Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 12:19   #1531
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

loreal preference stockholm????farbowała któraś z Was ta farbą?jakie efekty?chodzi mi o nałoże nie na rozjasnione włosy farbą.....plis
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:04   #1532
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
Kobietki, wiecie moze jaka konkretna, sprawdzona farba z platynowych wlosow- zdj. nr1(po rozjasniaczu) przejsc w odcien ze zdj nr2 lub w zblizony do tego ze zdj. nr3?Bede wdzieczna za sugestie...
karojen, mnie wychodzi tak 9 z loreala exellence na ciepło. Bo modelka na zdjęciu ma taki miodowy blond z poziomu 9. Uważaj na 9.3 złocisty bo może wyjsc rudy.U Ciebie 9 pewnie wyjdzie chłodniej niz u mnie, bo masz zimny podstawowy kolor, ale i tak uzyskasz cieplejszy wizerunek.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

superedzia, widze że polecasz często wodę 12, ale to jest bardzo mocna woda. Dziewczyny nie mając doświadczenia z tak silnym produktem, moga sobie włosy popalic. Lepiej użyc 6 albo 9 i dłuzej trzymac. Zalecałabym ostroznośc.
A co do garniera 111, chyba sama niedługo się skuszę, bo loreal się okropnie szybko zmywa i z ładnego złota robi mi się rudawoszary.. blee
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2009-12-30 o 12:55 Powód: exellence a nie preference :) ale juz poprawiłam
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:11   #1533
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ja nadal nie wiem, na jaka farbe rozjaśniającą się zdecydowac: belle color garniera czy blonde supreme L'oreala, czy jeszcze cos innego...
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:31   #1534
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mysia m, dzieki, wreszcie jakas konkretna odp
tylko jest maly problem-czy ta 9 przyciemni mi te biale klaczki?obawiam sie, ze wyjda szare...
a odrost zawsze rozjasnia mi sie na rudo(obojetnie jaki blond, rozjasniajacy czy tez nie).takie uparte mam te wlosy...
ze zlocistym juz probowalam-pomarancz jeszcze bylby ok.mi wychodza rozowawe na tych rozjasnionych (tylko szwarzkopf wychodzi zolty)
zawsze chcialam taki cieply, karmelkowy, bezowy blond, ale mi nie wychodza.
w ciemnych wygladam tragicznie, a na blond lapie tylko rozjasniacz i zawsze wracam do punktu wyjscia.chyba jeszcze dla mnie farby nie wymyslili;-)
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:49   #1535
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

karojen , 9 nie jest w stanie wyjsc szaro, bo to odcien neutralny ale bazowo w kierunku ciepłych odcieni. Białe złapią Ci bardzo łądnie, równo sie pokryja, to moge głowe dac, ale odrost faktycznie może byc rudawy, choc nie musi. Zaryzykuj, albo od razu wybierz jaśniejsza farbe np 10.21 exellence, podobno tez ładnie wychodzi. Tak piaskowo i wcale nie tak bardzo jasno. No i ewentualnie mozesz wybrac jednak 9.1 choc ma popiel w nazwie nie wychodzi nigdy taki tylko złotawo zimno. cos jak białe złoto biżuteryjne.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

albo niestety musisz zostac przy dwóch krokach- pierwszy rozjasnienie odrostu rozjasniaczem a potem na całosc farba.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:06   #1536
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
karojen, mnie wychodzi tak 9 z loreala exellence na ciepło. Bo modelka na zdjęciu ma taki miodowy blond z poziomu 9. Uważaj na 9.3 złocisty bo może wyjsc rudy.U Ciebie 9 pewnie wyjdzie chłodniej niz u mnie, bo masz zimny podstawowy kolor, ale i tak uzyskasz cieplejszy wizerunek.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

