Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-20, 09:07   #1981
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Mariola - ale chyba nie stosujesz toniku z kwasami na dzień?
Na dzień po zmyciu buźki nakładam tylko serum granat + żel HA i za jakąś godzinkę krem.

Wieczorem czasami, ale nie zawsze, przed serum 3XRose +żel HA z 5% Panth. stosuję jeszcze tonik, ale Orlane, nie z BU
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:07   #1982
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja tez
wez tak nie pisz bo ja skladam pierwsze zamówienie i nie chce kosmicznej kwoty od razu
to może wybierz te najbardziej polecane rzeczy
Dla mnie hitem jest też pealing właśnie. Serum-Lemon+Ha cuda robi z moja buzią. Do hydrolatów w ogóle się nie przekonałam. Do zmywania używałam wcześniej micela biodermy, chciałam przejść na hydrolaty ale żaden nie podpasował mi zapachem ( prócz różanego) ale bardzej opłaca mi się Micel Ziaji. Olejek do mycia twarzy..bomba.. mam pomarańczowy. Teraz chyba zamówię ten z drzewka różanego( jeśli ktoś nie napisze, że z jego zapachem coś nie tak). Mam wrażenie że samo mycie tym olejkiem momentalnie uspokaja skórę
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:35   #1983
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
to może wybierz te najbardziej polecane rzeczy
Dla mnie hitem jest też pealing właśnie. Serum-Lemon+Ha cuda robi z moja buzią. Do hydrolatów w ogóle się nie przekonałam. Do zmywania używałam wcześniej micela biodermy, chciałam przejść na hydrolaty ale żaden nie podpasował mi zapachem ( prócz różanego) ale bardzej opłaca mi się Micel Ziaji. Olejek do mycia twarzy..bomba.. mam pomarańczowy. Teraz chyba zamówię ten z drzewka różanego( jeśli ktoś nie napisze, że z jego zapachem coś nie tak). Mam wrażenie że samo mycie tym olejkiem momentalnie uspokaja skórę
Ja też jestem ciekawa jak pachnie w porównaniu do pomarańczowego
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 09:45   #1984
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
to może wybierz te najbardziej polecane rzeczy
tym tez sie kieruje oczywiscie, ale nie wiem co na to moje ŁZS a skóre tez mam wrazliwa bardzo oj bardzo, wiec metoda prob i bledów, ale oczywiscie patrze co polecacie

moje zamówienie zaktualizowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BU.jpg (49,3 KB, 48 załadowań)
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 10:21   #1985
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość

wez tak nie pisz bo ja skladam pierwsze zamówienie i nie chce kosmicznej kwoty od razu
Koniecznie weź ten peeling, jest naprawdę super I nawet jego zapach mi się podoba, kojarzę go ze śniadaniami z czasów dzieciństwa
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:16   #1986
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na dzień po zmyciu buźki nakładam tylko serum granat + żel HA i za jakąś godzinkę krem.

Wieczorem czasami, ale nie zawsze, przed serum 3XRose +żel HA z 5% Panth. stosuję jeszcze tonik, ale Orlane, nie z BU
Ale ja pytałam konkretnie o tonik zBU AHA/BHA 10% - zwykłych toników od jakiegoś czasu nie używam... i tez się przerasiłam, że stosujesz go na dzień... brryyy nie wyobrażam sobie...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:16   #1987
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

I ponawiam pytanie: czy któraś z Was próbowała oleju MONOI? Prosiłam o próbkę, ale nie wysłali i jestem ciekawa jak działa i jak pachnie (przede wszystkim chciałam używać go na włosy).
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 12:23   #1988
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też jestem ciekawa jak pachnie w porównaniu do pomarańczowego
ja mam ten olejek z drzewka różanego i jak dla mnie ,nie przypomina żadnego zapachu związanego z czymkolwiek różanym. długo nie mogłam dociec czym on pachnie bo w sumie zapach znajomy aż do momentu w którym przycinałam kwiatki w doniczkach. jak dla mnie to zapach pelargonii . przy następnym zamówieniu wracam do pomarańczowego - wydaje mi się też że lepiej myje. czy ktoś ma podobne odczucia?
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:28   #1989
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
I ponawiam pytanie: czy któraś z Was próbowała oleju MONOI? Prosiłam o próbkę, ale nie wysłali i jestem ciekawa jak działa i jak pachnie (przede wszystkim chciałam używać go na włosy).
olej MONOI pachnie prześlicznie
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:02   #1990
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ale ja pytałam konkretnie o tonik zBU AHA/BHA 10% - zwykłych toników od jakiegoś czasu nie używam... i tez się przerasiłam, że stosujesz go na dzień... brryyy nie wyobrażam sobie...
Aaa to z BU nie mam żadnych toników i jeszcznie nie miałam

