Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 10:23   #61
Ravenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 330
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Czekałam równo 7 tygodni. Dziś dostałam swoją sukienkę zamówioną u pani Magdy i mogę szczerze polecić szycie u tej pani z całego serca.
Sukienka jest pięknie wykonana, identyczna ze zdjęciem, leży na mnie idealnie. Jestem zachwycona i nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszej sukni ślubnej.
Ravenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 14:47   #62
angelikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 64
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Ravenne Pokaż wiadomość
Czekałam równo 7 tygodni. Dziś dostałam swoją sukienkę zamówioną u pani Magdy i mogę szczerze polecić szycie u tej pani z całego serca.
Sukienka jest pięknie wykonana, identyczna ze zdjęciem, leży na mnie idealnie. Jestem zachwycona i nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszej sukni ślubnej.
MOzesz wkleic zdjecie sukni która dostałas? ja zastanawiam sie nad uszyciem sukni u Pani Magdy
angelikr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 20:44   #63
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Ravenne Pokaż wiadomość
Czekałam równo 7 tygodni. Dziś dostałam swoją sukienkę zamówioną u pani Magdy i mogę szczerze polecić szycie u tej pani z całego serca.
Sukienka jest pięknie wykonana, identyczna ze zdjęciem, leży na mnie idealnie. Jestem zachwycona i nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszej sukni ślubnej.

Ravenne bylam pewna ze bedziesz zadowolona i sama sie ciesze ze p. Magda nie zawiodla. Gratuluje swojej wymarzonej sukni!

P.S widze ze slub masz tydzien po mnie, powiedz jak bedziesz przechowywac suknie (jakis specjalny pokrowiec?)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2008-12-06 o 20:47 Powód: poprawka
jadira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:07   #64
gravity25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zegrze
Wiadomości: 5
GG do gravity25 Send a message via Skype™ to gravity25
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Oj tak Ravenne, ja też bardzo proszę o zdjęcie, bo jak już wspominałam rozważam zakup tego samego modelu. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością !!!
gravity25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 15:05   #65
justenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 88
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

ja również bardzo intensywnie rozważałam/am zakup sukni przez internet,i chyba na chwilę obecną zdecyduje się na kupno sukni z allegro-sprzedająca o wymiarach praktycznie identycznych jak moje,suknia bardzo mi się podoba,jest z tafty,czyli tak jak chciałam,chyba firmy margarett,więc dobrej jakości.no i co dla mnie najważniejsze-za niewielkie pieniądze,a zaoszczędzone money wolę przeznaczyć na fotografa albo muzykę.
szukałam na ebayu,na allegro,na stronach producentów. z ebaya (angielskiego) dziewczyny na zagranicznych forach polecają sobie "sweetsend factory shop",asapbaya (tutaj akurat natrafiłam na komentarz Polki,skontaktowałam sie z nią co sądzi nt.uszytej przez asapbaya sukni,okazało sie że prowadzi ona-ta Polka- salon sukien ślubnych i jako ekspertka od sukien raczej nie poleca akurat tego sprzedajacego,że nie ta jakość,wykonanie itp.aczkolwiek "laicy" nie zauważyli żadnych tego typu różnic),angielki zamawiają też namiętnie u niejakiej milly (www.millybridal.com)-u niej mozna zamawiać suknie ze zdjęć,ona określi koszt uszycia,wysyłki itp.tak zrobiłam i odpisała mi nt.ceny,materiału itd.
wygląda na to że koszt uszycia sukni w ten sposób łącznie z przesyłką wynosi ok.600 zł,nie wiem jak tam jest z cłem,ale chyba nie jest to kosmiczna kwota,gorzej jak taka przesyłka utknie w urzędzie celnym.
sie rozpisalam jak sie zdecyduję na którąkolwiek opcję wrzucę zdjecia i napiszę co i jak pozdrawiam wszystkie poszukujące!
justenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 07:31   #66
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ravenne, możesz wrzucić jakieś fotki swojej sukni? tak jak i inni jestem ciekawa efektu
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 10:04   #67
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

http://www.allegro.pl/item523300314_...asablanc a.html


http://www.allegro.pl/item519368498_...oda_spos a.html
http://www.allegro.pl/item519364024_...oda_spos a.html
http://www.allegro.pl/item519363529_...oda_spos a.html
http://www.allegro.pl/item519362897_...oda_spos a.html
http://www.allegro.pl/item520180209_...oda_spos a.html
http://www.allegro.pl/item523299661_...asablanc a.html

tu jest kilka linków ale to jeszcze nie wszystko
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 11:48   #68
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Przeczytałam cały wątek i mam podobny problem bo znalazłam Panią na allegro, która również ściąga sukienki ze stanów za niewielkie pieniądze. To jest link do tej aukcji i sukienki, która mnie interesuje
http://allegro.pl/item516223892_sukn..._w_ti_amo.html

