Nowa farba-Palette color&gloss - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 16:09   #181
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Nie myjesz włosów po farbie ? czyli, ze chodzisz z ta farbą ok. doby bo troche nie rozumiem jak można nie zmyć farby z włosów po zalecanym trzymaniu. Nie wiem jakich Ty farb uzywasz skoro muszą Ci się "uleżec", jak zmyjesz sama wodą to farba bedzie niedomyta i dopiero potem mogą Ci wyjść różne rzeczy na głowie czyli np. czerń. Nie rozumiem jak można chodzić w takich niedomytych włosach no ale jak kto lubi. Ja napisałam tylko jak to się robi i jak się powinno robić.
Spłukuje po czasie, który jest wskazany na pudełku (nie wiem jak można nie spłukiwać, przecież to by skórę wypaliło i włosy ), a ale nie myje szamponem potem jeszcze, bo to kompletnie bez sensu. Daję tylko odżywkę od połowy włosów. Pigment nie zdąży się wchłaniać i efekt czasem jest zupełni inny niż bez umycia. Nie mówiąc o tym, że kolor się szybko spiera.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 16:53   #182
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Spłukuje po czasie, który jest wskazany na pudełku (nie wiem jak można nie spłukiwać, przecież to by skórę wypaliło i włosy ), a ale nie myje szamponem potem jeszcze, bo to kompletnie bez sensu. Daję tylko odżywkę od połowy włosów. Pigment nie zdąży się wchłaniać i efekt czasem jest zupełni inny niż bez umycia. Nie mówiąc o tym, że kolor się szybko spiera.
Skoro producent zaleca trzymanie farby np. 40 minut to oznacza, ze przez ten czas pigment ma wchłonąc we włos. Jak idziesz farbowac włosy u fryzjera to niby spłukuje Ci tylko farbe czy jednak spłkuje, myje szamponem i nakłada odzywke ? Jedni fryzjerzy twierdzą, ze po spłukaniu ma się umyć 1 raz szamponem inni, ze 2 razy jednak nie ma wariantu nr. 3 czyli nie myjemy w ogóle. A to, ze się kolor szybko spiera może być związane nie tylko z farbą ale również ze stanem Twoich włosów.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:00   #183
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

ja zawsze myje porządnie włosy po farbie badź szamponie czy rozjaśniaczu. bezpośrednio po myciu włosy są szorstkie i takie nie swoje no i brudza bo spływa kolor, więc myje i nakładam odzywkę. myję tez ze względu na plamy powstałe na skórze. to chyba logiczne że powinno się je umyć.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:32   #184
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja zawsze myje porządnie włosy po farbie badź szamponie czy rozjaśniaczu. bezpośrednio po myciu włosy są szorstkie i takie nie swoje no i brudza bo spływa kolor, więc myje i nakładam odzywkę. myję tez ze względu na plamy powstałe na skórze. to chyba logiczne że powinno się je umyć.
jak widać nie dla wszytskich jest to logiczne
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:59   #185
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

witam wszystkich. kupilam sobie ta farbe w kolorze mrozna mokka i wyszedl bardzo ladny kolor. ciemniejszy niz na opakowaniu a nie trzymalam wcale dlugo. ciemny ale bardzo ladny. prawie tak jak jakis ciemny braz ale ma jakis tak ladniejszy odcien. mysle, ze na bazie fioletu. na pewno kupie jeszcze ta farbe zeby sprobowac inny kolor, nie wiem jednak czy na taki ciemny to jakis inny kolor w ogole zlapie. nie wiem czy farba jest w stanie dac o ton czy dwa jasniejszy kolor. ktos wie cos na ten temat? ogolnie chyba zadna farba nie pojasni wlosow ni o jeden ton, czy sie myle?
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:11   #186
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

to jest szampon/farba bez amoniaku, dośc trwała jest mi imbir (poziom ciemny blond) wyszedł czarny, i od 1.5 miesiąca mam ciemny brąz bez zmian, dla mnie to dobrze bo ta farba nie niszczy mi włosów, kolor jest głęboki ładny i bardzo trwały.
jesli będziesz chciała coś innego to albo przyciemnisz obecny kolor albo zmienisz tylko odcień.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:27   #187
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