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
ja mam ten olejek z drzewka różanego i jak dla mnie ,nie przypomina żadnego zapachu związanego z czymkolwiek różanym. długo nie mogłam dociec czym on pachnie bo w sumie zapach znajomy aż do momentu w którym przycinałam kwiatki w doniczkach. jak dla mnie to zapach pelargonii . przy następnym zamówieniu wracam do pomarańczowego - wydaje mi się też że lepiej myje. czy ktoś ma podobne odczucia?
Hmm, pomarańczowy miałam i pachniał dosyć ładnie, aczkolwiek baaardzo delikatnie Wanilia to jakaś porażka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:49   #1991
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hmm, pomarańczowy miałam i pachniał dosyć ładnie, aczkolwiek baaardzo delikatnie Wanilia to jakaś porażka [/quote]


zgadam się całkowicie co do wanilii a miałaś wrażenie że gorzej myje niż pomarańczowy
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 13:50   #1992
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zamówilam paczke
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:52   #1993
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

pomarańcza pachnie takim świeżo wyciśniętym sokiem.. może trochę skórką jak się obiera. Nie jest to taki sztuczny zapach. Szkoda że różany nie pachnie różanie w takim razie pewnie zostanę przy pomarańczowym
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 14:43   #1994
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
Hmm, pomarańczowy miałam i pachniał dosyć ładnie, aczkolwiek baaardzo delikatnie Wanilia to jakaś porażka

zgadam się całkowicie co do wanilii a miałaś wrażenie że gorzej myje niż pomarańczowy[/quote]

Ja miałam takie wrażenie, więc musi coś w tym być...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 15:25   #1995
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
zgadam się całkowicie co do wanilii a miałaś wrażenie że gorzej myje niż pomarańczowy
Miałam wrażenie, że ma mniej poślizgu Ale użyłam go tylko jedyny raz i o mało nie udusiłam się tym zapachem

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
zamówilam paczke
Gratulację
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 07:21   #1996
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A mnie tam olejek waniliowy spasił i kupiłam od razu dwa- wydaje mi się że każdy z tych olejków ma dobre właściwości myjące, tylko że pomarańcza przy okazji jest odświeżająca i witalizująca, natomiast wanilia swoją niewaniliową słodkością może przydusic kogoś kto za nią nie przepada;D Ale każdy z olejków gęsto zmywa się wodą po uprzednim masażyku buzi, a potem przemywam jeszcze osobiście twarz hydrolatem różanym;-) musiałam troszkę pobronic;D

Natomiast muszę wam powiedziec że wyjątkowo dobrze podziałała na mnie maseczka truskawkowa. Po ostatnim wysypie na mojej buzi ładnie ją uspokoiła, wyrównała koloryt- jestem bardzo zadowolona. Na noc jeszcze kazdego kolegę który mi wyskoczył-wysmarowalam olejem tamanu i już mi resztkówka sama na twarzyczce została także jestem dobrej myśli;D
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html

Edytowane przez malamaluczka87
Czas edycji: 2008-11-21 o 07:23
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 08:51   #1997
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
ja mam ten olejek z drzewka różanego i jak dla mnie ,nie przypomina żadnego zapachu związanego z czymkolwiek różanym. długo nie mogłam dociec czym on pachnie bo w sumie zapach znajomy aż do momentu w którym przycinałam kwiatki w doniczkach. jak dla mnie to zapach pelargonii . przy następnym zamówieniu wracam do pomarańczowego - wydaje mi się też że lepiej myje. czy ktoś ma podobne odczucia?
ja tez mam olejek różany, dla nie pachnie anyżkiem (nie znoszę anyżu)

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
I ponawiam pytanie: czy któraś z Was próbowała oleju MONOI? Prosiłam o próbkę, ale nie wysłali i jestem ciekawa jak działa i jak pachnie (przede wszystkim chciałam używać go na włosy).
ja stałam się wielką fanką oleju Monoi, wczoraj zastosowałam na buzię, nie miałam już sił i chęci na kombinowanie i dziś jestem naprawdę pod wrażeniem - buźka gładka, nawilżona, lekko natłuszczona, idealna, pory zmniejszone, i efekt widoczny na pierwszy rzut oka - koloryt wyrównany (naczynka nawet się schowały!)
ale mnie właściwie nic nie uczula ani nie zapycha specjalnie, toteż nie jestem zbyt miarodajną testerką

Mariolu, dzięki za pomysł z serum z granatu i żel hialur. - super sprawa, stosuję na wg Twoich porad na dzień na zmianę z olejem z owoców leśnych, rewelka!

