Ulubione dania typu fast food - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-30, 19:05   #31
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Asiu pesto jest to zielony sos (chcociaż może też być pomarańczowy zrobiony z papryki) zrobiony z różnych ziół (np z bazylii, tymianku, co kto lubi) polany oliwą z oliwek..
Moja sałatka podawana jest z sałatą, plastrami pomidorów, ogórków, czerwonej cebulki, cząstkami z piersi z kurczaka i całość polana jest tym właśnie sosem.Potem tylko wszystko wymieszać i wszamać.Pycha
Ten sos można kupić w sklepach.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 20:54   #32
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
nie najedliscie sie?
moj TŻ jest kurczakowym maniakiem i wielkim zarlokiem i zazwyczaj nie mozemy razem zmeczyc tego kubelka, bo tyle miecha
ja kurczaka z KFC moge zjesc, ale najlepiej jak skoncze na kawaleczku, bo na dluzsza mete to ble
lubie pizze. kebaba zjem jak nie ma nic innego (gdy wracam z imprezy przez rynek nad ranem, wyglodniala), ale ogolnie nie przepadam. cheeseburgera tez zjem jak nie ma nic innego i bylby moze i znosny gdyby nie piekielnie tlusta bula i mcdonaldowy ketchup, ktorego szczerze nie znosze.
ogolnie to jak widac tyko pizze lubie bezwarunkowo. o jeszcze fish&chips z sosem czosnkowym z North Fish'a ale North Fish to jakis taki przyjemniejszy fast food i chyba sporo zdrowszy niz taki mcdonald's czy kfc
A ja w Nord Fishu bylam raz, jeden jedyny raz w zyciu. Wiecej nie zamierzam sie tam stolowac bo wczasie tej pierwszej "wizyty" utknela mi w gardle rybia osc z fileta, ktory tam serwowano
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 21:29   #33
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja w Nord Fishu bylam raz, jeden jedyny raz w zyciu. Wiecej nie zamierzam sie tam stolowac bo wczasie tej pierwszej "wizyty" utknela mi w gardle rybia osc z fileta, ktory tam serwowano
Ja mam inne niemiłe wspomnienia z North Fish - kompletny chaos, niemiła obsługa, wyciąganie od nich wszystkiego prawie siłą (np. widelca...) i do tego kompletnie suchy łosoś - czyli coś czego ja - koneser łososiowy - nie znoszę.


Co do Fast Foodów to uwiebliam i nie wstydzę się do tego przyznac, mimo że w wielu środowiskach (np. Wizaż ) odkąd tu jestem czytam neiustannie, że to fuuuu bleeee itd. Jak tak nikt tego nie jada to ciekawe skąd tam zawsze takie dzikie tłumy

No więc tak - McDonalda odwiedzam całkiem często i jest to zdecydowanie mój ulubiony fast food. McNugetsy, frytki i waniliowego Shake'a mogę jeść masowo Lubię też różne jedzonka sezonowe. Wszelkich hamburgerów z natury nie jadam.

Poza tym uwielbiam zapiekanki kupowane w przeróżnych budach Często w środku nocy po imprezie (dietetycy pewnie już zawału dostali). Bardzo lubię hot-dogi ze względu na miłość do... parówek

KFC jadam co jakieś trzy miesiace gdyż mimo świetnego smaku, ich kurczaki co jakiś czas powodują u mnei niestrawność i trzymiesięczny wstręt do KFC.

Pizzę kocham, ale nie uważam jej za fast food tylko włoską potrawę i jadam w klimatycznych "włoskich" pizzeriach.

Reszty nie jadam, bo po prostu nie lubię
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 21:38   #34
Kacha17
Raczkowanie
 
Avatar Kacha17
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 141
Dot.: Ulubione dania typu fast food

ja tam zawsze jak jestem u mojego kochanego to on mnie ciąga do jakis macdonaldów, czy na jakis kebab...kurcze on ma taką szybką przemiane materii (zazdroszcze mu) i czy zje 2 czy 4 hamburgery to jemu bez roznicy, zawsze zamawia dla siebie, ja zawsze odmawiam bo nei chce przytyć, ale i tak od niego podgryzam
Kacha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 22:28   #35
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Poza tym uwielbiam zapiekanki kupowane w przeróżnych budach Często w środku nocy po imprezie (dietetycy pewnie już zawału dostali). Bardzo lubię hot-dogi ze względu na miłość do... parówek
Margitta widzę,że byśmy się dogadały.
Ja też zawsze po imprezie muszę sobie kupić zapiekankę, bo inaczej wspomnienia imprezowe nie byłyby pełne

