Eveline 8w1 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 15:19   #1
magda_lena123
Raczkowanie
 
Avatar magda_lena123
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61

Eveline 8w1


Witam !!

Mam problem po używaniu odżywek Eveline. Jakiś czas temu, ok. rok temu kupiłam odżywkę Eveline Paznokcie twarde i lśniące jak diament. Malowałam kilkoma warstwami, a koleżanki prawiły komplementy, jakie to piękne, zdrowe i mocne mam paznokcie. Buteleczka się skończyła, więc zrobiłam przerwę i kupiłam 2, tym razem Natychmiast bielsze i piękniejsze paznokcie. Wszystko było ok, ale ostatnio zrobiłam sobie miesiąc przerwy i paznokcie się rozdwajają, pomimo iż obcięłam ja na krótko, zaczepiają się o ubrania. Kupiłam więc 8w1, ale jak zagłębiłam się w temat, to wyczytałam, że ogólnie odżywki Eveline mają FORMALDEHYDE i to żle działa na paznokcie. Stan moich nie jest jakiś bardzo tragiczny, ale dobry też nie jest. W związku z tym pytanie: jaką kupić odżywkę, która nie miałaby tego składnika. Słyszałam, dobre rzeczy o Sally Hansen. Co możecie polecić ?
__________________
Z butów sterczy słoma, literaturę zna z opracowań lektur, buraczana dama. Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była.





Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich
magda_lena123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 09:01   #2
nkotb
Przyczajenie
 
Avatar nkotb
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

dużo czytałam na temat odżywek eveline i muszę stwierdzić, że to co się wypisuje na niektórych forach to zwykłe sianie paniki.

To dość naturalne, że u niewielkiego procenta konsumentów może zdarzyć się, że podczas stosowania odżywki na paznokciach wystąpi niepożądana reakcja alergiczna na substancję konserwującą: Formaldehyd, który utwardza płytkę, czyli "martwą" część paznokcia. Jeśli struktura paznokcia jest porowata, to substancja może przeniknąć pod płytkę powodując podrażnienie. Jest to sygnał informujący o uczuleniu i nie należy w takim wypadku kontynuować kuracji odżywką!!!
nkotb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 13:17   #3
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Te odżywki mają to do siebie, że na każdych paznokciach zachowują się inaczej. Co ważne z tego co piszesz, malowałaś nią bez przerwy.. z tego co mi wiadomo kuracja wygląda tak: 1 tydzien malujesz odżywką później 1 tydzien przerwy.. Nie można jej stosować non stop do zużycia buteleczki.
Sama jej nie stosowałam, lecz moja przyjaciółka tak, z efektów była zadowolona. Ja sama od 2 tyg stosuję odżywkę z esenssce taka całą srebrną (nie chce mi się pupy ruszyć by dokładną nazwę napisać) również zawiera substancje konserwujące jak eveline, troszkę szczypało za pierwszym nałożeniem ( ale to moja wina, bo nałożyłam ją po zdjęciu akrylu z paznokci czego nie powinno się robić ) obecnie nic mi się złego z paznokciami nie dzieje, nie ma też żadnego dyskomfortu.

Jak można "naprawić" już zniszczone paznokcie? Dać im pooddychać to na pewno, ewetualnie jakieś oliwki no i dużo witamin.. Nigdy nie będzie lepszej metody niż zdrowe odżywianie :P
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 14:04   #4
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez RedRouge Pokaż wiadomość
Co ważne z tego co piszesz, malowałaś nią bez przerwy.. z tego co mi wiadomo kuracja wygląda tak: 1 tydzien malujesz odżywką później 1 tydzien przerwy.. Nie można jej stosować non stop do zużycia buteleczki.
zgadzam się w 100%. ja stosowałam ją zgodnie z zaleceniami producenta i mam piękne paznokcie, mimo że na początku mi się od razu połamały i rozdwoiły. potem było już tylko lepiej. teraz nie używam jej z miesiąc, a stan moich paznokci jest wręcz idealny w porównaniu z tym co było. jest sposób użycia na etykietce, więc się do niego stosujemy dodam, że używałam ten 8in1
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 15:52   #5
magda_lena123
Raczkowanie
 
Avatar magda_lena123
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Obcięłam paznokcie na zero, nasmarowałam oliwą z oliwek, po wsiąknięciu kremem do rąk Isana z mocznikiem i chyba jednak zrezygnuję z Eveline, kupiłam inną odżywkę z Miss Sporty i z nią będę coś próbować.
__________________
Z butów sterczy słoma, literaturę zna z opracowań lektur, buraczana dama. Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była.





Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich
magda_lena123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:19   #6
Phoebe97
Przyczajenie
 
Avatar Phoebe97
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

uwielbiam odżywkę Eweline8w1, stosuję ją raz na 2-3 tyg i jestem zadowolona nie miałam problemów po "odstawieniu jej" faktycznie moze na twoje paznokcie działać inaczej, trzyma kciuki, zeby ci teraz paznokcie "odżyły" po Miss sporty
Phoebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 18:17   #7
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Też mam wrażenie, że to co się ostatnio dzieje na forach ( panika dotycząca odżywek evelina) to lekka przesada. Każdy organizm reaguje inaczej. To samo jest z kremami czy lekami. Najważniejsze to używać wszystkiego co nas pielęgnuje zgodnie z zaleceniami. Moje paznokcie 8w1 uratowała po masakrze tipsowej. Miałam poprzeczne pęknięcia na płytce do żywca Fakt przy pierwszej aplikacji szczypało jak cholera ale po 3 miesiącach paznokcie wyglądają jak na zdjęciu poniżej.
Ja używam odżywek z przerwami na Regenerum i dodatkowo łykam Bellisę na zmianę ze skrzypovitą. Po latach obgryzania i masakr tipsowo-żelowych wreszcie mam takie pazurki jak chcę.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000089 (1).jpg (34,5 KB, 752 załadowań)
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 18:58   #8
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Też mam wrażenie, że to co się ostatnio dzieje na forach ( panika dotycząca odżywek evelina) to lekka przesada. Każdy organizm reaguje inaczej. To samo jest z kremami czy lekami. Najważniejsze to używać wszystkiego co nas pielęgnuje zgodnie z zaleceniami. Moje paznokcie 8w1 uratowała po masakrze tipsowej. Miałam poprzeczne pęknięcia na płytce do żywca Fakt przy pierwszej aplikacji szczypało jak cholera ale po 3 miesiącach paznokcie wyglądają jak na zdjęciu poniżej.
Ja używam odżywek z przerwami na Regenerum i dodatkowo łykam Bellisę na zmianę ze skrzypovitą. Po latach obgryzania i masakr tipsowo-żelowych wreszcie mam takie pazurki jak chcę.
Pozdrawiam
wow śliczne co robisz ze skórkami, że w ogóle ich nie widać wokół paznokci???
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 21:44   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

....
mam wrażenie,że te skutki uboczne odżywki Eveline wynikają z tego,że dziewczyny przesadzają z jej ilością i długością jej stosowania,często nie przestrzegając tego co zaleca producent....to jest mocna rzecz i trzeba nauczyc sie jej dozowac,bo mozna przedobrzyc,co przyniesie odwrotny skutek...obserwujmy nasze paznokcie jak reagują i dostosowujmy ilosc preparatu dl naszych osobistych potrzeb.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 00:19   #10
vigoss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
GG do vigoss
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Jak wyżej- dobrze się odżywiać, skrzyp i inne takie... Mi lepiej od Belissy pomaga Oeparol. Również po odżywce z Eveline miałam tragiczne paznokcie- zrobiły się porowate i takie...Szorstkie? Ciężko było odratować, ale to wszystko kwestia czasu No i oczywiście, po tym żadnych lakierów "z bazarków", trzeba bardzo uważać na skład. Jeżeli nie używałaś wcześniej- radzę się przerzucić na szklany pilniczek. Trzeba również bardzo dobrze zadbać o skórki, żeby nowy paznokieć rósł zdrowy. Możesz spróbować olejków (migdałowy, olejek z inglota etc.), ale mi olejki nie podpasowały. Obecnie dobrze na mnie działa środek do usuwania skórek z Sally Hansen (taki niebieski, instant cuticle remover bodajże ) plus bardzo tłusty krem oliwkowy i specjalna odżywka z Rosji
vigoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 10:54   #11
magda_lena123
Raczkowanie
 
Avatar magda_lena123
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Kupiłam też serum do paznokci z wapniem i wit. C z lovely, obficie smaruję w ciągu dnia i na noc kremami do rąk i wcieram w płytkę oliwę z oliwek, olej z pestek winogron i oliwkę. Z suplementacji to od jakoś 2 m-cy piję CP i siemię lniane (miało być pierwotnie z myślą o włosach, ale może na pazury też coś pomoże).
__________________
Z butów sterczy słoma, literaturę zna z opracowań lektur, buraczana dama. Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była.





Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich
magda_lena123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 11:02   #12
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez vigoss Pokaż wiadomość
Jak wyżej- dobrze się odżywiać, skrzyp i inne takie... Mi lepiej od Belissy pomaga Oeparol. Również po odżywce z Eveline miałam tragiczne paznokcie- zrobiły się porowate i takie...Szorstkie? Ciężko było odratować, ale to wszystko kwestia czasu No i oczywiście, po tym żadnych lakierów "z bazarków", trzeba bardzo uważać na skład. Jeżeli nie używałaś wcześniej- radzę się przerzucić na szklany pilniczek. Trzeba również bardzo dobrze zadbać o skórki, żeby nowy paznokieć rósł zdrowy. Możesz spróbować olejków (migdałowy, olejek z inglota etc.), ale mi olejki nie podpasowały. Obecnie dobrze na mnie działa środek do usuwania skórek z Sally Hansen (taki niebieski, instant cuticle remover bodajże ) plus bardzo tłusty krem oliwkowy i specjalna odżywka z Rosji
O własnie tutaj też jest napisana jedna bardzo ważna rzecz, nalezy uważać na to jakie lakiery stosujemy jeśli nie nakładamy zawsze bazy pod lakier. Oczywiście myślę, że na to powinny uważać głównie osoby które wiedzą iż zdarzają im się problemy z paznokciami. Ja osobiscie skusiłam się na równie mocną odżywkę jak pisałam wyżej z essence, na niej nie ma żadnej informacji co do stosowania (przynajmniej nie ma w pl jezyku) póki co odbudowały mi płytkę po akrylach no i pierwszy raz w życiu moje paznokcie od miesiąca się nie rozdwajają. Zobaczymy jak to będzie później ^^ Ah i zaczęłam stosować pilnik szklany więc może i dzięki temu problem rozdwajających paznokci zniknął.
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:05   #13
Leniszuek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Robiłam dwa podejścia do odżywki 8 w 1 Eveline. Zakupiłam odżywkę w celu ratowania łamiących i rozdwajających się paznokci. Za pierwszym razem stosowałam wg instrukcji (codziennie jedna wartswa przez cztery dni i zmyć) - efekt "paląco", "swędzące paznokcie". Mikroskopijne pęknięcia płytki paznokcia. Oddałam koleżanca, która wznosiła odżywkę pod niebiosa. Po roku znowu zakupiłam tą samą odżywkę (coś mnie podkusiło) efekt taki sam jak wyżej. Tym razem zostawiłam nadłużej, bo szkoda wyrzucić całe opakowanie. Kolejna koleżanka miała zachwycająco długie, piękne paznokcie. Zapytałam co robi - stosuje 8 w 1 jako bazę pod lakier. Tak też uczyniłam. Problem "paląco-swędzący" nie istnieje. Paznokcie uratowane i rosną jak na przysłowiowych drożdżach. Stosowałam także Sally Hansen, ale niestety połowę opakowania wyrzuciłam - baza zgęstniała i powstawały pęcherzyki powietrza. Nie warte tej ceny jaką na nią wydałam.
Leniszuek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:17   #14
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wow śliczne co robisz ze skórkami, że w ogóle ich nie widać wokół paznokci???
Dziękuję )
Na skórki regenerum i duuuużzżzo balsamów i kremów do rąk.

Pozdrawiam
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 22:34   #15
vigoss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
GG do vigoss
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Właśnie się zastanawiam nad Regenerum- to działa?
vigoss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:09   #16
MobyDi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Majorka:)
Wiadomości: 70
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

LENIUSZKU mam dla Ciebie inną propozycję. Ewidentnie jesteś uczulona na jakiś składnik w odżywce 8w1 i nie ma co się do niej przełamywać, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Eveline teraz wypuściło nową odżywkę PŁYNNE SZKŁO - ma trochę inny skład, więc proponowałabym Ci wypróbować właśnie tą.
MobyDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 11:02   #17
modna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Ja po odżywce Eveline 8w1 jestem bardzo zadowolona
modna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:28   #18
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez MobyDi Pokaż wiadomość
LENIUSZKU mam dla Ciebie inną propozycję. Ewidentnie jesteś uczulona na jakiś składnik w odżywce 8w1 i nie ma co się do niej przełamywać, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Eveline teraz wypuściło nową odżywkę PŁYNNE SZKŁO - ma trochę inny skład, więc proponowałabym Ci wypróbować właśnie tą.
....
Płynne szkło ma fatalne recenzje na KWC
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 19:37   #19
anka663
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

według mnie najlepszym preparatem na paznokcie są produkty firmy nailtiques, serio. do niedawna były one dostępne tylko w usa i okazjonalnie prosiłam koleżanke zeby mi wysłała sztukę czy dwie. Ale w zeszłym tygodniu zobaczyłam, że ktoś otworzył dystybucje w Polsce pod tą samą nazwą, po prostu zaplaczareklame.pl i o dziwo mają naprawde dobre ceny w okolicach 30-60 zł co jak dla mnie jest bardzo tanio zważywszy na to że efekty są naprawde mega pozdrawiam, mam nadzieje ze pomogłam, Anka

