Pytania i porady fryzjerskie - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-26, 15:33   #1711
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
On dzia³a raczej na w³osy naturalne, na farbowanych efekt bêdzie raczej znikomy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
dziekuje za odpowiedz a czy jest jakas szansa zeby rozjasnic farbowany rudy kolor bez dekoloryzacji?
jestem szatynka a pomimo tego kolor rudy ³apie mi dosyc ciemno i nie wiem za bardzo co zrobic.. nie stac mnie zeby co miesiac chodzic do fryzjera i farbowac na piekny rudy
czy gdybym np zafarbowala farba joanna plomienna miedz plus utleniacz 9 % to wtedy z³api± mi jakos jasniej te w³osy?
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-26, 16:18   #1712
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Farb± farby nie rozja¶nisz niestety. Mo¿e bardzo lekka k±piel rozja¶niajaca na jaki¶ kwadrans, mo¿e nawet krócej?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-26, 16:32   #1713
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Farb± farby nie rozja¶nisz niestety. Mo¿e bardzo lekka k±piel rozja¶niajaca na jaki¶ kwadrans, mo¿e nawet krócej?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
dobry pomysl tylko wolalabym isc z tym do fryzjera
mam jeszcze jedno pytanie jesli po tej kapieli rozjasniajacej bede farbowac sie ta sama szamponetka tzn marion miedz to wlosy znowy mi sciemnieja? czy ten jasniejszy efekt utrzyma mi sie pomimo farbowania?
no i czy po kapieli moge miec jakis problem z farbowaniem ? tzn moze wyjsc mi jakas zielen na glowie?
mam nadzieje ze cie nie zameczylam pytaniami dziekuje ci bardzo za wszystkie odpowiedzi juz ci nie przeszkadzam
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-26, 16:37   #1714
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Nie ma za co, Kochana. Pytaj ¶mia³o. Po k±pieli pewnie bêdziesz mieæ intensywny jasny rudy, skoro teraz jest ciemny. ¯eby unikn±æ za ciemnych w³osów w przysz³o¶ci, my¶lê ¿e dobrym pomys³em jest wybranie farby o ton ja¶niejszej.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-26, 17:43   #1715
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Farbowanie szamponem koloryzuj±cym?

