Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-08, 21:36   #1201
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ten bloker to nowy hit ziaji ;-) kwc szaleje
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 22:20   #1202
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Kupiłam ten krem z zamiarem stosowania na noc - czy on się szybko wchłania i może matuję troszkę? A krem nakładasz zaraz na wilgotną buzię jeszcze od toniku?
Tak, nakładam jeszcze na mokrą twarz od toniku, to szybko się wchłania. Nie wiem, jak byłoby na suchą twarz
Czy matuje? Nie wiem szczerze mówiąc (za długo już używam i nie pamiętam jak było przed stosowaniem). Za to cera jest taka miękka i uspokojona
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 14:32   #1203
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ziaja wprowadza zmiany, widziałam nowe opakowanie toników itp.
Kupiłam dziś w Realu odżywkę do włosów. Nie ma jej na stronie. Niestety nie dysponuję zdjęciami. Nie wiem, czy to jakaś nowość czy zmienione opakowanie
Kolorystyka jak serii witaminowej, jest to odżywka intensywnie odżywiająca do włosów delikatnych z wit. A,E, F prow. B5 i aloesem. 200ml bez spłukiwania.

poszperałam w necie i wygląda na to, że to zmienione opakowania Plantica. Nie miałam ich nigdy, więc przekonam się jak działają
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.


Edytowane przez milkNhoney
Czas edycji: 2011-01-09 o 14:36
milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 14:37   #1204
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A mnie wreszcie udało się dostać bloker Dzięki jednej z wizażanek która dała cynk o dostępności w Realu Będzie test dziś A szampony te w dużych butlach to dobre są? Widziałam też dziś i zaciekawiła mnie opcja do suchych włosów z aloesem
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 17:05   #1205
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

W Tesco blokery też są.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:06   #1206
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Witam.
mam pytanie odnosnie tego blokera. czy on jest w formie dezodorantu czy roll-on?
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:25   #1207
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
A mnie wreszcie udało się dostać bloker Dzięki jednej z wizażanek która dała cynk o dostępności w Realu Będzie test dziś A szampony te w dużych butlach to dobre są? Widziałam też dziś i zaciekawiła mnie opcja do suchych włosów z aloesem
Ja mam ten szampon, nie wysusza włosów ale też ich jakoś nie nawilża. Jak dla mnie jest neutralny.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2426817 9]W Tesco blokery też są.[/QUOTE]

U mnie nie ma

Cytat:
Napisane przez aggie3 Pokaż wiadomość
Witam.
mam pytanie odnosnie tego blokera. czy on jest w formie dezodorantu czy roll-on?
Roll-on. Tylko on jest bardzo płynny, taka woda
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 22:15   #1208
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2426817 9]W Tesco blokery też są.[/QUOTE]
Ale nie we wszystkich. U mnie nie ma
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 19:02   #1209
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

upolowałam bloker jeśli kogoś interesuje lokalizacja Warszawa Mokotów to mogę powiedzieć
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 10:19   #1210
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

A ja nigdzie nie mogę w Krakowie znaleźć, może jeszcze real w m1 mnie uratuje
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 18:47   #1211
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czy któraś z Was stosowała ten płyn micelarny?http://www.ziaja.com/offer/ziajamed/...celarny_2.html
dziś stojąc w kolejce w aptece go wypatrzyłam, a akurat inny micel mnie się kończy i może to będzie dobry następca?
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 20:34   #1212
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was stosowała ten płyn micelarny?http://www.ziaja.com/offer/ziajamed/...celarny_2.html
dziś stojąc w kolejce w aptece go wypatrzyłam, a akurat inny micel mnie się kończy i może to będzie dobry następca?
Hej
Ja go mam od tygodnia i muszę powiedzieć, że mnie trochę zawiódł. Zmywa tusz, kredkę i cienie dosyć słabo. Jest takie trochę "tępy" w użyciu - nie daje dobrego "poślizgu" w czasie demakijażu. Dla mnie lepszy już jest płyn Sopot Spa i płyn różany.

