Podobać sie samej SOBIE - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-14, 18:05   #31
kama-aa
Raczkowanie
 
Avatar kama-aa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cóż, jestem w Twoim wieku i powiem szczerze, że ja na pewno na Twoim miejscu bym nie narzekała Masz bardzo ciekawą urodę - jak już niektóre dziewczyny stwierdziły, spokojnie mogłabyś zgłosić się do jakiejś agencji modelek Myślę też, że makijaż mógłby wiele zmienić Tak, wiem, na pewno zaraz odezwą się wizażanki, które stwierdzą, że 16 lat to nie wiek na malowanie Cóż, ja osobiście uwielbiam bawić się makijażem i nawet nieźle mi to wychodzi Proponuję też bardziej wyraziste ubrania - możesz tutaj poszaleć, bo masz świetną figurę. Ja bym postawiła na odrobinę elegancji, ale jak to się mówi "ładnemu we wszystkim ładnie" Więcej wiary w siebie (tak, wiem że to trudne w końcu jesteśmy w tym samym wieku :P) i uśmiechu
kama-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 18:18   #32
anio-lek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Zaglądam na to forum od dłuższego czasu,ale dopiero po przeczytaniu tego wątku poczułam "impuls" żeby coś napisac) Tak jak radziły Ci dziewczyny wyżej popraw stan cery(o ile faktycznie jest źle,bo na zdjęciach nic nie widac) i startuj do agencji modelek,bo warunki masz idealne-wzrost,waga,charakterysty czna uroda-wszystko przemawia na Twoją korzysc.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
anio-lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 18:40   #33
agrafiena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 72
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

sorry, ale mnie poraziło.
nie to, że śliczna i ciekawa dziewczyna uważa się za brzydką.
ale to, że wizyta u dermatologa coś ludziom daje :0
w ciągu 5 lat odwiedziłam chyba z pięciu. przepisywali cudeńka. śmierdzące ohydztwa, które nakładało się na noc, brudziły wszystko... maści, przemywania, przesuszania, i wiecie co? tralala, żadna metoda nie pomogła ani o tyci. serio.
niektórym po prostu żadne leczenie nie pomaga i już.
a trądzik mam od 12 roku życia. to już, hoho, mam go już dłużej niż go nie miałam.

mam nadzieję, mirage, że lekarz ci pomoże, ale wiedz że niekoniecznie musi.
agrafiena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 01:17   #34
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

agrafiena u mnie nie ma jeszcze wielkiej tragedii, mam wizyte w następny czwartek u dermatologa, mysle,że mi pomoże.

do reszty udzielających się:
Dziękuje Wam na prawde miło sie czyta takie wypowiedzi. tylko,że te zdjęcia nie są tak do końca realistczne. mi chodzi głównie o to,że mam już zniszczoną skóre...strasznie przesuszoną...nawet widze małe zmarszczki na czole... no i te wypryski i wory pod oczami, na prawde chce mieć ładną buzie i musze coś z tym zrobić. stwierdziłam,że wydam każde pieniądze zeby sie zregenerować. jutro wizyta u dentysty....wrrr.. ale to zniose. musze też wybrać sie do ortodonty ale to później...
do fryzjera nadal nie moge sie zapisać ale już jestem na dobrej drodze chciałabym jakąś w miare prostą do utrzymania fryzurke bo moje włosy są strasznie niesforne i trudne do ułożenia... ciągle myśle co z nimi zrobić...

Dla Was może to dziwne,że mam kompleksy ale widze czasem takie zaniedbane kobiety i myśle sobie,że nie chce tak wyglądać za kilka lat...taka hmm...zniszczona..

