Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 15:44   #3211
adalya
Raczkowanie
 
Avatar adalya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 67
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Witajcie,
poradżcie, co stosować na cerę suchą, naczynkową, która od jakiegoś czasu widocznie wiotczeje (pewnie to wina wieku - jestem po 30) i czemu diroseal, który stosuję od 2,5 lat temu nie zapobiega? Zauważyłam, że moja cera wyrażnie zwiotczała w ciągu ostatnich 2 lat. Oprócz dirosealu (kiedyś co 2 dzień, ostatnio ok. 2x tyg.) i filtrów stosuję preparaty z mazideł - hydrolaty, serum z kawsu hialuronowego i maceratu z kasztanowca, wiosną - serum z wit. c, peeling z bromelainą, maseczkę z aspiryny. To z grubsza wszystko. Ostatnio mniej regularnie.

Do tej pory skupiałam się na naczynkach, czuję jednak, że powinnam zastosować coś, co zapobiegałoby wiotczeniu, ale co?

Po świętach planuję zrzucić ok. 5 kilo - już się boję, jak to się odbije na mojej cerze
adalya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:34   #3212
editkaa123
Przyczajenie
 
Avatar editkaa123
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Hej Ostatnio przeczytałam dużo pozytywnych opinii na wizażu o tym kremie "
Bielenda, Seria kasztanowa, Nawilżający krem na dzień do cery naczynkowej i wrażliwej

Czy któraś z was orientuje się może czy ten krem jest jeszcze w sprzedaży czy został zastąpiony tym w czerwonym opakowaniu?.
editkaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 04:57   #3213
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Nie wiem jakie ten krem miał poprzednio opakowanie. Parę miesięcy temu kupiłam go w opakowaniu - jak niżej . Link ze sklepu, w którym się "stołuję".
http://naturalna24.pl/krem-z-kasztan...ej-p-4138.html
A tak na marginesie : ja nie polubiłam się z tym kremem.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:02   #3214
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Chciałam Was poprosić o radę: czy możecie mi polecić jakiś dobry żel (lub piankę) do mycia twarzy, który dobrze by ją oczyścił i przy okazji nie podrażniał? Nie wymagam nawilżania i innych cudów, bo to nie jego zadanie. Byleby nie podrażniał.
Do tej pory stosowałam tylko micela, ale chciałabym go zmienić na jakiś czas. Na okres lata chociażby
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-05-08 o 17:03
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 22:11   #3215
editkaa123
Przyczajenie
 
Avatar editkaa123
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie ten krem miał poprzednio opakowanie. Parę miesięcy temu kupiłam go w opakowaniu - jak niżej . Link ze sklepu, w którym się "stołuję".
http://naturalna24.pl/krem-z-kasztan...ej-p-4138.html
A tak na marginesie : ja nie polubiłam się z tym kremem.
Dziękuje za odpowiedź. Tak właściwie to chodziło mi o ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wrazliwej.html Na początku myślałam że to jest ten sam krem tylko opakowanie bardziej unowocześnione, jednak sprawdzałam skład jednego i drugiego i troszkę się różnią. Coś mi się wydaje że został on już wycofany z produkcji i zastąpiony tym do którego podałaś link. Chciałam po prostu zapytać osób bardziej obeznanych ode mnie
editkaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 19:57   #3216
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Chciałam Was poprosić o radę: czy możecie mi polecić jakiś dobry żel (lub piankę) do mycia twarzy, który dobrze by ją oczyścił i przy okazji nie podrażniał? Nie wymagam nawilżania i innych cudów, bo to nie jego zadanie. Byleby nie podrażniał.
Do tej pory stosowałam tylko micela, ale chciałabym go zmienić na jakiś czas. Na okres lata chociażby
Polecam Avene Cleanance:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
drogi, ale mi opakowanie starcza na 3 miesiące, a jest to naprawdę najlepszy żel jaki stosowałam, absolutny KWC przy problemach. Skuteczny i łagodny.

