Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 23:28   #4591
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie miałam się pytać o to samo, te nalepki są fatalne :/

Kolejne zamówienie, w kilka osób i 200 zł mniej na koncie... W planach walka z pierwszymi siwymi, wypłowiałymi włosami przy pomocy eclipty.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 06:26   #4592
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Susanna staram sie teraz jak najmniej kolorowki uzywać... W temat minerałow sie wglebie, myslalam tez o pudrze bambusowym z jedwabiem z BU
U mnie tonik BHA jako nie straszacy duzym stezeniem poszedl na pierwszy ogien... xD moze nastepnym razem skusze sie np. na AHA/BHA 10%
Puder z jedwabiem bardzo lubię, używam pod i na minerały. Na 10% skuś się, fajny jest i naprawdę krzywdy nie robi tym bardziej ze dobrze reagujesz na mniejsze stężenie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dzięki za link , nie miałam pojęcia że taki wątek istnieje.. nie znam wszystkich wątków na wizażu.
Kurcze tylko tam wszystko takie strasznie dla mnie skomplikowane, nawet nie wiem jak się kolorową czcionką pisze, muszę się bardziej wgłębić w temat. Więc pewnie to trochę potrwa zanim coś stamtąd zamówię.
Spoko Składanie zamówień jest bardzo łatwe, patrzysz na kolor który dotyczy danego zamówienia, piszesz co chcesz zamówić i prosisz o ewentualne wyliczenie kwoty, którą masz wpłacić. Wpłacasz na konto danej wizażanki i czekasz. Potem albo dopłacasz albo pieniążki są Ci zwrócone (nadmiar). I tyle

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Mnie szczypie trochę po nałożeniu, ale to chyba normalne, w końcu to kwas
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:09   #4593
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

Spoko Składanie zamówień jest bardzo łatwe, patrzysz na kolor który dotyczy danego zamówienia, piszesz co chcesz zamówić i prosisz o ewentualne wyliczenie kwoty, którą masz wpłacić. Wpłacasz na konto danej wizażanki i czekasz. Potem albo dopłacasz albo pieniążki są Ci zwrócone (nadmiar). I tyle


Oj, dla mnie to wcale nie jest łatwe, strasznie dużo tych kolorów tam, pewnie muszę przekopać cały wątek żeby coś z tego zacząć rozumieć..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:27   #4594
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Oj, dla mnie to wcale nie jest łatwe, strasznie dużo tych kolorów tam, pewnie muszę przekopać cały wątek żeby coś z tego zacząć rozumieć..
Jesli męczysz się z doborem koloru np. podkładu to warto zrobić zdjęcie kawałka twarzy i szyji i poprosić o pomoc z doborze koloru Polecam pastereczkę - bardzo fajnie dobiera. Dzięki niej używam odcieni żółtych i cera promienieje (przez całe życie używałam beży )
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:27   #4595
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zaszalałam z moim 2 zamówieniem....
1 x Hydrolat aloesowy - 130 ml
1 x Hydrolat cytrynowy - 130 ml
1 x Hydrolat oczarowy - 300 ml
1 x Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY - 130 ml
2 x Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY - 300 ml
1 x Hydrolat z kwiatu pomarańczy - 130 ml
1 x Hydrolat z zielonej herbaty - 130 ml
1 x Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml
1 x Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml
1 x Serum antyok.Amla-C15E - 42ml (+ Komp.silikonowy)
1 x Tonik z kwasem PHA 6% - 100 g
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:30   #4596
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a te hydrolaty jakie mają daty ważności? zdążysz je wszystkie zużyć?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:34   #4597
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
a te hydrolaty jakie mają daty ważności? zdążysz je wszystkie zużyć?
robiłam 1 zamówienie koło 20maja i mam na opakowaniu hydrolatu napisaną date ważności 08/10
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 07:38   #4598
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
a te hydrolaty jakie mają daty ważności? zdążysz je wszystkie zużyć?
Jak będzie zużywała w takim tępie jak ja to zużyje do końca roku

P.S.
Możliwe jest, aby olej tamanu wysuszal skóre? Od kilku dni aplikuję go na przesuszoną po ataku alergii skórę w nadziei, że poprawi jej stan, a jest coraz gorzej i zastanawiam się czy on nie pogartsza sytuacji...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 07:48   #4599
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

przez ostatnie kilka dni zaniedbalam troche twarz, nie mialam czasu nakladac tego wszystkiego z BU i zaraz sa efekty widoczne....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:44   #4600
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
A używałaś wcześniej tego? Ja nowości bym nie ryzykowała przed ważną okazją i to dwóch razem. Szczególnie, że na każdego inaczej działa - np. jak hydrolat kocankowy na 100% mogłabym polecić, tak tamanu mnie podrażnił i wysuszył...
dzięki za radę, nie będę ryzykowała, jakoś to przeboleję, ale cieszę się że przed moim ślubem nie miałam takich problemów