dzieki po raz kolejny
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:34   #35
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

hej hej
wczoraj w końcu udałam sie do fryzjera i na solarium.
piszcie co sądzicie o mojej nowej fryzurce.
dzisiaj niestety już tak fajnie nie wygląda bo byłam na basenie i moge włosków tak samo ułożyć ale widocznie odżyły bo szamponach i odzywkach, które pani fryzjerka mi nałożyła. jeszcze pewnie musze nakupować dużo drogich profesjonalnych odżywek i szamponów żeby moje włosy do końca sie zregenerowały, zamierzam też chodzić jeszcze do fryzjera żeby mi robili jakieś maseczki i może ampułki regenerujące. w każdym bądź razie jest coraz lepiej
dalej męcze sie z wizytami u dentysty...na jeden ząb już wydałam prawie 500 zł
a 28.02 mam wizyte u dermatologa (ale to już chyba pisałam)

piszcie jeśli macie jakieś pomysły co jeszcze moge ze sobą zrobić (chodzi mi o sposoby np. na ładne paznokcie, jakieś domowe maseczki itd)

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00250.JPG (40,5 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00252.JPG (46,5 KB, 312 załadowań)
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:36   #36
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
ty masz kompleksygdybym miala taka karnacje jak ty to bylabym w 7 niebie! dopatruj sie u siebie dobrych cech a ja ich wiele widze: jestes zgrabna wydaje mi sie ze raczej wysoka pozatym odpowiedni makijaz i fryzurka (np lekkie fale albo grzywka )i bedziesz taka laska ze ..
ps: ja tez mam 16 lat( w grudniu 17:P)
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-19 o 22:26
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:16   #37
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

no ale mam potworne wory pod oczami i wypryski na twarzy...no i mnóstwo później po nich blizn. niby jestem szczupła ale na udach widze już mały cellulit i rozstępy na pośladkach...;/ a całe nogi są w pajączkach (popękane naczynka krwionośne!) nawet nie moge używać balsamów ani innych takich ujędrniających rzeczy bo mam ich jeszcze więcej...
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 22:03   #38
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

fryzurka sliczna, bardzo ladnie teraz wygladasz, nie wiem co wiecej poradzic, bo jak dla mnie jest wszystko ok
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:57   #39
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

jesli chodzi o wypryski to same z wiekiem zejda jeszce kilka miesiecy temu mialam ich na twarzy sporo teraz juz zeszly. wszyscy w tym wieku maja pelno wypryskow a potem po nich ani widu a ni slychu. moze gdyby ich nie wyduszac i same by sie wysuszyly to nie bylo by blizn?(bo jesli chodzi o mnie to ja po wypryskach blizn nie mam wiec nie wiem ) a jesli chodzi o worki pod oczami to sadze ze ejst to zatrzymanie wody w organiznie. kiedy woda zatrzymuje sie w organiznie pierwszym objawem sa worki pod oczami potem juz coraz bardziej tawrz puchnie. rada: duzo pic, unikac słonych rzeczy... bedzie dobrze
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:11   #40
Minechah
Raczkowanie
 
Avatar Minechah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 48
Question Dot.: Podobać sie samej SOBIE

@mirage
napisz szczerze, w jakich okolicznościach czułaś się ostatnio szczęśliwa
Minechah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:55   #41
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
no ale mam potworne wory pod oczami i wypryski na twarzy...no i mnóstwo później po nich blizn. niby jestem szczupła ale na udach widze już mały cellulit i rozstępy na pośladkach...;/
Powiedzmy sobie szczerze, nikt nie jest idealny, gdy byłam w Twoim wieku to też miałam mnóstwo kompleksów, szczególnie gdy patrzyłam na nieskazitelną (i wyretuszowaną!) skórę modelek na okładkach. Tymczasem one też maja wypryski, blizny, rozstępy, cellulit, ale nie jest to coś co ich klienci chcą pokazywać w swoich edytorialach/reklamach.

Co do fryzury to rewelacyjnie wyglądasz

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-02-23 o 20:54
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 17:42   #42
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez craaazygirl Pokaż wiadomość
jesli chodzi o wypryski to same z wiekiem zejda jeszce kilka miesiecy temu mialam ich na twarzy sporo teraz juz zeszly. wszyscy w tym wieku maja pelno wypryskow a potem po nich ani widu a ni slychu. moze gdyby ich nie wyduszac i same by sie wysuszyly to nie bylo by blizn?(bo jesli chodzi o mnie to ja po wypryskach blizn nie mam wiec nie wiem ) a jesli chodzi o worki pod oczami to sadze ze ejst to zatrzymanie wody w organiznie. kiedy woda zatrzymuje sie w organiznie pierwszym objawem sa worki pod oczami potem juz coraz bardziej tawrz puchnie. rada: duzo pic, unikac słonych rzeczy... bedzie dobrze
chciałabym nie wyciskać wyprysków ale czuje sie okropnie z takimi białymi ... nie moge ich nie wyciskać i maskować.
mam nadzieje,że dermatolog mi przepisze jakąś dobrą maść żeby nie wyskakiwały, a jak już wylecze trądzik to zrobie mikrodermabrazje żeby pozbycie tych blizn...

