Cienie, palety cieni - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-16, 22:59   #1441
oliwww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Kasetki magnetyczne i puste paletki do cieni Miyo.

Hej! Mam drobne pytanie - może któraś z Was wie, do jakich paletek wejdą okrągłe cienie Miyo? Nie podobają mi się wizualnie zwykłe, płaskie kasetki, dlatego szukam czegoś, co będzie ich zastępstwem. Z góry dzięki za odpowiedzi.
oliwww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 05:49   #1442
iwace
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 64
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Właściwie straciłam już nadzieję (po przekopaniu całego internetu), że znajdę paletę, która spełniałaby wszystkie moje dziwne wymagania, ale może zdarzy się cud i coś mi polecicie

Szukam palety:
- dobrej jakościowo, z porządnie napigmentowanymi cieniami,
- poręcznej, niezbyt dużej (więc odpada komponowanie samemu np. w MAC, bo te cienie są wielkie jak dla mnie),
- obowiązkowo mają być: matowy beż, matowa czerń, matowy szaro-brązowy, matowe brązy w różnych odcieniach i kilka cieni błyszczących, też w odcieniach beżowo-brązowych

Cena nie gra roli, może być coś z zagranicy.

Dla przykładu, kolorystycznie przemawia do mnie ta paleta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...w-palette.html

Ale jednak to nie ta jakość cieni, której szukam+jest trochę spora. A wolałabym w sumie (idąc na kompromis) dwie malutkie paletki spełniające moje wymagania niż jedną taką dużą (sporo podróżuję).



Inna sprawa - znacie cienie prasowane, które dawałyby naprawdę mocny, brokatowy efekt? Coś na poziomie pigmentów z Inglota (które niestety są sypkie, a sama nie chcę ich prasować, bo słyszałam, że to im sporo blasku odbiera)

Edytowane przez iwace
Czas edycji: 2017-07-17 o 05:57
iwace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 20:54   #1443
oliwww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Właściwie straciłam już nadzieję (po przekopaniu całego internetu), że znajdę paletę, która spełniałaby wszystkie moje dziwne wymagania, ale może zdarzy się cud i coś mi polecicie

Szukam palety:
- dobrej jakościowo, z porządnie napigmentowanymi cieniami,
- poręcznej, niezbyt dużej (więc odpada komponowanie samemu np. w MAC, bo te cienie są wielkie jak dla mnie),
- obowiązkowo mają być: matowy beż, matowa czerń, matowy szaro-brązowy, matowe brązy w różnych odcieniach i kilka cieni błyszczących, też w odcieniach beżowo-brązowych

Cena nie gra roli, może być coś z zagranicy.

Dla przykładu, kolorystycznie przemawia do mnie ta paleta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...w-palette.html

Ale jednak to nie ta jakość cieni, której szukam+jest trochę spora. A wolałabym w sumie (idąc na kompromis) dwie malutkie paletki spełniające moje wymagania niż jedną taką dużą (sporo podróżuję).



Inna sprawa - znacie cienie prasowane, które dawałyby naprawdę mocny, brokatowy efekt? Coś na poziomie pigmentów z Inglota (które niestety są sypkie, a sama nie chcę ich prasować, bo słyszałam, że to im sporo blasku odbiera)

Jeśli chodzi o paletki - Bikor ma ładnie skomponowane, napigmentowane quady. Tylko trzeba się liczyć z ceną - jedna paletka to koszt około 100 złotych.

Zaś co do cieni - próbowałaś może folie? Te ze Stila ładnie wyglądają, ale genialnym i dużo tańszym zamiennikiem są te z Make Up Revolution. Bardzo często są na promocjach, więc to koszt rzędu 20 złotych. Kupuje się je w zestawie z płynem i małą paletką do mieszania, więc łatwo uzyskać efekt tafli. Ale jeżeli chodzi Ci o typowy brokatowy efekt - OPV pressed glitter może?
oliwww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 21:18   #1444
iwace
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 64
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez oliwww Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o paletki - Bikor ma ładnie skomponowane, napigmentowane quady. Tylko trzeba się liczyć z ceną - jedna paletka to koszt około 100 złotych.

Zaś co do cieni - próbowałaś może folie? Te ze Stila ładnie wyglądają, ale genialnym i dużo tańszym zamiennikiem są te z Make Up Revolution. Bardzo często są na promocjach, więc to koszt rzędu 20 złotych. Kupuje się je w zestawie z płynem i małą paletką do mieszania, więc łatwo uzyskać efekt tafli. Ale jeżeli chodzi Ci o typowy brokatowy efekt - OPV pressed glitter może?
Co do Bikoru - obawiam się, że znalezienie dwóch czwórek spełniających moje kryteria nie jest możliwe, a rozdrabniać się i brać więcej paletek nie chcę, ale dzięki, sprawdzę to.

Co do folii - MUR jak dla mnie ma za słaby efekt, bo chodzi mi właśnie o typowy brokat, a Stila mi się zwyczajnie nie podoba i w sumie w niektórych recenzjach czytam to, co widzę na zdjęciach na oczach - że one są takie "gumowe" i trudno je równomiernie rozprowadzić na powiekach, więc robią się dziury.

Ale te OPV wyglądają super, dziękuję bardzo za wszystkie sugestie
iwace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 23:07   #1445
oliwww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Co do Bikoru - obawiam się, że znalezienie dwóch czwórek spełniających moje kryteria nie jest możliwe, a rozdrabniać się i brać więcej paletek nie chcę, ale dzięki, sprawdzę to.

