Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 16:39   #1951
asiala1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 48
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

[QUOTE=blond bunny;35741048]tak 2- baza to popielaty jasny blond poziom 8.1 i na to rozjasniacz platinum.



Bardzo Bardzo dziękuję blond bunny A nie orientujesz się czy można uzyskać taki efekt na włosach rozjaśnianych?
asiala1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 16:39   #1952
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja za chwilę robię odrosty mieszanką lond 17 i 18, jednak miałam co prawda spróbować migdałka ale w dwóch rosskach go nie było i nie chciało mi się już jezdzić do kolejnych i szukać
kupiłam jeszcze spray z solą morską toni&guy, niby ma dać efekt plażowych fal na wakacje będzie jak znalazł, bo i tak nie zamierzam brać suszarki ani prostownicy..włosom wakacje tez się należą, także może zaprzyjaźnie się dzięki temu sprayowi z moimi naturalnymi falkami..
dorwałam jeszcze turkusowe płaskie sandałki i białe przecierane spodenki z bershki no i chyba już jestem gotowa
Pokaż koniecznie efekt po
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 16:51   #1953
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Jakie kolory mi wyjdą?

Hej mam pytanie i oczekuje odpowiedzi od kogoś kto już robił coś podobnego
Mam rozjaśnione włosy, właściwie białe, chciałabym na jesień coś zmienić, ale jeszcze się nie zdecydowałam. Jednak mój wybór ogranicza się do kilku kolorów.

(chodzi tylko o kolory, nie marki)
Jak będą wyglądały moje włosy po takiej farbie? http://www.dpj.pl/fotki/g1296d.jpg
Jak po takiej? http://1.bp.blogspot.com/-2e-3rZhxbT..._farba_9_0.jpg
I jak po takiej? http://img.szafa.pl/ubrania/1/010012...zloty-braz.jpg

Nie mam pojęcia jak moje rozjaśnione włosy złapią te kolory, proszę o pomoc! Jedyne czego jestem prawie pewna to to, że brązowy będzie taki jak na opakowaniu...
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 16:51   #1954
asiala1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 48
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak 2- baza to popielaty jasny blond poziom 8.1 i na to rozjasniacz platinum.


ja nigdy nie mialam klopotu z netem w komorce tyle ze na hazelu nie wczytywalo mi polowy stron albo wygasaly, no ale to nie byl tel do internetu tylko do sporadycznego skorzystania...
dlatego chcialam w ogole zmienic tel, bo ja sie bardzo przywiazuje i uzywam poki dziala najczesciej poprzednia nokie maialm chyba 6 czy 7 lat...teraz tego hazela z rok...
ale mi nie pasowal od poczatku, jednak ja kocham nokie za ich prostote co by nie mowic...
ja tez nie wiem po co kogos ledwo przeszkolonego sadzaja w plusie na infolinii jak takie bzdury gadaja i strach ich sluchac w ogole...
a dove normalnie jak kazda odzywke... od polowy wlosow powinno sie dawac, mozna przetrzymac kilkanascie minut... i zmywamy obficie.
ja kocham dove za zapach, nie wiem czemu ale od malego go uwielbialam
nivea mi obciaza wiec na razie z nia zbastowalam az do zimy
pochwal sie po frycku


o po pantene to i ja mialam na glowie cuda...skora platami zlazila
probuj uzywac tego syossa, jak bedzie ok no to super, jak cos nie tak- to pomyjesz nim lazienke jak ja z nieudanymi szamponami
ja dalej musze zostac w plusie bo wczoraj tz i mamuska mi awanture zrobili ze nie ma mowy o zmianie bo oni nie beda do mnie bulic a tz dzwoni do mnie za free i mama tez- bo tylko im puszczam strzalki jak mam interes jakis... oni to maja jako swojaki czy sami swoi jakos tak...
nie wiem, mame mam w plusie od prawie 20 lat, sama jestem ponad 10... i zawsze pelna profeska, najlepsze umowy, ustawianie pakietow i tel pod nas- nieraz to z wawy kurier do domu z umowami tel przywozil bo w lbn na stanie nie bylo
zadnych problemow- teraz przeszlam pieklo jak z jakiejs czarnej komedii i zastanawiam sie czy naprawde warto im tak tracic renome zatrudniajac nie wiem czy nieodpowiednich ludzi, czy ich niedoszkolili czy co???
ich sprawa, ale ja czuje niesmak po calej akcji kilku dniowej...
mam nadzieje ze juz koniec mojej meki...