Cytat:
Napisane przez Minechah Pokaż wiadomość
@mirage
napisz szczerze, w jakich okolicznościach czułaś się ostatnio szczęśliwa
szczerze...tak totalnie szczęśliwa... cały poprzedni tydzień, który spędziłam z moim TŻ, od rana do wieczora razem.
nie wiem czy o coś takiego chodziło czy o wygląd ale napisałam szczerze.

ahh no i czułam sie fantastycznie jak wyszłam od fryzjera pare dni temu
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 17:48   #43
folavril
Przyczajenie
 
Avatar folavril
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Bzdura. Masz te 16 lat i myślisz że jestes cwana. Niestety założyłaś ten wątek żeby tylko posłuchać achów i echów na swój temat. Dobrze wiesz, że jesteś piękna, więc nie bądź dodatkowo próżna, bo to Ci zaszkodzi. Jeśli masz drobne kłopoty z cerą (a to normalne w tym wieku) to idź do dermatologa. Moja odpowiedź, jest może trochę brutalna, ale nie warto sobie psuć charakteru. Wierz mi, że są osoby z problemami (uszkodzenia twarzy, choroby, blizny) które naprawdę mają powód do kompleksów. Ty dobrze wiesz, że nie zaliczasz się do tej grupy, i pewnie codziennie godzinami wysiadujesz przed lustrem i zachwycasz się sobą i to też normalne, tylko już więcej nie zakładaj takich wątków.

Zgłoś sie do banku twarzy bo masz bardzo oryginalną urodę.
pozdrowienia,
fol
folavril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:54   #44
karmenisia
Raczkowanie
 
Avatar karmenisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 121
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez folavril Pokaż wiadomość
Bzdura. Masz te 16 lat i myślisz że jestes cwana. Niestety założyłaś ten wątek żeby tylko posłuchać achów i echów na swój temat. Dobrze wiesz, że jesteś piękna, więc nie bądź dodatkowo próżna, bo to Ci zaszkodzi. Jeśli masz drobne kłopoty z cerą (a to normalne w tym wieku) to idź do dermatologa. Moja odpowiedź, jest może trochę brutalna, ale nie warto sobie psuć charakteru. Wierz mi, że są osoby z problemami (uszkodzenia twarzy, choroby, blizny) które naprawdę mają powód do kompleksów. Ty dobrze wiesz, że nie zaliczasz się do tej grupy, i pewnie codziennie godzinami wysiadujesz przed lustrem i zachwycasz się sobą i to też normalne, tylko już więcej nie zakładaj takich wątków.

Zgłoś sie do banku twarzy bo masz bardzo oryginalną urodę.
pozdrowienia,
fol
Litości Kompleksy w tym wieku są czymś naturalnym, już widzę jakby zakładała taki temat żeby wysłuchiwać "achów i echów"
karmenisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:09   #45
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez folavril Pokaż wiadomość
Bzdura. Masz te 16 lat i myślisz że jestes cwana. Niestety założyłaś ten wątek żeby tylko posłuchać achów i echów na swój temat. Dobrze wiesz, że jesteś piękna, więc nie bądź dodatkowo próżna, bo to Ci zaszkodzi. Jeśli masz drobne kłopoty z cerą (a to normalne w tym wieku) to idź do dermatologa. Moja odpowiedź, jest może trochę brutalna, ale nie warto sobie psuć charakteru. Wierz mi, że są osoby z problemami (uszkodzenia twarzy, choroby, blizny) które naprawdę mają powód do kompleksów. Ty dobrze wiesz, że nie zaliczasz się do tej grupy, i pewnie codziennie godzinami wysiadujesz przed lustrem i zachwycasz się sobą i to też normalne, tylko już więcej nie zakładaj takich wątków.