Z tańszych bardzo fajny jest żel Farmony Blue Lagoon:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ia-twarzy.html
niestety trudno dostępny. Ja go kupowałam w aptece internetowej doz .pl - na szczęście odbiór jest za darmo w normalnych aptekach.

Z innymi żelami mam raczej kijowe doświadczenia
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 21:10   #3217
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Polecam Avene Cleanance:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
drogi, ale mi opakowanie starcza na 3 miesiące, a jest to naprawdę najlepszy żel jaki stosowałam, absolutny KWC przy problemach. Skuteczny i łagodny.

Z tańszych bardzo fajny jest żel Farmony Blue Lagoon:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ia-twarzy.html
niestety trudno dostępny. Ja go kupowałam w aptece internetowej doz .pl - na szczęście odbiór jest za darmo w normalnych aptekach.

Z innymi żelami mam raczej kijowe doświadczenia
Avene raczej nie, bo mam suchą cerę
W końcu zdecydowałam się na żel-krem AA Help Cera Atopowa. Zobaczymy jaki będzie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 04:08   #3218
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez editkaa123 Pokaż wiadomość
Na początku myślałam że to jest ten sam krem tylko opakowanie bardziej unowocześnione, jednak sprawdzałam skład jednego i drugiego i troszkę się różnią.
Znam ten ból ! Często trafia mi się, że ulubiony przeze mnie kosmetyk otrzymuje od producenta nową szatę graficzną opakowania. Producent solennie zapewnia, że to tylko zmiana opakowania, a okazuje się zawsze, że narozrabiali też ze składami i kosmetyk przestaje być "moim ulubionym".
Mam obecnie też problem z kremem - wycofali z produkcji ten "mój" i nie mogę znaleźć zamiennika.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 22:09   #3219
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

jeeeju, jak ochładzać twarz w taki upał, hmm ?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 22:45   #3220
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
jeeeju, jak ochładzać twarz w taki upał, hmm ?
Do mnie dziś przyszło zamówienie z BU, wstawiłam hydrolat do lodówki a później przemyłam nim buźkę, cóż to była za ulga...
Dodam, że mnie nie uczulił co u mnie ostatnio jest wyjątkiem.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:55   #3221
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

A co sądzicie o maseczce z aceroi? Mi ładnie działa na buzię, potem wcieram hydrolat pomieszany z żelem hialurynowym (witB+alantoina).

jednakowoż skóra jest strasznie ściągnięta. Nie mam się czym chwalić, ale... nie mam żadnego peelingu! o pomoc.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 23:05   #3222
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Skóra na policzkach jak skórka pomarańczy

Dziewczyny mam wiellki problem z tym, moja skora na policzkach wyglada jak skorka pomaranczy(takie pory)niektore pewnie doradza kwasy,retionole-jednak mam wrazliwa -cere naczynkowa ,wiec chyba odpadaja..nie wiem co mam robic zostala mi w was kochane nadzieja ze cos doradzicie,wymyslicie cos skutecznego co zlikwiduje ten problem
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2011-08-21 o 23:10
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:06   #3223
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: skora na policzkach jak skorka pomaranczyPROSZE POMOZCIE

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam wiellki problem z tym, moja skora na policzkach wyglada jak skorka pomaranczy(takie pory)niektore pewnie doradza kwasy,retionole-jednak mam wrazliwa -cere naczynkowa ,wiec chyba odpadaja..nie wiem co mam robic zostala mi w was kochane nadzieja ze cos doradzicie,wymyslicie cos skutecznego co zlikwiduje ten problem
Podbijam - też tak mam. Przy czym pory (takie dziurki) mam na całej twarzy :-((
I też mam cerę nadwrażliwą, naczynkową więc wszelkie "ostre" specyfiki i zabiegi odpadają. Jak zastosuję coś na pory to pogarsza się stan naczynek a jak dbam tylko pod kątem naczynek to pory się zapychają bo zazwyczaj kosmetyki do cer naczynkowych są treściwsze. Masakra...
__________________
mobile
2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:27   #3224
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: skora na policzkach jak skorka pomaranczyPROSZE POMOZCIE