Bardzo dziękuję za odpowiedz A na włoskach rozjaśnianych to pewnie nie mam szans na taki balejaż?

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Normalnie tak mi się podoba ten kolorek strasznie Chciałabym taki mieć
asiala1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:14   #1955
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

EXCLUSIVE
ladne masz wloski, jakby odzyly
kolor jest super a dlugosc-dosc dlugie


KITKA
ja nie wiem jak z szamponami u Ciebie ale u mnie BUNNY mowi ze jak najbardziej na tak bo ja o 3 tony sie posuwam, 2-3.
takze ja juz farby sie nie tykam.
moze zapigmentuj dobrze wlosy farbami i zobaczysz co potem.
te blondy castinga 700-600 nie wiem czy nie wychodza z zielonkawą poswiata...
one sa ladne chyba dopiero od 500-400...

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

wracajac do castingow mi te 10-tki wysuszaly, zreszta nie tylko mi. Sianują wlosy a kolory zostawiaja wiele do zyczenia.
robilam kiedys czekolada to kolor paskudny byl, jakis mahoniowo czarny, ble.
Pralina byla lepsza-ale to kilka lat temu.
Pamietam jeszcze jasny braz 500 to byl rudy.
Znajoma robi 300 to ma czarne i on sie nie wymywa, jest czarny, ale nie plasko czarny, nie szary a taki naturalny.
Ja robilam teraz 400 i powiem Wam ze przeciez musialam poprawiac bo ciapnelam sobie zle i na gorze mam ciemniejsze wlosy, dol jasniejszy, ale wiele sie wymyl.
Jest brazowy, nawet nie sredni a jasny braz.
ale wlosy niezniszczone w ogole, on jakos oblepia bo takie ciezkie byly.
I jak bede robila castingiem to tylko natury wchodza w gre-400. 300 ewentualnie, ale ewentualnie.
no ale teraz bedzie wella na bank.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:51   #1956
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny a te castingi też można mieszać jak normalne farby? może ja bym castingami też machnęła czy dla mnie lepiej excellence?
bo z castingów są 713 i 613 no i 600 - ciemny blond więc nie wiem co teraz dla mnie lepsze


w sumie... excellence sprawdzona farba, więc może na gładzenie glona farbnę excellencem a później castingi... bo nigdy nimi nie robiłam i nie wiem nawet jakby włosy zareagowały
jasne ze mozna tylko pamietaj ze poziom 6 to juz wyjdzie ci jak braz.
mozesz smialo jak agatka robic pol trwalymi
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja już jestem PO fryzjerze Poszłam do koleżanki i akurat nie miała klientów, więc jakoś w pół godzinki, może trochę więcej ostrzygła mnie i wyprostowała włosiska Jestem mega zadowolona. Długość z tyłu nie ucierpiała za bardzo (czego się obawiałam), całość jest lekko wycieniowana, i mam grzywkę taką jaką zawsze chciałam A do tego za całość zapłaciłam tyle co nic, więc jestem w lekkim szoku Koleżanka oczywiście zdziwiona że ja znowu inny kolor włosów i coś mówiła żeby próbować narazie farbować się szamponetkami o ile ładnie mi będą łapać włosy, bo szkoda niszczyć farbą. W sumie dobry pomysł, tylko że kusi mnie, oj kusi ta INOA

Załączam zdjęcia robione telefonem (aparat, uwaga: 1,3megapixeli ), wybaczcie jakość.
no i super ostrzyzone i grzyweczka
ale na inoe uwazaj- czesto wypadaja po niej wlosy.

