Tipsy-Kielce??? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 20:35   #451
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez CarolineKielce Pokaż wiadomość
A co powiecie na moje?? Robie tipsy juz od 3 lat
Jesli bedę robić cos takiego za 3 lata to mnie zastrzelcie.........
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 20:36   #452
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Tipsy-Kielce???

aha papryczka piekne pazurki
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 21:41   #453
spcola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
Jesli bedę robić cos takiego za 3 lata to mnie zastrzelcie.........
jestemtego samego zdania co koleżanka. Po 3 latach robienia pazurków to zprzykrością przyznaje PORAŻKA, ale być może ktoś Cię za to podziwia ... dla mnie musisz się jeszcze wiele nauczyć. Polecam nauki u papryczki bo jest w tym rewelacyjna. Ostatnio zmieniała mi wzorek są boskie- każdy pyta "GDZIE ROBIŁAŚ" LUB bOŻE JAK PIĘKNIE
spcola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 13:00   #454
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy-Kielce???

Co to za wątek, kurczę jest ? Kącik wzajemnej adoracji ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 20:40   #455
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez guziczeek Pokaż wiadomość
Dzieki bardzo za rade Ułatwiłaś mi podjęcie decyzji...Pozdrawiam!!!

Bardzo proszę
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 00:03   #456
papryczka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 17
GG do papryczka73
Dot.: Tipsy-Kielce???

asikczek-dziękuję za miłe słowa..

spcola-Tobie też oczywiście dziękuję ale może już mnie nie chwal bo troszkę się głupio czuję-wiem że mnie cenisz i sam fakt że widzimy się co miesiąc od ponad roku świadczy o tym że masz zaufanie do mojej osoby jako stylistki..

szugarbejb- niewiem czy to chodziło o adorację mojej osoby i prac -jeśli tak to przykro mi że zakłóciłam swoimi pracami zasady tu panujące..
ponieważ zaglądam tu bardzo rzadko i od niedawna wkleiłam kilka zdjęć ( po konsultacji z którąś z dziewczyn tu piszących) -żeby dziewczyny oceniły moje prace bo pazurki robię od 1,5 roku a czytałam wiele komentarzy do prac innych dziewczyn..
myślałam i miałam nadzieję że wytkną mi jakieś błędy lub zwrócą uwagę na niedociągnięcia bo i w ten sposób chcę poprawiać swoje prace którym jeszcze dużo brakuje do ideału...
jeśli tym że dziewczyny napisały dwa miłe komentarze na temat moich pazurków sprawiłam komuś przykrość lub wywołałam zniesmaczenie to przepraszam.
pozdrawiam
papryczka73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 11:56   #457
spcola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Co to za wątek, kurczę jest ? Kącik wzajemnej adoracji ?

Nie jest to kącik wzajemnej adoracji , zdaje mi się, że doskonale o tym wiesz Jednakże w każdym wątku ludzie wyrażają swoje opinie, piszą czy coś się podoba czy też nie. Po to w końcu jest forum, w którym się np. pokazuje swoje prace i ktoś coś doradzi, drugi skrytykuje ( dając tą krytyką do myślenia, że chyba trzeba jeszcze popracować nad sobą i bardziej się przyłożyć do tego co się robi ) trzeci napisze szczerze lub też nie, że "super".
Nie wydaje mi się by wyrażanie swoich opinii było czymś złym , karygodnym czy też nie . Lepsza szczera prawda niż słodkie kłamstwo. Trzeba dzielić się swoimi spostrzeżeniami bo to pomaga w dążeniu do perfekcyjności...
spcola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 17:01   #458
szczocinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 73
Dot.: Tipsy-Kielce???

aaa czy któraś by MNIE zrobiła? ;d jakoś tanio... ;d
szczocinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 12:38   #459
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Tipsy-Kielce???

