makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-11, 13:18   #1981
booodzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Od jakiegoś czasu śledziłam na forach wątki o permanentnym. Chciałam sobie koniecznie zrobić brewki i czytając moja euforia zamieniała się w przerażenie. Tym bardziej, że koleżanki nastraszyły mnie,że to wcale nie jest takie bezbolesne, a ja chyba od zawsze prawie mdlałam na myśl o igłach itp. Szukałam kogoś z okolic Bolesławca i wybór naprawdę jest ogromny.. Troszkę się już w tym gubiłam, znalazłam kobitkę, która robiła sobie pół roku wcześniej i poszłam w to samo miejsce. Zależało mi na ładnych brwiach - z resztą chyba wszystkim chodzi właśnie o dobrze zrobiony makijaż. Brwi zrobiłam sobie wczoraj i jestem zadowolona. Jeszcze troszkę ciemne, ale zapewniano mnie,że będą jaśniejsze.
Oto efekt: (troszkę niewyraźne zdjęcie, ale tak to jest jak nie ma się fotografa w domu
Pozdrawiam i powodzenia podczas permanentnych


---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

coś mam problem ze zdjęciem
jeszcze raz
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d84f7758d.html

Edytowane przez booodzia
Czas edycji: 2010-11-11 o 13:23
booodzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 14:24   #1982
San di
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 97
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witam.a może ktoś robil makijaż w płońsku lub ciechanowie/okolicach i może coś na ten temat powiedzieć??
__________________


San di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:58   #1983
ROZALKA4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 885
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez booodzia Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu śledziłam na forach wątki o permanentnym. Chciałam sobie koniecznie zrobić brewki i czytając moja euforia zamieniała się w przerażenie. Tym bardziej, że koleżanki nastraszyły mnie,że to wcale nie jest takie bezbolesne, a ja chyba od zawsze prawie mdlałam na myśl o igłach itp. Szukałam kogoś z okolic bolesławca i wybór naprawdę jest ogromny.. Troszkę się już w tym gubiłam, znalazłam kobitkę, która robiła sobie pół roku wcześniej i poszłam w to samo miejsce. Zależało mi na ładnych brwiach - z resztą chyba wszystkim chodzi właśnie o dobrze zrobiony makijaż. Brwi zrobiłam sobie wczoraj i jestem zadowolona. Jeszcze troszkę ciemne, ale zapewniano mnie,że będą jaśniejsze.
Oto efekt: (troszkę niewyraźne zdjęcie, ale tak to jest jak nie ma się fotografa w domu
pozdrawiam i powodzenia podczas permanentnych


---------- dopisano o 14:18 ---------- poprzedni post napisano o 14:07 ----------

coś mam problem ze zdjęciem
jeszcze raz
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d84f7758d.html
hej bardzo ładnie jak dla mnie tez za ciemne ale na pewno beda jasniejsze ja tez choruje i chyba sie zdecyduje
ROZALKA4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 17:52   #1984
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie ile mniej więcej czasu od zrobienia makijażu permanentnego brwi nie można się malować? (chodzi o fluid i puder) czy tydzień wystarczy?
Ja malowałam się tuż po zabiegu nie chciałam ludzi straszyć,do zakrycia zaczerwienien użyłam kamuflażu mineralnego Pixie-żółtego i na twarz minerałki.Przez tydzien jak trzeba było natłuszczać ,najpierw robiłam makijaż a pózniej natłuszczałam
Mam zrobione brwi(delikatnie) kreski górne i dolne i jestem mega zadowolona
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 21:09   #1985
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witajcie , ja mam zrobione kreski gorne poszerzone , dolne oraz kontur ust .... mam takie pytanko do Was czy solarium jakos wplywa na trwalosc kreseczek ?? makijaz robilam w sierpniu a we wrzesniu mialam poprawke korekte ... teraz trzyma sie rewelacyjnie przez te 2 miesiace swietnie sie wygoilo wszystko czy moge juz pojsc na solarium ?? czy swiatlo uv nie spowoduje ze makijarz moze wyplowiec ? ( przyznam ze gdzies ktos pisal na necie iz od solarium i uv makijarz plowieje i z czarnego koloru robi sie grafit :O ) a ja chce miec nadal czarne kreseczki tylko wiadomo przydalo by sie troszke opalic jesienią .... czy ewentualnie smarowac kreseczki jakims blokerem uv albo czymś ??? czy moge normalnie chodzic na sol ?? pomozcie i napiszcie jakie macie doswiadczenia wlasnie z solarium bo ja sama juz nie wiem a zalezy mi by makijarz dlugo mi sie trzymal i byl intensywny
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:12   #1986
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Solarium niszczy skore , niszczy tez makijaz. Wysuszona skora szybciej sie zluszczy makijaz straci barwy szybciej niz sie spodziewasz.
Solarium jest bezwzglednie zakazane jesli ma sie swiezy makijaz bo zmieni trwale barwe i to samo tyczy sie promieni slonecznych ( trzeba uwazac jak wraca sie do domu). Bodajze do tygodnia jest ryzyko.