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2013-02-05 o 20:23
anka663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 20:06   #20
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez anka663 Pokaż wiadomość
według mnie najlepszym preparatem na paznokcie są produkty firmy nailtiques, serio. do niedawna były one dostępne tylko w usa i okazjonalnie prosiłam koleżanke zeby mi wysłała sztukę czy dwie. Ale w zeszłym tygodniu zobaczyłam, że ktoś otworzył dystybucje w Polsce pod tą samą nazwą, po prostu nailtiques.pl i o dziwo mają naprawde dobre ceny w okolicach 30-60 zł co jak dla mnie jest bardzo tanio zważywszy na to że efekty są naprawde mega pozdrawiam, mam nadzieje ze pomogłam, Anka
....
aniu ,nie spamuj... zaraz padnie ban za nieopłaconą reklame.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 22:58   #21
ugaczakaaa84
Przyczajenie
 
Avatar ugaczakaaa84
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Dziewczynki kochane
Mam problem, mam nadzieję, że trafiłam w odpowiednie miejsce, i mam nadzieję że ktoś tu zagląda jescze.
Otóż właśnie usiłuje uzdrowić swoje paznokcie (po żelach) , najpierw stosowałam jakąś oliwkę z oriflame, potem się przerzuciłam na wysławianą 8 w 1 eveline, stosowałam się do instrukcji, ale za każdym razem miałam wrażenie że mi paznokcie "płoną", piekło i szczypało. No i im dłużej stosowałam tym na paznokciach powstawało co raz więcej takich białych plam, i niektóre z paznokci ciut bolą, chociaż muszę przyznać, że są o niebo twardsze niż zanim zaczełam z eveliną. Ale: te paskudne plamy, brak wzrostu i aż wstyd się pokazać. Wróciłam do tego olejku z oriflame, ale oprócz tego nie wiem co robić
Pomożecie?

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Dziękuję, że jesteś...
ugaczakaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 10:45   #22
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez ugaczakaaa84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane
Mam problem, mam nadzieję, że trafiłam w odpowiednie miejsce, i mam nadzieję że ktoś tu zagląda jescze.
Otóż właśnie usiłuje uzdrowić swoje paznokcie (po żelach) , najpierw stosowałam jakąś oliwkę z oriflame, potem się przerzuciłam na wysławianą 8 w 1 eveline, stosowałam się do instrukcji, ale za każdym razem miałam wrażenie że mi paznokcie "płoną", piekło i szczypało. No i im dłużej stosowałam tym na paznokciach powstawało co raz więcej takich białych plam, i niektóre z paznokci ciut bolą, chociaż muszę przyznać, że są o niebo twardsze niż zanim zaczełam z eveliną. Ale: te paskudne plamy, brak wzrostu i aż wstyd się pokazać. Wróciłam do tego olejku z oriflame, ale oprócz tego nie wiem co robić
Pomożecie?

Pozdrawiam serdecznie
...
8w1 nie nadaje sie bezposrednio na pazury po zdięciu żelu,moim zdaniem jest za mocna....chwilowo nie dawaj nic oprócz oliwki <Babydream lub Hipp z Rossmana> pózniej z dobrych środków moge polecić odżywkę specjalną po zdięciu tipsów z firmy Peegy Sage,lub olejek z firmy Herome...do kupienia np w sieci.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 11:16   #23
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez ugaczakaaa84 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane
Mam problem, mam nadzieję, że trafiłam w odpowiednie miejsce, i mam nadzieję że ktoś tu zagląda jescze.
Otóż właśnie usiłuje uzdrowić swoje paznokcie (po żelach) , najpierw stosowałam jakąś oliwkę z oriflame, potem się przerzuciłam na wysławianą 8 w 1 eveline, stosowałam się do instrukcji, ale za każdym razem miałam wrażenie że mi paznokcie "płoną", piekło i szczypało. No i im dłużej stosowałam tym na paznokciach powstawało co raz więcej takich białych plam, i niektóre z paznokci ciut bolą, chociaż muszę przyznać, że są o niebo twardsze niż zanim zaczełam z eveliną. Ale: te paskudne plamy, brak wzrostu i aż wstyd się pokazać. Wróciłam do tego olejku z oriflame, ale oprócz tego nie wiem co robić
Pomożecie?