Jesli szukacie dobrej i taniej manikiurzystki to moge podac namiary na priv .
__________________
Doktor A. K.14.03.2011 "Artplastica"Szczecin
Mentor okragly 375 cc UHP
Cudowniaste

31.07.2012 powiększanie ust kwasem
09.08.2012 dopełnienie ust kwasem drugi zastrzyk Juvaderm Ultra Smile Kraków Medestetis

EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 16:16   #460
guziczeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Tipsy-Kielce???

hej dziewczyny!!!
Jestem początkująca jeśli chodzi o tipsy, niedawno właściwie odbyłam kurs...i mam kilka pytań...
1) gdzie najlepiej trzymać żele?
Stylistka u której robiłam kurs powiedziała,że najlepiej trzymać je z dala od słońca i w temperaturze pokojowej...mimo to żel budujący zgęstniał
2) jak najlepiej przykleić tipsa?-- może to głupie ale z tym to mam problem! Słyszałam,że początkowo lepiej nakładać więcej kleju na kieszonke tipsa ale to powoduje ,że rozlewa mi się po bokach..oczywiście usuwam ale mimo to ślad po tym zostaje... jednym słowem masakra
Bardzo prosze o rade...
guziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 16:17   #461
guziczeek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Tipsy-Kielce???

lauracrow jeszcze raz dzięki za rade z wyborem kursu ..
Byłam, odbyłam i nie żałuje.. mimo,żę 2 dwa dni to troszke mało.. ale praktyka zrobi swoje mam nadzieje
guziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 23:21   #462
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

nie ma za co... miło to czytac teraz przynajmniej wiesz co to primer i inne wynalazki ( bo w akademii zdrowia to mi nic nie powiedzieli na ten temat, a że jest kamuflaż, że akryl sie poleruje, a nie wali na niego żel, ze pazury na formie trzeba dociskac...) gdzieeee tam... teraz musze chodzic na doszkolenia jeśli chce byc dobra...(po kursie za 1000zł!!!!!) AZ- uciekajcie stamtąd...

dlatego dobrze wybralas a że dwa dni to nic... wystarczy cwiczyc, cwiczyc, cwiiczyc a wiedze pewnie przekazali Ci dobrą także bądź spokojna
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 13:11   #463
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Tipsy-Kielce???

Tez słyszałam nie najlepsze opinie o AZ.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 13:18   #464
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

zresztą...nie tylko przedłużania paznokci nie potrafią dobrze nauczyc... na kursie fryzjerskim jak uczą sie obcinac to jedna kursantka na drugiej (aż zostana z fryzurą "na chłopaka"- uciekłam po trzech dniach jak chcieli zaczac uczyc się cieniowania na mnie...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 19:42   #465
fercio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy-Kielce???

/edit/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-12-08 o 10:24
fercio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:10   #466
spcola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Tipsy-Kielce???

a czy T czasem nie pomyliłaś wątków ?? tu się nie ogłasza :| jeżeli chcesz się ogłaszać , to załóż sobie osobny wątek w którym zamieścisz szczegółowe inf. o swoich usługach !!!!!
spcola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:14   #467
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez spcola Pokaż wiadomość
a czy T czasem nie pomyliłaś wątków ?? tu się nie ogłasza :| jeżeli chcesz się ogłaszać , to załóż sobie osobny wątek w którym zamieścisz szczegółowe inf. o swoich usługach !!!!!
to Ty sie pomylilas

na Wizazu reklama jest platna.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:20   #468
spcola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 49
Dot.: Tipsy-Kielce???

To tymbardziej ..n chyba, że koleżanka zapłaciła za "ogłoszenie''
spcola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 23:30   #469
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Tipsy-Kielce???

[quote=fercio;10000508]
Mam na imię Monika i mam 17 lat.
Od ponad roku zajmuję się stylizacją paznokci oraz ich przedłużaniem na tipsie metodą żelową i akrylową


Biedne te skorki..biedne..proponuje zmienic Tobie to zdjecie, uiscic oplate za ogloszenie no i..ostrozniej z pilnikiem
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 16:55   #470
fercio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy-Kielce???

[quote=EwaFran81;10004026]
Cytat:
Napisane przez fercio Pokaż wiadomość
Mam na imię Monika i mam 17 lat.
Od ponad roku zajmuję się stylizacją paznokci oraz ich przedłużaniem na tipsie metodą żelową i akrylową


Biedne te skorki..biedne..proponuje zmienic Tobie to zdjecie, uiscic oplate za ogloszenie no i..ostrozniej z pilnikiem

Te skórki są posmarowane oliwką a ręce są przemrożone dlatego tak to optycznie wygląda.
fercio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 03:40   #471
asiabasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: Tipsy-Kielce???