Może któraś z was też jest zainteresowana tą aukcją? Lub zamawiała suknię u tej Pani?
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 11:51   #69
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Przypomniało mi się jeszcze jedno: kwestia wymiarów. Same się mierzyłyście czy krawcowa?
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 12:09   #70
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Mierzyłam się sama z pomoca koleżanki.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:25   #71
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

http://allegro.pl/item516223892_sukn..._w_ti_amo.html
rzeczywiscie wspaniale suknie maggie Sotero ale dziwna cena za tanio...
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 13:33   #72
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item516223892_sukn..._w_ti_amo.html
rzeczywiscie wspaniale suknie maggie Sotero ale dziwna cena za tanio...
Jakie za tanio
Co Ty gadasz...
Pierwszy z brzegu przykład... mori lee
Wiekszość z tych sukien nawet w amerykańskich sklepach wysyłkowych kosztuje mx $500-600 tylko u nas na przykład na allegro identyczna kiecka kosztuje 1990 zł
Parę miesięcy temu widziałam użytkownika allegro, który te suknie które mnie interesują sprowadzał (to dało się poznać) i sprzedawał za 850 zł .. czyli praktycznie bez żadnego zysku dla siebie
To, że u nas suknie ślubne cenowo kształtują się w przedziałach 2000-5000 PLN to tylko wina tego że nie byłyśmy świadome tego ile one na prawdę kosztują
Wysyłka kosztuje nie więcej niż $30-50 czyli w sumie Suknia powinna kosztować max 1500PLN a nie 2000-3000PLN
Kiedy masz ślub i chcesz wyglądaćjak księżniczka z własnych marzeń nie patrzysz na cenę
Wypatrujesz fason i płacisz jak głupek te 3000 - 5000 PLN a w rzeczywistości to nawet z biletem lotniczym i taxówką ta suknia za granicą kosztować Cię będzie co najmniej połowę mniej niż tu w tej zapyziałej Polsce
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2009-01-08 o 13:37
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:50   #73
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

tak tylko, ze te suknie nie są sprowadzane ze stanów tylko z Chin. nie są to oryginały tylko sukienki szyte na podobieństwo. Poza tym jaki jest sens przepłacać, tzn płacić komuś za posrednictwo skore te same suknie można kupić na www.ebay.com pewnie od tego samego chińczyka
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:58   #74
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
tak tylko, ze te suknie nie są sprowadzane ze stanów tylko z Chin. nie są to oryginały tylko sukienki szyte na podobieństwo. Poza tym jaki jest sens przepłacać, tzn płacić komuś za posrednictwo skore te same suknie można kupić na www.ebay.com pewnie od tego samego chińczyka
no i o to chodzi... pytanie podstawowe... po co przepłacać
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:06   #75
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Pewnie, że nie ma co przepłacać, ale jeszcze się nie rozeznałam w tym ebay-u.
Co do państwa, z którego są sprowadzana to są Stany, dopytałam już osoby, która się tym zajmuje.
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 09:12   #76
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Fasolko nie wierz w to, ze sukienki są w USA! wszyscy dziś szyją w Chinach i te sukienki też są z Chin. Jeśli chcesz mogę Ci podesłać parę linków do bezpośrednich sprzedawców. Za suknie bezpośrednio od "producenta" zapłacisz ok 250$ a reszta to po prostu pośrednictwo. Jeśli zdecydowałabym się na zakup takiej sukni to po prostu wolałabym zaoszczędzić też te 300 zł skoro suknie mogę zamówić sama.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 16:40   #77
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

w takim razie poproszę o linki;-) jeszcze nie wiem czy będę zamawiać, bo jednak trochę mam obawy. A przez te 7 tygopdni zanim ona dojdzie, to mnie pewnie nerwy zjedzą;-)
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:21   #78
angelikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 64
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

witajcie, chcialam zamówic suknie slubna z allegro ale po tym, jak przeczytalam wypowiedz z jednego forum mam mieszane uczucia.
Ja też przeglądałam suknie z Allegro.pl przed swoim ślubem. Spodobała mi się szczególnie jedna. Najpierw napisałam do osób, które kupowały suknie u tej pani z Czarnej. Wszystkie, które odpisały były bardzo zadowolone. Napisałam wiec do Pani Magdy i udało mi się ją namówić na obejrzenie przykładowych sukien, bo akurat się spodziewała przesyłki. Pojechałam wiec... Suknie jednak okazały się średniej jakości, bardzo pogniecione. I prawie całkowicie odbiegały od tych na zdjeciach z aukcji.

