golarki elektryczne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-14, 13:42   #31
madzik00
Raczkowanie
 
Avatar madzik00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chełm/Lublin
Wiadomości: 47
Dot.: golarki elektryczne

ja posiadam golarke elektryczna Philipsa i jestem bardzo zadowolona. szczegolnie dobra do golenia miejsc intymnych. ogolnie sobie bardzo chwale - wygodna, zadnych podraznien ani nic w tym stylu, choc u mnie wloski odrastaja dosyc szybko...
__________________
Ty pilnuj moich snów... i przychodź kiedy chcesz...
Te chwile z moich dni do jednej dłoni zbierz...

madzik00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 16:43   #32
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: golarki elektryczne

Odświeżam. Może któraś z was ma taką golarkę i może coś o niej powiedzieć? http://www.kupujemy.pl/items/_golark...hp6317__/_/0/_ Na Alle jest taniej, ale zastanawiam się czy się opłaca...
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:26   #33
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Dot.: golarki elektryczne

yyy jak się nie mylę, a wydaje mi się, że nie to moja koleżanka, która nie jest w stanie znieść bólu jakiejkolwiek depilacji ostatnio kupila sobie wlasnie ta golarke, ale nie wnikalam w szczegoly jej uzytkowania i nie wypytywalam, jedno co wiem to dziewczyna zadowolona, choc to pewnie marna opinia a chcialam jeszcze dodac (wracajac do poprzednich wypowiedzi), ze tak na prawde to nie wiem, czy kobieta jest w stanie usunac sobie wszystkie wloski w miejscu golenia-goląc depilatorem i wg mnie depilator nigdy nie dorowna maszynce jednorazowej czy golarce zawsze zostaje sporo takich tycich wloskow,a czas depilacji jest na prawde spory w porownaniu z maszynka jednorazowa czy golarką, jednak wcale mnie to nie zniecheca i uzywam depilatora juz od dwoch lat(ale dodam,ze sadystka nei jestem i miejsca intymne gole; ) wole wyrywac z cebulka i miec troszke gorszy efekt niz golic bo z czasem sie wloski oslabiaja a nie wzmacniaja, i efekt faktycznie wystarcza na dluzej, choc tez nie jest on dwotygodniowy(nie wiem jak można wciskac takie kity w reklamach???),bo jakby sie przyjrzec to trzebaby depilowac co tydzien by w lato móc prezentowac nozki (ale wcale nie mam tu nic przeciwko osob ktore sobie gola,a nie depiluja) w kazdym razie jakby nie patrzec trzeba unicestwiac rosnace wlochy i kazdy musi sobie jakos radzic, taki juz nasz los pozdrawiam Drogie Wizażanki
__________________
robaki sikają w krzaki
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 10:44   #34
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: golarki elektryczne

widze ze ostatni post sprzed dwoch lat wiec ja podbijam watek. musze, no musze kupic golarke. kupilabym depilator chocby do pach, bo na nogach wlosy mi niezmiennie wrastaja, wiec nie bede sie katowac na lato

no i pytanie koronne. jaka?
macie jakies ulubione?
patrzylam w kwc, ale kurcze tam glownie phillips, a przeciez soa jeszcze babliss, remington, panasonic
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 17:19   #35
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: golarki elektryczne

Do bikini polecam Philips HP6362 Bikini Perfect, goli na wiele możliwości
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 07:24   #36
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Question Dot.: golarki elektryczne

na ''zero'' rowniez???
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 08:23   #37
unheeded
Raczkowanie
 
Avatar unheeded
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 185
Dot.: golarki elektryczne

Odkopię trupa... ale nurtuje mnie jedna rzecz. Kupiłam sobie golarkę elektryczną Philipsa, goli rewelacyjnie, podrażnień brak, zdartej skóry też ale ja nie o tym.

Czy któraś z Wizażanek posiada golarkę akumulatorowo-sieciową? Jeśli tak, to bardzo proszę, abyście napisały jak ją ładujecie? Bo ja mam taką zgrabną podstawkę do swojej i chciałam ją w niej zamontować tak, żeby ciągle była pod prądem. Ale nie wiem, jak to wpłynie na żywotność akumulatorka. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
unheeded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 21:48   #38
Suzik
Raczkowanie
 
Avatar Suzik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 255
GG do Suzik
Dot.: golarki elektryczne

Cytat:
Napisane przez unheeded Pokaż wiadomość
Odkopię trupa... ale nurtuje mnie jedna rzecz. Kupiłam sobie golarkę elektryczną Philipsa, goli rewelacyjnie, podrażnień brak, zdartej skóry też ale ja nie o tym.

Czy któraś z Wizażanek posiada golarkę akumulatorowo-sieciową? Jeśli tak, to bardzo proszę, abyście napisały jak ją ładujecie? Bo ja mam taką zgrabną podstawkę do swojej i chciałam ją w niej zamontować tak, żeby ciągle była pod prądem. Ale nie wiem, jak to wpłynie na żywotność akumulatorka. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
jaki model kupiłaś?
golisz nią może nogi? napisz coś więcej jakie wrażenia
Suzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 05:37   #39
unheeded
Raczkowanie
 
Avatar unheeded
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 185
Dot.: golarki elektryczne

Mój model to Philips HP 6335/oo Ladyshave Double Contour. Sprawuje się dobrze, nie mam zastrzeżeń. Nóg niestety nią nie golę, bo depiluję, ale do pach i bikini nadaje się idealnie. Nie ciągnie włosków ani nie podrażnia skóry, więc nie występuje już u mnie wrastanie czy czerwone kropki.

