Make-up musy have! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 22:31   #1
bezkitu17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10

Make-up musy have!


Niezbędna kosmetyki... Rozumiem te określenie jako pewne ograniczenie, więc nie chcę przedstawiać bez potrzeby całego zbioru moich kosmetyków.

Przede wszystkim ważne i prawdziwe stwierdzenie :
" Makijaż podkreśla urodę kobiety ale to uśmiech czyni ją piękną. "

Musimy czuć się piękne, żeby inni tak właśnie nas odbierali, tona makijażu nie sprawi że wypiękniejemy, a nieumiejętnie wykonany pogorszy dodatkowo sytuację ;)

Jeśli myślę o niezbędnych kosmetykach to od razu wyobrażam sobie makijaż nude, make-up no meke-up. Neutralny, nie przerysowany, prosty i subtelny. Oraz taki, który nie zajmuje dużo czasu i nie jest pracochłonny.

Używane kosmetyki muszą dać nam pewność siebie, sprawić, że będziemy czuć się komfortowo.

Mój must have:

1. Podkład. W moim przypadku średnio kryjący, dobrze dobrany do koloru i typu skóry, oraz trwały.

2 .Puder matujący! Abym nie sprawdzała co pół godziny czy czasem się już nie świecę ;)

3. Korektor. Zakrywający przebarwienie, niedoskonałości, cienie pod oczami.

4. Brązer. Bez podstawowego konturowania nie wyjdę z domu. Czuję że mam twarz w kształcie kuli :(.

6. Dobra baza pod cienie! Nie ma możliwości, że nałożę bez niej cienie, nawet te o słabej pigmentacji oreaz trwałości potrafią trzymać się pięknie cały dzień, gdy mamy porządną bazę!

7. Maskara ! Wydłużająca, podkręcająca. NIE SLEJAJĄCA RZĘS! To jest poprostu najgorsze co może się przydarzyć, kiedy już już prawie jesteśmy gotowe, a tu nagle .... rzęsiska posklejane . Tragedia!

8. Zestaw do konturowania brwi. Bez ujażmienia brwi czuję się jakby... nago ;) . Tak, to jest kolejna rzecz potrzebna w moim makijażu wydająca się niezbędną, jak każda zresztą ;)

9. Pomadka!
Ostatnio odkryłam trwałe pomadki z SEPHORY właśnie, wyglądaj jak błyszczyk, ale po chwili od nałożenia pieknie wchłaniają się w strukturę warg stają się ślicznie matowe i są poprostu bardzo trwałe dziś trzymały się u mnie jakies 5h bez naruszenia, potem troche jadłam piłam itd. i wytrzymały jeszcze może 3h. Potem ścierają się ale bardzo równomiernie. GENIALNE!

10. PĘDZLE. To chyba jest numer 1 z moich must have. Bo bez dobrych pędzli nie wyobrażam sobie zrobić dobrego makijażu. Pędzle do podkładu, pudru, pomadki, brązera to podstwa! Polecam firmy: Ecotools, Sephora, Hakuro, Inglot, Essence.

Moje kosmetyki to:
Podkład: Sephora Ujednolicająca nr. 25.
Puder bambusowy z BiochemiiUrody.
Korektor. Trio z Oriflame. Conceal Kit.
Bronzer. Sun Powder No. 021. Bell.
Baza. Nr. o1. Inglot.
Maskara. Clinique.
Brwi. 02. Eye kit. Fred Farrugia.
Pomadka. Sephora Cream Lip Stain. nr. o6. / Inglot322.
Pędzle. Sephora : 1Y5, 022, 113. Ecotools do pudru. Hakuro H54 do podkładu.
To moje makijażowe kosmetyki bez których nie wyobrażam sobie makijażu. Czasem dodam wiele innych produktów ale to opcjonalnie.

To jest to czego potrzebuję by czuć się dobrze, i być gotową do wyjścia :)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0307.jpg (132,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0304.jpg (131,2 KB, 5 załadowań)
__________________
mikaaa
bezkitu17 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.