Blondynka w czekoladę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 11:51   #1
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Cool

Blondynka w czekoladę


Kilka dni temu zmieniłam kolor włosów na wymarzoną czekoladkę Zawsze byłam ciemną blondynką (nie chodzi mi bynajmniej o stan umysłu ) więc mam dość jasne brwi i rzęsy. Zakupiłam balsam brązujący i narazie dopieszczam nim buzię, planuję również kupić puder brązujący Ale nie mam pojęcia, jak powinnam się malować, ponieważ nigdy nie miałam tak ciemnego kolorku Proszę o pomoc... I jeszcze mam jedno pytanie: lepiej używać kredki do brwi czy zrobić hennę? Pozdrawiam dziewczyny
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:13   #2
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: Blondynka w czekoladę

Hej
Sama jestem ciemną blondynką, która ukryła to przed światem farbując włosy na mroźny kasztan. Mam niebieskie oczy i niezbyt ciemną ich oprawę a także bladą cerę. Latem używam samoopalacza, ale nie przesadzam - nie znoszę mocnej opalenizny, kości policzkowe muskam pudrem brązującym Max Factora. (fajnie wyglądają również chłodne delikatne róże) Używam cieni w kolorach szarości, bieli i różu, czasem fioletu i ciemnej czekolady. Dużo zalezy od tego jaki masz kolorek oczu. Ja czuję się dobrze w kolorach przypisanych pani zimie
Brwi zostawiam naturalne lub troszkę podkreślam grafitową kredką.
Pozdrawiam
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:20   #3
vision
Przyczajenie
 
Avatar vision
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków (tymczasowo Oslo)
Wiadomości: 19
Dot.: Blondynka w czekoladę

Makijaż zależy od koloru Twoich oczu, kształatu twarzy i Twoich upodobań. Piszesz, że zawsze byłaś blondynką-czy to Twój naturalmy kolor włosów?, czy masz przy tym niebieskie oczy?
Henna to dobre rozwiązanie ale z takim samym powodzeniem mozesz używać kredki do brwi i maskary. Dobrze,ze o tym pomyślałaś. Teraz Twoja twarz potrzebuje większego rysunku niż w wersji blond. Przy ciemniejszych włosach zaczynają niknąc rysy twarz (szczegolnie buzie naturalnych blondynek). Nakładaj na twarz nieco ciemniejszy odcień podkładu i pudru jednak niekoniecznie musza być to kolory opalizujące bo możesz zacząc wyglądać nienaturalnie. Pamietaj o oczach i brwiach...i zachwycaj sie swoją nową fryzurką!
PS. Osobiście też byłam naturalną blondynką i od czasu gdy przefarbowałam się na brąz (w tysiącu już odcieni) wiem,że nie ma to jak poprawienie natury...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pani32.jpg (25,8 KB, 70 załadowań)
vision jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 19:21   #4
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Blondynka w czekoladę

Oczki mam piwne Czyli kupuję jakiś różowo-brązowy róz, puder brązujący, kredkę do brwi, brązowe cienie , choć turkus też wygląda niczego sobie ;D i moją od zawsze wymarzoną (we wcześniejszych włosach wyglądałam dość... dziwnie mając mocno wytuszowane rzęsy) maskarę typu "jedno pociągnięcie-100 razy więcej rzęs :P Powinni dodawać sztuczne włoski do tuszy... Może wtedy efekt byłby taki, jak obiecują producenci

Nowe motto:
Uwielbiam Matkę Naturę...! Szczególnie za to, że dała nam tysiące specyfików do poprawiana jej samej Podro, dziewczyny
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 19:42   #5
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: Blondynka w czekoladę

Ptasiek, jakiej używasz farby, że daje efekt mroźnego kasztana? czy to farba sklepowa? czy u fryzjera?
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 20:33   #6
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: Blondynka w czekoladę

Farba sklepowa L'oreal Preference.Wcześniej używałam odcienia ciemny brąz, ale przy naturalnych blond włosach wyszedł prawie czarny. ''Mroźny kasztan'' wygląda bardzo ładnie - dokładnie jak nazwa mówi + bardzo delikatnie połyskuje odcieniem, który trudno mi określić... - ciemna czekolada wymieszana z bardzo ciemną czerwienią?
Nie wiem tylko jak wyszedłby położony bezposrednio na blond włoski. Pewnie sporo jaśniej
Pozdrawiam
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 21:15   #7
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: Blondynka w czekoladę

Brzmi kusząco.. ten opis koloru dzięki za odpowiedź
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.