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
blond bunny dziekuje za odpowiedz!

a po jakim czasie nakladac farbe od uzycia rozjasniacza?

kurcze, rozjasniacz po raz kolejny to dla mnie ostatecznosc , ale jesli nie ma innego wyjscia ..
mozna od razu po rozjasniaczu zmyc, wysuszyc wlosy i nakladac.
nie ma innego wyjscia...

[QUOTE=asiala1990;35747968]
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak 2- baza to popielaty jasny blond poziom 8.1 i na to rozjasniacz platinum.



Bardzo Bardzo dziękuję blond bunny A nie orientujesz się czy można uzyskać taki efekt na włosach rozjaśnianych?
jasne ze mozna.
Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie i oczekuje odpowiedzi od kogoś kto już robił coś podobnego
Mam rozjaśnione włosy, właściwie białe, chciałabym na jesień coś zmienić, ale jeszcze się nie zdecydowałam. Jednak mój wybór ogranicza się do kilku kolorów.

(chodzi tylko o kolory, nie marki)
Jak będą wyglądały moje włosy po takiej farbie? http://www.dpj.pl/fotki/g1296d.jpg
Jak po takiej? http://1.bp.blogspot.com/-2e-3rZhxbT..._farba_9_0.jpg
I jak po takiej? http://img.szafa.pl/ubrania/1/010012...zloty-braz.jpg

Nie mam pojęcia jak moje rozjaśnione włosy złapią te kolory, proszę o pomoc! Jedyne czego jestem prawie pewna to to, że brązowy będzie taki jak na opakowaniu...
po ostatniej wyjda mocno ciemne jak czarne, po srodkowej jak na pudelku.
pierwsza odradzam bo wlosy beda mialy zielony polysk.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:09   #1957
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jakie kolory mi wyjdą?

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie i oczekuje odpowiedzi od kogoś kto już robił coś podobnego
Mam rozjaśnione włosy, właściwie białe, chciałabym na jesień coś zmienić, ale jeszcze się nie zdecydowałam. Jednak mój wybór ogranicza się do kilku kolorów.

(chodzi tylko o kolory, nie marki)
Jak będą wyglądały moje włosy po takiej farbie? http://www.dpj.pl/fotki/g1296d.jpg
Jak po takiej? http://1.bp.blogspot.com/-2e-3rZhxbT..._farba_9_0.jpg
I jak po takiej? http://img.szafa.pl/ubrania/1/010012...zloty-braz.jpg

Nie mam pojęcia jak moje rozjaśnione włosy złapią te kolory, proszę o pomoc! Jedyne czego jestem prawie pewna to to, że brązowy będzie taki jak na opakowaniu...

Ja tą 1 robiłam na mocno rozjaśnione, i dużo nie przyciemnia. Zielonej poświaty co prawda nie było za to mocno szara - włosy jakby przybrudzone, ale szybko sie zmyła. 2-3 mycia i po kolorze.


Zaopatrzyłam sie dzisiaj w moją maseczke ekspresową dove ukochaną + 2 szampony z Timotei tej serii Jericho, złociste refleksy do blondu i jakiś do normalnych i przetłuszczajacych sie włosów. Miałam jeszcze odzywke do farbowanych z tej serii ale mi mama zabrała Bo kupiłam jej spray i maseczke ale spray mówi że smierdzi, i mi zabrałatą odżywke
A ja tam te spraye z Timotei lubie, i jakoś nie wydaje mi sie żeby śmierdziały Ładny owocowy zapach
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 18:15   #1958
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 99
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

mozna od razu po rozjasniaczu zmyc, wysuszyc wlosy i nakladac.
nie ma innego wyjscia...


hmmm a jakbym na te ciemne pasma uzyla jakiejs farby rozjasniajacej (wyszedlby pewnie rudawy kolorek) a za jakis czas znowu jasnej farby na calosc? co by z tego wyszlo ? i czy to mialoby mniej destruktywny wplyw na wlosy niz rozjasniacz ?