A jeśli mogę: czy wiecie może jak rozjaśnić skórę po kremie opalającym? Stosowałam kilka dni a dziś się dopatrzyłam, że mam trochę z ciemne wokół kostki i nie wiem co z tym zrobić. Peeling cukrowy nie pomógł ;(
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 09:52   #4601
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
dzięki za radę, nie będę ryzykowała, jakoś to przeboleję, ale cieszę się że przed moim ślubem nie miałam takich problemów

A jeśli mogę: czy wiecie może jak rozjaśnić skórę po kremie opalającym? Stosowałam kilka dni a dziś się dopatrzyłam, że mam trochę z ciemne wokół kostki i nie wiem co z tym zrobić. Peeling cukrowy nie pomógł ;(
A próbowałaś sokiem z cytryny?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 10:22   #4602
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hmm, nie pomyślałam o tym, dzięki, zaraz sprawdzę
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 11:50   #4603
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jesli męczysz się z doborem koloru np. podkładu to warto zrobić zdjęcie kawałka twarzy i szyji i poprosić o pomoc z doborze koloru Polecam pastereczkę - bardzo fajnie dobiera. Dzięki niej używam odcieni żółtych i cera promienieje (przez całe życie używałam beży )
Wiem, wiem że tak robią, też się zamierzam przemóc i wkleić zdjęcie swojej aktualnie dziurawej twarzy.. U mnie to wygląda tak że mam raczej niedoskonałości podsórne i bardziej dziury niż wypukłości, dlatego pod makijażem moja cera wygląda na bardzo gładką, a w rzeczywistości to pożal się Boże :/!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 12:29   #4604
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja mam takie głupie pytanie: jak jest na nalepce data, np. 09/10, to znaczy, że coś jest ważne do września 2010 czy 9 października
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 12:34   #4605
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja tez zauwazylam ze bez kosmet. z BU moja cera sie pogarsza. Ostatnio zaszalałam i zamówilam:
1 x Gliceryna
1 x Hydrolat aloesowy
1 x Hydrolat z róży damascena EKOLOGICZNY
1 x Kwas hialuronowy
1 x Maseczka czereśniowa
1 x Masło mango
1 x Olej kokosowy
1 x Olej tamanu
1 x Olej z kocanki
1 x Olej z pestek czereśni
1 x Olejek myjący - waniliowy
1 x Peeling enzymatyczny
1 x Serum-olejek regulujący LEMON + tamanu

Olejek pomaranczowy i hydrolat oczarowy sa naprawde dobre. A balam sie ze nic nie jest w stanie zmyc podkladu Dermablend nie uzywajac 10 platkow kosmetycznych na raz. Serum Flavo C rozjasnilo mi cere, mam mniej plamek i nie jest juz taka szara, chociaż podraznilo mi naczynka!!!
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 12:43   #4606
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
A ja mam takie głupie pytanie: jak jest na nalepce data, np. 09/10, to znaczy, że coś jest ważne do września 2010 czy 9 października
do września 2010
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 13:39   #4607
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jak będzie zużywała w takim tępie jak ja to zużyje do końca roku

P.S.
Możliwe jest, aby olej tamanu wysuszal skóre? Od kilku dni aplikuję go na przesuszoną po ataku alergii skórę w nadziei, że poprawi jej stan, a jest coraz gorzej i zastanawiam się czy on nie pogartsza sytuacji...
Mnie Olej Tamanu bardzo wysuszał skóre , mam mieszaną . Na suchą skóre to bym go nie stosowała .Na suchą skóre bardzo pomogły mi hydrolaty , nakładane kilka warst - z róży Damascena , migdał też jest dobry i olej z róży rdzawej (piżmowej)

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Mnie szczypie trochę po nałożeniu, ale to chyba normalne, w końcu to kwas
Mnie to szczypie i wyburacza , po toniku z PHA , ale ja za grubo nakładam , cienka warstwa jest ok. Nie lubie go , chce go jak najszybciej skończyć i wrócić do toniku mleczno-różanego ,

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-06-19 o 13:40
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 13:56   #4608
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Puder z jedwabiem bardzo lubię, używam pod i na minerały. Na 10% skuś się, fajny jest i naprawdę krzywdy nie robi tym bardziej ze dobrze reagujesz na mniejsze stężenie
Własnie bardzo dobrze reaguje i to w ogole na kosmetyki z BU . Zarówno BHA jak i flavo, ktore ma az 15% kwas L- askorbinowego (czytałam wczesniej troche opinii, ze taka ilosc witaminy C podrazniła część osob) mi słuzy. Myslisz, ze skóra sie przyzwyczaja , i tonik BHA 2% moze po prostu przestać w pewnym momencie działać? I wtedy zmienic go na cos mocniejszego ?
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 14:00   #4609
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Mnie Olej Tamanu bardzo wysuszał skóre , mam mieszaną . Na suchą skóre to bym go nie stosowała .Na suchą skóre bardzo pomogły mi hydrolaty , nakładane kilka warst - z róży Damascena , migdał też jest dobry i olej z róży rdzawej (piżmowej)
Migdał o ile kojarzę, może zapychać, a jak jest z różą?