moniczka_90, fryz5 Nie wiem, nie kłócę się, każdy ma swoje sposoby. Ale ja kiedyś też myłam włosy po farbie, bo były szorstkie i nie mogłam znieść tego smrodu. Po Castingu, Color&Gloss przestały takie być, więc problem z głowy. Nigdy nie spotkałam się u fryzjera z myciem włosów po farbie. To właśnie tu na fryzjerskim nie raz przeczytałam o tym, że kolor może się w ciągu 24 godz zmieniać się na włosach i z doświadczenia, zwłaszcza z Castingiem, powiem, że to prawda.
A przy dokładnym spłukiwaniu włosów nigdy nie miałam brudnej skóry głowy.
O ile po farbie to jeszcze bym umyła włosy prędzej, to po szamponie nie widzę naprawdę sensu, bo przecież on jest od tego, żeby się zmywać. Jak od razu zacznie sie go zmywać to na pewno krócej na włosach zagości.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2011-04-06 o 20:29
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-06, 20:44   #188
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
moniczka_90, fryz5 Nie wiem, nie kłócę się, każdy ma swoje sposoby. Ale ja kiedyś też myłam włosy po farbie, bo były szorstkie i nie mogłam znieść tego smrodu. Po Castingu, Color&Gloss przestały takie być, więc problem z głowy. Nigdy nie spotkałam się u fryzjera z myciem włosów po farbie. To właśnie tu na fryzjerskim nie raz przeczytałam o tym, że kolor może się w ciągu 24 godz zmieniać się na włosach i z doświadczenia, zwłaszcza z Castingiem, powiem, że to prawda.
A przy dokładnym spłukiwaniu włosów nigdy nie miałam brudnej skóry głowy.
O ile po farbie to jeszcze bym umyła włosy prędzej, to po szamponie nie widzę naprawdę sensu, bo przecież on jest od tego, żeby się zmywać. Jak od razu zacznie sie go zmywać to na pewno krócej na włosach zagości.
Równiez nie chce się kłócić po prostu piszę tak jak się robi w każdym salonie fryzjerskim. Jesli nie spłukasz dobrze farby (a jeśli nie umyjesz włosów szamponem to nie spłukasz dobrze pozostałości farby) to dziwię się, ze nie wychodzą czarne włosy. Pierwszy raz dzisiaj usłyszałam zeby nie zmyć farby i jestem w szoku szczerze mówiąc no ale nic mi do tego.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 23:33   #189
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

tak wlasnie myslalam :/ czyli jak teraz zejsc na jasniejszy kolor? tak do ciemnego blondu? bardzo ladna ta mokka ale do mojej bladej cery odrobinke za ciemna. chyba ze sie zmyje troche. robilam zawsze wella colour touch i sie zmywal szybko. a ta jak narazie nie drga :/
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 19:08   #190
Amenka88
Raczkowanie
 
Avatar Amenka88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

ja również jestem w szoku, jak można nie umyć włosów szamponem po farbowaniu;O Przecież to okropne chodzić w takich włosach spłukanych tylko wodą. No ale w sumie jak kto woli,ja sobie osobisice tego nie wyobrazam
Amenka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 19:53   #191
kar1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Dziewczyny jak wychodzi odcien aromatyczny cynamon ? tak bardziej pod mahon czy czerwien ? szukam i szukam opini o tym kolorze jednak malo bylo o nim pisane...
kar1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 08:35   #192
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

hej odsyłam do innego tematu, są tam moje zdjęcia po farbowaniu aromatycznym cynamonem https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360805&page=27
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:42   #193
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Tak wyglada kolor imbir nakladany na jasny blond - w swietle dziennym jest jeszcze ciemniejszy, ogolnie duzo duzo ciemniejszy niz na opakowaniu.

może jakieś zdjęcia???
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 20:52   #194
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Nie ma zdjeć bo to post sprzed pewnej awarii na wizazu. Po niej właściwie wszystkie zdjęcia na forach zniknęły bezpowrotnie.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 08:40   #195
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Nie ma zdjeć bo to post sprzed pewnej awarii na wizazu. Po niej właściwie wszystkie zdjęcia na forach zniknęły bezpowrotnie.

lipa ja wczoraj zrobiłam sobie na swój złocisty blond kolor imbir i moim zdaniem rewelka, włosy gładkie, polecam!
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 16:38   #196
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nowa farba-Palette color&gloss

ja własnie zakupiłam karmelowe lśnienie (swoją drogą nie wiem skąd ta nazwa- karmel kojarzy mi sie z ciepłym odcieniem, a ten na pudełku jest wg mnie zimny i popielaty) i tak sie wacham. Przeczyłam, że wychodzi bardzo ciemno, więc na typowy ciemny blond raczej nie mam co liczyć pewnie?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.