Kurcze, dziewczyny... Tylko dermatolog doradzi Wam co z tym zrobić, jak pielęgnować tę skórę.
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:33   #3225
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: skora na policzkach jak skorka pomaranczyPROSZE POMOZCIE

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny... Tylko dermatolog doradzi Wam co z tym zrobić, jak pielęgnować tę skórę.
Dermatolodzy sa do.... NIE UFAM DERMATOLOGOM -wiele lat chodzila po roznych i praiwe nigdy nic nie pomoglo..u roznych bylam -prywatnych,najlepe sa porady od kogos kto ma podobny problem i walczy walczyl z tym ,metoda prob i bledow ,az w koncu trafil na cos co pomoglo
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2011-08-23 o 15:35
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:34   #3226
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: skora na policzkach jak skorka pomaranczyPROSZE POMOZCIE

No ja akurat mam problemy z cerą i jestem pod opieką dermatologa i jestem bardzo zadowolona, dlatego polecam taką wizytę, ale jeśli masz już wyrobione zdanie na ten temat, to pisz sobie tutaj o problemie, ale jak widać niewiele osób się tu udziela, więc nie wiem, czy akurat w tym miejscu udzielą Ci pomocy...
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:07   #3227
tristana78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: skora na policzkach jak skorka pomaranczyPROSZE POMOZCIE

Popieram brende, kosmetyki i domowe sposoby sa do pielęgnacji a leczenie problemów skórnnych wymaga cierpliwości i często wielu prób. Sama mam duże problemy ze skóra w okół brody i szyi, poza tym mam tez cere naczynkową na policzkach, a do tego moja skóra jest bardzo cienka, Przez wiele lat nie mogłam sobie poradzic z problemem "brody" a po przemysleniach zdecydowałam się na retinoidy, jestem zachwycona efektem, pory się ściągnęły przestalo cokolwiek wyskakiwać i skora jest naprawde gładka, do tego dochodzi oczywiście przemyslana pielęgnacja (ale tez jest to efekt welu prób i poznawania wlanej cery). Uważam, że nie ma znaczenia czy sa naczynka czy nie. Moje jakoś na tym nie ucierpiały i żałuje, że tak długo zwlekałam z decyzją o leczeniu retinoidami.
Ale każdy robi jak mu pasuje.
tristana78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 09:30   #3228
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dobry krem nawilżający

Witam!
Mam prośbę. Czy znacie może krem, który działa równie mocno nawilżająco do maseczka under20 fall in love skin? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajaca.html
Miałam już nawet osławioną Biodermę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ich-cream.html
Ale po pewnym czasie po prostu przestała "działać".

Wiem, że maseczka zawsze będzie miała więcej skoncentrowanych składników, aniżeli krem, ale proszę o pomoc w znalezieniu naprawdę dobrego nawilżacza

Mam skórę mieszaną, wrażliwą, alergiczną. Skłonną do zapychania. Tłusta strefa T (obecnie podsuszona przez maseczki z glinką) i suche policzki.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Myślałam nad Avene https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...te.html&next=1
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 10:02   #3229
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Dobry krem nawilżający

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Witam!
Mam prośbę. Czy znacie może krem, który działa równie mocno nawilżająco do maseczka under20 fall in love skin? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajaca.html
Miałam już nawet osławioną Biodermę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ich-cream.html
Ale po pewnym czasie po prostu przestała "działać".