Edytowane przez alkapone
Czas edycji: 2008-11-21 o 08:53
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 08:54   #1998
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja już robię listę na kolejne (drugie) zamóienie na BU i trochę nie jestem zdecydowana co wybrać.
Teraz jestem na ostatniej prostej do wykończenia serum granat+ żel HA oraz serum 3XRose+żel HA z 5% panth. i chciałabym wypróbować coś nowego

Moja lista zakupowa wygląda tak:
1/Peeling enzymatyczny z bromeliną (tak chwalicie to nie mogę się oprzeć )
2/ Serum Flavo-C z silikonem (to chcę na dzień)

I tutaj nie wiem, które serum wybrać
3/ Serum Lemon czy serum RENEW

Moja cera nie jest tłusta, a mieszana w kierunku suchej, wiek 35+ Zalezy mi również na stosowaniu serum pod oczy, ale wyczytałam, że oba powyższe mozna stosować pod oczy, ale czy np. lemon nie będzie nieco wysuszał skóry pod oczami ?

I co tu wybrać ?

alkapone
Strasznie się cieszę, że moja metoda Ci pasuje Poradzili mi ją doradcy ze strony BU
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-11-21 o 08:56
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 09:31   #1999
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witajcie.
Chcę złożyć pierwsze zamówienie w tym sklepie. Chciałam już zamówić kurację kwasami Avene, ale znalazłam ten wątek, poczytałam i zdecydowałam wypróbować naturalne kosmetyki.
Mam cerę mieszaną, z zaskórnikami i czasami wypryskami, a potem są zaczerwienienia
Oto co wybrałam:
- olejek myjący pomarańczowy
- hydrolat oczarowy
- peeling z bromeliną
- żel HA
- serum olejek Tamanu
Co Wy na to Coś dodać do listy?
To serum to stosować na noc, a co na dzień? Rano nie mam czasu...
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 10:48   #2000
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

I tutaj nie wiem, które serum wybrać
3/ Serum Lemon czy serum RENEW

Moja cera nie jest tłusta, a mieszana w kierunku suchej, wiek 35+ Zalezy mi również na stosowaniu serum pod oczy, ale wyczytałam, że oba powyższe mozna stosować pod oczy, ale czy np. lemon nie będzie nieco wysuszał skóry pod oczami ?
Mi nie wysusza ale mam 24 lata. Ja planuję mamie na gwiazdkę kupić Renew albo Rose Lemon nie biorę pod uwagę bo tak z opisu to raczej dla młodszej skóry. Bierz Renew i powiedz jak pachnie
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 10:55   #2001
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Mi nie wysusza ale mam 24 lata. Ja planuję mamie na gwiazdkę kupić Renew albo Rose Lemon nie biorę pod uwagę bo tak z opisu to raczej dla młodszej skóry. Bierz Renew i powiedz jak pachnie

Tak chyba właśnie zrobię Żeby tylko nie śmierdziało jak olejek myjący waniliowy bo wywalę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 12:16   #2002
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Chcę złożyć pierwsze zamówienie w tym sklepie. Chciałam już zamówić kurację kwasami Avene, ale znalazłam ten wątek, poczytałam i zdecydowałam wypróbować naturalne kosmetyki.
Mam cerę mieszaną, z zaskórnikami i czasami wypryskami, a potem są zaczerwienienia
Oto co wybrałam:
- olejek myjący pomarańczowy
- hydrolat oczarowy
- peeling z bromeliną
- żel HA
- serum olejek Tamanu
Co Wy na to Coś dodać do listy?
To serum to stosować na noc, a co na dzień? Rano nie mam czasu...
Betig,
mam bardzo podobna cere do Twojej, to moze Ci cos podpowiem choc nie jestem zadna specjalistka. Pierwszy raz złozylam niemal identyczne zamowienie jak ty! Ja bym polecala serum Lemon zamiast Tamanu (np w zestawie z zelem hialur.) Zobacz w Biochemicznym KWC recenzje.
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=109

