Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 14:58   #3661
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
i nie robią Ci się żadne grudki?
Przez to, że nie utwardzony do końca? Jeśli chodzi o to to nie mam grudek, ale powierzchnia nie jest gładka jak lustro i wymaga grubszej warstwy topu
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 16:10   #3662
Carola16
Zadomowienie
 
Avatar Carola16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 705
GG do Carola16
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A co myślicie o hybrydach 3w1 La Femme ?

Dziś dostałam te 4 kolorki, na wzorniku malowały się świetnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _SAM4317.jpg (32,7 KB, 61 załadowań)
Carola16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 17:13   #3663
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Moja syrenka ps. Proszę nie zwracać uwagi na zmasakrowane skorki ImageUploadedByWizaz Forum1429024370.455451.jpg
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 19:39   #3664
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Spotkała mnie dzisiaj nie lada historia
Poszłam do sklepu z kosmetykami naturalnymi i pytam Panią, która jest jednocześnie sprzedającym w tym sklepie i kosmetyczką (robi hybrydy) i proszę o naturalny olejek, do mieszanek.
Pomijam, że takiego nie miała i próbowała wcisnąć mi taki, którego skład był na połowę opakowania. Pani stwierdziła, że paznokcie nie powinny być nigdy pomalowane. Grzecznie powiedziałam, że wiem dosyć dużo na ten temat i hybryda, która chroni pazurki przed urazami + naturalny olej wcierany w macierz, to świetne rozwiązanie. Naskoczyła na mnie i powiedziała, że hybryda to jedno wielkie zło, ma mega poniszczoną płytkę przez nią (bruzdy, wgłębienia). Na dodatek dodała, że akryl lub tips to hybryda. Rozmowa potoczyła się w tak niespodziewanym tempie, że rozstałyśmy się i chyba już więcej tam nie zajrzę... Czego oni uczą na tych kursach?
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "

Edytowane przez samantagrey
Czas edycji: 2015-04-14 o 19:40
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 22:01   #3665
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Spotkała mnie dzisiaj nie lada historia
Poszłam do sklepu z kosmetykami naturalnymi i pytam Panią, która jest jednocześnie sprzedającym w tym sklepie i kosmetyczką (robi hybrydy) i proszę o naturalny olejek, do mieszanek.
Pomijam, że takiego nie miała i próbowała wcisnąć mi taki, którego skład był na połowę opakowania. Pani stwierdziła, że paznokcie nie powinny być nigdy pomalowane. Grzecznie powiedziałam, że wiem dosyć dużo na ten temat i hybryda, która chroni pazurki przed urazami + naturalny olej wcierany w macierz, to świetne rozwiązanie. Naskoczyła na mnie i powiedziała, że hybryda to jedno wielkie zło, ma mega poniszczoną płytkę przez nią (bruzdy, wgłębienia). Na dodatek dodała, że akryl lub tips to hybryda. Rozmowa potoczyła się w tak niespodziewanym tempie, że rozstałyśmy się i chyba już więcej tam nie zajrzę... Czego oni uczą na tych kursach?
aha. chyba wystarczy
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 22:33   #3666
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ładne te wasze syrenki.Jak będę miala trochę więcej czasu to się też pobawię -może mi wyjdzie
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-14, 23:52   #3667
andzia4786
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Obserwuje te Bling od niedawna bo pojawiły sie u mnie w hurtowni po 20 zl za 10 ml ale nie mogłam uzyskać żadnych opini o nich, ale widziałam kolory na wzorniku na zywo i wyglądały ciekawie chyba sie skusze na zakup jednego a potem taniej mimo wszystko na allegro przy zakupie paru kolorków, trzeba wypróbowac trwałość na bazie semilaca i przedewszystkim jak sie zdejmuje bo nie zniose juz nigdy takiego piłowania jak po Artlak stanowcze Nie dla takich lakierów
andzia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 07:21   #3668
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Przez to, że nie utwardzony do końca? Jeśli chodzi o to to nie mam grudek, ale powierzchnia nie jest gładka jak lustro i wymaga grubszej warstwy topu
jak wtarłam pyłek i później nałożyłam top to po utwardzeniu pojawiły się gdzieniegdzie grudki (nie od pyłku, tylko jakby pylek miejscami zbił się w większe skupiska i tam to wyglądało). Przejechałam bloczkiem, nałożyłam jeszcze raz top i teraz jest idealnie
Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Moja syrenka ps. Proszę nie zwracać uwagi na zmasakrowane skorki Załącznik 5960114
matowisz i dajesz jeszcze raz top czy zostawiasz delikatnie chropowata powierzchnię?
Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Spotkała mnie dzisiaj nie lada historia
Poszłam do sklepu z kosmetykami naturalnymi i pytam Panią, która jest jednocześnie sprzedającym w tym sklepie i kosmetyczką (robi hybrydy) i proszę o naturalny olejek, do mieszanek.
Pomijam, że takiego nie miała i próbowała wcisnąć mi taki, którego skład był na połowę opakowania. Pani stwierdziła, że paznokcie nie powinny być nigdy pomalowane. Grzecznie powiedziałam, że wiem dosyć dużo na ten temat i hybryda, która chroni pazurki przed urazami + naturalny olej wcierany w macierz, to świetne rozwiązanie. Naskoczyła na mnie i powiedziała, że hybryda to jedno wielkie zło, ma mega poniszczoną płytkę przez nią (bruzdy, wgłębienia). Na dodatek dodała, że akryl lub tips to hybryda. Rozmowa potoczyła się w tak niespodziewanym tempie, że rozstałyśmy się i chyba już więcej tam nie zajrzę... Czego oni uczą na tych kursach?
wcale mnie to nie dziwi; mam taką kosmetyczkę (kiedys już tu o niej wspominałam) która jest kosmetyczką ale nie stylistka paznokci. Zajmuje się też nakładaniem hybryd. Jej wiedza w porównaniu z moją jest znikoma, sama ma zniszczone paznokcie "od hybryd", o olejowaniu słyszała ale tylko po skończonym zabiegu, a każdorazowo matuje sobie płytkę przed nałożeniem bazy bo tak zaleca producent...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 08:25   #3669
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

