podkład który nie zapycha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-23, 10:06   #1
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723

podkład który nie zapycha


Zazwyczaj wszytskie podkłady mnie zapychają i powoduja powstawanie pryszczy a niestety z tym mam problem i nie moge wyjsc z domu bez podkładu. Dlatego chciałabym abyście poleciły mi jakis dobry podkład który nie zapycha i może nawet leczyc niedoskonałości.
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 10:13   #2
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: podkład który nie zapycha

a zalezy ci na mcnym kryciu? jesli tak to polecam Estee lauder double wear
jak dlam nie ideal twrz jak z okladki magazynu
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 11:49   #3
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: podkład który nie zapycha

Moze zainteresuj sie pudrami mineralnymi?
Ewentualnie podklady apteczne. np la roche posay czy vichy...
Zawsze mozna zakupic kilka porbeczke na allegro i przekoanc sie czy ci odpowiadaja...
niestety z cera jest tak,ze to co jednemu pasuje nie odpowiada <zapycha>drugiego...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 12:17   #4
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
a zalezy ci na mcnym kryciu? jesli tak to polecam Estee lauder double wear
jak dlam nie ideal twrz jak z okladki magazynu
Ten jest zdecydowanie za ciężki,jestem pewna,że zapcha pory i dodatkowo wysuszy skóre


Ile jesteś skłonna wydac na podkład?
Kolorówka La Roche Posay (dostępna w aptekach),nigdy nie powodowałą jakichkolwiek podraźnień,nie zapychała porów.
Proponuję jakies apteczne firmy: La roshe posay,Avene czy Vichy
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 18:58   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład który nie zapycha

Polecam podklady mineralne-jedyne ktore mnie nie zapychaja.Przy dluzszym stosowaniu lecza cere i zapewniaja ochrone sloneczna.
Juz nigdy nie wroce do"normalnych "podkladow.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 16:07   #6
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Co to są te podkłady minerlane? Gdzie moge je kupić i w jakiej sa mniej wiecej cenie?
zastanawiam sie teraz już tylko nad podkładami z apteki typu : vichy. Te zwykłe nie mają szans. Wole wydać wiecej ale wiedzieć że nie szkodze mojej cerze i możę wkońcu ją wylecze.

Odpowiadając na wczesniejsze pytanie: nie chce mocnego krycia. Moja skóra musi oddychać i taki cięzki podkład napewno by ją zapchał no i chce wyglądac naturalnie.

A jeśli chodzi o te próbki podkładów to moje je dostać np w aptece za darmo? Czy tylko kupić na allegro?

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2007-12-25 o 16:49 Powód: Post pod postem
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 16:49   #7
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: podkład który nie zapycha

Próbki podkładów aptecznych dostaniesz za darmo bez problemu w aptekach właśnie, które są zaopatrzone w kolorówkę tych firm (teraz to już chyba w większości). Zajrzyj na KWC, bo niestety z aptecznych też trafiają się buble.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 17:00   #8
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: podkład który nie zapycha

Właśnie przejrzałam KWC i zastanawiam się nad tym Avene, Couvarance correcteur de teint (podkład korygujący we fluidzie). Co nim myslicie? Wczesniej dziewczyny pisały o takich podkładach to może któraś z was go miała i moze cos napisac...?
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 17:09   #9
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Co to są te podkłady minerlane? Gdzie moge je kupić i w jakiej sa mniej wiecej cenie?
zastanawiam sie teraz już tylko nad podkładami z apteki typu : vichy. Te zwykłe nie mają szans. Wole wydać wiecej ale wiedzieć że nie szkodze mojej cerze i możę wkońcu ją wylecze.

Odpowiadając na wczesniejsze pytanie: nie chce mocnego krycia. Moja skóra musi oddychać i taki cięzki podkład napewno by ją zapchał no i chce wyglądac naturalnie.

A jeśli chodzi o te próbki podkładów to moje je dostać np w aptece za darmo? Czy tylko kupić na allegro?
Tutaj jest watek o tych podkladach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...lady+mineralne
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 19:40   #10
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: podkład który nie zapycha

ja tez tak jak CzarnyElf polecam te mineralne.. mnie nie zapychaja a wrecz poprawiaja stan cery z "normalnych" lubie również peder w kremie Unifiance z La roche posay, również nie zapycha

Double Wear niestety starsznie zapchał
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 20:10   #11
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: podkład który nie zapycha

Też mam problem z zapychaniem, mieszaną cerę, ale znalazłam swój ideał jest nim podkład Bourjois 10 Hours sleep effect. Mogę go mieć na twarzy cały dzień, a żadna niespodzianka nie zagości na mojej twarzy - pewnie jest to zasługa braku oleju w składzie po innych podkładach bywało różnie (wrrr....) niestesty..
Ale podpisuje się obiema łapkami pod słowami dziewczyn, które radzą Ci spróbowania aptecznych podkładów, a przede wszystkim bierz próbki i wtedy najlepiej będziesz wiedziała co Ci pasuje, a co jest totalną klapą
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 20:30   #12
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: podkład który nie zapycha

Dziewczyny a ja szukam podkładu który nie zapycha i fajnie gdyby działał antybakteryjnie na cerę trądzikową, ale przy tym jest bardzo dobrze kryjący i daje efekt idealnej cery na wiele godzin (min 12). Szukam przy tym odcienia dla bardzo jasnej, porcelanowej cery.
Nie zakładam nowego wątku bo mam nadzieję że tu mi ktoś pomoże.