sorki za takie pytania ale kompletnie sie na tym nie znam....
ewelinka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:16   #1959
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitka-ja robiłam koleżance castingiem 613 mroźne mochaccino i bardzo dobrze wzieło plus ona miała kilka już siwulek i spokojnie pokryło. Kolor wyszedł jednak trochę inny niż na opakowaniu, na którym sugerują nam zimny kolor ale jednak w numeracji 3 robi swoje bo i wyszedł ze złotym refleksem tak jak myślałam a wyjściowy miała jasny brąz popielaty także trochę jej rozjaśniło chyba podobnie wyszło jak u tej Dziewczyny :
http://domi-world.blogspot.com/2012/...ochaccino.html
Niemniej jednak bardzo piękny kolor, teraz będziemy robić ton ciemniejszy wedle życzenia

idę spłukiwać mieszankę
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:56   #1960
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Miałam coś przedtem napisać, piszę dopiero teraz. Skleroza.

Kitka, Agatka - piękne macie włosy!!!

Kitka w tych mi się podobasz bardziej niż w jasnych, wyglądają jak Twoje naturalki
a co do Ciebie Agatko to uwielbiam połączenie ciemne oczy-jasne włosy, a także ciemne oczy-ciemne włosy, więc jak dla mnie to ta zmiana jest baaardzo ok Widziałam, że pytałaś też o makijaż. Mi się bardzo podoba:
-podkreślona czarną kredką dolna linia rzęs (roztarta) + jakiś jasny perłowy cień na górnej powiecie + czarny eyeliner/czarna kredka,
-granatowo-szary cień na całej powiece ruchomej, może być też np. roztarty lekko na załamaniu powieki czarnym cieniem,
-kąciki oka rozświetlone białym/perłowym cieniem, potem szarość na całość i w załamaniu powieki ciemny szary/czarny cień
+ do każdego z makijaży oczywiście wytuszowane na czarno rzęsy

A najbardziej to widziałabym Cię w czymś takim KLIK , KLIK , albo takim KLIK

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i super ostrzyzone i grzyweczka
ale na inoe uwazaj- czesto wypadaja po niej wlosy.
W końcu mam normalną grzywkę Brakowało mi jej.

Nie wiem jak ta koleżanka to zrobiła, ale nie tracąc dużo na długości zauważyłam też że zniknęła większość rozdwojonych i popalonych końcówek

A co do inoy (jak to cholerstwo się odmienia? ) to podoba mi się ten blask po farbowaniu i obietnica lepszych włosów.. chciałabym spróbować nią bo niedługo robimy chrzest, także trzeba odświeżyć fryzurkę No chyba, że masz bunny jakąś propozycję z drogeryjnych albo innych fryzjerskich farb które mają w palecie ładne brązy do wyboru?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-08-07 o 19:09
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 20:04   #1961
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

EXCLUSIVE
jak wroce z wakacji przetestuje te makijaze albooo przyjedz do mnie i mnie umalujesz
a brazy casting
ten co ja robilam jest piekny ale cieply. casting nie ma zimnych brazow.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 20:33   #1962
polly20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej dziewczyny. Powiedzcie proszę na jaki to kolor i na jakim poziomie? To jest mój naturalny kolor do którego chciała bym wrócić, obecnie mam włosy farbowane na bardzo jasny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (56,6 KB, 30 załadowań)
polly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:14   #1963
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej

laba dobiegła końca wróciłam dziś od TŻ po wspaniałym dłuuuuugim weekendzie wypoczęta lecz niestety wciąż blada a tu sierpień.

Cyknęłam kilka zdjęć włosów ale wyszły źle - podejrzewam że się fatalnie ustawiłam i kolor wyszedł totalnie przekłamany więc ich nawet nie wstawiam nie wiem czy jest sens robić kolejne ponieważ zdążył pojawić mi się już minimalny odrost a tak czy siak zmiany w koloryzacji nie było żadnej.