superedzia, widzę że polecasz często wodę 12, ale to jest bardzo mocna woda. Dziewczyny nie mając doświadczenia z tak silnym produktem, mogą sobie włosy popalic. Lepiej użyc 6 albo 9 i dłuzej trzymac. Zalecałabym ostroznośc.
A co do garniera 111, chyba sama niedługo się skuszę, bo loreal się okropnie szybko zmywa i z ładnego złota robi mi się rudawoszary.. blee
lepiej mieć efekt a krócej trzymać a po s6 i 9 to rudy na ich ciemnych wyjdzie...a po drugie obserwować jak się włos rozjaśnia...i myślę, że one nie są zielone bo takie chodzą do fryzjera.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
A ja nadal nie wiem, na jaka farbe rozjaśniającą się zdecydowac: belle color garniera czy blonde supreme L'oreala, czy jeszcze cos innego...
bell polecam

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2009-12-30 o 14:05
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:43   #1537
andzia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a myślicie, że gdybym pokryła te włosy jakąś farbą blond to by mi zmieniło ten rudawo-żółty odcień ??
andzia95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 15:26   #1538
misia236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny nie ma piekniejszego koloru ja srebno platynowy z londy color nr 89 na pudelku jest kobieta ma zolty odcien ale w rzeczywistosci jest jasny z polyskiem srebra jasnego http://w3.moda.pl/gfx/raan/sklep_ofe...3462.jpgwydaje mi sie ze oni pomylili sie z rysunkiem !!!!!!jest piekny kolor i nie smierdzi amoniakiem kolor dlugo sie utrzymuje !zalaczylam link takze sprawdzie i porownajcie

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

http://images.google.com/images?hl=p...rt=126&ndsp=18 od gory ten kolor w czerwono bordowym pudeelku ten nr 89 pozdro

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

hej dziewczyny nie ma piekniejszego koloru ja srebno platynowy z londy color nr 89 na pudelku jest kobieta ma zolty odcien ale w rzeczywistosci jest jasny z polyskiem srebra jasnego http://w3.moda.pl/gfx/raan/sklep_ofe...3462.jpgwydaj e mi sie ze oni pomylili sie z rysunkiem !!!!!!jest piekny kolor i nie smierdzi amoniakiem kolor dlugo sie utrzymuje !zalaczylam link takze sprawdzie i porownajcie

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

http://images.google.com/images?hl=p...rt=126&ndsp =18 od gory ten kolor w czerwono bordowym pudeelku ten nr 89 pozdro
misia236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 15:32   #1539
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez misia236 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie ma piekniejszego koloru ja srebno platynowy z londy color nr 89 na pudelku jest kobieta ma zolty odcien ale w rzeczywistosci jest jasny z polyskiem srebra jasnego http://w3.moda.pl/gfx/raan/sklep_ofe...3462.jpgwydaje mi sie ze oni pomylili sie z rysunkiem !!!!!!jest piekny kolor i nie smierdzi amoniakiem kolor dlugo sie utrzymuje !zalaczylam link takze sprawdzie i porownajcie

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

http://images.google.com/images?hl=p...rt=126&ndsp=18 od gory ten kolor w czerwono bordowym pudeelku ten nr 89 pozdro

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

hej dziewczyny nie ma piekniejszego koloru ja srebno platynowy z londy color nr 89 na pudelku jest kobieta ma zolty odcien ale w rzeczywistosci jest jasny z polyskiem srebra jasnego http://w3.moda.pl/gfx/raan/sklep_ofe...3462.jpgwydaj e mi sie ze oni pomylili sie z rysunkiem !!!!!!jest piekny kolor i nie smierdzi amoniakiem kolor dlugo sie utrzymuje !zalaczylam link takze sprawdzie i porownajcie

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

http://images.google.com/images?hl=p...rt=126&ndsp =18 od gory ten kolor w czerwono bordowym pudeelku ten nr 89 pozdro
oj ten kolor na pudełku odpycha wygląda to jak peruka starej babci. Pokaż nam jak on wychodzi i z jakiego bo jakoś już raz loda robiłam i było masakra one są strasznie sztuczne...może się mylę więc proszę cię o twoje włoski na jpg.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:07   #1540
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

mnie się mażą takie kolorki...a w nowym joy na 90 stronie jest laska co ma kolor cud marzenie to chyba coś Matrix"a
http://www.matrixtrendy.pl/nius-1.html

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2009-12-30 o 16:10
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:18   #1541
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

suuuuper jest ten kolorek......fajniutki... .ja taki chceee!!!!!