No coz , solarium lepiej ograniczyc a jeszcze lepiej byloby z niego zrezygnowac.
Jesli jednak chcesz isc od czasu do czasu to smaruj blokerem ( ja mam z apteki ,nanosi sie ok 30 min przed opalaniem) i robi sie to w domu dosyc dokladnie.
Zrobisz niechlujnie beda biale pasy wokol ust badz brwi.

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
hej bardzo ładnie jak dla mnie tez za ciemne ale na pewno beda jasniejsze ja tez choruje i chyba sie zdecyduje
Ja bylabym szczesliwa gdyby takie ciemne mi zostaly
Emilo piekne sa.
Jesli sie martwisz to wiedz , ze po wyluszczeniu beda jasniejsze , kto wie , czy nie beda Ci za jasne gdy siejuz przyzwyczaisz do tego co widzisz dzis ...

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-11-12 o 10:14
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:30   #1987
carolcia159
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez malykrecik Pokaż wiadomość
zrobilam brwi/gorna kreske,baaardzo zalezalo mi na tym zeby przede wszystkim wygladalo jak najbardziej naturalnie, zeby ewentualnie na poprawce wzmocnic, a nie na odwrot;P efekt jest super tj wlasnie b naturalny i po long-time linerze nie ma strupkow tak powiedziala Pani i rzeczywiscie nie ma generalnie gdyby nie lekko opuchniete powieki i leciutkie zaczerwienienie wokol brwi to w ogole nie byloby widac ze zabieg byl robiony i od razu mozna wszedzie wychodzic czyli nie trzeba czekac az kolor zblednie itp.foto robione godzine po zabiegu
A jaki kolor miałaś robiony na brewkach. Wyszło bardzo naturalnie SUPER!!!
carolcia159 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 15:00   #1988
agag313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mógłby mi ktoś polecić dobrą kosmetyczkę z Lublina, która robi makijaż permanentny brwi?Ile płaciłyście i czy jesteście zadowolone z efektu?
agag313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 16:26   #1989
TuReK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6
GG do TuReK
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

w Ciechanowie wykonuje makijaż p. Barbara Malanowska - rewelacja!
TuReK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 13:47   #1990
panterka__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

poraz kolejny musze wytlumaczyc sie slabym internetem wi fi...
szukanie strona po stronie tego co mnie interesuje zajeloby wieki

zdecydowalam sie na makijaz permanentny brwi metoda wloskowa z racji tego ze ich ilosc daje sobie wiele do zyczenia.
no i teraz szukam- dobrego i zaufanego salonu na terenie śląska.
najchetniej tarnowskie góry, bytom, chorzów, katowice.


bede wdzieczna za wszelka pomoc wszystkim pomocnym wizazankom ;*
panterka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 23:03   #1991
Kosmetyka Halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez panterka__ Pokaż wiadomość
poraz kolejny musze wytlumaczyc sie slabym internetem wi fi...
szukanie strona po stronie tego co mnie interesuje zajeloby wieki

zdecydowalam sie na makijaz permanentny brwi metoda wloskowa z racji tego ze ich ilosc daje sobie wiele do zyczenia.
no i teraz szukam- dobrego i zaufanego salonu na terenie śląska.
najchetniej tarnowskie góry, bytom, chorzów, katowice.


bede wdzieczna za wszelka pomoc wszystkim pomocnym wizazankom ;*
Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację.