Zgłoś sie do banku twarzy bo masz bardzo oryginalną urodę.
pozdrowienia,
fol

To chyba Ty sobie psujesz charakter.... ja tu po prostu oczekuje jakichś porad od osób, które mają coś ciekawego do powiedzenia...krytyke owszem umiem znosić ale Ty mnie akurat nie znasz wiec sie nie moge zgodzić z tym co napisałaś, właśnie Twój post jest kompletną bzdurą.
ale ja tu sie kłócić nie zamierzam.
nie znasz mnie, nigdy nie widziałaś na oczy więc po co to?
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:29   #46
monipolka
Raczkowanie
 
Avatar monipolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Co robiłas do tej pory z włosami, że jak piszesz są strasznie zniszczone?
Nie trzeba uzywać super drogich preparatów, żeby mieć zdrowe, piękne i niezniszczone włosy i paznokcie! Po kazdym myciu włosów nakładaj na nie odżywkę (ale do spłukiwania, bo nie obciąża włosów), paznokcie maluj nawet njtanszą odzywką, żeby uchronic je przed działaniem środków chemicznych, np. płynu do mycia naczyń, czy proszku do prania. Ja polecam odżywki Sally Hansen- na allegro nie są takie drogie Poza tym przydałoby się przez kilka miesięcy połykać jakieś preparaty wielowitaminowe, ja polecam wyciąg ze skrzypu polnego.
Worki pod oczami mogą być spowodowane problemami z wątrobą- zapytaj lekarza pierwszego kontaktu- on Ci na pewno doradzi co z nimi zrobić.
monipolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:45   #47
Adrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez baby girl13 Pokaż wiadomość
mam 17 lat a wiele rzeczy już sie we mnie nie podoba !!!jetem zbyt gruba mam trochę pryszczy moim zdaniem za duzo oraz moim zdaniem ma za duże piersi i jestem za wysoka...

oh kochanie ile ja bym oddała żeby mieć duże piersi mam 180cm wzrostu i przy tym malutki biust a żeby było śmieszniej nie jestem chudzielcem. aaaa i uwierz mi nie możesz być zbyt wysoka chyba że masz 2 metry

A co do autorki ;] kochana ja również jestem 16-latką no w sumie nie długo już 17 ale uwierz mi że nigdy nie jest tragicznie żeby się załamywać. Gdybym tak wyglądała jak ty.... och jakby było pięknie Ja również mam trądzik na twarzy i to jeszcze gorszy bo mam pełno zaskórników a to jest o wiele gorsze w zwalczeniu. Do tego mam (dzięki Bogu jasne) włosy na policzkach, brodzie no i oczywiście wąsik który pięknie uwydatnia się latem A mimo to staram się jakoś z tym żyć, i mimo że czasem nie mogę na siebie patrzeć rano i zastanawiam się dlaczego muszę być aż tak okropna, staram się jakoś z tym żyć. Staram się przyciągnąć wzrok na oczy, usta i włosy. Mam ładne paznokcie ;D i tak sobie wmawiam że jeszcze coś się ze mnie da zrobić. I mimo że wiem że jestem okropna i że natura mnie nie obdarzyła staram się jakoś z tym żyć i wmawiać sobie... A Tobie życzę powodzenia ;D
Adrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:46   #48
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez monipolka Pokaż wiadomość
Co robiłas do tej pory z włosami, że jak piszesz są strasznie zniszczone?
Nie trzeba uzywać super drogich preparatów, żeby mieć zdrowe, piękne i niezniszczone włosy i paznokcie! Po kazdym myciu włosów nakładaj na nie odżywkę (ale do spłukiwania, bo nie obciąża włosów), paznokcie maluj nawet njtanszą odzywką, żeby uchronic je przed działaniem środków chemicznych, np. płynu do mycia naczyń, czy proszku do prania. Ja polecam odżywki Sally Hansen- na allegro nie są takie drogie Poza tym przydałoby się przez kilka miesięcy połykać jakieś preparaty wielowitaminowe, ja polecam wyciąg ze skrzypu polnego.
Worki pod oczami mogą być spowodowane problemami z wątrobą- zapytaj lekarza pierwszego kontaktu- on Ci na pewno doradzi co z nimi zrobić.
Włosy mam tak zniszczone chyba od ciągłego prostowania...chociaż skończyłam z tym kilka miesięcy temu. Końcówki nadal sie rozdwajają.
Jak każda normalnie myśląca dziewczyna nakładam zawsze różne odżywki, nie susze włosów suszarką...ale takie zwykłe, podstawowe metody nie dają rady naprawić mi włosów dlatego myśle,że musze kupić profesjonalne produkty.
Paznokcie zawsze maluje tylko odżywką lub utwardzaczem bo strasznie sie łamią...
Łykałam tabletki witaminowe ze skrzypem ale wielkiego efektu nie zauwarzyłam, włosy dalej mi wypadały, cera sie nie poprawiła..teraz pije Novite i również nie widze żadnej poprawy Jak sie skończy mam na oku jeszcze polecone przez przyjaciółke, podobno rewelacyjne tabletki na włosy,cere itd z witaminami.
Jak byłam u lekarza to usłyszałam tylko tyle,że musze sobie zrobić USG. no i zrobiłam ale nic na nim nie wyszło...jakoś udaje mi sie maskować te worki ale nadal strasznie sie ich wstydze...i myślcie co chcecie ale to nie jest przyjemny kiedy jakieś nowo poznane osoby pytają sie czy coś ćpam,że mam takie sine wory pod oczami
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 22:50   #49
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez Adrina Pokaż wiadomość