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mam pytanie otoz mam ciemnorude wlosy farbowane szamponetka i bardzo chcialabym je rozjasnic tak o 1 ton czy taki spray rozjasniajacy to dobry pomysl? kompletnie sie na tym nie znam dlatego prosze o pomoc
http://allegro.pl/joanna-blond-refle...214681015.html
ewentualnie mozecie mi poradzic jakies inne spray rozjasniajace? do wlosow ciemnorudych? czy wogole jest cos takiego?
a ja bym myla te wlosy szamponami do blondu (johns frieda ma dobre-fajnie rozjasniaja) i maska z cytryny i miodu fajnie rozjasnia, jesli tylko troche maja byc jasniejsze to maska wystarczy, a i z biovaxu tez jest dobra maska rozjasniajaca do blond wlosow, wiem ze masz rude, ale te do blondu fajnie rozjasniaja wlosy w³asnie o 1 ton max.
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-27, 20:12   #1716
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Farb± farby nie rozja¶nisz niestety. Mo¿e bardzo lekka k±piel rozja¶niajaca na jaki¶ kwadrans, mo¿e nawet krócej?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
mnie to zawsze dziwi, SceneQueene dlaczego tak jest, ¿e farb± farby sie nie rozja¶ni, je¶li z 11 poziomu przeskocze na 12 to przeciez rozja¶ni mi to w³osy, zawsze s± ja¶niejesze jak farbuje, czy malaks na koniec..
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-27, 20:19   #1717
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny, a czy ten koleston 12/89 i 12/61 mo¿a u¿yæ na baleja¿, ogolnie marzy mi sie mocha poziom 8 i 10 na baleja¿, ale nie wiem czy ten kolor ma tylko Matrix, mam te farby z kolestona ale nadal sie waham ich u¿yæ, nie mogê miec calych mega jasnych w³osów, musze isc najpierw balejaz zrobic a po miesiacu same odrosty i malaks, sory za moje pytania w kolko, ale wole zapytac, jak znow pozniej plakac w poduszke
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1928_2.jpg (29,4 KB, 6 za³adowañ)
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 20:47   #1718
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie to zawsze dziwi, SceneQueene dlaczego tak jest, ¿e farb± farby sie nie rozja¶ni, je¶li z 11 poziomu przeskocze na 12 to przeciez rozja¶ni mi to w³osy, zawsze s± ja¶niejesze jak farbuje, czy malaks na koniec..
To farby z poziomu rozja¶niajacego- maj± dodatkowo rozja¶niajace sk³adniki.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-27, 21:40   #1719
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie znalaz³am aktualnego w±tku o farbach Loreal Luo Color wiêc zadam pytanie tutaj. Chodzi mi konkretnie o pastele czyli farby z literk± P. Przeczyta³am gdzie¶, ¿e trzeba je nak³adaæ na w³osy wcze¶niej rozja¶niane. Czy jest to konieczne? Czy je¿eli po³o¿ê tak± farbê na odrost (¶redni blond) to mo¿e w ogóle nie z³apaæ? I jak to jest z tym utleniaczem. Musi byæ koniecznie ten Luo Color 7.5% ? Nie mogê daæ innego?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-28, 13:10   #1720
cndc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Tak¿e polecam Youtube
cndc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-28, 13:30   #1721
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez cndc Poka¿ wiadomo¶æ
Tak¿e polecam Youtube
A to do którego pytania odpowied¼, bo nie bardzo tu pasuje?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znalaz³am aktualnego w±tku o farbach Loreal Luo Color wiêc zadam pytanie tutaj. Chodzi mi konkretnie o pastele czyli farby z literk± P. Przeczyta³am gdzie¶, ¿e trzeba je nak³adaæ na w³osy wcze¶niej rozja¶niane. Czy jest to konieczne? Czy je¿eli po³o¿ê tak± farbê na odrost (¶redni blond) to mo¿e w ogóle nie z³apaæ? I jak to jest z tym utleniaczem. Musi byæ koniecznie ten Luo Color 7.5% ? Nie mogê daæ innego?
W³osy faktycznie powinny byæ jasne. Oxy mo¿esz daæ obojêtnie jakiej firmy. Wa¿ne jest stê¿enie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 14:23   #1722
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy ten koleston 12/89 i 12/61 mo¿a u¿yæ na baleja¿, ogolnie marzy mi sie mocha poziom 8 i 10 na baleja¿, ale nie wiem czy ten kolor ma tylko Matrix, mam te farby z kolestona ale nadal sie waham ich u¿yæ, nie mogê miec calych mega jasnych w³osów, musze isc najpierw balejaz zrobic a po miesiacu same odrosty i malaks, sory za moje pytania w kolko, ale wole zapytac, jak znow pozniej plakac w poduszke
hej dzieki ci za odpowiedz
mysle nad dwoma sposobami obecnie
albo pojde do fryzjerki i zrobie kapiel rozjasniajaca i poloze farbe na wlosy plomiennna iskre joanny( nie stac mnie co miesiac na fryzjerke niestety)
albo bede szorowac szamponem przeciwlupiezowym z 2 miesiace az mi zjasnieja poczym zafarbuje joanna plomienna iskra z utleniaczem 9 %
co sadziscie? naturalnie jestem szatynka

1 te ktore mam obecnie (ciemnorudy
2 te ktore chce miec(srednio rudy chyba;d)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1c_500x640.jpg (50,4 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3f4f.jpg (37,3 KB, 7 za³adowañ)
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-28, 14:26   #1723
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 763
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

a i mam jeszcze jedno pytanie jesli mam naturalnie wlosy w kolorze jasnego brazu to czy musze uzywac utleniacz 9% ? bo moja fryzjerka mowila mi ze wystarczy 6%
a i jeszcze jedno od 3 lat farbuje sie na rudy najpierw byla plomienna iskra potem szamponetka marion (fryzjerka mowila ze nie trzeba rozjasniac wlosow utleniaczem)
i wlosy coraz bardziej zaczely mi ciemniec dlaczego? kompletnie sie na tym nie znam i nie rozumiem a i dodam zdjecie moich naturalnych wlosow
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4070.jpg (102,5 KB, 12 za³adowañ)
sophisticated_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-28, 14:37   #1724
DagaRaga
Przyczajenie
 
Avatar DagaRaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznañ i okolice
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

mi tez ciemniej± w³osy, ostatnio robi³am ogniste rude, a wysz³y czekoladowe (nie trzyma³am du¿o d³uzej) a teaz to s± takie blondowate bo siê spiera ju¿ ta farba jednak po rudo¶ci nie ma ¶ladu :P ale rude kolory s± kapry¶ne
DagaRaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-28, 16:23   #1725
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ

W³osy faktycznie powinny byæ jasne. Oxy mo¿esz daæ obojêtnie jakiej firmy. Wa¿ne jest stê¿enie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Czy to oznacza, ¿e ta farba w ogóle naturalnych w³osów nie ³apie?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-28, 17:46   #1726
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie to zawsze dziwi, SceneQueene dlaczego tak jest, ¿e farb± farby sie nie rozja¶ni, je¶li z 11 poziomu przeskocze na 12 to przeciez rozja¶ni mi to w³osy, zawsze s± ja¶niejesze jak farbuje, czy malaks na koniec..
Ale¿ ja w³a¶nie farbami - rzecz jasna superrozja¶niaj±cymi, stopniowo rozja¶ni³am sobie w³osy.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-29, 14:44   #1727
Bianabelle
Przyczajenie
 