czuszka82 zostawiam takie jakie są i szczerze mówiąc tylko na jednym paznokciu wyczuwalne są delikatne grudki.
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 08:40   #3670
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

wcierasz kolistymi ruchami czy wklepujesz wachlarzem?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 10:58   #3671
lid-ka
Raczkowanie
 
Avatar lid-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 207
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Moja syrenka ps. Proszę nie zwracać uwagi na zmasakrowane skorki Załącznik 5960114
fajnie wyszło, delikatnie. a jakie kolorki masz na paznokciach?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Spotkała mnie dzisiaj nie lada historia
Poszłam do sklepu z kosmetykami naturalnymi i pytam Panią, która jest jednocześnie sprzedającym w tym sklepie i kosmetyczką (robi hybrydy) i proszę o naturalny olejek, do mieszanek.
Pomijam, że takiego nie miała i próbowała wcisnąć mi taki, którego skład był na połowę opakowania. Pani stwierdziła, że paznokcie nie powinny być nigdy pomalowane. Grzecznie powiedziałam, że wiem dosyć dużo na ten temat i hybryda, która chroni pazurki przed urazami + naturalny olej wcierany w macierz, to świetne rozwiązanie. Naskoczyła na mnie i powiedziała, że hybryda to jedno wielkie zło, ma mega poniszczoną płytkę przez nią (bruzdy, wgłębienia). Na dodatek dodała, że akryl lub tips to hybryda. Rozmowa potoczyła się w tak niespodziewanym tempie, że rozstałyśmy się i chyba już więcej tam nie zajrzę... Czego oni uczą na tych kursach?
uwielbiam, jak ktoś niepytany tak się wyzewnętrznia. I niestety mam takie szczęście, że często trafiam na takie osoby
lid-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-15, 11:41   #3672
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
mi też chyba wyszła syrenka pyłek wcierałam w hybrydę utwardzaną 1,5min w lampie 36W
może nie jest jeszcze całkiem super, ale jestem zadowolona
Gejszalicious a na drugim wzorniku te dwa kolory koło granatu to też syrenka? Te krople wody to po prostu woda czy jakoś lakierem zrobione? Bo fajnie to wygląda. I ten kameleon też jest śliczny i ciekawa jestem czy to brokat czy taki lakier. I ten na lewo od granatu to też brokat czy lakier holo?