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

a loreal preference stockholm...jest podobny?????Hmmmm troszke!!!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 16:19   #1542
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ale który?
ten z joy'a?

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

prawie...robi dużą różnice ta srebrzystość zmywa się po 3 myciach i jest tak sobie.....mnie się marzy ten opalizujący lód z matrixa

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2009-12-30 o 16:21
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:26   #1543
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ten na zdjęciach wyżej...robiłaś tym lorealem??

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

a gdzie kupić tego matrixa?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:29   #1544
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczynko to coś znalazłam w internecie a zdjęcia z szto...loreala masz kilaka stron wcześniej

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

str 44

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2009-12-30 o 16:32
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:30   #1545
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
karojen , albo od razu wybierz jaśniejsza farbe np 10.21 exellence, podobno tez ładnie wychodzi. Tak piaskowo i wcale nie tak bardzo jasno. No i ewentualnie mozesz wybrac jednak ---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

.
ten 10.21 testowalam.makabra. odrost rudy,a tam gdzie padlo na blond to szaro fioletowe....
chyba pozostaje mi rozjasniacz (a szkoda:-(), bo juz chyba wszystkie farby na rynku przetestowalam i zadna nie dala rady.chyba zbyt duzo cieplego pigmentu mam we wlosach...Kolezanka nie chciala mi wierzyc i nawet sie zalozylysmy.przegrala oczywiscie.
nawet fryzjer skapitulowal.
myslalam, ze moze wy cos wymyslicie...
mimo wszystko dzieki.
....
a kiedys mialam taki karmelkowo-zloty. ech, farbowania sie zachcialo w mlodosci i teraz mam naturalne wlosy prawie czarne...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 19:55   #1546
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ten Matrix opalizujacy lod to raczej nie nadaje sie do odrostow? Bo to jest chyba taki szampon, bez amoniaku. wiec nie rozjasnia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:14   #1547
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ten Matrix opalizujacy lod to raczej nie nadaje sie do odrostow? Bo to jest chyba taki szampon, bez amoniaku. wiec nie rozjasnia?
farba profesjonalna
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:06   #1548
red_cloud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny !
Zrobiłam sobie kolorek, a tak się bałam. Połączyłam wellaton 12/1 z 8/1 i nałożyłam na moje niechciane żółtko i udało się! Kolorek jest przeboski, przynajmniej dla mnie zrobie fotki to wam pokaże I dziękuje bo właściwie bez tego tematu to pewnie bym z zielonymi skończyła xD
red_cloud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:39   #1549
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
ten na zdjęciach wyżej...robiłaś tym lorealem??

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

a gdzie kupić tego matrixa?
pytałam już koleżankę nie mają matrixsa ona twierdzi, że dystrybucja do salonów fryzjerskich i tam mogą ci to nałożyć...kapa trochę bo ja wole sama i zawsze to taniej
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 22:58   #1550
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej Dziewczny mozecie zerknac jaki kolor wlosow ma Sharon na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=eGXQe...eature=related tu tez dobrze widac http://www.youtube.com/watch?v=p41X2...eature=related

Zastanawiam sie nad 9/1 10/03 czy 8/38 i nie moge sie zdecydowac
paletka http://www.allegro.pl/item844715935_...sow_60_ml.html