Ostatnio też miałam dwa opakowania płynu z orchideą Eveline. I to chyba jest jeden z najlepszych. A muszę przyznać, że w ciągu wielu lat wypróbowałam naprawdę sporo.

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo

Edytowane przez marta_md
Czas edycji: 2011-01-11 o 20:35
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 21:30   #1213
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny, a jak sprawuje się ziaja med (lepsza od ziaji "classic"?)
Potrzebuję kremu nawilżającego, który poradzi sobie z moją przesuszoną, piekącą skórą. Zima, twarda woda i acne derm daj się we znaki. Możecie coś wskazać z własnego doświadczenia?
...a swoją drogą, czy rozmawiałyście o tych preparatach z dermatologami, polecają je?
__________________
Tak, to ja.

Edytowane przez biala
Czas edycji: 2011-01-11 o 21:32
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 22:44   #1214
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sprawuje się ziaja med (lepsza od ziaji "classic"?)
Potrzebuję kremu nawilżającego, który poradzi sobie z moją przesuszoną, piekącą skórą. Zima, twarda woda i acne derm daj się we znaki. Możecie coś wskazać z własnego doświadczenia?
...a swoją drogą, czy rozmawiałyście o tych preparatach z dermatologami, polecają je?
Obecnie testuję ziaje med kuracja lipidowa, krem na dzień/na noc; coraz bardziej popularny na KWC, niestety testuję dopiero tydz. i przyznaję, że nawilża całkiem nieźle i dobrze się wchłania; nie błyszczy sie skóra, itp. Mam cerę mieszaną, ale ostatnio bardziej normalną, a nawet skłonną do suchcych skórek, jak to zimą bywa. Polecam Ci ten krem ze względu na małą ilość konserwantów i brak subtancji zapachowych, które dodatkowo mogłyby podrażnić Twoją skórę. Innych kremów nie testowałam.Trudno powiedzieć, czy ten z kuracji lipidowej będzie dla Ciebie super lekartwem, ale myślę, że stanu cery nie pogorszy. Z pewnością działa, jak jest na twarzy, po zmyciu raczej nie, ale suche skórki zlikwidował. Z tej serii zaczęłam stosować żel do demakijażu jako poranny żel do mycia i jest naprawdę fajny, choć to raczej emulsja, a nie żel.
Z dermatologiem tego nie konsultowałam.

Edytowane przez Vegusia
Czas edycji: 2011-01-11 o 22:45
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 11:53   #1215
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez h2o0 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was stosowała ten płyn micelarny?http://www.ziaja.com/offer/ziajamed/...celarny_2.html
dziś stojąc w kolejce w aptece go wypatrzyłam, a akurat inny micel mnie się kończy i może to będzie dobry następca?
Dla mnie ten plyn nie rozni sie niczym od Hydrabio Biodermy. Czyli nie robi z makijazem nic. Ani nie zmywa makijazu oczu, ani cery. Ja go mecze do zuzycia raczej jako tonik albo rano dla odswiezenia cery.

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak sprawuje się ziaja med (lepsza od ziaji "classic"?)
Potrzebuję kremu nawilżającego, który poradzi sobie z moją przesuszoną, piekącą skórą. Zima, twarda woda i acne derm daj się we znaki. Możecie coś wskazać z własnego doświadczenia?
...a swoją drogą, czy rozmawiałyście o tych preparatach z dermatologami, polecają je?
Mam dwa kremy z serii z niebieskim paskiem. Szczerze mowiac zachowuja sie jak klasyczne kremy z Ziai - lekko zapychaja, buzia sie swieci, raczej nie zrobily na mnie szalu.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 12:40   #1216
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

gdzie dostanę ten żel? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy.html&next=1 w którejś sieciowej drogerii?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:31   #1217
nuleczkaa
Raczkowanie
 