PS Do tego podkładu szukam też korektora pod oczy, który tuszowałby cienie, kruche naczynka i worki pod oczami, z góry dziękuję za wszelką pomoc!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 21:13   #13
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Właśnie przejrzałam KWC i zastanawiam się nad tym Avene, Couvarance correcteur de teint (podkład korygujący we fluidzie). Co nim myslicie? Wczesniej dziewczyny pisały o takich podkładach to może któraś z was go miała i moze cos napisac...?
Ja mam ten podkład (zresztą moją ocenę mozesz przeczytać sobie na KWC). Jest on bardzo leciutki więc narazie go odstawiłam bo moim zdaniem aż za lekki na zimę. Twarz jest po nim gładziutka i w ogóle ja go strasznie polubiłam. Myślę że warto wziąć próbkę z apteki. Teraz na zimę kupiłam dermablend vichy i jestem również strasznie zadowolona. Kryje idealnie ale mimo to wygląda baaardzo naturalnie. Mnie nie zapycha

Tak jak dziewczyny pisały warto przejść się do apteki i poprosić o próbki bo kupować w ciemno podkład za ok 60-70 zł to ryzyko nie dla mnie
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 21:17   #14
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja szukam podkładu który nie zapycha i fajnie gdyby działał antybakteryjnie na cerę trądzikową, ale przy tym jest bardzo dobrze kryjący i daje efekt idealnej cery na wiele godzin (min 12). Szukam przy tym odcienia dla bardzo jasnej, porcelanowej cery.
Nie zakładam nowego wątku bo mam nadzieję że tu mi ktoś pomoże.

PS Do tego podkładu szukam też korektora pod oczy, który tuszowałby cienie, kruche naczynka i worki pod oczami, z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Porcelanowy niezapychający podkład do cery trądzikowej to zdecydowanie Oriflame T-balance.Mam odcień Porcelain
Tyle,że on nie kryje rewelacyjnie i korektor wskazany
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 23:47   #15
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja szukam podkładu który nie zapycha i fajnie gdyby działał antybakteryjnie na cerę trądzikową, ale przy tym jest bardzo dobrze kryjący i daje efekt idealnej cery na wiele godzin (min 12). Szukam przy tym odcienia dla bardzo jasnej, porcelanowej cery.
Nie zakładam nowego wątku bo mam nadzieję że tu mi ktoś pomoże.

PS Do tego podkładu szukam też korektora pod oczy, który tuszowałby cienie, kruche naczynka i worki pod oczami, z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Z mojej strony moge Ci polecic toleriane-ma odsc prosty skłąd i raczej nie zapcha, ja stosowałam i był naprawde OK, on bardzo dobrze kryje, u mnie nie spływał z twarzy, trzymał sie bardzo długo. Ja osobiscie też lubie Unifiance. Wypróbawałam też vichy dermablend i kompletnie mi nie podpasował- po 5 godzinach świeciłam sie jak latarnia i niestety u mnie on "migrował" na buzce Z podkładami to jest tak że kazdemu pasuje co innego i kazdego co innego zapycha, wiec nie pozostaje Ci nic innego jak przejsc sie do apteki i poprosic o probki
Jesli chodzi o korektor to ze swojej strony moge polecic Magic concealer Heleny Rubinstein. Fajnie kryje cienie i wszelkie niedoskonałosci, radzi sobie również z pajączkami,a le o korektorach jest tez osobny wątek
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:16   #16
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Z podkładami to jest tak że kazdemu pasuje co innego i kazdego co innego zapycha, wiec nie pozostaje Ci nic innego jak przejsc sie do apteki i poprosic o probki
Buzichocho a do jakiej apteki chodzisz po próbki, bo widzę że z krakowa jestes tak jak ja ;>?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:23   #17
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: podkład który nie zapycha

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Buzichocho a do jakiej apteki chodzisz po próbki, bo widzę że z krakowa jestes tak jak ja ;>?
w aptece w carrefourze na czyzynach zawsze chetnie mi daja probki, przy wiekszych zakupach nawet dostałam wode termalna, czesto tez bywam na jozefinskiej, tam ceny sa przystepne ale i duze kolejki..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 19:55   #18
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: podkład który nie zapycha

no dobra ale w jakich granicach cenowych są te podkłady ??
ja używam podkłądu under20 antybakteryjnego i nic mi po nim nim sie nie dzieje prócz tego że mam cere przetłuszczoną....
rany pomóżcie!
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.