A co do autorki ;] kochana ja również jestem 16-latką no w sumie nie długo już 17 ale uwierz mi że nigdy nie jest tragicznie żeby się załamywać. Gdybym tak wyglądała jak ty.... och jakby było pięknie Ja również mam trądzik na twarzy i to jeszcze gorszy bo mam pełno zaskórników a to jest o wiele gorsze w zwalczeniu. Do tego mam (dzięki Bogu jasne) włosy na policzkach, brodzie no i oczywiście wąsik który pięknie uwydatnia się latem A mimo to staram się jakoś z tym żyć, i mimo że czasem nie mogę na siebie patrzeć rano i zastanawiam się dlaczego muszę być aż tak okropna, staram się jakoś z tym żyć. Staram się przyciągnąć wzrok na oczy, usta i włosy. Mam ładne paznokcie ;D i tak sobie wmawiam że jeszcze coś się ze mnie da zrobić. I mimo że wiem że jestem okropna i że natura mnie nie obdarzyła staram się jakoś z tym żyć i wmawiać sobie... A Tobie życzę powodzenia ;D
Wy tak wszystkie piszecie ale ja taka ładna wcale nie jestem, może dałam złe zdjęcia..na żywo troszke gorzej jest. jestem dobrej myśli,że jak przebrne przez tą moją metamorfoze to będzie pięknie...tylko to wymaga dużo czasu, pracy i pieniędzy. ale wszystko stopniowo.
wiadomo,że też jakoś musze ze swoją urodą żyć...jednego dnia jest lepiej, drugiej gorzej... przy moich pięknych koleżankach nie wyglądam tak super..
jak patrze w lustro to raczej sie dobijam mimo,że staram sie myśleć optymistycznie patrząc na siebie....
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 08:32   #50
anussiak92
Raczkowanie
 
Avatar anussiak92
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 60
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
Wy tak wszystkie piszecie ale ja taka ładna wcale nie jestem, może dałam złe zdjęcia..na żywo troszke gorzej jest. jestem dobrej myśli,że jak przebrne przez tą moją metamorfoze to będzie pięknie...tylko to wymaga dużo czasu, pracy i pieniędzy. ale wszystko stopniowo.
wiadomo,że też jakoś musze ze swoją urodą żyć...jednego dnia jest lepiej, drugiej gorzej... przy moich pięknych koleżankach nie wyglądam tak super..
jak patrze w lustro to raczej sie dobijam mimo,że staram sie myśleć optymistycznie patrząc na siebie....
A może twoje koleżanki są takie piękne bo nakładają na siebie tony różnych mazideł?? Ty jesteś ładna i co najważniejsze NATURALNA!! Z tym że raz jest lepiej raz gorzej to się z tobą całkowicie zgadzam. Chyba każda z nas ( no może większość ) ma takie dni że nie może na siebie spojrzeć Co do korektorów to polecam Ci niedrogi ( bo ok.18 złotych ) ale skuteczny korektor Maybelline Everfresh. Pisałam na jego temat recenzję w KWC więc sobie looknij Pozdrawiam !