Na mnie sie super sprawdzil, stosuje od 1,5 miesiaca i bardzo rzadko mi sie cos malego pojawia, to wtedy odpowiednio to traktuje lemonkiem bez rozcienczania hialuronem i schodzi . Jeśli masz troche wiecej pieniedzy to pomysl o serum z wit. C (jesli przy twoim nicku to jest rok urodzenia, to serum z wit. C poleca sie wlasnie po 30), jest wydajne, stosuje sie co drugi dzien rano. Moja buzie wygładza, zweza pory (nie wiem czy wszystkim ale u mnie tak robi), rozjasnia cere (nawet cienie pod oczyma), zweza naczynka. Polecam tez do tego jakas maseczke z glinka (ja mam rozana)
Jesli masz watpliwosci mozesz napisac do Biochemii, bardzo szybko i rzeczowo odpisuja.

Z reszta moge wkleic ich odpowiedz na moje pytania, pod koniec jest opis co i jak stosowac rano a co wieczorem:

Witamy,

Przede wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem.

W odpowiedzi na Pani pytania:

> No wiec tu sie pojawiaja pytania:
> 1. Jakie kwasy bylyby dla mnie odpowiednie? Czy ktorys z tonikow?

Ponieważ jeszcze nigdy nie stosowała Pani produktów z kwasami
złuszczającymi, może Pani wybrać na początek Serum-olejek Lemon lub
Tamanu, które działają łagodniej, nie powodując widocznego łuszczenia
skóry. Może je Pani stosować łącznie z wybranym żelem hialuronowym, w
celu zmniejszenia poczucia tłustości. Stosując Serum Lemon lub Tamanu,
może Pani nadal używać np. 1 raz w tygodniu maseczkę z aspiryny.
Tutaj może Pani poczytać zestawienie oferowanych przez nas produktów z
kwasami:
http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html

> 2. Myslalam o zestawie nawilzajacym tamanu lub lemon, czy by sie sprawdzil
u mnie? Czy lepsze byloby np serum z wit C i ew. jakie?

Serum-olejek Lemon lub Tamanu polecane są do zastosowania na noc. Ich
główne zadanie to regulacja pracy gruczołów łojowych, oczyszczenie,
gojenie i zapobieganie wypryskom, a przy okazji nawilżenie.
Serum z witaminą C wykazuje zupełnie inne działanie, jego główne
zadanie to walka z wolnymi rodnikami, przy okazji poprawia koloryt
skóry, zapobiega przedwczesnym oznakom starzenia. Serum-olejek Lemon
lub Tamanu są polecane na noc, natomiast Serum z wit.C można stosować
na dzień. Jeśli nie życzy sobie Pani stosowac ani odrobiny alkoholu
może Pani wybrać Serum z wit. C i ekstraktem z owocu amla. Działanie
Serum z wit. C z kwasem ferulowym lub ekstraktem z amla jest w
zasadzie zbliżone i wybór zależy od upodobania danej osoby. Niektóre
Panie stosują oba serum na przemian, aby dostarczyć skórze
zróżnicowanych składników.
> 3. Z hydrolatow wybralabym moze migdal oraz zielona herbate lub oczar?

Wszystkie 3 są odpowiednie dla Pani cery. Hydrolat migdałowy ma
największe działanie nawilżające i można go mieszać z pozostałymi
hydrolatami w celu zwiększenia własności nawilżających.
http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html

> 4. czy olejek do mycia pom. to dla mnie odpowiedni wybor? nigdy nie
stosowalam czegos takiego.

Olejek myjący jest odpowiedni dla każdego typu cery.
Dokładny opis jego zastosowania podajemy
tutaj:
http://www.biochemiaurody.com/vademe...%20myjacy.html

Olejek myjący jest naszym najlepiej sprzedającym się produktem. Ma
Pani do wyboru różne wersje zapachowe olejku, które działają tak samo
pod względem oczyszczającym.

> 5. a ktora z maseczek by sie sprawdzila na takiej skorze?
W przypadku Pani cery odpowiednia będzie zarówno Maseczka wulkaniczna,
jak i Maseczka truskawkowa, morska i różana.
http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html

> No i pytanie najwazniejsze, czy to wszystko mozna stosowac razem? tzn czy
nie za wiele kwasow? A co z kremem, mozna jeszcze go uzywac? a jesli filtry
to jakie?