Starałam się Was trochę u TŻ podczytywać ale sporo zaległości więc nim doczytałam kilka stron to TŻ wracał z kąpieli i nie dałam już rady nic naskrobać nie wybieram się w najbliższym czasie nigdzie więc już będę regularnie z Wami pisać

Udało mi się uchwycić podczas przeglądania wątku dwie spore metamorfozy - Agatko odważny krok widzę poszłaś na całość z tymi eksperymentami ale uważam że zmiana na plus Kitka kolor wyszedł genialnie widziałam że chyba nie jesteś zadowolona z tego jak się spłukuje szkoda ale mam nadzieję że uda Ci się to jakoś opanować i będziesz w pełni zadowolona
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 23:41   #1964
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Hej

laba dobiegła końca wróciłam dziś od TŻ po wspaniałym dłuuuuugim weekendzie wypoczęta lecz niestety wciąż blada a tu sierpień.

Cyknęłam kilka zdjęć włosów ale wyszły źle - podejrzewam że się fatalnie ustawiłam i kolor wyszedł totalnie przekłamany więc ich nawet nie wstawiam nie wiem czy jest sens robić kolejne ponieważ zdążył pojawić mi się już minimalny odrost a tak czy siak zmiany w koloryzacji nie było żadnej.
Nie przejmuj się, ja też jestem blada, w tym roku nie chce mi się nawet opalać, zresztą zaczynam się zastanawiać nad tymi negatywnymi skutkami opalania no i sama nie wiem co robić

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
EXCLUSIVE
jak wroce z wakacji przetestuje te makijaze albooo przyjedz do mnie i mnie umalujesz
a brazy casting
ten co ja robilam jest piekny ale cieply. casting nie ma zimnych brazow.
Ja maluję rekreacyjnie, żadna tam ze mnie "miszczyni", nawet pędzli za dużo nie mam Ale jeśli uda mi się zacząć i skończyć kosmetologię służę pomocą

Btw- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę brązowych oczu, masz tyle kombinacji, tyle makijaży możesz tworzyć.. Na zielonych oczach dużo kolorów wygląda zbyt wulgarnie albo pstrokato i nie ma tego efektu co na niebieskich/brązowych oczach a brązowe oczy podobają mi się też w wersji czarna kreska na górnej powiece + pomalowane tylko górne rzęsy (bądź sztuczne dodatkowo) i do tego czerwone usta klasyk
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-08-07 o 23:42
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 07:34   #1965
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bobry
Ja mam dzisiaj wole wiec Was bede nekac dzisiaj, a co

Jakie wczoraj mialam jaja z kurierem.
Zamowilam sobie prostownice na allegro i dostawa kurierem.
Sprawdzam sobie pozniej gdzie powinna byc juz moja paczka..a tu psikus, ze doreczona
Niczego przeciez nie dostalam, nawet kurier nie dzwonil.
Wiec ja za tel dzwonie do nieo,nie odbiera.
Wkurzona na maksa dzwonie do centrali.
Tam babka sprawdza,podeje jej nr paczki a ona sie mnie pyta czy w mojej okolicy mieszkaja Panstwo o takim i takim nazwisku.
Ja mowie ze tak ze to dalecy sasiedzi.
A ona mi na to " no bo wlasnie kurier zostawili u nich pani paczke" ...
ja sie pytam jak to zostawila moja paczke u obcych ludzi? dlaczego nie zadzwonil?
specjanie moj i Tż nr podalam w razie czego.
A ona mi na to,ze kurierzy tak wcale nie dzwonia, bo nie sa od tego i lepsiej zebym paczke odebralam od sasiada niz jechala do ZG...
Rozumiecie to??
Kurierzy nie dzwoni?
to po kiego H zostawia sie im nr kom?
Powiedzilam jej ze jest nie powazna i ja juz tasprawe zalatwie po swojemu, ale nie popuszcze takiego czegos,zeby moja paczke odbieral obcy mi czlowiek
A jak bym byla z nim sklucona?
powiedzial by ze nie ma zadnej paczki?
No mowie Wam z tymi kurierami DHL to jakas porazka
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:50   #1966
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Ja maluję rekreacyjnie, żadna tam ze mnie "miszczyni", nawet pędzli za dużo nie mam Ale jeśli uda mi się zacząć i skończyć kosmetologię służę pomocą

