z rozjaśnianych na naturalny kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-27, 15:20   #1
falle
Raczkowanie
 
Avatar falle
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52

z rozjaśnianych na naturalny kolor


hajo. odrazu opisze swój problem. od roku farbuje sobie włosy na bardzo bardzo jasny blond. miała dosyc spore odrosty. znudzilo mi sie juz farbowanie wlosów i bardzo chcialam wrócić do swoich naturalnych. mój naturalny kolor to taki myszowaty chłodny blond. wiec kupilam sobie farbe ciemny blond i pofarbowalam. wlosy wyszly mi prawie czarne. wiec po kilku dniach rozjasnilam wlosy i wyszly mi takie miedziane nastepnego dnia rozjasnialam znowu i wyszly mi bardzo bardzo jasny blond. teraz mam rowniez spore odrosty i prosze o rade jaki kolor farby wybrac zeby byl podobny do mojego naturalnego i czy wyjdą takie jakie beda na opakowaniu czy jakis kosmos. teraz stosuje odzywki maseczki do wlosow zniszczonych wiec wydaje mi sie ze po 2 miesiacach kuracji ;pp bede mogla pofarbowac.
falle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:47   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: z rozjaśnianych na naturalny kolor

Ja tez mam bardzo jasny blond rozjasniane, teraz mma postanowienie nie rozjasniam, wracam do natury. Ja nie bede farbowala pare mcy a potem to juz cos dobiore. Tez mam mysi kolor, mysle ze wybiore farbe o nazwie sredni popielaty blond
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 15:56   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: z rozjaśnianych na naturalny kolor

najczestszy blad farbujacych sie w domu, to sugerowanie sie nazwa odcienia oraz zdjeciem na opakowaniu, a trzeba patrzec na palete

ja bym sugerowala poziom 8 czyli jasny blond, powienien Ci wyjsc sredni/ciemny blond, ktory rozumiemy w potocznej mowie

odcien naturalny bądz popielaty, w zaleznosci od tego czy jestes bardzo mysia czy nie

poziom 7 czyli fachowo sredni blond moze juz wygladac zbyt ciemno.

dziewczyny chwala sobie blondy z nowej serii Garniera Color&Shine, jest wątek o tych farbach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349104, moze warto sie zainteresowac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 17:19   #4
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: z rozjaśnianych na naturalny kolor

Też wcześniej miałam rozjaśniane włosy,żeby wrócić do swojego koloru użyłam farby firmy erayba średni popielaty blond nr 7/10,kolorek wyszedł naturalny tylko niestety się spiera,podejrzewam ze dlatego bo wcześniej włosy były rozjaśniane a na takich słabiej farby się trzymają ,farba była kupiona w sklepie fryzjerskim,za jakiś czas znowu będę farbować może wtedy lepiej chwyci,niestety nie mam zdjęcia żeby wkleić dla porównania,aha zapomniałam dodać farba ma odcień zimny i jak schodzi to nie zostaje ruda poświata co dla mnie jest plusem
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2009-09-27 o 17:20
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.