Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-03, 13:42   #2161
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Też mam top semilaca i mam wrażenie, że im jest go mniej tym jest rzadszy
Mam problem z lakierami z semilaca, a raczej z buteleczkami, często lakier wylewa mi się spod nakrętki, też tak macie?
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:54   #2162
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
Też mam top semilaca i mam wrażenie, że im jest go mniej tym jest rzadszy
Mam problem z lakierami z semilaca, a raczej z buteleczkami, często lakier wylewa mi się spod nakrętki, też tak macie?
Mam tak i z topem i z bazą Semilaca.
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:59   #2163
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mi sie nie wylewają ale lakiery trzymam w plastikowym pudełku i zawsze uważam żeby się nie wywracały
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 14:08   #2164
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam swoje w kuferku ścisło obok siebie postawione, że nie mają prawa się przewracać, zamknięte jeszcze w szufladzie, a i tak się wylewają
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 14:17   #2165
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

to może być kilka przyczyn np. odwracasz zakrętke, lakier do niej spływa i później sie z niej wylewa albo np. wyciągasz na pędzelku bardzo dużo lakieru i jak jest gęsty to gdy wkładasz pędzelek z powrotem ciśnienie go wyciska na boki pod zakrętke ja szczególnie zwracam uwage na to ostatnie bo gdy sie zapomne to coś niecoś mi wypłynie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 14:20   #2166
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
to może być kilka przyczyn np. odwracasz zakrętke, lakier do niej spływa i później sie z niej wylewa albo np. wyciągasz na pędzelku bardzo dużo lakieru i jak jest gęsty to gdy wkładasz pędzelek z powrotem ciśnienie go wyciska na boki pod zakrętke ja szczególnie zwracam uwage na to ostatnie bo gdy sie zapomne to coś niecoś mi wypłynie
No to jedynie tylko to ostatnie wchodzi w grę, będę o tym pamiętać Zakrętek nigdy nie odwracam bo wiem, że potem ciężko wyczyścić z zakrętki lakier.
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 14:24   #2167
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

no to zwróć uwagę jak będziesz malować może sie okazać że przypadkiem sama wypychasz lakier i stąd sie wylewa zgodnie z prawami fizyki, stojąc stabilnie non stop w pionie lakier nie ma szans wypłynąć sam u mnie wypływają lakiery neonail - są dużo bardziej gęste i faktycznie jest z tym problem ;/ i z estetiq. Semilac jest najrzadszy więc daje rade
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 14:32   #2168
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wlasnie semilac lakiery sa rzadkie, spn sa bardzo geste
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:50   #2169
izaooo
Rozeznanie
 
Avatar izaooo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witajcie dziewczyny, od jakiegoś czasu korzystam z lakierów, bazy i topu semilac i generalnie jestem z nich zadowolona- jeśli chodzi o trwałość czy konsystencję nie mam żadnych zastrzeżeń, mam tylko problem z ich zdejmowaniem próbowałam z matowieniem topu i bez a i tak nie schodzą mi płatami i muszę je zeskrobywać i piłować,
myślę o spróbowaniu produktów innych firm, na pewno macie porównanie i dlatego chciałam was zapytać, które są równie dobre a lepiej się je zdejmuje? Myślałam o indigo czy spn, ze względu na małe pojemności i przystępne ceny
__________________
Kto żyje bez szaleństwa,
mniej jest rozsądny niż mniema.
izaooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:55   #2170
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaooo Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, od jakiegoś czasu korzystam z lakierów, bazy i topu semilac i generalnie jestem z nich zadowolona- jeśli chodzi o trwałość czy konsystencję nie mam żadnych zastrzeżeń, mam tylko problem z ich zdejmowaniem próbowałam z matowieniem topu i bez a i tak nie schodzą mi płatami i muszę je zeskrobywać i piłować,
myślę o spróbowaniu produktów innych firm, na pewno macie porównanie i dlatego chciałam was zapytać, które są równie dobre a lepiej się je zdejmuje? Myślałam o indigo czy spn, ze względu na małe pojemności i przystępne ceny
Ja mam top i baze mollon i nic nie musze pilwoac,nawet topu. Schodzi po 20min totalnie az goly paznokiec,a po 10min mam tylko do zeskrobania.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:57   #2171
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaooo Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, od jakiegoś czasu korzystam z lakierów, bazy i topu semilac i generalnie jestem z nich zadowolona- jeśli chodzi o trwałość czy konsystencję nie mam żadnych zastrzeżeń, mam tylko problem z ich zdejmowaniem próbowałam z matowieniem topu i bez a i tak nie schodzą mi płatami i muszę je zeskrobywać i piłować,
myślę o spróbowaniu produktów innych firm, na pewno macie porównanie i dlatego chciałam was zapytać, które są równie dobre a lepiej się je zdejmuje? Myślałam o indigo czy spn, ze względu na małe pojemności i przystępne ceny
....
moim zdaniem,w porównaniu z innym<ale dobrymi-trwałymi hybrydami> Semilacki zdejmują się bardzo dobrze...trzeba tylko porządnie zmatowić top,prawie,że do koloru...Indigo zdejmują się też ok,ale również matowie top....wolę tak niż trzymać je w kompresach dłużej i wysuszać przy tym płytke.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 17:14   #2172
izaooo
Rozeznanie
 