Avatar Bianabelle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 9
Plamy na w³osach po farbowaniu

Hej jaki¶ czas temu pofarbowa³am w³osy henn± i efekt wyszed³ zupe³nie nie taki jak chcia³am. Za³amana chc±c pozbyæ siê pomarañczowego koloru z w³osów pofarbowa³am je jakie¶ 3 razy na blond. Niestety jeden "blond" wyszed³ na w³osach czarnoszary i u¿y³am dekoloryzatora. W³osy da siê prze¿yæ, ale czarnoszary kolor zamieni³ siê w niebieskozielone plamy znacie jakie¶ NATURALNE sposoby na ujednolicenie koloru? ¯eby te plamy wtopi³y siê we w³osy które aktualnie s± blond (niestety odrosty pozosta³y rudawe ) ale ju¿ nie chcê ich mêczyæ niczym chemicznym przez kolejne 10 lat dlatego je¶li znacie jakie¶ zio³a, lub co¶ podobnego bêdê zachwycona!
__________________
Im wiêcej widzê, tym mniej wiem..tym bardziej chcê o tym zapomnieæ.
Bianabelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-29, 15:07   #1728
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Zieleñ mog³aby¶ próbowaæ tonowac czym¶ czerwonym, ale ciê¿ko tu o zio³a. Czasem pomaga po³o¿enie koncentratu pomidorowego. Ewentualnie same te plamy mo¿esz na chwilê potraktowaæ rozja¶niaczem.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-29, 16:32   #1729
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Plamy na w³osach po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez Bianabelle Poka¿ wiadomo¶æ
Hej jaki¶ czas temu pofarbowa³am w³osy henn± i efekt wyszed³ zupe³nie nie taki jak chcia³am. Za³amana chc±c pozbyæ siê pomarañczowego koloru z w³osów pofarbowa³am je jakie¶ 3 razy na blond. Niestety jeden "blond" wyszed³ na w³osach czarnoszary i u¿y³am dekoloryzatora. W³osy da siê prze¿yæ, ale czarnoszary kolor zamieni³ siê w niebieskozielone plamy znacie jakie¶ NATURALNE sposoby na ujednolicenie koloru? ¯eby te plamy wtopi³y siê we w³osy które aktualnie s± blond (niestety odrosty pozosta³y rudawe ) ale ju¿ nie chcê ich mêczyæ niczym chemicznym przez kolejne 10 lat dlatego je¶li znacie jakie¶ zio³a, lub co¶ podobnego bêdê zachwycona!
Ojjjojoj moim zdaniem henna dobra dla Rudzielcow!! Jest nawet watek o hennie, dziewczny tego pomaranczowego pigmentu nie moga sie w ogole pozbyc!!! Chyba rozjasniacz tylko pomoze, albo dobra mieszanka farb- jednak farba - to farba- zawsze sie wymyja jakies pigmenty i nie wiadomo co bedziesz miala..
Moja kolezanka rozjasniala dlugo farbami i caly czas z rudego przechodzila na jasniejszr rude, w koncu zolte, a jak sama polozyla rozjasniacz to wyszedl jej zielony GLON. Ale fryzjer tez moze popsuc cos.. Nie mowie ze nie, ja wole sama robic, bo juz nie ufam fryjzerkom!
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 17:43   #1730
bogini6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: pielegnacja wlosow

Hej, wlosy po dekoloryzacji mam z³ote na³o¿y³am przed chwil± t± farbe alfaparf 11.21 i utleniacz 9% i w³osy s± dalej w kolorze z³otym, ¿aden blond nie wyszed³ a za to w niektórych miejscach pasma w³osów wysz³y takie ciemne, dlaczego?
bogini6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-29, 18:10   #1731
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Alfa jest mocna, z tymi refleksami powinna sobie na spokojnie poradziæ. Ju¿ nie wspominaj±c o tym, ¿e poziom 11 jest dodatkowo rozja¶niaj±cy. Mo¿e jednak lepsza by³aby podwójna per³a?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-29, 18:18   #1732
HeavenLeszno
Przyczajenie
 
Avatar HeavenLeszno
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Leszno
Wiadomo¶ci: 4
Question blond refleksy na ciemnych w³osach z ombre