P.S. Ślicznie ci w grzywce
P.P.S Jaki to szampon pomógł ci zregenerować włosy??
anussiak92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 11:57   #51
marsjanka81
Raczkowanie
 
Avatar marsjanka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 148
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

wiecie co dziewczyny ja mam27 lat i dalej mam jakies kompleksy,mysle ze bezwzglendu na wiek kazdy ma czasem pasztetowe dni
mi tez ktos tam napisal w metamorfozach ze jeste ladna i tez uwazam ze na zdieciu tak jakos inaczej wyszlam a w rzeczywistosci jest inaczej hehe ale naprawde wystarczy ze zakryjesz cienie pod oczami i zadbasz o cere i bedzie git,a tak pozatym ty wiesz ile slawnych pieknosci ma problemy z cera ,stylisci godzinami pracuja nad maskowaniem ich mankamentow urody
naprawde zglos sie do agencji modelek to ci pomoze pozbyc sie kompleksow ,masz swietne warunki
__________________
start 1.01.2009
76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60
Anka jestem
marsjanka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 12:15   #52
Minechah
Raczkowanie
 
Avatar Minechah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 48
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
Wy tak wszystkie piszecie ale ja taka ładna wcale nie jestem, może dałam złe zdjęcia..na żywo troszke gorzej jest. (...) wiadomo,że też jakoś musze ze swoją urodą żyć...jednego dnia jest lepiej, drugiej gorzej... przy moich pięknych koleżankach nie wyglądam tak super.. .
najbardziej mi w tobie brakuje pogody ducha i pewności siebie - wiesz, takiej radości życia

twoja twarz na zdjęciach sprawia na mnie wrażenie zmęczenia codziennością; że myślisz o problemach, które wydają się ciebie przerastać

tak to widzę

to świetnie, że twój chłopak akceptuje cię taką, jaką jesteś
nie rozumiem jednak, skąd potrzeba porównywania się do koleżanek - czy uważasz, że te brzydsze od ciebie są w jakikolwiek sposób gorsze?

mirage, jak myślisz, dlaczego źle się czujesz w obecności ładniejszych koleżanek?
Minechah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 14:16   #53
craaazygirl
Zadomowienie
 
Avatar craaazygirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 138
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

kazdy ma jakies kompeksy mimo iz moze o nich nie mowi glosno! poztym na pewno jeszcze mocno sie zmienisz widze to choc by po zdjeciach siostry kotra w wieku 16-17 l;at wygladala zupelnie inaczej niz w wieku 19! wydoroslala , ma ostrzejsze rysy troche (nie ma juz wypryskow). wiec musisz poprostu zrozumiec ze ty tez sie jeszcze zmienisz i nie doszukuj w sobie samych negatywnych cech . ja np zazdroszcze ci fryzury i karnascji(nawet nie wiesz ile "bledziochow" ) tobie zazdrosci
ps: chodzisz na solarke czy masz z natury taki kolor skory?
pozdrawiam
__________________
bo jak powiedział Wergiliusz...