* reklama

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2008-12-29 o 14:18
asiabasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 09:34   #472
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Tipsy-Kielce???

[quote=fercio;10022896]
Cytat:
Napisane przez EwaFran81 Pokaż wiadomość


Te skórki są posmarowane oliwką a ręce są przemrożone dlatego tak to optycznie wygląda.

Aha to trzeba klientkom podsuwać rękawiczki :P

Sorki, ale mam głupawkę poranną i płynę
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 22:46   #473
jolus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

.

Edytowane przez jolus1
Czas edycji: 2009-02-04 o 17:16
jolus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 18:52   #474
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Kurs Tipsów W Kielcach-!!!!!!!!!!

Ja mialam kurs ale doksztalcajacy (a nie od podstaw) w kielcach w drej cosmetics. Bylo to juz dawno. Tylko na zele. Wydalam 250 zl i kurs trwal ok. 5 godz. Poprostu ja z kolezanka (bylo nas kursantek tylko 2) zakladalysmy tipsy metoda zelowa z wtapianiami modelce. I w sumie napewno wielkim plusem bylo to ze nas bylo tylko 2 bo instruktorka widziala kazdy blad i kazala poprawic. No i przez to ze byl to kurs doksztalcajacy to ciezko szukac minusow bo w sumie to nie bylo od podstaw zeby teraz mowic ze nie bylo tego czy tego. Ogolnie mila atmosfera i fajna instruktorka. Na darmo przynioslam tam swoj zestaw bo co sie okazalo to wszystkie zele, piniki, lampa itp byly ich i na nich pracowalysmy.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:24   #475
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
nie ma za co... miło to czytac teraz przynajmniej wiesz co to primer i inne wynalazki ( bo w akademii zdrowia to mi nic nie powiedzieli na ten temat, a że jest kamuflaż, że akryl sie poleruje, a nie wali na niego żel, ze pazury na formie trzeba dociskac...) gdzieeee tam... teraz musze chodzic na doszkolenia jeśli chce byc dobra...(po kursie za 1000zł!!!!!) AZ- uciekajcie stamtąd...

dlatego dobrze wybralas a że dwa dni to nic... wystarczy cwiczyc, cwiczyc, cwiiczyc a wiedze pewnie przekazali Ci dobrą także bądź spokojna
Nie mogę sie z Tobą zgodzić odnośnie kursu na AZ.
Pewnie wszystko zależy od wykładowcy, który akurat kurs prowadzi, ale kiedy ja tam robiłam kurs dowiedziałam sie naprawdę wszystkiego, co początkujący powinien wiedzieć. Duży nacisk był kładziony na dezynfekcję narzędzi, dłoni, miejsca pracy, na konieczność pracowania w rękawiczkach. Wszystkie preparaty (primer, cleaner, bonder, żele, liquidy, akryle itd.) były omówione - nie tylko, że się je nakłada, ale też po co i jakie mają działanie. Podstawowe terminy: krzywa c, linia włosa, tunel itp. też były wyjaśnione.
Jednym słowem jeślibym miała się czegoś przyczepić na kursie w AZ to tego, że było nas 10 osób i wykładowczyni nie miała czasu zająć się każdym tak długo, jak by chciał. I tego, że ćwiczyłyśmy na sobie nawzajem.
Ale ogólnie kurs oceniam dobrze. Wykładowczyni rzetelnie i konkretnie przekazywała wiedzę, więc kto sie chciał czegoś nauczyć to sie nauczył.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:23   #476
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Nie mogę sie z Tobą zgodzić odnośnie kursu na AZ.
Pewnie wszystko zależy od wykładowcy, który akurat kurs prowadzi, ale kiedy ja tam robiłam kurs dowiedziałam sie naprawdę wszystkiego, co początkujący powinien wiedzieć. Duży nacisk był kładziony na dezynfekcję narzędzi, dłoni, miejsca pracy, na konieczność pracowania w rękawiczkach. Wszystkie preparaty (primer, cleaner, bonder, żele, liquidy, akryle itd.) były omówione - nie tylko, że się je nakłada, ale też po co i jakie mają działanie. Podstawowe terminy: krzywa c, linia włosa, tunel itp. też były wyjaśnione.
Jednym słowem jeślibym miała się czegoś przyczepić na kursie w AZ to tego, że było nas 10 osób i wykładowczyni nie miała czasu zająć się każdym tak długo, jak by chciał. I tego, że ćwiczyłyśmy na sobie nawzajem.
Ale ogólnie kurs oceniam dobrze. Wykładowczyni rzetelnie i konkretnie przekazywała wiedzę, więc kto sie chciał czegoś nauczyć to sie nauczył.
no tak... a o kamuflazu było? lub o dociskaniu tunelu... albo o polerkach-kaczuszkach? nieeee... a w dzisiejszych czasach to wiedza elementarna...