Na dzień może Pani używać:
- Olejek myjący i hydrolat lub tylko sam hydrolat, którym obficie
przeciera się twarz (nasączonym płatkiem kosmetycznym) już bez użycia
wody.
- Serum z wit. C lub z zieloną herbatą
- Krem z filtrami chroniący przed pełnym spektrum UV np. z serii
słonecznych firm La Roche-Posay, Avene, Vichy, Iwostin Solecrin.

Wieczorem:
- Olejek myjący do mycia
- Hydrolat zamiast toniku
- Serum - olejek Lemon lub Tamanu w połączeniu z żelem hialuronowym,
stosowane na zasadzie Dwufazowego nawilżacza:
http://www.biochemiaurody.com/vademe...%20Tamanu.html
- proszę spojrzeć na zastosowanie produktu.

- 1 raz w tygodniu maseczkę aspirynową , 1-2 razy w tygodniu maseczkę
na bazie glinki z naszej oferty.


Pozdrawiamy serdecznie
Zespół 'Biochemia Urody'

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2008-11-21 o 12:24
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 12:42   #2003
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dudkaaa - dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.
Już wiem jak sie do tego wszystkiego zabrać.

Jak przeglądałam wątek, to czytałam o serum z wit. C i zamówię (jestem po 30).
Jaki krem używasz na to serum? Z filtrami czy jakiś inny?

Jeżeli chodzi o filtry, to mam problem. Jestem uczulona na aluminium, a niestety prawie wszystkie kremy z filtrami mają w składzi e ten pierwiastek. Znalazłam krem dla dzieci i krem Neutrogena (nie ma go w Polsce-przynajmniej ja nie znalazłam) bez aluminium...
Glinkę mam zielona argiletz i jeszcze na trochę mi wystarczy, więc nie będę zamaiwać.
Jeszcze nie doczytałam co to za maseczka aspirynowa..

Jeszcze raz dzięki za pomoc
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 13:21   #2004
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No dziewczyny i przez Was wpadlam. Wczoraj zlożyłam razem z moją koleżanką zamówienie na ponad 400zł. Niektóre rzeczy na prezent pod choinkę. Już nie mogę sie doczekać. Zamówiłam olejek myjący pomarańczowy, serum Renev i 3xrose, żele hialuronowe, maseczka dyniowa i jabłkowa, olej monoi,serum Amla C15E,masło mango itd.
Jak przyjdzie zamówienie i wypróbuję, to się podzielę wrażeniami.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 13:29   #2005
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dudkaaa bardzo Ci dziekuje i ja swietne info dla początkującej
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 16:18   #2006
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
No dziewczyny i przez Was wpadlam. Wczoraj zlożyłam razem z moją koleżanką zamówienie na ponad 400zł. Niektóre rzeczy na prezent pod choinkę. Już nie mogę sie doczekać. Zamówiłam olejek myjący pomarańczowy, serum Renev i 3xrose, żele hialuronowe, maseczka dyniowa i jabłkowa, olej monoi,serum Amla C15E,masło mango itd.
Jak przyjdzie zamówienie i wypróbuję, to się podzielę wrażeniami.
To ja czekam na relację na temat serum Renev , bo się do niej przymierzam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 23:21   #2007
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
dudkaaa - dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.
Już wiem jak sie do tego wszystkiego zabrać.

Jak przeglądałam wątek, to czytałam o serum z wit. C i zamówię (jestem po 30).
Jaki krem używasz na to serum? Z filtrami czy jakiś inny?

Jeżeli chodzi o filtry, to mam problem. Jestem uczulona na aluminium, a niestety prawie wszystkie kremy z filtrami mają w składzi e ten pierwiastek. Znalazłam krem dla dzieci i krem Neutrogena (nie ma go w Polsce-przynajmniej ja nie znalazłam) bez aluminium...
Glinkę mam zielona argiletz i jeszcze na trochę mi wystarczy, więc nie będę zamaiwać.
Jeszcze nie doczytałam co to za maseczka aspirynowa..

Jeszcze raz dzięki za pomoc
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dudkaaa bardzo Ci dziekuje i ja swietne info dla początkującej
No to sie strasznie ciesze ze i ja moglam komus pomoc, bo jak na razie to tylko korzystalam z porad zgromadzonych na tym forum To nie moja zasługa z reszta, w mailach od BU wszystko jest jasno wylozone, nie zdziwilabym sie jakby zalaczali rysunki
Kremu uzywam, z filtrem i bez, bo az tak czesto na slonce nie wychodze. Z filtrami masz kilka tysiecy watkow wiec cos znajdziesz dla siebie, no i jest jeszcze KWC, ja kupilam na poczatek najtanszy chyba Oriflame fluid 30 za 14 zl, tu masz sklad:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18778

a normalnie do pielegnacji codziennej to np krem z kwasem liponowym, ktory tu na watku pare osob chwalilo (ma byc lada chwila znow dostepny na BU) albo jakis inny nawilzajacy.