Sorki za odpytkę ale podobają mi się te kolorki
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 13:44   #3673
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

lid-ka CZ PST2,
Indigo gel brush Ivory
Indigo cotton candy, aquarius

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
wcierasz kolistymi ruchami czy wklepujesz wachlarzem?
te akurat pędzlem od żelu nałożyłam tak jak nakłada się żel, tzn kilka razy "omiotłam" paznokcie z góry do dołu.
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-15, 14:32   #3674
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jak wtarłam pyłek i później nałożyłam top to po utwardzeniu pojawiły się gdzieniegdzie grudki (nie od pyłku, tylko jakby pylek miejscami zbił się w większe skupiska i tam to wyglądało). Przejechałam bloczkiem, nałożyłam jeszcze raz top i teraz jest idealnie

wcale mnie to nie dziwi; mam taką kosmetyczkę (kiedys już tu o niej wspominałam) która jest kosmetyczką ale nie stylistka paznokci. Zajmuje się też nakładaniem hybryd. Jej wiedza w porównaniu z moją jest znikoma, sama ma zniszczone paznokcie "od hybryd", o olejowaniu słyszała ale tylko po skończonym zabiegu, a każdorazowo matuje sobie płytkę przed nałożeniem bazy bo tak zaleca producent...
to u mnie nie było żadnych "skupisk" pyłku

nie uważam się za styliskę, a właśnie raczej za kosmetyczne (wykształcenie TUK ), ale żeby kosmetyczka nie znała się na pielęgnacji paznokci czy włosów to dla mnie niezrozumiałe ... co prawda nie pracuję zarobkowo w zawodzie, ale jak widzę, że np. koleżanka ma problemy z włosami, paznokciami czy cerą to wiem jak jej doradzić, jaką pielęgnację zalecić czy podsunąć fajne produkty czy do do pielęgnacji czy do makijażu dla mnie kosmetyczka, która nie wie co doradzić klientce to tępa dzida a nie kosmetyczka

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Gejszalicious a na drugim wzorniku te dwa kolory koło granatu to też syrenka? Te krople wody to po prostu woda czy jakoś lakierem zrobione? Bo fajnie to wygląda. I ten kameleon też jest śliczny i ciekawa jestem czy to brokat czy taki lakier. I ten na lewo od granatu to też brokat czy lakier holo?

Sorki za odpytkę ale podobają mi się te kolorki
ten granat i pozostałe to pyłek syrenkowy na czarnym kolorze - 1 - opalizujący na niebieski-fiolet/róż, 2 (kameleon) - to pyłek opalizujący na złoty (ta typowa syrenka), 3 - dwa poprzednie pyłki zmieszane, na to matowy top (zwykły lakier matowy) i na to pędzelkiem zrobione kropelki topem (chyba IBD Intense seal do żeli i akryli, ale nie jestem na 100% pewna)
a te holograficzne to pyłek holograficzny na białym, szarym i czarnym kolorze
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 11:16   #3675
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

No niektóre kosmetyczki to naprawdę aż żal słuchać o ich kompetencji, żona mojego kuzyna jest kosmetyczką i robi też paznokcie ale w życiu bym do niej nie poszła bo paznokcie robi okropne a wiedzy o nowościach kosmetycznych też nie ma a i doradzić w różnych problemach z kosmetyką związanych nie potrafi

Pytanko jaką konsystencje mają lakiery NeoNail? dostałam lakier jako prezent i jest straaaaasznie gęsty, jak się pędzelek wyciąga z buteleczki to aż się lakier za nim ciągnie. ciężko też się rozprowadza na paznokciu i czasem jak się za dużo razy przeciągnie pędzlem w tym samym miejscu to jakby sie grudki miały robić, po jakimś czasie się poziomuje ale w czasie oczekiwania na to robię inne paznokcie i muszę czekać z włożeniem do lampy