"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."
craaazygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:42   #54
folavril
Przyczajenie
 
Avatar folavril
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

jesteś maksymalnie próżna i żal mi to pisać. prawdziwe problemy mają osoby z uszkodzeniami twarzy, z naczyniakami, z rakiem... masz dopiero 16 lat, ale jeśli tego nie rozumiesz, to wybierz się do najbliższego szpitala onkologicznego w Twoim mieście, i pogadaj z młodymi ludźmi na temat wyglądu. jeśli nie zrozumiałaś mojego posta teraz, to może go sobie przypomnisz za kilkanaście lat, i jestem pewna że przyznasz mi rację (ja też kiedyś byłam jak Ty),
pozdrawiam,
fol
folavril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:05   #55
marsjanka81
Raczkowanie
 
Avatar marsjanka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 148
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez folavril Pokaż wiadomość
jesteś maksymalnie próżna i żal mi to pisać. prawdziwe problemy mają osoby z uszkodzeniami twarzy, z naczyniakami, z rakiem... masz dopiero 16 lat, ale jeśli tego nie rozumiesz, to wybierz się do najbliższego szpitala onkologicznego w Twoim mieście, i pogadaj z młodymi ludźmi na temat wyglądu. jeśli nie zrozumiałaś mojego posta teraz, to może go sobie przypomnisz za kilkanaście lat, i jestem pewna że przyznasz mi rację (ja też kiedyś byłam jak Ty),
pozdrawiam,
fol

jestes juz kobieta dojrzalą zreszta tak jak ja, wiec powinnas zdawac sobie sprawe z tego ze kazdy wiek ma swoje problemy
autorka postu nie prosila nikogo zeby ocenial jej wyglad,napisala ten post z mysla ze ktos da jej jakies dobre rady ma przeciez do tego prawo i zaznaczyla te zeczy ktore jej sie nie podobaja w sobie do tego wkoncu jest to forum
to prawda za kilka lat pewnie bedzie sie smiala z tego posta ,bedzie miala wazniejsze problemy ale pieknym chce sie byc zawsze
__________________
start 1.01.2009
76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60
Anka jestem
marsjanka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:12   #56
Minechah
Raczkowanie
 
Avatar Minechah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 48
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

@folavril
uważam, że kompleksy to też jest problem - tyle, że tkwiący w słabej psychice, to niska samoocena i rozpaczliwe pragnienie poczucia akceptacji
Minechah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:20   #57
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez folavril Pokaż wiadomość
jesteś maksymalnie próżna i żal mi to pisać. prawdziwe problemy mają osoby z uszkodzeniami twarzy, z naczyniakami, z rakiem... masz dopiero 16 lat, ale jeśli tego nie rozumiesz, to wybierz się do najbliższego szpitala onkologicznego w Twoim mieście, i pogadaj z młodymi ludźmi na temat wyglądu. jeśli nie zrozumiałaś mojego posta teraz, to może go sobie przypomnisz za kilkanaście lat, i jestem pewna że przyznasz mi rację (ja też kiedyś byłam jak Ty),
pozdrawiam,
fol
Folavril chociaż masz rację w tym co piszesz, myślę że powinnaś okazać więcej tolerancji i wykazać się empatią! Jak sama napisałaś jako 16 latka miałaś inny światopogląd, też pewnie przeżywałaś swoje małe wielkie dramaty, miliony razy "umierałaś" przez tzw. duperele.
Ja nie widzę żeby autorka postu była próżna, zachowuje się jak każda typowa dziewczyna w jej wieku-szuka pomysłu na siebie.
Swoją drogą nie chciałabym dorastać w dzisiejszych czasach, presja otoczenia, wszechobecny kult bycia pięknym, popularnym, na topie ( jak z amerykańskiego płytkiego filmu dla nastolaków )
Ale przecież każdy musi przez to przejść, doświadczenia kształtują nasz charakter, osobowość, poglądy. Pewnie i mirage01 wkrótce przekona się na własnej skórze że idealny wygląd nie gwarantuje szczęścia i udanego życia ale to nie znaczy, że powinna siedzieć zapuszczona i udawać że jest taka megaNIEpróżna i głębokoNIEpłytka i swój wygląd ma gdzieś.