Golarka sama w sobie jest zgrabna i lekka, idealna do kobiecej dłoni. Ma podwójną siateczkę, więc rzadko się zdarza, żebym musiała dwa razy w tym samym miejscu golić. Wyposażona jest również w trymer (czyli nie ucina włosków przy skórze, na gładko, tylko jakiś 1mm zostawia) i nasadkę do długich włosów - najpierw się przycina z nasadką, a późnej bez goli się na gładko.

Oprócz tego plusem jest akumulator, choć jeszcze nie do końca wiem jak się z nim obchodzić. Tzn. że golarki używać można bezprzewodowo (producent obiecuje jedynie 20 minut, ja nie sprawdzałam dokładnie, ale pachy i bikini wytrzymała bez prądu) jak i z kablem.

Co do konserwacji, to zalecają po kilku użyciach wymieść dołączoną szczoteczką brud, który zebrał się pod folią golącą i na nożykach. Ja po każdym goleniu zdejmuję głowicę i ją przedmuchuję po prostu I jeszcze raz do roku puścić jedną małą kropelkę jakiegoś oleju, ale ja póki co nie dotarłam tak daleko.

Podsumowując, jeśli ma się na zbyciu ~200zł, to polecam, przynajmniej ten model . Dla mnie efekt jest zdecydowanie bardziej zadowalający niż po żyletkach.

Pozdrawiam,
unheeded
unheeded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:29   #40
standbymy93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: golarki elektryczne

A czy może któraś z was goli tak golarką nogi? Bo mam chęć na taka golarkę ale nie wiem jak będzie się sprawować na nogach.
http://allegro.pl/golarka-damska-phi...783271934.html

Edytowane przez standbymy93
Czas edycji: 2011-08-23 o 12:32
standbymy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 20:16   #41
guccigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 38
Wyślij wiadomość przez Yahoo do guccigirl
Dot.: golarki elektryczne

heh ja golę golarką do włosów nogi heheh ;p po prostu zwyklych maszynek nie mogę używać bo mam krostki. golarka do włosów strzyże na 1 mm i jest super (jestem blondynką), i gole nogi co tydzien. z bliska widać małe "odrosty" ale tak ogólnie to nie...w dotyku też jest jeżyk,ale ledwo co wyczuwalny (facet nie zwroci w ogole na to uwagi, chyba ze jakis maniak;p ) będę się przymierzała do zakupu golarki damskiej elektrucznej, żeby tak goliła na 0,5 mm to byloby suuuper
guccigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 12:38   #42
stszala
Raczkowanie
 
Avatar stszala
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 224
Dot.: golarki elektryczne

Hej Dziewczyny. Mam do Was pytanie. Tydzień temu w moim depilatorze popsuła się główka goląca. Sam depilator działa bez zarzutu, ale tej główki oczywiście nie da się już naprawić. Osobiście - częściej używałam go jako golarki. Teraz mam dylemat. Czy kupić depilator za 300 złotych, czy golarkę. Patrzyłam na Allegro na męskie golarki, bo są tańsze od damskich i zasilane prądem, a nie z baterii. Czy któraś z Was ma może męską golarkę i goli nią nogi, paszki itp? Lub może Wasz TŻ ma takie cudo i kiedyś mu podkradłyście? Chciałabym wiedzieć czy sprawdza się ona tak samo dobrze przy goleniu nóg, bikini i pach, jak główka goląca mojego depilatora. Będę wdzięczna za odpowiedzi
__________________

Zapraszam miłośniczki ręcznie robionej biżu:

http://mojenastroje.blogspot.com/


stszala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 23:25   #43
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: golarki elektryczne

Odświeżam wątek. Czy któraś z Was miała do czynienia z taką golarką? Koleżanka bardzo sobie chwali, ale chciałabym poznać więcej opinii.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-rf-3210.html
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 13:32   #44
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: golarki elektryczne

Dla mnie wszystkie te elektryczne są takie same byle dobrze goliły
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 15:11   #45
Antchuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: golarki elektryczne

My z żoną używamy Phillipsa xxx i bardzo sobie chwalimy - obie nasze maszynki nowe już nie są, a dalej super działają. Do tego są bardzo ciche, więc jak masz np. dziecko to jest super sprawa.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-01-27 o 14:40 Powód: link
Antchuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 21:27   #46
carriee17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 44
Dot.: golarki elektryczne

Jeśli chodzi o golarki dla kobiet, to u mnie świetnie sprawdził się Panasonic - przez kilka lat używałam, bardzo fajna i dokładna. teraz używam depilatora laserowego, też Panasonica i jednak bardziej pasuje mi ten sposób.

Edytowane przez carriee17
Czas edycji: 2017-02-01 o 19:36
carriee17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-12, 17:43   #47
Natalka057
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: golarki elektryczne

Jakie polecacie golarki elektryczny, aby goliły na gładko szczególnie nogi oraz pachy
Natalka057 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 18:43:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.