Avatar izaooo
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 517
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
moim zdaniem,w porównaniu z innym<ale dobrymi-trwałymi hybrydami> Semilacki zdejmują się bardzo dobrze...trzeba tylko porządnie zmatowić top,prawie,że do koloru...Indigo zdejmują się też ok,ale również matowie top....wolę tak niż trzymać je w kompresach dłużej i wysuszać przy tym płytke.
Zmatowiłam porządnie i trzymałam 20 min w acetonie, a zeszło tylko trochę od skórek, a bazę i top też masz z semilacu?

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Ja mam top i baze mollon i nic nie musze pilwoac,nawet topu. Schodzi po 20min totalnie az goly paznokiec,a po 10min mam tylko do zeskrobania.
O dzięki za informację to może zmienię bazę i top, bo wkurza mnie to skrobanie
__________________
Kto żyje bez szaleństwa,
mniej jest rozsądny niż mniema.
izaooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:23   #2173
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mi z Semilaca raz schodzi idealnie, a czasem też muszę mocno ze skrobać. Nie wiem od czego to zależy...
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:24   #2174
Asiulkaaa86
Raczkowanie
 
Avatar Asiulkaaa86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
pamiętam, że kiedyś dużo dziewczyn z forum je zamawiało, ale z czasem jakoś to wymarło, nie wiem czy na rzecz Semilacków czy jakichś innych mniejszych pojemności a może dalej stosują Tiftony, a sie nie chwalą
Mi zdarza się jeszcze używać tiftonów. Kupiłam je rok temu. Dwa z nich wyrzuciłam bo czerwony się odbarwiał, a beżowy zapowietrzał. Mam jeszcze różowy (dodałam zdjęcie na drugim wątku), biały i granatowy z drobinkami. Te są ok. Ładnie kryją i dobrze sie odmaczją.
Asiulkaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:42   #2175
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez izaooo Pokaż wiadomość
Zmatowiłam porządnie i trzymałam 20 min w acetonie, a zeszło tylko trochę od skórek, a bazę i top też masz z semilacu?