Btw- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę brązowych oczu, masz tyle kombinacji, tyle makijaży możesz tworzyć.. Na zielonych oczach dużo kolorów wygląda zbyt wulgarnie albo pstrokato i nie ma tego efektu co na niebieskich/brązowych oczach a brązowe oczy podobają mi się też w wersji czarna kreska na górnej powiece + pomalowane tylko górne rzęsy (bądź sztuczne dodatkowo) i do tego czerwone usta klasyk
To spotkamy sie i juz
No tu masz racje kombinacji jest wiele, jak sie umie coś wymalowac fajnego to wychodzi ok
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:56   #1967
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej
mój internet mnie dobija, to już 4 dzień!!! A do konsultantów z technicznego działu nie można się dodzwonić
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jasne ze mozna tylko pamietaj ze poziom 6 to juz wyjdzie ci jak braz.
mozesz smialo jak agatka robic pol trwalymi
Dzięki Bunny ale w sumie teraz kombinować nie będę, machnę Excellence'ami, niech się farba dobrze weżre we włosy, a później będę najwyżej myśleć o innych, tym bardziej jak Agata mówi, że blondy wychodzą kiepsko, a na tym zdjęciu, które pokazała Infa to już w ogóle także jadę dzisiaj po Excelle, w końcu pierwsza myśl podobno najlepsza więc teraz działam nimi
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitka-ja robiłam koleżance castingiem 613 mroźne mochaccino i bardzo dobrze wzieło plus ona miała kilka już siwulek i spokojnie pokryło. Kolor wyszedł jednak trochę inny niż na opakowaniu, na którym sugerują nam zimny kolor ale jednak w numeracji 3 robi swoje bo i wyszedł ze złotym refleksem tak jak myślałam a wyjściowy miała jasny brąz popielaty także trochę jej rozjaśniło chyba podobnie wyszło jak u tej Dziewczyny :
http://domi-world.blogspot.com/2012/...ochaccino.html
Niemniej jednak bardzo piękny kolor, teraz będziemy robić ton ciemniejszy wedle życzenia
mnie się akurat kolor u tej dziewczyny nie bardzo podoba no nie wiem... może też dlatego, że farbowała na rozjaśniane włosy teraz Excellence a później będę myśleć nad tymi castingami
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:01   #1968
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez ewelinka01 Pokaż wiadomość
mozna od razu po rozjasniaczu zmyc, wysuszyc wlosy i nakladac.
nie ma innego wyjscia...


hmmm a jakbym na te ciemne pasma uzyla jakiejs farby rozjasniajacej (wyszedlby pewnie rudawy kolorek) a za jakis czas znowu jasnej farby na calosc? co by z tego wyszlo ? i czy to mialoby mniej destruktywny wplyw na wlosy niz rozjasniacz ?

sorki za takie pytania ale kompletnie sie na tym nie znam....
watpie czy farba to wezmie albo zostawi na rudym i bedziesz blondo-ruda

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miałam coś przedtem napisać, piszę dopiero teraz. Skleroza.

Kitka, Agatka - piękne macie włosy!!!

Kitka w tych mi się podobasz bardziej niż w jasnych, wyglądają jak Twoje naturalki
a co do Ciebie Agatko to uwielbiam połączenie ciemne oczy-jasne włosy, a także ciemne oczy-ciemne włosy, więc jak dla mnie to ta zmiana jest baaardzo ok Widziałam, że pytałaś też o makijaż. Mi się bardzo podoba:
-podkreślona czarną kredką dolna linia rzęs (roztarta) + jakiś jasny perłowy cień na górnej powiecie + czarny eyeliner/czarna kredka,
-granatowo-szary cień na całej powiece ruchomej, może być też np. roztarty lekko na załamaniu powieki czarnym cieniem,
-kąciki oka rozświetlone białym/perłowym cieniem, potem szarość na całość i w załamaniu powieki ciemny szary/czarny cień
+ do każdego z makijaży oczywiście wytuszowane na czarno rzęsy

A najbardziej to widziałabym Cię w czymś takim KLIK , KLIK , albo takim KLIK



W końcu mam normalną grzywkę Brakowało mi jej.