Cytat:
Napisane przez Kacha17 Pokaż wiadomość
ja tam zawsze jak jestem u mojego kochanego to on mnie ciąga do jakis macdonaldów, czy na jakis kebab...kurcze on ma taką szybką przemiane materii (zazdroszcze mu) i czy zje 2 czy 4 hamburgery to jemu bez roznicy, zawsze zamawia dla siebie, ja zawsze odmawiam bo nei chce przytyć, ale i tak od niego podgryzam
Jak ja nienawidzę jak ktoś ode mnie podjada (nie jest to złośliwa uwaga w stosunku do Ciebie )) )
ale ja po prostu tak uwielbiam wszelkie fast foody,że zawsze mi mało
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:33   #36
Princessin_H.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kuweit
Wiadomości: 102
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Raz na kilka miesiecy laduje w Mc Donaldzie by zjesc quartepunder czyli w Polsce Mc Royal.Lubie te kanapke,za to frytek nie znosze-pozostalosci zreszta tez.
Jestem wielka fanka pizzy,ale najbardziej cenie sobie te z Telepizzy i San Marzano.Szerokim lukiem omijam pizze hut,dominos pizza i mrozone gumowate cos oswiezane w mikrofali.Zaden lokal nie jest w stanie mnie tak zadowolic jak moja wlasna domowa pizza robiona od podstaw czyli ciasto i sos(dodatki kupuje bo nie mam ogrodka i krowki)
Nie przepadam rowniez za wszelkiej masci kebabami i knyszami-pare razy mialam okazje jesc niby w najlepszych miejscach i zupelna klapa!!!
Uwielbiam domowe jedzenie,samodzielnie przyrzadzone,przetwory domowe,ciasta wlasnorecznie upieczone(nie z gotowcow) i ogolnie slow food
Princessin_H. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:39   #37
Princessin_H.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kuweit
Wiadomości: 102
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Asiu pesto jest to zielony sos (chcociaż może też być pomarańczowy zrobiony z papryki) zrobiony z różnych ziół (np z bazylii, tymianku, co kto lubi) polany oliwą z oliwek..
Moja sałatka podawana jest z sałatą, plastrami pomidorów, ogórków, czerwonej cebulki, cząstkami z piersi z kurczaka i całość polana jest tym właśnie sosem.Potem tylko wszystko wymieszać i wszamać.Pycha
Ten sos można kupić w sklepach.
Klasyczne pesto to jest mikstura skladajaca sie z orzeszkow piniowych,swiezej bazylii,parmezanu i oliwy z oliwek oraz pieprzu.Mozna kombinowac,ale o pesto z papryki to nie slyszalam.Najlepiej zrobic je samemu w domu bo jest najlepsze i ciezko trafic na dobre sklepowe.
Princessin_H. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 10:59   #38
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Ulubione dania typu fast food

W Mc'Donalds'ach czy KFC nie jadam, ale za to uwielbiam kupić sobie w spożywczaku zwykłym, zamrożoną zapiekanką czy pizzę. Byłam uzależniona od nich (jadłam codziennie!), aż wskoczyłam na wagę... Efekt jest taki, że zapiekankę zamieniłam na wafle ryżowe i jutro zaczynam besen, siłownie
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 19:18   #39
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Mój jedyny faworyt to Twister w KFC kiedyś jeszcze longer ale jak był z majonezem, bo tego ich keczupu nie znoszę
Nic innego nie jadam (no, zdarzy mi się male frytki w MC na Rynku, ale to naprawdę raz na pół roku i raczej z przymusu)
No i pizzę też zaliczam do innego typu dań
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:36   #40
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Ulubione dania typu fast food

ja uwielbiam kebaba, kanapkę panini, pizze oczywiście, cheesburgera ale tylko w mc, hamburgera, zapiekankę a i frytki lubie w mc, a tak to nigdzie indziej ich nie jadam tylko robie sobie sama w domu frytki, ale oczywiście wszysto spożywam sporadycznie (przynajmniej się staram, ale nie zawsze mi to wychodzi, bo mam słabość do niezdrowego żarcia)
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 13:00   #41
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Nie jadam zbyt czesto w fast -foodach, ale mam slabosc do kanapki Chicken Premiere z McDonadld's .
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 21:17   #42
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Ulubione dania typu fast food