O dzięki za informację to może zmienię bazę i top, bo wkurza mnie to skrobanie
polecam, naprawde, jestem zadowolona
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:14   #2176
lastsunrise
Przyczajenie
 
Avatar lastsunrise
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

cześć dziewczyny może któraś z Was znajdzie chwilke i mi pomoże.
zapisałam się na kurs stylizacji paznokci, ogólnie rozglądam się za całym sprzętem.

co do lakierów, myślę o bazie i topie Mollon + lakiery Semilac. będzie okej?
top : http://allegro.pl/mollon-hybrid-shin...958495249.html
baza: http://allegro.pl/mollon-base-coat-1...931015690.html

czy z mollonem ogólnie można łączyć inne firmy jak np indigo, cosmetics zone? przekopuje wątek ale mam straszny metlik w głowie.
z góry wielkie dzięki za odpowiedź
lastsunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:35   #2177
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez lastsunrise Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny może któraś z Was znajdzie chwilke i mi pomoże.
zapisałam się na kurs stylizacji paznokci, ogólnie rozglądam się za całym sprzętem.

co do lakierów, myślę o bazie i topie Mollon + lakiery Semilac. będzie okej?
top : http://allegro.pl/mollon-hybrid-shin...958495249.html
baza: http://allegro.pl/mollon-base-coat-1...931015690.html

czy z mollonem ogólnie można łączyć inne firmy jak np indigo, cosmetics zone? przekopuje wątek ale mam straszny metlik w głowie.
z góry wielkie dzięki za odpowiedź
...
a czemu nie wybierzesz do kompletu bazy i topu z Semilacka,są bardzo dobre szczególnie w komplecie z ich kolorówką.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

[QUOTE=izaooo;49591540]Zmatowiłam porządnie i trzymałam 20 min w acetonie, a zeszło tylko trochę od skórek, a bazę i top też masz z semilacu?
...
tak,baza i top z Semilacka+cała kolorówka.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:43   #2178
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez lastsunrise Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny może któraś z Was znajdzie chwilke i mi pomoże.
zapisałam się na kurs stylizacji paznokci, ogólnie rozglądam się za całym sprzętem.

co do lakierów, myślę o bazie i topie Mollon + lakiery Semilac. będzie okej?
top : http://allegro.pl/mollon-hybrid-shin...958495249.html
baza: http://allegro.pl/mollon-base-coat-1...931015690.html

czy z mollonem ogólnie można łączyć inne firmy jak np indigo, cosmetics zone? przekopuje wątek ale mam straszny metlik w głowie.
z góry wielkie dzięki za odpowiedź
Ja mam wlasnie kolory semilac i spn a baze i top mollon.
Kupilam baze i top mollon a nie semilac bo sie nasluchalam jak to trzeba top semilac spilowac najpierw albo ze baza sprawia ze paznokcie zolkna :/

Ja nic nie piluje i po 10min w acetonie mam do starcia patyczkiem,a po 15-20 juz calkowicie goly pazurek
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:00   #2179
lastsunrise
Przyczajenie
 
Avatar lastsunrise
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

własnie tez jak buszowałam forum to coś czytałam o kłopocie z bazą i topem z Semilaca, a kosmetyczka do której chodziłam na hybrydy używała mollonu i zawsze sie wszystko ładnie trzymało.
ostatnio miałam robione z indigo i też wszystko było ok.
lastsunrise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 22:26   #2180
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Ma może któraś z Semilaca kolor 037 Gold Disco?
Czekam na dostawę.
Powinnam mieć pod koniec tygodnia.
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 07:15   #2181
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja czytając wpisy o świetnym topie z Semilaca oczywiście zakupiłam i przyzwyczajona ,że lakiery usuwałam w 5 minut byłam w lekki szoku, że nic po kilku minutach mi nie zeszło, musiała matowieć top i znowu zawijać w papierki ale po kilku takich zabiegach paznokcie i skórki miała tak suche,że same pękały. Zakupiłam olejek arganowy i powróciłam skruszona do poprzedniego topu.
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 07:44   #2182
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja przed założeniem kompresów do ściągania hybryd zawsze nakładam na skórki oliwkę nie zdarzyło mi się jeszcze, żebym miała wysuszone skórki po ściągnięciu hybryd
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 07:44   #2183
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Ja czytając wpisy o świetnym topie z Semilaca oczywiście zakupiłam i przyzwyczajona ,że lakiery usuwałam w 5 minut byłam w lekki szoku, że nic po kilku minutach mi nie zeszło, musiała matowieć top i znowu zawijać w papierki ale po kilku takich zabiegach paznokcie i skórki miała tak suche,że same pękały. Zakupiłam olejek arganowy i powróciłam skruszona do poprzedniego topu.
A jakiego topu używasz?
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:10   #2184
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Ja przed założeniem kompresów do ściągania hybryd zawsze nakładam na skórki oliwkę nie zdarzyło mi się jeszcze, żebym miała wysuszone skórki po ściągnięciu hybryd
musze wypróbować ten sposób ja mam top i baze semilac, paznokcie trzymam w acetonie ok 15 min i później musze leko resztki "popchnąć" patyczkiem. Jak potrzymam dłużej to praktycznie goły paznokieć zostaje, ale czasami zdarza się tak, że trzymam i 20 min a hybryda nie puszcza
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:37   #2185
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja trafiłam na ten sposób szukając na YT filmów pokazujących jak ściągać hybrydy no i oliwka nie pogarsza w żaden sposób działania acetonu
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 10:12   #2186
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Spróbuję również z tą oliwką, choć nie mam problemu z wysuszonymi skórkami, ale warto o tym pomyśleć już teraz Warto czasem potrzymać dłużej paznokcie w acetonie, żeby zdrapując nie uszkodzić przypadkiem paznokcia.
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:19   #2187
nicelady
Raczkowanie
 