angelikr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:24   #79
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez angelikr Pokaż wiadomość
witajcie, chcialam zamówic suknie slubna z allegro ale po tym, jak przeczytalam wypowiedz z jednego forum mam mieszane uczucia.
Ja też przeglądałam suknie z Allegro.pl przed swoim ślubem. Spodobała mi się szczególnie jedna. Najpierw napisałam do osób, które kupowały suknie u tej pani z Czarnej. Wszystkie, które odpisały były bardzo zadowolone. Napisałam wiec do Pani Magdy i udało mi się ją namówić na obejrzenie przykładowych sukien, bo akurat się spodziewała przesyłki. Pojechałam wiec... Suknie jednak okazały się średniej jakości, bardzo pogniecione. I prawie całkowicie odbiegały od tych na zdjeciach z aukcji.

No wiesz.. kwestia dogadania się przecież.. WIadomo, żę jeśli ktoś sobie nie zaznaczy, że życzy sobie suknię z konkretnego materiału.. to uszyją z czegośtańszego.. ryzyko ryzykiem... a wygniecione no przepraszam, ciężko, żeby były wykrochmalone.. od tego dostaje sie suknie wczesniej by odpowiednio ja przygotowac.. wiadomo powinna byc w jak najlepszym stanie no ale przeciez transport w paczce jednak wplywa na suknie
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 09:30   #80
angelikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 64
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

NIe chodzi mi o to że wygniecione tylko że odbiegają od oryginału
angelikr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:31   #81
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez angelikr Pokaż wiadomość
NIe chodzi mi o to że wygniecione tylko że odbiegają od oryginału
NO to trzeba było napisać jej negativ na allegro i tyle
Zanim wybierzesz na allegro czy ebay kogokolwiek patrz jakie ma opinie bo bez tego daleko nie zajedziesz a i nawet mozesz sie powaznie przejechac
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:34   #82
angelikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 64
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Czytaj dokładniej moje posty. To nie ja zamawialam tą suknie czytałam tylko opinie na forum, a kobieta która sprzedaje te suknie ma same pozytywne komentarze, stąd mój problem. Poza tym, wolałabym żeby wypowiedział się ktoś, kto zamawiał suknie od Pani Magdy.
angelikr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:39   #83
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez angelikr Pokaż wiadomość
Czytaj dokładniej moje posty. To nie ja zamawialam tą suknie czytałam tylko opinie na forum, a kobieta która sprzedaje te suknie ma same pozytywne komentarze, stąd mój problem. Poza tym, wolałabym żeby wypowiedział się ktoś, kto zamawiał suknie od Pani Magdy.
Mysle ze kwesti kto zamawial nie ma znaczenia a rada o czytaniu opnii raczej jest dla wszystkich...a nie tylko dla pani ktora pojechala sobie ogladac a potem obsmarowala.. poza tym.. na takie opinie tez trzeba uwazac.. bo skoro kobieta ma 100 pozytywnych opnii
to cos jest nie tak z tym postem.. Jako użytkownik forum powinnas wiedziec, że zdarzają sie osoby, ktore pisza takie negatywne posty aby oszkalowac kogos.. zrobic mu tzw (modny ostatnio) czarny PR
Oczywsice zdarzaja sie osoby ktore pod przykrywką innych kont same sobie wypisuja pozytywne opinie.. skoro jednak u pani magdy na allegro sa same pozytywne opinie no to cos tu jest nie tak.. poza tym "odbiegały od oryginału" w jakimś sensie toteż jest pojęcie subiekktywne.. moze panna sobie wyobrazała zupełnie co innego niż widziała na żywo to może stąd ta opinia...i nie burz sie tak że ktoś CI odpisał... inny niż się spodziewałaś...
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:24   #84
klarites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 76
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczyny, czy mogłybyście napisać, od których chińskich sprzedawców zamawiałyście suknie?
Zastanawiam się czy zaryzykować i kupić suknię prosto z Chin, czy od pani Magdy z allegro...
Przypuszczam, że większość osób z allegro zamawia suknie właśnie tam, tylko od znanego i już zaufanego sprzedawcy
Cena 150-200$ jest naprawdę kusząca.
Proszę więc, podzielcie się namiarami na jakiegoś w miarę pewnego Chińczyka
Pozdrawiam!!
klarites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 12:35   #85
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez angelikr Pokaż wiadomość
witajcie, chcialam zamówic suknie slubna z allegro ale po tym, jak przeczytalam wypowiedz z jednego forum mam mieszane uczucia.
Ja też przeglądałam suknie z Allegro.pl przed swoim ślubem. Spodobała mi się szczególnie jedna. Najpierw napisałam do osób, które kupowały suknie u tej pani z Czarnej. Wszystkie, które odpisały były bardzo zadowolone. Napisałam wiec do Pani Magdy i udało mi się ją namówić na obejrzenie przykładowych sukien, bo akurat się spodziewała przesyłki. Pojechałam wiec... Suknie jednak okazały się średniej jakości, bardzo pogniecione. I prawie całkowicie odbiegały od tych na zdjeciach z aukcji.