ja uwielbiam McChickena
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:46   #43
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Ulubione dania typu fast food

kebab i pizza ^^ nie mogę sobie odmówić jak mnie najdzie ochota
a tyłek rośnie
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 15:09   #44
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Tylko frytki, frytusie, fryteczki... uwielbiam
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:56   #45
agatha
Rozeznanie
 
Avatar agatha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pl/N
Wiadomości: 541
Dot.: Ulubione dania typu fast food

w sumie lubię wszystkie dania typu fast food oprócz frytek kupowanych w lokalach. szerokim łukiem omijam restauracje mcdonald's zapach w nich panujący mnie odstrasza a i jedzenie mi nie smakowało
__________________

agatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 12:55   #46
LadyM
Rozeznanie
 
Avatar LadyM
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 615
Dot.: Ulubione dania typu fast food

od czasu do czasu jadam w McD czy KFC ale najczęściej jak jestem gdzieś w drodze/obcym mieście i nie wiem co i gdzie, a przynajmniej w tych dwóch sieciach wszędzie tak samo smakuje
Poza tym najbardziej lubię zapiekanki z Kleparza i wrocławskie knysze z rynku
LadyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:55   #47
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Ulubione dania typu fast food

nie jadam co prawda w KFC ale lubie pizze i srednio 2 x w roku frytki
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:47   #48
angel'ka
Raczkowanie
 
Avatar angel'ka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 288
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Lubię pizze którą niestety jadam dość rzadko, zapiekanki zawsze w tym samym miejscu kupowane i koniecznie z surówką i sosem czosnkowym no i frytki ale też dosyć rzadko je jem . Poza tym już bardzo dawno nie byłam w Mc'donaldzie ani KFC gdyż jakoś przestało mi smakować tamtejsze jedzenie( no chyba że dwa razy do roku kupie tam shake'a lub loda MC flurry) a tak w ogóle próbuję się niby odchudzać co nawiasem mówiąc nie bardzo mi wychodzi
__________________
"Opuścił mnie strach, przespałam zły czas,
Chcę znów kochać, chcę się śmiać
To ostatnia łza"

Walczę o siebie

49-50-51-52
angel'ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 07:10   #49
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Bardzo sporadycznie jadam fast foody, jeśli już, to lubię:
- frytki i BigMac'a z Macdonalda
- hamburgera - ale tylko w ulubionej kawiarni niedaleko rynku w Raciborzu
- pizze - wprost uwielbiam

Z ego typu jedzenia nie lubię kebabu serwowanego w Polsce - gdy jadłam go w Anglii był nawet dobry

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
mi sie przypomnialao, ze jeszczelubie kartofelki z sosem czosnkowym z mcdonalda. to im sie akurat udalo
jeszcze ich nie jadłam, może kiedyś się skuszę
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 10:58   #50
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Ulubione dania typu fast food

a ja lubię dania fast food
nie za często bo to niezdrowe ale mi smakują
i tak najczęściej kupujemy z TŻ-em kebaby albo gyrosy
na pizzę chodzimy baaardzo rzadko, wolę zrobić w domu
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 16:41   #51
nightgirl
Raczkowanie
 
Avatar nightgirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 95
Dot.: Ulubione dania typu fast food

ja jak mam ochotę na takie jedzenie to robie sobie hot dogi w domu: z odtłuszczonych parówek drobiowych, bułek z schulstada, trochę cebulki i mnóstwo ketczapu..mniam!:eh em:
nightgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 18:20   #52
estranea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 59
Dot.: Ulubione dania typu fast food

uhh, te bulki schulstada sa naprawde mega ja lubie tez ich tosty ktore bezwstydnie zajadam z serem... tylko ze na takie ekstrawagancje moge pozwolic sobie rzadko, tak raz na miesiac
estranea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:15   #53
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ulubione dania typu fast food