Avatar nicelady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje miasto :)
Wiadomości: 165
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Ja przed założeniem kompresów do ściągania hybryd zawsze nakładam na skórki oliwkę nie zdarzyło mi się jeszcze, żebym miała wysuszone skórki po ściągnięciu hybryd
Świetny pomysł, przy następnym ściąganiu hybryd z pewnością tak zrobię. Wczoraj ściągałam hybrydy mamie (pierwszy raz), lekko podpiłowałam top i odmaczałam je w acetonie przez 20 min. Potem złuszczyłam lekko kolor i nakładałam z powrotem te sreberka, bo widziałam jeszcze resztki bazy. Było ciężko. Ostatecznie ładnie zeszło, ale bez wpływu na paznokieć to nie pozostanie moim zdaniem.
Może jak skończę bazę i top z Semilaca to przejdę na inne.
nicelady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:41   #2188
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
A jakiego topu używasz?
Zawsze CZ z małą przerwą na Semilaca, CZ usuwam w 4 minuty pod kompresem, i dlatego skórki i paznokcie są teraz ok, nie wyobrażam sobie moczyć 15-20 minut palcy w acetonie to jednak jak by nie było chemia
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:43   #2189
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
musze wypróbować ten sposób ja mam top i baze semilac, paznokcie trzymam w acetonie ok 15 min i później musze leko resztki "popchnąć" patyczkiem. Jak potrzymam dłużej to praktycznie goły paznokieć zostaje, ale czasami zdarza się tak, że trzymam i 20 min a hybryda nie puszcza
Cytat:
Napisane przez nicelady Pokaż wiadomość
Świetny pomysł, przy następnym ściąganiu hybryd z pewnością tak zrobię. Wczoraj ściągałam hybrydy mamie (pierwszy raz), lekko podpiłowałam top i odmaczałam je w acetonie przez 20 min. Potem złuszczyłam lekko kolor i nakładałam z powrotem te sreberka, bo widziałam jeszcze resztki bazy. Było ciężko. Ostatecznie ładnie zeszło, ale bez wpływu na paznokieć to nie pozostanie moim zdaniem.
Może jak skończę bazę i top z Semilaca to przejdę na inne.

Od siebie polecam zwykłą wazelinę kosmetyczną z ziaji Skórki po kompresie w acetonie czasem wyglądają lepiej niż przed
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 14:55   #2190
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny poszukuję jakiegoś ładnego granatu, tylko nie takiego, że ciężko będzie odróżnić czy to granat czy czarny. Możecie jakiś polecić? Przejrzałam ofertę CZ i Semilaca i nie znalazłam takiego, który by mnie zainteresował.
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.