Avatar nuleczkaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Zdradzcie dziewczyny, gdzie można dostać bloker w warszawie? Może w tesco, real którymś?
__________________
Bo szczęście powinno wypływać z nas samych,
ze środka naszego s
erca,
a nie z rzeczy które nas otaczają...
nuleczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:25   #1218
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny, a ja mam bloker z białym `czubkiem`, a wiem, że są też z niebieskim. Ten mój jest jakiś gorszy czy jak? Bo myślałam, że wszędzie jest to samo, a są dwie wersje.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:32   #1219
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez nuleczkaa Pokaż wiadomość
Zdradzcie dziewczyny, gdzie można dostać bloker w warszawie? Może w tesco, real którymś?
W sklepie firmowym Ziai dostaniesz bloker
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 20:24   #1220
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Obecnie testuję ziaje med kuracja lipidowa, krem na dzień/na noc; coraz bardziej popularny na KWC, niestety testuję dopiero tydz. i przyznaję, że nawilża całkiem nieźle i dobrze się wchłania; nie błyszczy sie skóra, itp. Mam cerę mieszaną, ale ostatnio bardziej normalną, a nawet skłonną do suchcych skórek, jak to zimą bywa. Polecam Ci ten krem ze względu na małą ilość konserwantów i brak subtancji zapachowych, które dodatkowo mogłyby podrażnić Twoją skórę. Innych kremów nie testowałam.Trudno powiedzieć, czy ten z kuracji lipidowej będzie dla Ciebie super lekartwem, ale myślę, że stanu cery nie pogorszy. Z pewnością działa, jak jest na twarzy, po zmyciu raczej nie, ale suche skórki zlikwidował. Z tej serii zaczęłam stosować żel do demakijażu jako poranny żel do mycia i jest naprawdę fajny, choć to raczej emulsja, a nie żel.
Z dermatologiem tego nie konsultowałam.

Dziękuję za opinię.
Potrzebuję czegoś od zaraz. Jednak obawiam się, czy czasem ten krem mnie nie zapcha (patrz: Caprylic/Capric Triglyceride). Szkoda, ze Ziaja nie ma kremu bez tego składnika i z gliceryną na początku...

...a może ktoś posiada skład INCI kremu Ziaja med, Kuracja Nawilżanie, lano -krem do twarzy na dzień/na noc?
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 23:59   #1221
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię.
Potrzebuję czegoś od zaraz. Jednak obawiam się, czy czasem ten krem mnie nie zapcha (patrz: Caprylic/Capric Triglyceride). Szkoda, ze Ziaja nie ma kremu bez tego składnika i z gliceryną na początku...

...a może ktoś posiada skład INCI kremu Ziaja med, Kuracja Nawilżanie, lano -krem do twarzy na dzień/na noc?
Wydaje mi się, że Ziaja ma same zapychające składy pod względem tych składników, nawet "medów", również obawiam się zapchania, nawet mam wrażenie, że już sie chyba zaczęło, ale to może być przewrażliwienie
Sądzę jednak, że jeśli Twoja skóra naprawdę potrzebuje ratunku, to warto zaryzykować nawet zapchaniem, ja zawsze się ratuję, jak tylko mogę
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 08:40   #1222
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię.
Potrzebuję czegoś od zaraz. Jednak obawiam się, czy czasem ten krem mnie nie zapcha (patrz: Caprylic/Capric Triglyceride). Szkoda, ze Ziaja nie ma kremu bez tego składnika i z gliceryną na początku...