Nie wiem jak ta koleżanka to zrobiła, ale nie tracąc dużo na długości zauważyłam też że zniknęła większość rozdwojonych i popalonych końcówek

A co do inoy (jak to cholerstwo się odmienia? ) to podoba mi się ten blask po farbowaniu i obietnica lepszych włosów.. chciałabym spróbować nią bo niedługo robimy chrzest, także trzeba odświeżyć fryzurkę No chyba, że masz bunny jakąś propozycję z drogeryjnych albo innych fryzjerskich farb które mają w palecie ładne brązy do wyboru?
inoa- to sie nie odmienia
brazy castinga, wellatonu i palette

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, ja też jestem blada, w tym roku nie chce mi się nawet opalać, zresztą zaczynam się zastanawiać nad tymi negatywnymi skutkami opalania no i sama nie wiem co robić

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------



Ja maluję rekreacyjnie, żadna tam ze mnie "miszczyni", nawet pędzli za dużo nie mam Ale jeśli uda mi się zacząć i skończyć kosmetologię służę pomocą

Btw- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę brązowych oczu, masz tyle kombinacji, tyle makijaży możesz tworzyć.. Na zielonych oczach dużo kolorów wygląda zbyt wulgarnie albo pstrokato i nie ma tego efektu co na niebieskich/brązowych oczach a brązowe oczy podobają mi się też w wersji czarna kreska na górnej powiece + pomalowane tylko górne rzęsy (bądź sztuczne dodatkowo) i do tego czerwone usta klasyk
ja tez sie nie opalam- ale to juz od lat i swiadomie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bobry
Ja mam dzisiaj wole wiec Was bede nekac dzisiaj, a co

Jakie wczoraj mialam jaja z kurierem.
Zamowilam sobie prostownice na allegro i dostawa kurierem.
Sprawdzam sobie pozniej gdzie powinna byc juz moja paczka..a tu psikus, ze doreczona
Niczego przeciez nie dostalam, nawet kurier nie dzwonil.
Wiec ja za tel dzwonie do nieo,nie odbiera.
Wkurzona na maksa dzwonie do centrali.
Tam babka sprawdza,podeje jej nr paczki a ona sie mnie pyta czy w mojej okolicy mieszkaja Panstwo o takim i takim nazwisku.
Ja mowie ze tak ze to dalecy sasiedzi.
A ona mi na to " no bo wlasnie kurier zostawili u nich pani paczke" ...
ja sie pytam jak to zostawila moja paczke u obcych ludzi? dlaczego nie zadzwonil?
specjanie moj i Tż nr podalam w razie czego.
A ona mi na to,ze kurierzy tak wcale nie dzwonia, bo nie sa od tego i lepsiej zebym paczke odebralam od sasiada niz jechala do ZG...
Rozumiecie to??
Kurierzy nie dzwoni?
to po kiego H zostawia sie im nr kom?
Powiedzilam jej ze jest nie powazna i ja juz tasprawe zalatwie po swojemu, ale nie popuszcze takiego czegos,zeby moja paczke odbieral obcy mi czlowiek
A jak bym byla z nim sklucona?
powiedzial by ze nie ma zadnej paczki?
No mowie Wam z tymi kurierami DHL to jakas porazka
o matko
chybabym zabila tego kuriera... jakim prawem w ogole przesylke adresowana do ciebie wydaje obcym ludziom?! przeciez to trzeba pokwitowac a i to moze najblizsza rodzina- pamietam ze kiedys mojemu dziadkowi ktory ze mna mieszkal! nie chcial listonosz wydac poleconego do mnie
zrobilabym im sajgon
jak z mama w banku beda nas teraz z daleka omijac


do mojego dziadka przyszedl moj pokrowiec rozowiutki na moja nokijke w pt odbiore bo teraz mi sie nie chce jechac

a w ogole poklocilam sie ciezko z tz...
i nie odzywamy sie i ja sie juz pierwsza nie odezwe za jego postepowanie....
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:07   #1969
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
watpie czy farba to wezmie albo zostawi na rudym i bedziesz blondo-ruda