Wiem, że maseczka zawsze będzie miała więcej skoncentrowanych składników, aniżeli krem, ale proszę o pomoc w znalezieniu naprawdę dobrego nawilżacza

Mam skórę mieszaną, wrażliwą, alergiczną. Skłonną do zapychania. Tłusta strefa T (obecnie podsuszona przez maseczki z glinką) i suche policzki.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Myślałam nad Avene https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...te.html&next=1
według mnie powinnaś dokłądnie poczytać recenzje i przeanalizować czy dany krem nada sie do twojej twarzy Nie w każdej recenzji, ale zdarza się, że dziewczyny pisza jaki mają typ cery i problem z nią. Wtedy powybierasz sobie może kilka kosmetyków i drogą eliminacji [ przez opisy własnie] wybierzesz można powiedzieć ideał Ja tak robię, dokładnie wszystko czytam, niekiedy czasem blogi nawet i trafiam niemalże w dyche a skórę mam bardzo problematyczną i nie mogę używac byle czego powodzenia
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 02:20   #3230
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Dobry krem nawilżający

Miałam tą biodermę i avenkę. Po cicalfate będziesz się z pewnością świecić. Nie stosowałabym jej na dzień jeśli masz zamiar gdzieś wyjść
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 14:15   #3231
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Dobry krem nawilżający

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Mnie ten krem dermatolog poleciła na strefę bikini na podrażnienia po goleniu. Do twarzy moim zdaniem średnio się nadaje, bardziej punktowo na problematyczne miejsca.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:29   #3232
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Dot.: Dobry krem nawilżający

a moze beeco?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...io.html&next=1
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:35   #3233
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Dobry krem nawilżający

Dzięki za odpowiedzi, spróbuję beECO
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 11:48   #3234
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

ale nam watek spadl, naszukalam sie go troche.

Skonczyla mi sie kolejna tubka Diroseala, chcialam zakupic w internetowej aptece bo ciutka tanej i go nie znazalam. Ale za to znalazlam jakis nowy krem z serii do naczynkowej cery Avene i te pierwsze dzienne kremy tez sa zmienione, maja SPF 20( lepiej to niz te marne 10) , doszla tez maseczka.
Zamowilam sobie Antirougeus fort czyli odpowiednik Diroseala i krem dzienny do suchej skory. Moze bedzie tresciwszy od starej wersji i bardzij mi sie spodoba? bylo by fajnie.

http://www.avene.de/roetungen0

po sklady prosze kliknac w kazdy produkt i potem pod obrazkiem produktu na INCI, to sie rozwienie pelny sklad.

zastepnik Diroseala nie ma retinalu w skladzie. No, ale nie psiocze, poki nie poznam tego nowego produktu. Kto wie? Moze i bedzie mi lepiej odpowiadal? Cieszelym sie zawsze na ten retinal, bo przy okazji prewencja anti age, a teraz... pozyjemy zobaczymy.

Kto jeszcze uzywa czegos z tej serii Avene? Macie juz jakies doswiadczenie z tymi nowymi wersjami, czy jeszcze uzywacie starych kremow?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 05:22   #3235
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Kto jeszcze uzywa czegos z tej serii Avene? Macie juz jakies doswiadczenie z tymi nowymi wersjami, czy jeszcze uzywacie starych kremow?
Z Avene używałam kiedyś tylko kremu z filtrem SPF +50. Nie zwracałam uwagi na kremy. Bardzo ciekawa jestem Twojej opinii, bo nadal, odkąd wycofali "mój" krem, jestem na etapie poszukiwania nowego.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 14:29   #3236
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Zaczne dzis do Antirougeurs Fort ktory jest zastepnikiem Diroseala i nie ma juz retinaldehydu w skladzie. mysle ze moze on okazac sie dobry dla tych ktorzy nie mogli uzywac retinalu. Mnie to troche zasnucilo, bo mialam przy okazji pielegnacje anti age . No, jakos wierzylam w ten retinaldehyd. Teraz juz tego skladnika nie ma, a krem ma miec te same skladniki co wersje dzienne z filtrem, ale wydaje mi sie ze chodzi o to ze pewnie maja tych skladnikow wiecej, bo tez zalecaja uzywac kremu punktowo na skrzydelka nosa i policzki czyli tam gdzie najczesciej mamy popekane naczynka i rumien i do tego min. nalezy kremu uzywac 3 m-ce. No wypisz , wymaluj zalecenia przy Dirosealu. Dzis mi paczka przyszla z apteki internetowej i obmacalam juz ten krem. Nie jest zielony jak Diroseal, a ma taki zoltawy odcien, cos jak kosc sloniowa, ecru. Testy odbeda sie wieczorem. Dzienny krem nie ma dziubka jak ten( to kolejny punkt przypominajacy Diroseal i tubka tez ma 30ml) jest jak stara wersja ktora miala SPF 10 i ta koncowka jest zaklejona wiec nie chce otwierac. narazie wystarcza mi sam filtr ( u mnie nale lato sie zrobilo, sloneczko i min 25°C), wiec poczekam z uzywaniem na dzien, a co za tym idzie nic nie umie powiedziec czy kolor jest taki jak starej wersji czy sie cos zmienilo.

