maskara wydluzajaca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-13, 18:25   #1
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126

maskara wydluzajaca


[img]icons/icon40.gif[/img]
czy moglybyscie mi polecic jakas maskare wydluzajaca do 30 zl? a najlepiej jakaś z tych jeszcze tanszych, nie chodzi mi o jakis niesamowity efekt, bo po maskarach w takiej cenie sie go nie spodziewam [img]icons/icon12.gif[/img] poprostu chcialabym kupic tani tusz ktory nie narobi szkody i zrobi cos wiecej niz tylko nada kolor. pani w sklepie polecala mi Maybelline Wonder Curl Mascara - myslalam o kolorze brazowym ale wydawal mi sie za jasny, moze ktos uzywal tej maskary? , zastanawiam sie tez nad Manhattan Proffesional Mascara With Silk - ma dobre oceny na kw. a z tych tanszych moze celia? tylko ze nie wiem czy wydluza?
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 20:08   #2
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: maskara wydluzajaca

Ja używałam wonder curl i to koloru brązowego. Nie polecam ci tego koloru tym bardziej jeśli masz brązowe oczy, bo rzęsy w tym kolorze "giną" nie widać ich, chyba że zalezy ci na efekcie naturalnym, w ogóle byłam średnio zadowolona z tej mascary , może dlatego że powinnam w zasadzie używac tuszów pogrubiających bo mam długie ale za to cieńkie rzęsy. Jeśli zależy ci na tych dobrych ale nie drogich to polecam firmę manhattan cosmeticks
Bogini napisał(a):
> [img]icons/icon40.gif[/img]
> czy moglybyscie mi polecic jakas maskare wydluzajaca do 30 zl? a najlepiej jakaś z tych jeszcze tanszych, nie chodzi mi o jakis niesamowity efekt, bo po maskarach w takiej cenie sie go nie spodziewam [img]icons/icon12.gif[/img] poprostu chcialabym kupic tani tusz ktory nie narobi szkody i zrobi cos wiecej niz tylko nada kolor. pani w sklepie polecala mi Maybelline Wonder Curl Mascara - myslalam o kolorze brazowym ale wydawal mi sie za jasny, moze ktos uzywal tej maskary? , zastanawiam sie tez nad Manhattan Proffesional Mascara With Silk - ma dobre oceny na kw. a z tych tanszych moze celia? tylko ze nie wiem czy wydluza?
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 20:25   #3
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: maskara wydluzajaca

Moja kuzynka bardzo zadowolona jest z Pierr Arthes (??? tak się to pisze?)Naprawdę go sobie chwali, kosztuje jakieś kilkanaście zł, myśle że spróbować warto. Odradzam natomiast Oriflame-daje efekt raczej marny i naturalny, czego ja nie lubię(sprawdziłam na sobie)
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 20:27   #4
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: maskara wydluzajaca

dzieki [img]icons/icon40.gif[/img]
moze ktos jeszcze cos poradzi? przydaloby sie bo nigdy nie mialam maskary, a chce sie pomalowac na studniowke, cięzka sprawa ejsli ktos nie ma o tym pojecia...
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 21:13   #5
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: maskara wydluzajaca

Ja na studniówke zdecydowałam się na Max Factor 2000 calorii. Jeśli się odpowiednie pomaluję, to znaczy nie zygzakiem tylko na prosto to nie skleja rzęs i bardzo je podnosi, wydają się strasznie dłuższe.
Miałam wiele wydłużających tuszy i nigdy nie było takiego efektu, na jaki liczyłam, wydaje mi się, że bardzo ważny jest po prostu sposób pomalowania.
MF kosztuje 36 zł. ja kupowałam w promocji, gdy było 20 % zniżki.
Natomiast z tych które wymieniłaś polecałabym Manhattana. [img]icons/icon7.gif[/img]
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 21:15   #6
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: maskara wydluzajaca

Bogini napisała:
> [img]icons/icon40.gif[/img]
> czy moglybyscie mi polecic jakas maskare wydluzajaca do 30 zl? a najlepiej jakaś z tych jeszcze tanszych, nie chodzi mi o jakis niesamowity efekt, bo po maskarach w takiej cenie sie go nie spodziewam [img]icons/icon12.gif[/img] poprostu chcialabym kupic tani tusz ktory nie narobi szkody i zrobi cos wiecej niz tylko nada kolor. pani w sklepie polecala mi Maybelline Wonder Curl Mascara - myslalam o kolorze brazowym ale wydawal mi sie za jasny, moze ktos uzywal tej maskary? , zastanawiam sie tez nad Manhattan Proffesional Mascara With Silk - ma dobre oceny na kw. a z tych tanszych moze celia? tylko ze nie wiem czy wydluza?

Manhattan, zgodnie z tym co napisałam w KW, polecam z pełną odpowiedzialnością; co do Celii, to zaraz ją ocenię, bo też miałam styczność, delikatnie wydłuża, ale jest raczej średniawa, skleja rzęsy, ale ona do 10 zł kosztuje, więc może się skusisz.

Pozdrawiam
Asieńka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-13, 21:52   #7
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: maskara wydluzajaca

Dziewczyny drogie;
nie orientuję się ile kosztuje Rimmel (ale chyba nie majątek);
natomiast chcę Wam powiedzieć, ale chyba wart jest polecenia.
Używa go moja koleżanka z pracy - jej rzęski wyglądają ślicznie - dłuuugie i nie sklejone, a prawdziwym zaskoczeniem dla mnie było, gdy popływałyśmy sobie w termalnym basenie (woda +38 st.) - i jej rzęsy po dwóch godzinach wyglądały jak świeżo zrobione !! Płakać też można [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-14, 14:41   #8
Bogini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 126
Re: maskara wydluzajaca - do maga

a jak dokładnie nazywa sie ta maskara Rimmel? [img]icons/icon7.gif[/img]
Bogini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.