Mirage01 podoba mi się zmiana fryzurki, dobrze że chcesz o siebie zadbać i podobać się sobie (dla pocieszenia dodam że mam 23 lata i też miewam(mam) kompleksy, to co mogę staram się powoli zmieniać a to czego na razie zmienić nie mogę akceptuje i swoją energię skupiam na innych, ważniejszych rzeczach). Moim zdaniem jesteś bardzo ładną dziewczyną i będziesz piękną kobietą, tylko więcej uśmiechu na twarzy i pozytywne nastawienie!
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 23:38   #58
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez folavril Pokaż wiadomość
jesteś maksymalnie próżna i żal mi to pisać. prawdziwe problemy mają osoby z uszkodzeniami twarzy, z naczyniakami, z rakiem... masz dopiero 16 lat, ale jeśli tego nie rozumiesz, to wybierz się do najbliższego szpitala onkologicznego w Twoim mieście, i pogadaj z młodymi ludźmi na temat wyglądu. jeśli nie zrozumiałaś mojego posta teraz, to może go sobie przypomnisz za kilkanaście lat, i jestem pewna że przyznasz mi rację (ja też kiedyś byłam jak Ty),
pozdrawiam,
fol
skoro Ci żal to nie pisz i tyle... ja z takich komentarzy sie tylko śmieje.
jeśli zauwarzyłaś (albo i nie jak widać..) chciałam tu porozmawiać o moim wyglądzie i uzyskać jakieś porady.. ale to już pisałam. możesz krytykować tylko i wyłącznie to jak wyglądam a nie mój charakter bo nie znasz mnie.
powtarzam sie bo już kolejna osoba ma jakieś niejasności....
I nie sadze szczerze mówiąc,że bede sie z tego śmiała bo chce w ten sposób pomóc sobie i raczej bede zadowolona,że to napisałam
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 13:33   #59
Minechah
Raczkowanie
 
Avatar Minechah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 48
@mirage
znalazłam twój dzisiejszy post z godziny drugiej W NOCY
TUTAJ ... a jak poszperałam troszkę, to okazało się, że to nie był wyjątek

trochę więcej zastanowienia nad trybem życia i silnej woli
i znikną twoje obrzydliwe wory pod oczami, którymi tak bardzo się martwisz

oto moje rady

zadbaj o higienę życia:
regularny, odpowiedniej długości sen! (na wory pod oczami);
prawidłowe odżywianie (na suchą skórę i matowe włosy);
opieka stomatologiczna (na problemy z zębami);
jakieś zainteresowania, hobby i podejście typu carpe diem (na kompleksy).

no nie mogłam się oprzeć, żeby jeszcze czegoś nie wkleić:

w temacie Novita Night (link TUTAJ) piszesz:

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
ja również zamierzam w końcu wybrać sie do apteki po tą Novite. reklama mnie zachęciła no i te wasze wypowiedzi. mam nadzieje,że pomoże bo nigdy nie moge sie wyspac....
wszystko fajnie, ale piszesz to ... o godzinie 3:20 nad ranem

- powiem szczerze - JA TEŻ NIE MOGŁABYM SIĘ WYSPAĆ na twoim miejscu

buziaczki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-22 o 15:19 Powód: post pod postem
Minechah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:01   #60
marsjanka81
Raczkowanie
 
Avatar marsjanka81
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 148
Dot.: Podobać sie samej SOBIE

Cytat:
Napisane przez Minechah Pokaż wiadomość
@mirage
znalazłam twój dzisiejszy post z godziny drugiej W NOCY
TUTAJ ... a jak poszperałam troszkę, to okazało się, że to nie był wyjątek

trochę więcej zastanowienia nad trybem życia i silnej woli
i znikną twoje obrzydliwe wory pod oczami, którymi tak bardzo się martwisz

oto moje rady

zadbaj o higienę życia:
regularny, odpowiedniej długości sen! (na wory pod oczami);
prawidłowe odżywianie (na suchą skórę i matowe włosy);
opieka stomatologiczna (na problemy z zębami);
jakieś zainteresowania, hobby i podejście typu carpe diem (na kompleksy).

no nie mogłam się oprzeć, żeby jeszcze czegoś nie wkleić:

w temacie Novita Night (link TUTAJ) piszesz:



wszystko fajnie, ale piszesz to ... o godzinie 3:20 nad ranem

- powiem szczerze - JA TEŻ NIE MOGŁABYM SIĘ WYSPAĆ na twoim miejscu

buziaczki
o rety mirge01juz wiadomo skad te since pod oczami
__________________
start 1.01.2009
76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-60
Anka jestem
marsjanka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.