A maseczka aspirynowa to taki wizazowy hit
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zka+aspirynowa

W skrocie: 3-4 zwykle bayerowskie aspiryny rozpuszczamy w lyzeczce jogurtu naturalnego, nakladamy na twarz na 20-30 min, zmywamy woda robiac przy okazji masaz-peeling. Koniec kropka
Bardzo pomaga na czarne zaskorniki- rozjasnia je. Maseczke stosuje sie raz, najwyzej dwa w tygodniu, bo aspiryna to kwas (acetylosalicylowy, ktory jak widac ma jakies inne zastosowania poza kacem ) Trzeba koniecznie stosowac filtry.
Wspominalas o kuracji kwasowej Avene, nie mialam z tym do czynienia, od moze 3 tyg stosuje tonik BHA2% a od dzis migdalowy 5% , i jestem na razie zadowolona, na efekty trzeba poczekac, ale juz widze ze zaskorniki sa mniej widoczne Tonik BHA swietnie mi sie sprawuje na zanieczyszczeniach np na ramionach tudziez gdzie indziej
O kuracji Avene mozna na pewno znalezc wypowiedzi w innych watkach musisz poszukac

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2008-11-21 o 23:41
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 09:01   #2008
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeszcze raz Ci dziękuję dudkaaa
Złożyłam wczoraj zamówienie na BU. Do tego co napisałam wyżej dodałam serum z wit. C i hydrolat rozmarynowy na włosy. Już się nie mogę doczekać paczki Ale będę musiała poczekać.
Z kuracji kwasami Avene zrezygnowałam, jak mi podpasuje serum z Limonką, to za jakiś czas kupię tonik, ten ktory używasz.
A maseczkę wypróbuję. Muszę iść do apteki. Dzięki.
Ten filtr Oriflame nie ma aluminium! Muszę go nabyć
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:19   #2009
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Z kuracji kwasami Avene zrezygnowałam, jak mi podpasuje serum z Limonką, to za jakiś czas kupię tonik, ten ktory używasz.
Dobrze zrobiłaś moim zdaniem. Ja używałam kuracji kwasowej avene. To był mój pierwszy krok do zmiany pielęgnacji jak trafiłam na biochemię. Nie mówię że zły no ale w tej chwili nie zrobiłabym tego znowu. Jeśli wystarczy ci serum Lemon to znaczy że kwasy ci raczej nie potrzebne. Co prawda pomogły buźka zrobiła się gładsza, mniej niespodzianek ale jednocześnie zrobiła się tak cienka i delikatna, że byle jakie skaleczenie zostawiało bliznę, co jakiś czas problemy z łuszczeniem mimo używania kremów nawilżających do skóry odwodnionej. Przed latem strasznie bałam się zrezygnować z kwasów. Nie chciałam żeby wróciły te problemy co wcześniej. Poszłam tropem ...skoro kwasy oczyszczają, ma się wysyp i takie tam to zacznę np pić coś oczyszczającego.. I zaczełam pić herbatki z bratka, poźniej pokrzywę, tabletki z bratka no i biochemiaurody poszła w ruch. Teraz jestem dużo bardzej zadowolona niż kiedy stosowałam kwasy z Avene.... Serum Lemon też ma kwas ale nie działa tak agresywnie.

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2008-11-22 o 12:22
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:27   #2010
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam serdecznie.
Zakupy w BU zaczelam od serum lemon. Bardzo fajne. Teraz kupilam: serum granat, tamanu dla nastoletniej corki, renew, 3xrose, z zielona herbata i krem liponowy.
Wszystko naprawde extra. Stosuje na przemian po kilka dni jedno, plus oczywiscie zoraz i effaclar K.
Jestem bardzo zadowolona. Po kremie liponowym rzeczywiscie, tak jak dziewczyny pisaly, twarz rano jest gladziutka, nawilzona. Super!!!
Granat i zielona herbate uzywam rano pod krem z filtrami. Dodatkowo mieszam jeszcze serum z Juvitem. Dla mnie rewelacja. I tez wszystko na zmiane, po pare dni.
Rewelka!!!!
elaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.