Balejazem a odrosty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-01, 03:29   #1
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77

Balejazem a odrosty.


Witam serdecznie
Mam pytanie czy mozliwe jest utrzymanie balejazu aby wygladal tak samo gdy sie go robi po raz drugi? Np jak ma sie balejaz a jednym z kolorow jest blond i powiedzmy jakiejs brazy to czy fryzjerka wybierze tylko blond pasemka czy jest to mozliwe? No bo jak wybierze troche tych brazowych i polozy rozjasniacz to moze wyjsc jakiejs zloto czy nie daj Boze pomarancz?

A moze lepiej po prostu miec pasemka i swoj naturalny kolor wlosow latwiej jest go chyba urzymac. Co sadzicie?
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 10:12   #2
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Balejazem a odrosty.

tak to juz jest z balejażem,co jakiś czas trzeba go poprawiac
A fryzjerka da sobie radę
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 12:28   #3
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Balejazem a odrosty.

powinna sobie poradzic(chociaz napewno nie kazda). jak pojdziesz do dobrego salonu to napewno bedziesz zadowolona z efektu. a co do tego zlota i pomaranczu to zalezy na jakich kosmetykach pracuje salon fryzjeski i czym byly wczesniej farbowane(jaka firma) wlosy.
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 12:35   #4
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Balejazem a odrosty.

ja byłam robić odrosty u tej samej fryzjerki u której byłam pierwszy raz, i zrobiłam mi świetnie wybierała pasemka po kolei, najpierw smarowała farbą odrosty, i tak przykładowo: rozjaśniaczem blond pasemka, czekoladową farbą brązowe i czerwona farbą te bordowe, po jakimś czasie pokryła resztę włosów i potem spł€kać wysuszyć i gotowe, włosy się świetnie wymieszały i wogóle nie widac odrostów, włosy są jak bym miała nowy balejaż. Polecam iść do tej samej fryzjerki u której byłaś poprzednio :czarodzie
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 13:02   #5
wrzesin
Raczkowanie
 
Avatar wrzesin
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Balejazem a odrosty.

jezeli nie podoba sie jej efekt to poco ma byc jeszcze raz nie zadowolona? niech sprobuje czegos nowego jezeli stare sie nie podoba
wrzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 17:17   #6
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77
Dot.: Balejazem a odrosty.do Sathi

Niestety nie moge wrocic do tej samej fryzjerki bo teraz mieszkam za granica i tutajsi fryzjerzy naprawde nie wiedza co robia. Czyli Twoja fryzjerka wybrala dokladnie te same pasma , ktore wczesniej byly np czerwone i czekoladowe i pokryla je tym samym kolorem? Super. Ja poszlam zrobic odrosty i fryzjerce nie udalo sie wybrac tych samych pasemek wiec z paSEMEK KOLORU brazowa rudosc zrobily sie na wiekszosci pasemka pomaranczowe. Jednak jak sie robioc balejaz to trzeba miec dobrych i dokladnych fryzjerow. Dlatego ja chyb juz zrezugnuje z balajazu i zaczne robic tylko pasemka w razie jak fryzjerka nie bedzie potrafila wybrac tylko ciemnych pasemek nie bedzie niebezpieczenstwa , ze moje naturalne wlosy beda pomaranczowe.

Poszlam do poprawki i juz inna fryzjerka nalozyla braz na ten pomarancz i tez nie udalo sie jej wybrac wszystkich pasemek . Wlosy wygladaja lepiej ale jakby troche zciemnialy -wczesniej mialam przewage blondu. Jak wrocilam od fryzjera to zaczelam wybierac takie pasma po 5 wlosow , te pomaraczowe i wycinalam je przy skorze wiec jest ich teraz mniej.
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-01, 17:20   #7
slonce5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 77
Dot.: Balejazem a odrosty.

powinna sobie poradzic(chociaz napewno nie kazda). jak pojdziesz do dobrego salonu to napewno bedziesz zadowolona z efektu. a co do tego zlota i pomaranczu to zalezy na jakich kosmetykach pracuje salon fryzjeski i czym byly wczesniej farbowane(jaka firma) wlosy.
No ale jak np na czerwien czy rudy braz nalozy sie przez przypadek blond to prawie zawsze wyjdzie cos ala pomarancz? no chyba , ze ktos chce specjalnie zafarbowac powiedzmy czerwony na blond i wtedy jakos najpeirw wlsoy odbarwi tak mi sie bynajmniej wydaje
slonce5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-01, 19:38   #8
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Balejazem a odrosty.