Ah czy ma któraś doświadczenie z lakierami Canni??
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 11:30   #3676
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

prawdopodobnie dostałaś jeszcze starą wersje lakierów, teraz neonail poprawił konsystencje i już nie są takie gęste
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 11:36   #3677
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny a wiecie coś na temat kodi profrssional? Szukajka mi nic nie podpowiedziała Najbardziej chodzi mi o bazę, która jest podobno z kauczukiem i wzmacnia płytkę paznokcia. Cena to ok. 30 zł z tego co poczytałam w necie.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 11:58   #3678
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wiecie coś na temat kodi profrssional? Szukajka mi nic nie podpowiedziała Najbardziej chodzi mi o bazę, która jest podobno z kauczukiem i wzmacnia płytkę paznokcia. Cena to ok. 30 zł z tego co poczytałam w necie.

Na blogu basevehei byl o nich post i zdjecie po chyba 2 tygodniach noszenia.
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:50   #3679
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Przeglądałam już, ale zastanawia mnie czy któraś z Was używała tych lakierów na płytkę problematyczną - cienką i czy przetrwały.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 17:10   #3680
olka1255
Przyczajenie
 
Avatar olka1255
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej dziewczyny, chciałam się zapytać czy któraś z Was używała bazy i topu 2w1 Charbonne? Ostatnio zakupiłam kilka kolorów Charbonne no i bazę i top 2 w 1. Trzymało się dość ładnie przez 1,5 tyg, choć miałam kilka rysek na pazurkach. Ale kiedy chciałam już zdjąć, załamałam się normalnie. Sam wierzch zawsze lekko opiłowuję. Siedziałam z acetonem w aluminium 20 min, w tym przez 10 min każdą rękę podgrzewałam w lampie UV, a później nawet suszarką do włosów i prawie nic nie drgnęło! może na 3 paznokciach minimalnie przy skórkach zaczęło odchodzić i na tym koniec. Reszte musiałam piłować, pazury oczywiście osłabione, no i zdecydowanie krótsze, bo przez piłowanie w złości to i przez przypadek sobie wjechałam na wolny brzeg i ułamałam.. skórki od tego acetonu i piłowania też czerwone i podrażnione, normalnie dramat.. Użyłam również primera do tego. Może spróbować bez primera, może by normalnie odchodziło? Miałyście jakieś doświadczenia z tą bazą i topem?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Przy okazji jeszcze dodam, że kolorówka Charbonne strasznie mi się kurczy. Także trzeba się troszke nabawić. Ale ogólnie kolorki ładne, dość dobrze napigmentowane.
olka1255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 20:49   #3681
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A ja chciałam bardzo podziękować naszej moderatorce i wszystkim dziewczynom, które pomogły mi skompletować mój pierwszy zestaw hybryd. Zdecydowałam się na bazę+top Gelish i kolorówkę Indigo - ściąganie, którego tak bardzo się bałam - bajeczne w porównaniu do Shellaca+Semilac. 10 min w folii i wszystko pięknie zeszło, nawet bez radełka dawało radę. Płytka nienaruszona.

Także jeszcze raz bardzo dziękuję dziewczyny - jesteście mega
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 22:03   #3682
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Zapomniałam wam napisać jak skończyła się moja pyłkowa interwencja z Modeną
W końcu dostałam od nich tel. z przeprosinami, pyłek mi dosłali i zwrócili 1,99 a konto
Chyba się przestraszyli jak zobaczyli znacznik "wizaż" na zdjęciu pyłków eMKi, które im wysłałam
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 07:36   #3683
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez olka1255 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałam się zapytać czy któraś z Was używała bazy i topu 2w1 Charbonne? Ostatnio zakupiłam kilka kolorów Charbonne no i bazę i top 2 w 1. Trzymało się dość ładnie przez 1,5 tyg, choć miałam kilka rysek na pazurkach. Ale kiedy chciałam już zdjąć, załamałam się normalnie. Sam wierzch zawsze lekko opiłowuję. Siedziałam z acetonem w aluminium 20 min, w tym przez 10 min każdą rękę podgrzewałam w lampie UV, a później nawet suszarką do włosów i prawie nic nie drgnęło! może na 3 paznokciach minimalnie przy skórkach zaczęło odchodzić i na tym koniec. Reszte musiałam piłować, pazury oczywiście osłabione, no i zdecydowanie krótsze, bo przez piłowanie w złości to i przez przypadek sobie wjechałam na wolny brzeg i ułamałam.. skórki od tego acetonu i piłowania też czerwone i podrażnione, normalnie dramat.. Użyłam również primera do tego. Może spróbować bez primera, może by normalnie odchodziło? Miałyście jakieś doświadczenia z tą bazą i topem?