- kurczak z KFC chociaż ostatnio już mi sie troche znudził
- kebab

Ale koniec z takim żarciem, dietka
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 20:15   #54
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Kurczaczki KFC!!!! a raczej ich cudowna,finezyjna,przypra wiona,kochana panierka ...w kwietniu zdarzyło mi sie az 3 razy byc na takim ''zdrowym'' obiadku musze zpasowac..ale zawsze tak jest jak mam zawrót glowy w sadzie i na uniwerku...pyyyyszne....
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 23:48   #55
kilinka
Raczkowanie
 
Avatar kilinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 127
Dot.: Ulubione dania typu fast food

pysia22 ja też uwielbiam te kurczaki z kfc. Zawsze gdy jestem w kfc biore taki kubeł ze skrzydełkami, udkami itd, oczywiście sama wszystkiego nie zjadam
kilinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 06:12   #56
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Ja uwielbiam fast foody i chociaż wiem, że to niezdrowe to jem i bo i tak nie tyję.
Z Mc Donald's to uwielbiam shake najbardziej czekoladowego.. dałabym się za niego pokroić ;-) no i lody. Poza tym wszelkiego rodzaju McRoyale, Cheesburgery, frytki, no i Mc Nugetsy chociaż ostatnio wziełam je z jakimś paskudnym sosem barbecure czy coś i mam uraz do dziś.

Poza tym przynajmniej raz na dwa tygodnie zapycham się wielką pizzą z pizzerii z mojego miasta (najlepsza jest ta ostra), tzw. Big Cheesburgerem- jest naprawdę big, nie to co w Mc Donald's- tam żeby się najeść muszę zjeść 4 cheesburgery a u mnie w mieście taki jeden big mi starcza.
Za kebabem jakoś nie przepadam....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 14:55   #57
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Cytat:
Napisane przez kilinka Pokaż wiadomość
pysia22 ja też uwielbiam te kurczaki z kfc. Zawsze gdy jestem w kfc biore taki kubeł ze skrzydełkami, udkami itd, oczywiście sama wszystkiego nie zjadam

taaaak kubły sa super!! i do tego ekonomiczne bo z perspektywy wychodza o wiele taniej
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 15:12   #58
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Zapomniałam o pizzy hawajskiej i carbonara z Pizzy Hut .
Za kebabami nie przepadam .

Ach...przypomniały mi sie te nocne wypady do MDonald'sa .
__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 12:06   #59
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Ulubione dania typu fast food

Fast foodów ogólnie nie jadam, chyba najbardziej ze zdrowego rozsądku Jakoś nie brakuje mi ich w codziennym jadłospisie.
Hamburgery z McD są za miękkie jak dla mnie i niedoprawione, Shakes zbyt tłuste (wolę sobie kefir zmiksować z mrożonymi truskawkami), a frytek nie kocham.
Lubię dobry kebab z kurczakiem, który nie ocieka tłuszczem, koniecznie w zgrzanej a nie "żywej" bułce, z dużą ilością surówki, sosu chilli i czosnku - w Warszawie ze świecą takiego szukać.
Lubię też pizzę Alzacką i i pizzę z Rocpolem z Auchan, ogólnie ichnią pizzę, bardzo dobra, na cienkim spodzie.
Kiedyś można było kupić bardzo smaczne bułki nadziewane duszonymi z cebulą pieczarkami, ale jakoś je wywiało. Z sentymentem wspominam również zapiekankę z krakowskiego dworca, bardzo wielką, bardzo serową i gumową jak stary, wysłużony ponton. Taka najprawdziwsza, chemiczna, sztuczna i walcząca z konsumentem zapiekanka Zęby się od niej odbijały jak od kawałka kauczuku.
A, w miarę regularnie, raz na rok, zjadam obrzydliwego hamburgera na dworcu w Zakopcu. Jest wstręty, niedopieczony, polany obrzydliwą musztardą i szamam do w całości w imię niepisanej tradycji żarcia w przedziale przed odjazdem pociągu...
Hotdoga wolę sobie zrobić sama, przynajmniej wybiorę odpowiednią parówkę
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 12:18   #60
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Ulubione dania typu fast food

W McDonaldzie bywam rzadko, w swoim życiu byłam tylko 3 razy Z tego co pamiętam to hamburgery z maca były takie miękkie, cieplutkie i nie można się było nimi najeść
Ale w innych miejscach jadam pizze, albo zapiekanke
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-06 00:16:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.