Edytowane przez Kosmetyka Halina
Czas edycji: 2012-02-19 o 12:59
Kosmetyka Halina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 20:13   #1992
malinka35
Przyczajenie
 
Avatar malinka35
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam,
Czy może ktoś polecić salon w Łodzi - chodzi mi o zabieg powiekszenia ust oraz zrobienie konturu. Już miałam raz powiększane usta - weług mnei wydałam tylko pieniądze i efektu nie było . Nie chciałabym się jeszcze raz rozczarowac.Trochę jak cczytam to widzę że z makijażem też sa kłopoty.....
malinka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 06:21   #1993
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Jak tylko przeczytalam post ambiguous postanowilam umowic sie na makijaz permanentny brwi w Black Tiger w gdyni. Za ta cene to jak za darmo .
Wczoraj go zrobilam i jestem ...ZADOWOLONA poki co. Licze sie z tym, ze moze jeszcze bedzie potrzebna korekta, ze moze barwnik w niektorych miejscach sie nie przyjmie.Jesli chodzi o ksztalt w recepcji wybralam go ze zdjecia modelki z gazety i powiem, ze wyszedl im super, bardzo podobnie. Identycznie nie moglam miec bo nie pasowal do mojego ksztaltu twarzy. Brwi sa rowniutkie, naturalne, zrobione metoda piorkowa.
Dziekuje ambiguous, ze podzielilas sie z nami tym, ze mozna w tym salonie tak tanio i dobrze zrobic brwi.

również bardzo się cieszę orientujesz się może jak z korektą? czy płaci się dodatkowo, czy jest ona bezpłatna?
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:11   #1994
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

no i teraz szukam- dobrego i zaufanego salonu na terenie śląska.
najchetniej tarnowskie góry, bytom, chorzów, katowice.


bede wdzieczna za wszelka pomoc wszystkim pomocnym wizazankom ;*[/QUOTE]

Witaj.
Słyszałam dobre opinie o Kamajo w Tarnowskich Górach. Tam mają już profesjonalne urządzenie do precyzyjnego rysunku koniecznego do właściwego wykonania makijażu permanentnego. To jest szczególnie ważne przy metodzie włosków, o której piszesz.
Jeżeli chcesz, trwalszego efektu, włoski wykonuje się przy pomocy urządzenia. Możesz również zdecydować się na metodę piórkową - ręczną, wtedy efekt jest delikatniejszy i po ok pół roku-rok trzeba powtórzyć zabieg.
Powodzenia
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:50   #1995
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Łodzianki i jak z ta promocja 50%? była ktoras?
szkoda ze zaczełam interesowac sie makijazem p. dopiero teraz.. bo pewnie bym skorzystała

szukam dobrego i najtanszego salonu w lodzi ew we wrocławiu gdzie mogłabym wykonac makijaz gornej powieki..
dziecwyzny powiedzcie mi czy ja decyduje jakiej grubosci bedzie ta kreska?
bo mam opadajace powieki i kazda kreska zostawia mi "kalke" ;/ po godz makijaz oka (z sama kreska) wyglada nieestetycznie;/

no i najwazniejsze pytanie.. mam klaustrofobie np o nakładaniu alg na oczy nie ma mowy.. ostatio tez podczas gdy kolezanka chciała mi zrobic henne rzes nie dałam sie;/ bo gdy nałozyła zaraz musiałam otworzyc oczy ;/
no i zastanawiam sie czy dam rade z wykonaniem kresek..
nie lubie jak ktos mi cos przy oczach robi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 16:33   #1996
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Łodzianki i jak z ta promocja 50%? była ktoras?
szkoda ze zaczełam interesowac sie makijazem p. dopiero teraz.. bo pewnie bym skorzystała