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Przy okazji jeszcze dodam, że kolorówka Charbonne strasznie mi się kurczy. Także trzeba się troszke nabawić. Ale ogólnie kolorki ładne, dość dobrze napigmentowane.
uzywałam kiedyś (jest osobny w wątek o charbonne)i zdejmowało się normalnie w acetonie. Oprócz tego nie polecam- co chwila mi odpryskiwało a kolory takie sobie w porównaniu z MM czy Indigo.
Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać jak skończyła się moja pyłkowa interwencja z Modeną
W końcu dostałam od nich tel. z przeprosinami, pyłek mi dosłali i zwrócili 1,99 a konto
Chyba się przestraszyli jak zobaczyli znacznik "wizaż" na zdjęciu pyłków eMKi, które im wysłałam
trzeba walczyć o swoje!
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:21   #3684
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać jak skończyła się moja pyłkowa interwencja z Modeną
W końcu dostałam od nich tel. z przeprosinami, pyłek mi dosłali i zwrócili 1,99 a konto
Chyba się przestraszyli jak zobaczyli znacznik "wizaż" na zdjęciu pyłków eMKi, które im wysłałam
ciesze się że w jakimś procencie pomogłam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:24   #3685
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Zapomniałam wam napisać jak skończyła się moja pyłkowa interwencja z Modeną
W końcu dostałam od nich tel. z przeprosinami, pyłek mi dosłali i zwrócili 1,99 a konto
Chyba się przestraszyli jak zobaczyli znacznik "wizaż" na zdjęciu pyłków eMKi, które im wysłałam
a mówiłam, że dostaniesz i pyłek i kasę...
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:08   #3686
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ciesze się że w jakimś procencie pomogłam
dzięki jeszcze raz za to zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
a mówiłam, że dostaniesz i pyłek i kasę...
:uczucietriumfu-szkoda,żematakiejemotki:
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:57   #3687
andzia4786
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ma ktoś już przetestowane lakiery BLING interesuje mnie trwałość i przedewszystkim jak schodzi pod acetonem pomoże ktoś bo za żadne skarby nie moge znaleść tej informacji. dzieki z góry
andzia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 15:12   #3688
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny macie może jakieś doświadczenia z hybrydami sun flower? Szczególnie interesuja mnie te hybrydy termo.a moze bluesky termo hybrydy mialyscie? Jakie wrażenia podzielcie sie informami
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 17:53   #3689
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może jakieś doświadczenia z hybrydami sun flower? Szczególnie interesuja mnie te hybrydy termo.a moze bluesky termo hybrydy mialyscie? Jakie wrażenia podzielcie sie informami
Ja miałam bluesky i elite99. Używam na bazie semilac albo też elite99. Nie mam zastrzeżeń. Dobrze się trzymają, dobrze schodzą i bardzo ładnie się zmieniają. Ostatnio kupiłam z Elite99 kolor o nazwie "pomodor". W cieple jest zielony, w zimnie ciemno pomarańczowy, a na przejściu fiolet
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 19:53   #3690
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Ja miałam bluesky i elite99. Używam na bazie semilac albo też elite99. Nie mam zastrzeżeń. Dobrze się trzymają, dobrze schodzą i bardzo ładnie się zmieniają. Ostatnio kupiłam z Elite99 kolor o nazwie "pomodor". W cieple jest zielony, w zimnie ciemno pomarańczowy, a na przejściu fiolet
Pokaż go
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.