Nie wiem co ta dziewczyna widziala, ale napisze Ci co ja wiem. Dostalam od jednej z dziewczyn ktore zakupily i dostaly juz suknie zdjecia slubne do obejrzenia- tak zeby rozwiac wszelkie watpliwosci (a tak swoja droga to pisze chyba do kazdej kobity ktora wystawia komenta p. Magdzie, bo obserwuje jej aukcje od dawna) suknia na zdjeciu wygladala slicznie, tak jak oryginal, a sama wlascicielka sukienki byla zachwycona, podobnie jak pozostale dziewczyny.

Teraz odniose sie do tekstu ktory wytluscilam czarnymi literami:
Pojawia sie pani z Czarnej i pani Magda- konkurentki na allegro i dziwnym trafem pani z Czarnej suknie ma cacy a pani Magda (przy takiej ilosci zachwyconych klientek) ma sukienki gorszej jakosci... szczerze? mysle ze to wielka sciema, ktos wyczuł że pani Magdzie sie wiedzie na allegro i zechcial narobic smrodku.

Wiesz tak z ciekawosci odnajde osobe ktora napisala ten post.
Myslę ze cala prawde odzwierciedlaja komentarze, aha... Ravenne zamawiala u p.Magdy suknię, byla bardzo zadowolona

Klarites- ja bym sie bala zamawiac u sprzedawcy z Chin, a jak nie dogadasz wymiarow czy innych szczegółów? Jakbym miala juz wybierac to bym wybrala polskiego sprzedawce.
P.S ja rowniez planuje kupic suknie u p.Magdy, no chyba ze wczesniej wypatrze ladna w salonie (i po przystepnej cenie)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2009-01-21 o 12:47
jadira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 13:13   #86
angelikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 64
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dzięki jadira, Twoje słowa dodały mi pewności. Po głębszym zastanowieniu dochodze do wniosku, ze skoro wszystkie dziewczyny kupujące były zadowolone to rzeczywiście z tym złośliwym komentarzem coś musi być nie tak. Jak tylko znajdę buciki zamówię suknię.
angelikr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 12:24   #87
ewusiek7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 1
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Witam
chciałam się zapytać czy ktoś zamawiał suknie ślubną przez internet u http://www.allegro.pl/item522599576_..._na_miare.html mają śliczne suknie ale boje sie troche że mnie oszukają
ewusiek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:32   #88
SuperMigotka
Przyczajenie
 
Avatar SuperMigotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez klarites Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mogłybyście napisać, od których chińskich sprzedawców zamawiałyście suknie?
Zastanawiam się czy zaryzykować i kupić suknię prosto z Chin, czy od pani Magdy z allegro...
Przypuszczam, że większość osób z allegro zamawia suknie właśnie tam, tylko od znanego i już zaufanego sprzedawcy
Cena 150-200$ jest naprawdę kusząca.
Proszę więc, podzielcie się namiarami na jakiegoś w miarę pewnego Chińczyka
Pozdrawiam!!
Zaglądnij na wątek Tanie suknie ślubne a dowiesz się gdzie nie kupować. Opisałam tam sukienkę, którą zamówiłam w Chinach.
__________________
życie jest piękne, gdy żyć się umie !
SuperMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:56   #89
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Nie wiem co ta dziewczyna widziala, ale napisze Ci co ja wiem. Dostalam od jednej z dziewczyn ktore zakupily i dostaly juz suknie zdjecia slubne do obejrzenia- tak zeby rozwiac wszelkie watpliwosci (a tak swoja droga to pisze chyba do kazdej kobity ktora wystawia komenta p. Magdzie, bo obserwuje jej aukcje od dawna) suknia na zdjeciu wygladala slicznie, tak jak oryginal, a sama wlascicielka sukienki byla zachwycona, podobnie jak pozostale dziewczyny.

mogłabyś wrzucić na forum zdjecie tej sukienki? jestem bardzo ciekawa efektu
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:37   #90
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Nie bardzo bo nie mam zgody na rozsylanie cudzych zdjęc. W kazdym razie mozesz napisac do klientek p.Magdy ktore juz wystawily komentarz o podeslanie kilku fotografii.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 16:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.