szukam dobrego i najtanszego salonu w lodzi ew we wrocławiu gdzie mogłabym wykonac makijaz gornej powieki..
dziecwyzny powiedzcie mi czy ja decyduje jakiej grubosci bedzie ta kreska?
bo mam opadajace powieki i kazda kreska zostawia mi "kalke" ;/ po godz makijaz oka (z sama kreska) wyglada nieestetycznie;/

no i najwazniejsze pytanie.. mam klaustrofobie np o nakładaniu alg na oczy nie ma mowy.. ostatio tez podczas gdy kolezanka chciała mi zrobic henne rzes nie dałam sie;/ bo gdy nałozyła zaraz musiałam otworzyc oczy ;/
no i zastanawiam sie czy dam rade z wykonaniem kresek..
nie lubie jak ktos mi cos przy oczach robi
jeśli chcesz pogrubioną kreskę to musisz się liczyć z wyższą ceną
jeśli wykonanie henny na rzęsach jest u Ciebie niemożliwością to kreski na powiekach tym bardziej, w końcu igła będzie bliżej oka niż patyczek do malowania henną
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 17:57   #1997
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ale to nie chodzi o bol.. bo przeciez przy hennie rzes nic nie boli.. poprostu swiadomosc ze oka otworzyc nie moge przez 15-20min

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

czyli za to ok 350 to kreseczka jest bardzo cieniutka? szkoda
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 18:01   #1998
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witam
czy jest ktos, kto moglby sie wypowiedziec o makijazu permanentnym wykonanym w klinice urody Bevelin w Szczecinie?
ponawiam
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 18:22   #1999
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
ale to nie chodzi o bol.. bo przeciez przy hennie rzes nic nie boli.. poprostu swiadomosc ze oka otworzyc nie moge przez 15-20min

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

czyli za to ok 350 to kreseczka jest bardzo cieniutka? szkoda
wiem, że to nie o ból chodzi a raczej o świadomość klucia, dotykania ciała obcego , leżenia w jednej pozycji z zamkniętymi oczami itd.
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 18:55   #2000
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czyli nie dam rady? ;(
podczas zabiegu ma sie ciagle zamkniete oczy czy mozna co jakis czas otworzyc
dzieki za odp
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:07   #2001
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ROZALKA4 Pokaż wiadomość
witaj napisałabys ile dałas?
Dałam 50 zł.
Ambiguous korekta kosztuje też 50 zł. Zaraz minie 2 tydzien od zrobienia brwi i chyba nie bede musiała iść na korektę.. Jestem zadowolona, ze az tyle pieniedzy zaoszczedziłam i brwi sa super, a nie pomazane czarną kredką.
Najlepszy w tym wszystkich był moj TZ-jak lezalam w gabinecie ze znieczuleniem na lozku, wylaczylam telefon, a on sie wystraszyl jak nie odbieralam, ze mnie porwali i ze tak werbuja naiwne dziewczyny, niska cena makijazu permanentnego heheh.Wiedział, ze normalnie do 1 tysiaca zabieg kosztuje.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

Edytowane przez Patiirafaello
Czas edycji: 2010-11-16 o 19:19
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:13   #2002
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
czyli nie dam rady? ;(
podczas zabiegu ma sie ciagle zamkniete oczy czy mozna co jakis czas otworzyc
dzieki za odp
ja przy kreskach dolnych i górnych musiałam mieć ciągle zamknięte, potem na zakończenie lekko uchyliłam powieki; nawet Emla ( środek znieczulający) sprawia, że powieki robią się ociężałe

zastanów się i skonsltuj swój przypadek z osobą wykonującą zabieg
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:59   #2003
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