owszem- może omówili choroby i dezynfekcję... ale cuż z tego skoro wykładowczyni zajmowała sie tylko dwoma wybranymi z tłumu kursantkami...
na moim kursie z AZ było osób 12...
...a moja siostra miesiac temu skończyła ten kurs , na ktrym było- UWAGA- 22 dziewczyny... i jestem pewna, ze nikt stamtąd za dużo nie wyniósł....
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:55   #477
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
no tak... a o kamuflazu było? lub o dociskaniu tunelu... albo o polerkach-kaczuszkach? nieeee... a w dzisiejszych czasach to wiedza elementarna...
Było, było.
Pamiętam nawet, że byłam zdziwiona jak się okazało, że kamuflaż to jakaś nowość i moje klientki mówiły, że poprzednia stylistka nie kładła im "tego różowego". A ja robiłam z kamuflażem od początku, bo tak mnie uczono

Ale nie twierdzę wcale, że AZ to jakaś super szkoła. Mówię tylko, że ja byłam zadowolona z kursu i że wiele zależy od instruktorki, która akurat prowadzi szkolenie. A co do tego to w AZ nie ma gwarancji. Co innego w np. Sunflowerze, gdzie wiadomo KTO prowadzi kurs i jaki reprezentuje sobą poziom. I wtedy efekt takiego kursu jest przewidywalny.
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:16   #478
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Było, było.
Pamiętam nawet, że byłam zdziwiona jak się okazało, że kamuflaż to jakaś nowość i moje klientki mówiły, że poprzednia stylistka nie kładła im "tego różowego". A ja robiłam z kamuflażem od początku, bo tak mnie uczono

Ale nie twierdzę wcale, że AZ to jakaś super szkoła. Mówię tylko, że ja byłam zadowolona z kursu i że wiele zależy od instruktorki, która akurat prowadzi szkolenie. A co do tego to w AZ nie ma gwarancji. Co innego w np. Sunflowerze, gdzie wiadomo KTO prowadzi kurs i jaki reprezentuje sobą poziom. I wtedy efekt takiego kursu jest przewidywalny.
hmmm... a dziwne... w kielcach robiłas? czy w łodzi? bo własnie ta siostra skończyła i jak jej powiedzialam, ze lepiej by wygladaly z przeduzonym łożyskiem to nie wiedziala co ja do niej mówię...

u mnie nie było o tym mowy...Wogóle uważam ze kobieta, która mnie tam uczyła powinna zajac sie zajęciami z kosmetyki (depilacje , maseczki, manicure)- bo chyba na tym zna sie lepiej, bo o przedłużaniu pazurków...nie...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 07:38   #479
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
hmmm... a dziwne... w kielcach robiłas? czy w łodzi? bo własnie ta siostra skończyła i jak jej powiedzialam, ze lepiej by wygladaly z przeduzonym łożyskiem to nie wiedziala co ja do niej mówię...

u mnie nie było o tym mowy...Wogóle uważam ze kobieta, która mnie tam uczyła powinna zajac sie zajęciami z kosmetyki (depilacje , maseczki, manicure)- bo chyba na tym zna sie lepiej, bo o przedłużaniu pazurków...nie...
Widzę, że jesteś czujna Fakt, jestem z Łodzi, ale kurs dziwnym zbiegiem okoliczności robiłam w Kielcach.
Zdaje się, że strasznie jesteś cięta na tą instruktorkę z AZ; to ja już nic nie będę mówić
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:59   #480
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Tipsy-Kielce???

wybaczcie jeśli się powtórzę ale gdzie można odbudować ogryzki (bo mam problem właśnie z ogryzaniem paznokci a jak miałam tipsy to tego nie robiłam) ? i kto by się w ogóle tego podjął? bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 00:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.