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-12-30 o 23:02
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 23:07   #1551
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez red_cloud Pokaż wiadomość
Dziewczyny !
Zrobiłam sobie kolorek, a tak się bałam. Połączyłam wellaton 12/1 z 8/1 i nałożyłam na moje niechciane żółtko i udało się! Kolorek jest przeboski, przynajmniej dla mnie zrobie fotki to wam pokaże I dziękuje bo właściwie bez tego tematu to pewnie bym z zielonymi skończyła xD
no ciekawa jestem...czekam na fotke
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 08:26   #1552
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia ja wiem ze to farba profesjonalna ale moje watpliwosci dotyczyly tego czy pokryje odrosty=czy rozjaśnia skoro jest bez amoniaku?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 16:40   #1553
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
superedzia ja wiem ze to farba profesjonalna ale moje watpliwosci dotyczyly tego czy pokryje odrosty=czy rozjaśnia skoro jest bez amoniaku?
pokryje już pytałam....sra ta ta bez amoniaku ma inne świństwo więc jeden pies
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 18:46   #1554
misia236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej pokazala bym zdjecie moich wlosow ale nie wiem jak wstawic hahah
misia236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 11:00   #1555
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia, mnóstwo dziewczyn jest zielonych w tym zakresie, często po prostu na fryzjera nie mają i potem jest płacz, ze włosy sianowate itp, dlatego moje ostrzezenie jest bardziej skierowane do dziewczyn, niz do Ciebie, żeby jednak wnikliwie obserwowały jak się włos rozjasnia, o czym Ty wspominasz.

karojen włosy ciemnieja niezaleznie od tego ile się farb uzywało, po prostu w czasie, gdy wciąz farbujesz, nie widzisz, ze włos zmienia kolor z wiekiem. A potem odhodujesz odrost i bierze przerażenie, że się niby sobie krzywde zrobiło. Ja miałam kiedys jaśniutkie włosy jako dziecko i jak sobie na fotkach oglądam, to co rok były ciemniejsze a w szkole średniej zimą to już w ogole tylko na końcach ciemny blond/jasny brąz.
Szkoda, ze nie ma jak Ci tu poradzic, ale skoro masz wprawe, to rozjaśniacz jest dla ludzi Albo spróbuj tak jak poleca superedzia z silną bardzo wodą.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 11:16   #1556
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Szkoda, ze nie ma jak Ci tu poradzic,

Albo spróbuj tak jak poleca superedzia z silną bardzo wodą.



farby profesjonalne z 12%woda tez przerabialam....
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:32   #1557
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość


farby profesjonalne z 12%woda tez przerabialam....
Spróbuj profesjonalnego rozjasniacza ale z niską wodą, to powinno wyeliminować zółć. Można to przetrzymać dłużej na głowie przy takiej mieszance. Poszukaj na forum, był wątek o tym. To dobry sposób na ciemne włosy, jeśli farba rozjasniająca nie łapie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 17:30   #1558
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej mam pytanie czy ktoras z was uzywala farby Koleston z Welli
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/...t=embedwebsite
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 20:43   #1559
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Spróbuj profesjonalnego rozjasniacza ale z niską wodą, to powinno wyeliminować zółć. Można to przetrzymać dłużej na głowie przy takiej mieszance. Poszukaj na forum, był wątek o tym. To dobry sposób na ciemne włosy, jeśli farba rozjasniająca nie łapie.


takiego uzywam (wspominalam cos o zolci?)

mi chodzilo raczej o odejscie od rozjasniaczy, przyciemnienie tych bialych, zeby potem tylko farbowac odrost i uzyskac bezowy blond...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 13:08   #1560
misia236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

nie ma takiej farby ktora by ci zafarbowala odrosty na jasny a nie zolty zawsze trzeba najpierw zrobic rozjasniaczem pozdro

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

super edzia daj swojego meila to wysle ci jaki jest ten sreno platynowy!!!!moje zdjecie

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

superedzia daj swojego meila to wysle ci jaka farba robie tzn srebno platynowy !!
misia236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.