oo dzieki za pomysl napisze maila do kogos
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:32   #2004
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Patiirafaello Pokaż wiadomość
Dałam 50 zł.
Ambiguous korekta kosztuje też 50 zł. Zaraz minie 2 tydzien od zrobienia brwi i chyba nie bede musiała iść na korektę.. Jestem zadowolona, ze az tyle pieniedzy zaoszczedziłam i brwi sa super, a nie pomazane czarną kredką.
Najlepszy w tym wszystkich był moj TZ-jak lezalam w gabinecie ze znieczuleniem na lozku, wylaczylam telefon, a on sie wystraszyl jak nie odbieralam, ze mnie porwali i ze tak werbuja naiwne dziewczyny, niska cena makijazu permanentnego heheh.Wiedział, ze normalnie do 1 tysiaca zabieg kosztuje.
to było pytanie z czystej ciekawosci, też nie szłam na poprawkę i jest supcio kredkę do brwi wyrzuciłam przez okno...... nastawiam się jeszcze na kreski górne wciąż jednak nie mam czasu! hehe śmiesznie z TŻ-tem hehe musi Cie mocno kochać, że sie martwil faaaajnie powodzenia Wam zycze
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:55   #2005
panterka__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ZARA BEAUTY LINE Pokaż wiadomość
Witaj.
Słyszałam dobre opinie o Kamajo w Tarnowskich Górach. Tam mają już profesjonalne urządzenie do precyzyjnego rysunku koniecznego do właściwego wykonania makijażu permanentnego. To jest szczególnie ważne przy metodzie włosków, o której piszesz.
Jeżeli chcesz, trwalszego efektu, włoski wykonuje się przy pomocy urządzenia. Możesz również zdecydować się na metodę piórkową - ręczną, wtedy efekt jest delikatniejszy i po ok pół roku-rok trzeba powtórzyć zabieg.
Powodzenia

ZARA BEAUTY LINE to był szczerze mowiac pierwszy salon o ktorym pomyslalam. troszke jednak zrazilam sie opiniami na temat tego salonu w sieci. Przeczytałam, ze ostatnimi czasy w salonie pracuje jedna kosmetyczka tzw. 'od wszystkiego', znacznie zmniejszyla sie jakosc i starannosc uslug. Boje sie troszke poniewaz moje brwi sa w dosc kiepskim stanie - sa stosunkowo jasne i do tego 'łysawe'. nie chce by ich wyglad byl pozniej nienaturalny ale zalezy mi na trwalosci efektu - wole zrobic raz a porzadnie.

Robiąc hennę u kosmetyczki udaje mi sie osiagnac w miare znośny efekt. Czy mozesz mi napisac jak dlugo utrzymuje sie makijaz w przypadku sposobu wloskowego? który jest lepszy i jakie sa orientacyjne ceny?
panterka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:56   #2006
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wprawdzie to nie moj pierwszy makijaz ale pierwszy raz zrobilam zdjecia jak wygladam nastepnego dnia po zabiegu i wlasnie teraz je przegladam u siebie w komputerze.

Zdaje sobie sprawe , ze to kwestia indywidualna ale jesli ktoras z Was planuje makijaz doslownie przed jakims wazniejszym wydarzeniem to niech uwzgledni fakt , ze moze wygladac tak jak chociazby ja...

Brwi tradycyjne , oko kreska gora, usta kontur + wycien ( a pod nimi lekko zauwazalna biala kreska Lip Light, z poprzedniego razu ).
Zdjecie robione nastepnego dnia po zabiegu.

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-11-20 o 21:25
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:13   #2007
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

To jeszcze , zeby zbytnio nie przerazac i zniechecac pokaze juz po wygojeniu , efekt koncowy .

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-11-17 o 23:15 Powód: przepraszam, ze post pod postem, zapomnialam sie.Prosze moderatora o ich polaczenie
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:52   #2008
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
Wprawdzie to nie moj pierwszy makijaz ale pierwszy raz zrobilam zdjecia jak wygladam nastepnego dnia po zabiegu i wlasnie teraz je przegladam u siebie w komputerze.

Zdaje sobie sprawe , ze to kwestia indywidualna ale jesli ktoras z Was planuje makijaz doslownie przed jakims wazniejszym wydarzeniem to niech uwzgledni fakt , ze moze wygladac tak jak chociazby ja...