inoa- to sie nie odmienia
brazy castinga, wellatonu i palette


ja tez sie nie opalam- ale to juz od lat i swiadomie


o matko
chybabym zabila tego kuriera... jakim prawem w ogole przesylke adresowana do ciebie wydaje obcym ludziom?! przeciez to trzeba pokwitowac a i to moze najblizsza rodzina- pamietam ze kiedys mojemu dziadkowi ktory ze mna mieszkal! nie chcial listonosz wydac poleconego do mnie
zrobilabym im sajgon
jak z mama w banku beda nas teraz z daleka omijac


do mojego dziadka przyszedl moj pokrowiec rozowiutki na moja nokijke w pt odbiore bo teraz mi sie nie chce jechac

a w ogole poklocilam sie ciezko z tz...
i nie odzywamy sie i ja sie juz pierwsza nie odezwe za jego postepowanie....
zloze skarge .to nie ma bata

ale co tam moje prostownica...co sie stałoa z Tż?
napisz PW jesli chcesz sie wygadac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 10:08   #1970
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a w ogole poklocilam sie ciezko z tz...
i nie odzywamy sie i ja sie juz pierwsza nie odezwe za jego postepowanie....
spoko, my też znowu mamy ciche dni, od niemalże tygodnia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:14   #1971
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
spoko, my też znowu mamy ciche dni, od niemalże tygodnia
ja wczoraj mojemu powiedzialam,ze na oczy go nie chce widziec
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:20   #1972
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
zloze skarge .to nie ma bata

ale co tam moje prostownica...co sie stałoa z Tż?
napisz PW jesli chcesz sie wygadac
zaraz skrobne... moze mnie otrzezwisz jakos... moze ja przeginam?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
spoko, my też znowu mamy ciche dni, od niemalże tygodnia
u mnie to nie jest normalne bo ja sie z moim kloce bardzo rzadko i cichych dni nie mamy bo godziny sie zwykle kilka h pozniej po przegadaniu tematu....

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja wczoraj mojemu powiedzialam,ze na oczy go nie chce widziec
ja nie musialam mowic tego...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:26   #1973
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zaraz skrobne... moze mnie otrzezwisz jakos... moze ja przeginam?


u mnie to nie jest normalne bo ja sie z moim kloce bardzo rzadko i cichych dni nie mamy bo godziny sie zwykle kilka h pozniej po przegadaniu tematu....


ja nie musialam mowic tego...
czekam na PW.
cos wymyslimy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:32   #1974
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja wczoraj mojemu powiedzialam,ze na oczy go nie chce widziec
widzę, że znowu u nas faza na kłótnie, sprzeczki i ciche dni
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
u mnie to nie jest normalne bo ja sie z moim kloce bardzo rzadko i cichych dni nie mamy bo godziny sie zwykle kilka h pozniej po przegadaniu tematu....
my też się nie kłócimy, ale jakoś nie możemy się dotrzeć ostatnio
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:34   #1975
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czekam na PW.
cos wymyslimy
poszlo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:43   #1976
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

reasumując:

gdy Bóg stworzył świat, obiecał, że idealnego mężczyznę będzie można spotkać na każdym rogu, a potem... uczynił Ziemię okrągłą

przeczytałam na jednym blogu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:47   #1977
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
reasumując:

gdy Bóg stworzył świat, obiecał, że idealnego mężczyznę będzie można spotkać na każdym rogu, a potem... uczynił Ziemię okrągłą

przeczytałam na jednym blogu
tez to dzisiaj na blogu czytalam
calosc jest dobra
na fb sobie wrzuce
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:51   #1978
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
tez to dzisiaj na blogu czytalam
calosc jest dobra
na fb sobie wrzuce
całość tak bardzo mi się nie podobała, tylko niektóre
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:58   #1979
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
całość tak bardzo mi się nie podobała, tylko niektóre
z aniołem i miotła
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 11:04   #1980
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
reasumując:

gdy Bóg stworzył świat, obiecał, że idealnego mężczyznę będzie można spotkać na każdym rogu, a potem... uczynił Ziemię okrągłą

przeczytałam na jednym blogu
tak to tlumaczy wszystko

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
z aniołem i miotła
dajcie linka do tego bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.