Ja ogolem czesto uzywam zwyklego kremu Nivea na noc. bardzo lubie i mi sluzy prosta pielegnacja, ale chodz co druga noc, tak dla spokoju duszy, chce cos specjalnie na naczynka uzywac, zeby ciagle miec taka jasna cere ;o) , wiec jak nie ma juz Diroseala to bede testowac Antirougeurs FORT, moze mimo braku retinalu tez bede zadowolona ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:03   #3237
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Zaczne dzis do Antirougeurs Fort ktory jest zastepnikiem Diroseala i nie ma juz retinaldehydu w skladzie. mysle ze moze on okazac sie dobry dla tych ktorzy nie mogli uzywac retinalu.

Ja ogolem czesto uzywam zwyklego kremu Nivea na noc. bardzo lubie i mi sluzy prosta pielegnacja, ale chodz co druga noc, tak dla spokoju duszy, chce cos specjalnie na naczynka uzywac, zeby ciagle miec taka jasna cere ;o) , wiec jak nie ma juz Diroseala to bede testowac Antirougeurs FORT, moze mimo braku retinalu tez bede zadowolona ;o)
Ooo, czekam na recenzję! Ja używałam Diroseala i widziałam poprawę, ale nie kupiłam kolejnej tubki, bo te filtry paskudne trzeba na dzień. A mnie większość spryszcza

Kurczę, zaciekawiłaś mnie tą nową serią!! Ciekawa jestem czy będzie w PL (ostatnio w SP Diroseal był w przecenie). Ja miałam bogatszą wersję i stosowałam ją tylko na nos i poliki na dzień. Ma chyba trójglicerydy bądź parafinę na początku, ale nic mi nie było Efekty były, ale trzeba było czekać długo.

Ostatnio z więlką namiętnością stosowałam Auriderm i Ruboril, ale chciałam ostatecznie coś do całej twarzy i odstawiłam. Dla spokoju duszy przestawiam się na proste składniki, bo tak ciężko mi krem znaleźć. Teraz używam hydrolatu z kocanki/oczarowego, kompleksu na naczynka z Naturalisa i jest o niebo lepiej!!
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:15   #3238
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Uzylam wczoraj i powiem tyle ze jest ok. Krzywdy nie zrobil. nalozylam na cala twarz tak jak uzywalam Diroseal. Cera mi sie nie zarumienila i krem wystarczyl, moze jak przyjda chlody bedzie mi za malo jak Diroseal. Zobaczy sie. narazie testuje dalej wersje fort.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:04   #3239
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Uzylam wczoraj i powiem tyle ze jest ok. Krzywdy nie zrobil. nalozylam na cala twarz tak jak uzywalam Diroseal. Cera mi sie nie zarumienila i krem wystarczyl, moze jak przyjda chlody bedzie mi za malo jak Diroseal. Zobaczy sie. narazie testuje dalej wersje fort.
Zapowiada się nieźle. Wrzuciłam skład na biochemiczny, może dziewczyny coś niecoś o kremie powiedzą,
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 09:32   #3240
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

MNie tam nic mowic nie musza. Umie czytac sklady ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.