Pozdrawiam serdecznie
Oj to jednak nie do końca się stosowałaś do instrukcji gdyż wszystkie odżywki zawierające substancje konserwujące NIE nadają się na paznokcie z których właśnie zdjęto masę żelową bądź akrylową!

Jedyne co możesz zrobić to porzucić chwilowo wszystkie tego typu odżywki i dać paznokciom odpocząć witaminki doustnie ewetualnie, jakieś oliwki - wszystko to co naturalne.

Jeżeli chcesz coś na te paznokcie stosować to odżywki z włóknami nylonowymi ewetualnie polecam, wzmocnią Ci paznokcie troszkę a nie powinno być żadnych negatywnych skutków
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)

Edytowane przez RedRouge
Czas edycji: 2013-02-11 o 11:18
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 21:35   #24
ugaczakaaa84
Przyczajenie
 
Avatar ugaczakaaa84
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Dziękuję Wam za odpowiedzi.
Zastosuję się do Waszych rad.

Pozdrawiam
__________________
Dziękuję, że jesteś...
ugaczakaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 16:44   #25
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

jeśli chodzi o odżywkę Eveline u mnie trochę dziwnie to wygląda... We wakacje robiłam kilka kuracji i na początku września aż do początku lutego, kupiłam, miałam pomalowane już 2 warstwy i w szkole tak strasznie bolały mnie paznokcie że głowa mała, jak wróciłam do domu zmyłam to i bolały mnie jeszcze jakiś czas i nie wiem czy to od odżywki? Parzcież była rewelacyjna i nagle jest zła?
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 17:07   #26
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o odżywkę Eveline u mnie trochę dziwnie to wygląda... We wakacje robiłam kilka kuracji i na początku września aż do początku lutego, kupiłam, miałam pomalowane już 2 warstwy i w szkole tak strasznie bolały mnie paznokcie że głowa mała, jak wróciłam do domu zmyłam to i bolały mnie jeszcze jakiś czas i nie wiem czy to od odżywki? Parzcież była rewelacyjna i nagle jest zła?
..
mozliwe,że od odżywki...ona jest BARDZO mocna,głęboko penetruje płytkę i zawiera substancje utwardzające....wiec maluje sie jednorazowo jedną warstwe a nie dwie....i częstotliwosc ich nakładania trzeba dostosowac do własnych odczuć<podobnie jest z odzywkami HEROME,też świetnymi> ja ja dozuje jak lekarstwo,a nie jak niektóre dziewczyny im bardziej słabe i zniszczone maja paznokcie tym więcej i grubiej jej dają,co prowadzi do pogorszenia stanu płytki.
Istnieje tez jakies prawdopodobienstwo,że jestes uczulona na jakis składnik tego preparatu.
Więc możesz oczekac jakis czas i spróbowac znowu z jedną warstwą co kilka dni.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 16:31   #27
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Jestem w trakcie używania odżywki 8w1 i widzę poprawę w strukturze paznokcia, więc spokojnie mogę ją polecić na rozdwajające i słabe paznokcie
caat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 20:58   #28
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

W moim przypadku reakcja alergiczna wystąpiła po zużyciu kilku buteleczek tej odżywki- białe plamki, część paznokcia na kciuku 'odkleiła' się, wygląda to podobnie jak onycholiza-za tym, że na jednym paznokciu. Stosowałam ją zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Robiłam przerwy między stosowaniami, niestety muszę być uczulona. Bardzo żałuję, bo (nadal)uważam, że odżywka jest świetna, nigdy nie miałam tak twardych i tak ładnych paznokci. Z bólem musiałam ją odstawić...
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:48   #29
jasuteinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

To chyba jest onycholiza ostatnio czytałam bloga dziewczyny ,która również stosowała odżywkę eveline zamieściła tam zdjęcia paznokci zniszczonych po tej odżywce wyglądają strasznie
__________________
mój blog http://yasuteena-bac.blogspot.com/
jasuteinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 11:59   #30
przewrotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 158
Dot.: Jak ratować paznokcie po Eveline ?

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100%. ja stosowałam ją zgodnie z zaleceniami producenta i mam piękne paznokcie, mimo że na początku mi się od razu połamały i rozdwoiły. potem było już tylko lepiej. teraz nie używam jej z miesiąc, a stan moich paznokci jest wręcz idealny w porównaniu z tym co było. jest sposób użycia na etykietce, więc się do niego stosujemy dodam, że używałam ten 8in1
ja nigdzie nie widziałam na opakowaniu, że trzeba robić przerwę! i nie robię przerw. paznokcie sa extra
gdzie taką informację znalazłyście?
przewrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 22:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.