Za kilka dni będę musiała złożyc kolejne zamówienie i szukam czegoś co mi pomoże z tym moim przesuszem i będzie się nadawało na mocno alergiczną atopową skórę...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 14:47   #4610
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a jak oceniacie olejek myjący z wanilią i ylang-ylang?
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 15:35   #4611
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Migdał o ile kojarzę, może zapychać, a jak jest z różą?

Za kilka dni będę musiała złożyc kolejne zamówienie i szukam czegoś co mi pomoże z tym moim przesuszem i będzie się nadawało na mocno alergiczną atopową skórę...
Pisząc migdał , miałam na myśli hydrolat migdałowy - bezzapachowy , nawilżający . Myśle , że powinnaś na takich hydrolatach się skupić , bo każdy zapach może być alergiczny . Olej migdałowy też nie robi krzywdy i róża jest ok. dla mnie .

Na wątku ze sklepu Naturalis , dziewczyny polecają na podrażnienia soje - posty z ostatnich dni - nowe wizazowe odkrycie

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
a jak oceniacie olejek myjący z wanilią i ylang-ylang?
DEBEST - z powodu zapachu , oczywiście świetnie myje , powinni go sprzedawać w litrowych butlach , bo mi wciąż mało
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 15:54   #4612
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a czy można go spłukiwać hydrolatem zamiast wodą? toruńska woda kiepsko wpływa na moją cerę

szykuję się do nowego zamówienia jak tylko coś się znajdzie w portfelu - hihi

a jeśli stosuję tonik BHA 2% to mogę w ciągu tygodnia zrobić peeling enzymatyczny czy już odpada?
czy nie za dużo tego:
do mycia ten olejek w połączeniu z jakimś hydrolatem zamiast wody (o ile można)
na noc serum lemon z 2% żelem hialuronowym,
co 2-3 wieczór tonik BHA 2%
rano serum z amlą o ile nie okaże się, że to ono mnie tak podrażniło.

A i jeszcze: czy po toniku mogę nałożyć żel hialuronowy? bo pewnie serum po toniku to za dużo skoro też złuszcz?
salomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 16:01   #4613
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Pisząc migdał , miałam na myśli hydrolat migdałowy - bezzapachowy , nawilżający . Myśle , że powinnaś na takich hydrolatach się skupić , bo każdy zapach może być alergiczny . Olej migdałowy też nie robi krzywdy i róża jest ok. dla mnie .

Na wątku ze sklepu Naturalis , dziewczyny polecają na podrażnienia soje - posty z ostatnich dni - nowe wizazowe odkrycie [COLOR="Silver"]
Spróbuję, choć póki co, miałam hydrolat miętowyy, aleosowy, oczarowy, zielona herbata, cytryna, a teraz koncze kocanke i mam wrazenie, że one nie robią totalnie nic poza chwilowym złagodzeniem pieczenia i swedzenia skóry. W tym szczeólnie mięta i oczar się sprawdzają.

Natomiast fajnie mi się aleosowym rozzrabiało zel ha - zdecydowanie lepiej działal niz ttaki na wodzie.

Co do soi to mam totalny zakaz spozywania i nie wiem czy nakladana na twarz tez nie wywoła reakcji alergicznej
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:11   #4614
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
do września 2010

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czemu miałam wrażenie, że kosmetyki z BU maja bardzo krótki termin trwałości.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:32   #4615
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Lenka - no nie? Jakie to złudne. I pomyśleć, że nie trzeba dodawać 10 różnych konserwantów jak w produktach drogeryjnych...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:00   #4616
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Lenka - no nie? Jakie to złudne. I pomyśleć, że nie trzeba dodawać 10 różnych konserwantów jak w produktach drogeryjnych...
Drogeryjnych za to nie trzeba trzymać w lodówce , moja pęka w szwach
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 21:42   #4617
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Z BU tylko 1 hydrolat trzeba trzymać w lodówce.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:01   #4618
Fuksjaaa
Raczkowanie
 
Avatar Fuksjaaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny czy serum na blizny z BU mogło mnie zapchac? w miejscu gdzie posmarowałam mam 3 podskórne bolące gule <help>
Fuksjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 23:20   #4619
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Buuu a moje serum flavo dziś się przeterminowało Dzisiaj mija równe 3 miesiące od daty ukręcenia.
Zastanawiam się czy mogę je zużyć na nogi czy lepiej nie kombinować i od razu wyrzucić?
ja tam moje przeterminowane 2 tygodnie ciągle używam na twarz muszę się zaopatrzyć w zapas...

wiecie jaka złośliwość, dokładnie tego dnia kiedy mijał termin serum, uzupełniałam porcję do buteleczki ciemnej, i zahaczyłam łokciem o stół, wylewając prawie całe serum Choćbym nawet chciała jeszcze dłużej używać, nie da rady, bo wystarczy mi na dwa tygodnie góra
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-20, 07:26   #4620
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wczoraj wysłali paczuszkę i dostałam rabacik 4% ważny do grudnia tylko kurza twarz wprowadzili dopiero teraz pudełeczko do pudru, przydałoby się, no ale cóż
już się nie mogę doczekać, szczególnie olejów

dziewczyny zapchał Was kiedyś któryś z olejów? Jeśli tak to który?
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.