Brwi tradycyjne , oko kreska gora, usta kontur + wycien ( a pod nimi lekko zauwazalna biala kreska Lip Light, z poprzedniego razu ).
Zdjecie robione nastepnego dnia po zabiegu.
Przepraszam, ale jestem w szoku po zobaczeniu tych powiek po zabiegu. Kto wykonywał ten zabieg? Powieki wyglądają jak po operacji plastycznej lub ciężkim wypadku, są porobione siniaki. To już nie jest zwykła opuchlizna i zaczerwienienia.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez panterka__ Pokaż wiadomość
ZARA BEAUTY LINE to był szczerze mowiac pierwszy salon o ktorym pomyslalam. troszke jednak zrazilam sie opiniami na temat tego salonu w sieci. Przeczytałam, ze ostatnimi czasy w salonie pracuje jedna kosmetyczka tzw. 'od wszystkiego', znacznie zmniejszyla sie jakosc i starannosc uslug. Boje sie troszke poniewaz moje brwi sa w dosc kiepskim stanie - sa stosunkowo jasne i do tego 'łysawe'. nie chce by ich wyglad byl pozniej nienaturalny ale zalezy mi na trwalosci efektu - wole zrobic raz a porzadnie.

Robiąc hennę u kosmetyczki udaje mi sie osiagnac w miare znośny efekt. Czy mozesz mi napisac jak dlugo utrzymuje sie makijaz w przypadku sposobu wloskowego? który jest lepszy i jakie sa orientacyjne ceny?
Niestety nie mam żadnych informacji co do osoby, czy osób wykonujących tam zabiegi. Faktem jest, że najważniejsza jest osoba wykonująca zabieg, czy bierze odpowiedzialność za swoją pracę, czy wykonuje ją na zlecenie, bo szefostwo kazało się tym zająć, itp... Przy wykonywaniu włosków liczy się precyzja i wprawa -jeśli chodzi o wykonawcę. Jeżeli chodzi o technikę, włoski wykonywane przy pomocy urządzenia są lepiej utrwalone i utrzymują się od roku do 5 lat, a niekiedy dłużej. W przypadku włosków metodą piórkową możemy mówić o przedziele do ok roku, a niekiedy dłużej. Nikt nie jest w stanie określić dokładniejszych ram czasowych. Jeżeli chodzi o to, który efekt jest lepszy to tudno powiedzieć. Dobrze wykonane maszynowo są równie naturalne jak piórkowe, a trzymają się znacznie dłużej. Tu raczej chodzi o trwałość.
Co do cen moich cen to zajrzyj na http://makijaz-permanentny.info/cennik.html
to są ceny po rozłożeniu na raty, zobacz też http://makijaz-permanentny.info/portfolio.html. Gdybyś mieszkała bliżej zaprosiłabym Cię na konsultację, ale może na odległość też będę mogła pomóc w zbieraniu informacji.
Pozdrawiam
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:58   #2009
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Peanut 1 Pokaż wiadomość
To jeszcze , zeby zbytnio nie przerazac i zniechecac pokaze juz po wygojeniu , efekt koncowy .
Masz piękny kształt oka Peanut 1. Czy mogłabyś zamieścić jakieś zdjęcia po wygojeniu kresek ale bez cienia na oku i wytuszowanych rzęs, żebyśmy mogły zobaczyć sam efekt permanentnej kreski po zagojeniu. Przyznam, że bardzo mnie to zaciekawiło, podejrzewam, że inne forumowiczki też. Czekamy na zdjęcia
Pozdrawiam
__________________
ZARA
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:37   #2010
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja mam niestety takie cialo wrazliwe , ze u mnie wszystko tak wyglada.
Wystarczy ze czasem uszczypne sie pesetka przy depilowaniu brwi a juz mam czerwone lub sine. A jak dziecko mnie grzmotnie niechcacy to mam rowniez pamiatke.
Tak wiec to nie jest wina linergiski ani makijazu.
Zanim poszlam na zabieg widzialam na zywo osoby z takim samym makijazem i zadna nie miala takich mocno opuchnietych jak ja.
Na szczescie mi to szybko znika.
W dzien zabiegu tez bylo normalne bowiem swobodnie wracalam do domu
Makijaz jak zawsze wykonywala p. Voletta D. , ktora wybralam po wieloletniej obserwacji. Nie zaluje i zadna z polecajacych mi ja osob tez nie zaluje.
Poszukam , moze mam inne zdjecia , bez tuszu do rzes.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.