Cze¶æ, wiêc moje naturalne w³osy to ciemny br±z, kiedy¶ rozja¶ni³am je SAMA W DOMU ( oczywi¶cie skoñczy³o to siê pora¿k± tzn ¿ó³tym kolorem ) wiêc pofarbowa³am ca³e na czarno, pó¼niej znudzi³ mi siê czarny i zrobi³am jasne blond ombre z u¿yciem najpierw dekoloryzatora a pó¼niej rozja¶niacza ( wysz³o ¶wietnie ) i jak wiadomo w³osy z biegiem czasu rosn± tak i ombre zosta³o mi w³a¶ciwie na koñcówkach w³osów, i ostatnio postanowi³am zrobiæ sobie blond refleksy :

Pytanie tylko czy robi±c refleksy muszê na moje farbowane (kiedy¶) na czarny kolor w³osy na³o¿yæ najpierw dekoloryzator a pó¼niej (po jakim¶ czasie) rozja¶niacz, czy mogê od razu u¿yæ rozja¶niacza ?

Ps. Wiem ¿e na pocz±tku wyjdzie mi rudy kolor.
HeavenLeszno jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-29, 19:32   #1733
bogini6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: pielegnacja wlosow

a podwójna per³a to jaki numer farby?
bogini6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-29, 21:04   #1734
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez bogini6 Poka¿ wiadomo¶æ
a podwójna per³a to jaki numer farby?
.22 po kropce. Np Wella Koleston 12.22.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez HeavenLeszno Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, wiêc moje naturalne w³osy to ciemny br±z, kiedy¶ rozja¶ni³am je SAMA W DOMU ( oczywi¶cie skoñczy³o to siê pora¿k± tzn ¿ó³tym kolorem ) wiêc pofarbowa³am ca³e na czarno, pó¼niej znudzi³ mi siê czarny i zrobi³am jasne blond ombre z u¿yciem najpierw dekoloryzatora a pó¼niej rozja¶niacza ( wysz³o ¶wietnie ) i jak wiadomo w³osy z biegiem czasu rosn± tak i ombre zosta³o mi w³a¶ciwie na koñcówkach w³osów, i ostatnio postanowi³am zrobiæ sobie blond refleksy :

Pytanie tylko czy robi±c refleksy muszê na moje farbowane (kiedy¶) na czarny kolor w³osy na³o¿yæ najpierw dekoloryzator a pó¼niej (po jakim¶ czasie) rozja¶niacz, czy mogê od razu u¿yæ rozja¶niacza ?

Ps. Wiem ¿e na pocz±tku wyjdzie mi rudy kolor.
Mo¿esz od razu, mo¿esz wcze¶niej zrobiæ deko, wybór zale¿y od Ciebie. Bez deko byæ mo¿e bêdziesz musia³a rozja¶nic wiêcej ni¿ raz.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-29, 21:21   #1735
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy koleston poziom 12 - mozna nalozyc jako pasemka? Zamiast rozjaniacza?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (150,3 KB, 7 za³adowañ)
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-30, 00:36   #1736
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Mo¿na, ale efekt bêdzie widoczny tylko na blondzie - poziom 9 i w górê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-30, 09:31   #1737
545978f71844ac1beb11e57951e8867328da2f9e_60fc9b969b356
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny jak my¶licie jaki kolor wyjdzie na w³osach tzw. ciemny mysi blond z 1/4 siwych przy farbie Chenice 7MD karmel. Na czê¶ci w³osów rozja¶nionych rozja¶niaczem na wodzie 3% wyszed³ do¶æ ciemno ale po dwóch myciach zmy³ siê i wygl±da tak jak chce czyli kolorek taki jak ma Ania Dereszowska reklamuj±ca produkty firmy choæby tu na wiza¿u. Obawiam siê, ¿e mo¿e wyjsæ zbyt ciemno. Proszê o poradê jak uzyskaæ taki kolor jak AD.
545978f71844ac1beb11e57951e8867328da2f9e_60fc9b969b356 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-30, 09:36   #1738
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Pierwsze co o tej farbie s³yszê. Masz do nich link?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-30, 09:59   #1739
545978f71844ac1beb11e57951e8867328da2f9e_60fc9b969b356
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: pielegnacja wlosow

Jasne
http://www.star-fryz.pl/farba_chenice_70ml-10004805i
Poleci³a mi j± Pani w sklepie z artyku³ami fryzjerskimi.
545978f71844ac1beb11e57951e8867328da2f9e_60fc9b969b356 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-30, 10:25   #1740
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

Bardzo ciekawa paleta. Skoro kolorek jest za ciemny, masz dwa wyj¶cia. Albo wzi±æ kolor ton ni¿ej albo ten sam tylko na wiêkszym oxy - 6 lub 9%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.