...a może ktoś posiada skład INCI kremu Ziaja med, Kuracja Nawilżanie, lano -krem do twarzy na dzień/na noc?
Ja mam skład z próbki :Aqua, Hexyl Laurate, Isononyl Isononanoate, Lanolin, Glyerin(surowiec zaakceptowany przez ECOCERT), Macadamia Seed Oil, Cotton Seed Oil, Olive Oil, Cera Alba i inne mniej istotne chyba
Mam też krem Ziaja Med trądzik różowaty jakby ktoś był zainteresowany
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 16:41   #1223
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

ja się za bardzo na składnikach kosmetyków nie znam ( wiem, wstyd...)ale zapchał mnie krem Ziaja herbika biała herbata - a szkoda - bo początkowo działał całkiem nieźle
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:10   #1224
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Muszę podzielić się z Wami moimi odczuciami odnośnie płynu micelarnego Ziaja Sopot Spa. Tak zachwalałam kremik z tej serii (z białą nakrętką) a płyn taki sobie...Szkoda, że nie pachnie tak ładnie jak kremik i jest w ogóle bezzapachowy a przede wszystkim...piecze w oczy czasami łzy lecą mi jak grochy w ogóle jak robię demakijaż, mam wrażenie jakbym "mazała" twarz wodą, nie czuję takiej świeżości na twarzy. Zupełnie inne odczucia mam np. po płynie micelarnym AA, do którego powrócę, gdy skończę Ziaję
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:15   #1225
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
ja się za bardzo na składnikach kosmetyków nie znam ( wiem, wstyd...)ale zapchał mnie krem Ziaja herbika biała herbata - a szkoda - bo początkowo działał całkiem nieźle
Też mnie zapchał, a liczyłam, że to będzie ten jedyny.

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Muszę podzielić się z Wami moimi odczuciami odnośnie płynu micelarnego Ziaja Sopot Spa. Tak zachwalałam kremik z tej serii (z białą nakrętką) a płyn taki sobie...Szkoda, że nie pachnie tak ładnie jak kremik i jest w ogóle bezzapachowy a przede wszystkim...piecze w oczy czasami łzy lecą mi jak grochy w ogóle jak robię demakijaż, mam wrażenie jakbym "mazała" twarz wodą, nie czuję takiej świeżości na twarzy. Zupełnie inne odczucia mam np. po płynie micelarnym AA, do którego powrócę, gdy skończę Ziaję
Miałam takie same odczucia co do micela różanego Ziaji.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:15   #1226
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Ja mam skład z próbki :Aqua, Hexyl Laurate, Isononyl Isononanoate, Lanolin, Glyerin(surowiec zaakceptowany przez ECOCERT), Macadamia Seed Oil, Cotton Seed Oil, Olive Oil, Cera Alba i inne mniej istotne chyba
Mam też krem Ziaja Med trądzik różowaty jakby ktoś był zainteresowany
dziękuję za skład
aj... ta lanolina.

Sama już nie wiem - kremy na zime (do codziennego stosowania na dzień) mają dość treściwe składy - woski, cieższe subtancje nawilżające..
Może, jeśli cera jest wysuszona to jest mniej podatna zapychanie. czy to tylko moja fantazja?
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:53   #1227
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
A ja nigdzie nie mogę w Krakowie znaleźć, może jeszcze real w m1 mnie uratuje
poszukaj w małych osiedlowych drogeriach, szczególna uwagę zwracając na te z logiem Ziaja nad wejściem, ja swoje blokery kupuję na placu targowym Manhattan na Woli Duchackiej.
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:55   #1228
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
gdzie dostanę ten żel? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cy.html&next=1 w którejś sieciowej drogerii?
znów pytam, żadna z Was go nie spotkała? najlepiej w promocji
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 00:40   #1229
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
znów pytam, żadna z Was go nie spotkała? najlepiej w promocji
Ja go kupiłam w sklepiku osiedlowym w promocji z żelem z czarnej serii za ok 17zł
Szukaj raczej w małych, osiedlowych drogeriach, bo w sieciówkach chyba go jeszcze nie ma. Ew. możesz spojrzeć w Realu, czy Tesco-mają zadziwiająco duży asortyment Ziai.

Co to użytkowania, to jeszcze nic nie mogę powiedzieć, bo stosuję nieregularnie - muszę się ogarnąć i połączyć dietę, ćwiczenia i kremy
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 00:48   #1230
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
znów pytam, żadna z Was go nie spotkała? najlepiej w promocji
Ja widziałam w kilku zwykłych aptekach
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.