Slonce5, tylko odrosty! ja tak wlasnie mam slicznie wlosy spalone, bo fryzjerka ciagle mi nakadala farbe na rozjasniane juz... ;( nei daj sobie tak robic! idz tylko do dobrego fryzjera, ktoremu kolory maja wyjsc takie, jak Ty sobie zazyczysz (tzn w granicach rozsadku ofc )

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-02, 19:49   #9
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Balejazem a odrosty.

ja zrobiłam sobie balejaż --> blond pasemka na moich naturalnych włosach i wiecej miałam tych swoich. po paru wizytach u fryzjera na odrosty zmoich naturalnych włosów nic nie zostało wszystkie włosy mam blond gdzie niegdzie tylko znajde resztki moich naturalnych włosów (((
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 00:37   #10
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Balejazem a odrosty.

A czy komuś może z takiego balejażu lub pasemek blond udało sie pzrejśc na równomierny blond? Ja bym chciała tak zrobic, ale nie bardzo wiem jak. Wiem, że jak rozjaśniac, to tylko odrosty. A farbe można położyc na rozjaśniane pasemka? Wyjdzie równo, jak myslicie?
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 23:04   #11
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Balejazem a odrosty.

w dobrym salonie fryzjerka wybierze Ci uprzednio pofarbowane pasemka i zafarbuje odrosty, chociaz pewnie pomarudzi, ze to duzo pracy
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 23:04   #12
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Balejazem a odrosty.

Cytat:
Napisane przez Pipi6 Pokaż wiadomość
A czy komuś może z takiego balejażu lub pasemek blond udało sie pzrejśc na równomierny blond? Ja bym chciała tak zrobic, ale nie bardzo wiem jak. Wiem, że jak rozjaśniac, to tylko odrosty. A farbe można położyc na rozjaśniane pasemka? Wyjdzie równo, jak myslicie?
idz do fryzjera niech wybierze te pasemka, ktore nie sa jasne i rozjasni je do takiego samego koloru jak reszta jasnych pasemek.
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 13:51   #13
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Balejazem a odrosty.

Ania Brunetka ma racje, idz do dobrego fryzjera i zaznacz, ze chcesz zafarbowac tylko odrosty, to bardzo duzo pracy ale za to jej placisz i masz prawo wymagac. Jak jej nie powiesz to napewno wybierze jakiekolwiek pasemka i zafarbuje na calej dlugosci.

Jezeli jednak chcesz miec cale blond, to powiedz jej zeby powybierala te ciemniejsze i je rozjasnila, plus same odrosty w blond pasemkach, to jest mozliwe do zrobienia, tylko nie kazdemu fryzjerowi bedzie sie chcialo... Bo jak polozy Ci jeden kolor na cala glowe to blond moga Ci sie rozpuscic i pourywac...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 10:14   #14
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Balejazem a odrosty.

Dzieki, z tego wszystkiego i braku dobrego fryzjera pod ręką z blondynki stałam sie brązowowłosą.
I co ciekawe odkryłam, że jeśli na rozjaśniane włosy położy sie zmywalny szampon, to jest bardziej trwaly niz podobno trwała farba.
A druga refleksja jest taka, że włosy jasne zawsze wyglądaja zdrowiej niż ciemne, bo na tych pierwszych mniej widac rozdwojone końcówki.
Pozdrawiam.
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 20:28   #15
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Balejazem a odrosty.

ciemne wlosy musza sie blyszczec, dlatego jasniejsze wygladaja zdrowiej
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 21:10   #16
kld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Balejazem a odrosty.

ostatnio znajoma, która jest fryzjerką powiedziała mi żebym nie dała sobie ponownie rozjaśnić włosów, tylko same odrosty. Też tak uważacie?

wcześniej miałam najpierw rozjaśnione balejażem a potem na to szampon
koloryzujący i teraz wydaje mi się ze mi trochę sciemniały. Ale jeśli rozjasni mi same odrosty i znowu nałoży na całość szampon to osiągne kolor taki sam jak ostatnio? bo wyglada na to że zciemniały troszeczke bo sie zmył szampon, a to co rozjaśniła to już się chyba nie zmienia nie ?
kld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 15:15   #17
kld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Balejazem a odrosty.

up
kld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-13, 00:18   #18
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 36
Dot.: Balejazem a odrosty.

Odnawiam wątek!
Jednak chciałabym się zapytać o domowe malowanie odrostów balejażu. Czy jest to wgl możliwe?
dzasta944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.