczyć powód zwrotu (numeru konta nie podaję, bo oddadzą kasę na nr karty) na liście powodów do zwrotu nie było powodu pt. "produkt oszpeca" , więc zaznaczyłam - 1. nie podoba mi się

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------



Nieładnie powinni uznać, wszak wina leży po stronie ich wadliwego systemu

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Też niedawno próbowałam połączyć 2 kody z PB i nie udało się
Bardzo dobrze zrobiłaś, niech wiedzą, że polskie klientki też są wymagające A z tymi kodami łaskę robią, ja pamiętam jak płaciłam za ten fluid około 170zł, a teraz kosztuje 205 zł Jeszcze czekałam tyle dni, aby zrealizowali zamówienie. Ale bon za punkty to powinni mi zwrócić
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:34   #624
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze zrobiłaś, niech wiedzą, że polskie klientki też są wymagające A z tymi kodami łaskę robią, ja pamiętam jak płaciłam za ten fluid około 170zł, a teraz kosztuje 205 zł Jeszcze czekałam tyle dni, aby zrealizowali zamówienie. Ale bon za punkty to powinni mi zwrócić
Straszne chitrusy dobrze, żem się zaopatrzyła w złotych czasach to teraz nie muszę kupować z potrzeby, tylko z czystej fanaberii która ostatnio trochę kuleje, na szczęście dla portfela
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:48   #625
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Straszne chitrusy dobrze, żem się zaopatrzyła w złotych czasach to teraz nie muszę kupować z potrzeby, tylko z czystej fanaberii która ostatnio trochę kuleje, na szczęście dla portfela
Idę do Sephory, chyba jeszcze działa rabat 20% Ponadto zamówienie płaciłam kartą, zgodnie z regulaminem powinni w ciągu dwóch dni wysłać towar. Jeszcze dzisiaj było - "w trakcie przygotowania" i "anulowanie nie jest możliwe"
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:52   #626
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Ja płacę zawsze "z góry" i nigdy nie było problemów.
Dzięki mam nadzieję, że i ja nie będę miała żadnych problemów

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dostałam pakę z D. i zaraz odsyłam ten niebieski błyszczyk to jakaś porażka, usta sine jak u zombie nie wiem, kto może używać takich rzeczy poza statystami w filmach grozy...
Haha mówisz o błyszczyku Douglas'owym?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 13:55   #627
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dzięki mam nadzieję, że i ja nie będę miała żadnych problemów


Haha mówisz o błyszczyku Douglas'owym?
o błyszczyku Armaniego
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...SearchSeo=TRUE
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 14:02   #628
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Aaa nawet nie wiedziałam, że Armani ma takowy niebieski błyszczyk Ponoć Douglas'owy jest w porządku, ale nie miałam go, więc nie będę oceniać
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 14:06   #629
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Aaa nawet nie wiedziałam, że Armani ma takowy niebieski błyszczyk Ponoć Douglas'owy jest w porządku, ale nie miałam go, więc nie będę oceniać
Ten błyszczyk to prawdziwy bubel, jeszcze za tyle pieniędzy zauważyłam też, że śmierdzi chemicznie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 14:13   #630
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Aaa nawet nie wiedziałam, że Armani ma takowy niebieski błyszczyk Ponoć Douglas'owy jest w porządku, ale nie miałam go, więc nie będę oceniać
Ja nawet nie wiedziałam, że można kupić niebieski błyszczyk
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.