Co do folii - MUR jak dla mnie ma za słaby efekt, bo chodzi mi właśnie o typowy brokat, a Stila mi się zwyczajnie nie podoba i w sumie w niektórych recenzjach czytam to, co widzę na zdjęciach na oczach - że one są takie "gumowe" i trudno je równomiernie rozprowadzić na powiekach, więc robią się dziury.

Ale te OPV wyglądają super, dziękuję bardzo za wszystkie sugestie
A może quad lub piątka z Inglota? Są małe, a skoro chcesz więcej odcieni brązu, można zawsze wybrać potrójne cienie i do tego dobrać jakieś inne. Ewentualnie paletki z Viseart, też można chyba sobie dobierać.

No tak, te folie mają to do siebie, że lubią być nakładane palcami i prawie "głaskane", bo mają w sobie dość duże kawałeczki. OPV za to chyba na Minti są. Nie ma problemu.

Edit.
Ha! Przypomniało mi się jeszcze jedno. Jak już o Stila mowa - Magnificent Metals Glitter & Glow Liquid Eye Shadows. Te są śliczne. 8)

Edytowane przez oliwww
Czas edycji: 2017-07-18 o 14:31
oliwww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 14:46   #1446
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Właściwie straciłam już nadzieję (po przekopaniu całego internetu), że znajdę paletę, która spełniałaby wszystkie moje dziwne wymagania, ale może zdarzy się cud i coś mi polecicie

Szukam palety:
- dobrej jakościowo, z porządnie napigmentowanymi cieniami,
- poręcznej, niezbyt dużej (więc odpada komponowanie samemu np. w MAC, bo te cienie są wielkie jak dla mnie),
- obowiązkowo mają być: matowy beż, matowa czerń, matowy szaro-brązowy, matowe brązy w różnych odcieniach i kilka cieni błyszczących, też w odcieniach beżowo-brązowych

Cena nie gra roli, może być coś z zagranicy.

Dla przykładu, kolorystycznie przemawia do mnie ta paleta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...w-palette.html

Ale jednak to nie ta jakość cieni, której szukam+jest trochę spora. A wolałabym w sumie (idąc na kompromis) dwie malutkie paletki spełniające moje wymagania niż jedną taką dużą (sporo podróżuję).



Inna sprawa - znacie cienie prasowane, które dawałyby naprawdę mocny, brokatowy efekt? Coś na poziomie pigmentów z Inglota (które niestety są sypkie, a sama nie chcę ich prasować, bo słyszałam, że to im sporo blasku odbiera)
Jeśli chodzi o maty to może to:
http://4.bp.blogspot.com/-5MG3KaWeoM...ed2Basics4.jpg
Mam tę numer 2 i bardzo polecam

Przypomniała mi się jeszcze Too Faced Natural Eyes:
http://3.bp.blogspot.com/-MY43hWz6Vl...B03%2Bcopy.jpg tu kolory
https://makingitupblog.files.wordpre...faced-open.jpg a tu jej wielkość

Ją też mam i mogę polecić
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 15:20   #1447
iwace
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 64
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o maty to może to:
http://4.bp.blogspot.com/-5MG3KaWeoM...ed2Basics4.jpg
Mam tę numer 2 i bardzo polecam

Przypomniała mi się jeszcze Too Faced Natural Eyes:
http://3.bp.blogspot.com/-MY43hWz6Vl...B03%2Bcopy.jpg tu kolory
https://makingitupblog.files.wordpre...faced-open.jpg a tu jej wielkość

Ją też mam i mogę polecić
Dzięki za propozycje

Myślałam o Natural Eyes, ale brakuje mi tam czarnego matu jednak. Chyba, że wzięłabym ją do kompletu z którąś Naked Basics.
A jak z pigmentacją? Słyszałam średnie opinie dot. pigmentacji cieni z Too Faced.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwww Pokaż wiadomość
Edit.
Ha! Przypomniało mi się jeszcze jedno. Jak już o Stila mowa - Magnificent Metals Glitter & Glow Liquid Eye Shadows. Te są śliczne. 8)
O rany, są śliczne, dzięki bardzo za polecenie!
iwace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-18, 16:06   #1448
asos_
Zakorzenienie
 
Avatar asos_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 606
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje

Myślałam o Natural Eyes, ale brakuje mi tam czarnego matu jednak. Chyba, że wzięłabym ją do kompletu z którąś Naked Basics.
A jak z pigmentacją? Słyszałam średnie opinie dot. pigmentacji cieni z Too Faced.
dla mnie pigmentacja kiepska, miałam tą paletkę.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Właściwie straciłam już nadzieję (po przekopaniu całego internetu), że znajdę paletę, która spełniałaby wszystkie moje dziwne wymagania, ale może zdarzy się cud i coś mi polecicie

Szukam palety:
- dobrej jakościowo, z porządnie napigmentowanymi cieniami,
- poręcznej, niezbyt dużej (więc odpada komponowanie samemu np. w MAC, bo te cienie są wielkie jak dla mnie),
- obowiązkowo mają być: matowy beż, matowa czerń, matowy szaro-brązowy, matowe brązy w różnych odcieniach i kilka cieni błyszczących, też w odcieniach beżowo-brązowych

Cena nie gra roli, może być coś z zagranicy.

Dla przykładu, kolorystycznie przemawia do mnie ta paleta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...w-palette.html

Ale jednak to nie ta jakość cieni, której szukam+jest trochę spora. A wolałabym w sumie (idąc na kompromis) dwie malutkie paletki spełniające moje wymagania niż jedną taką dużą (sporo podróżuję).



Inna sprawa - znacie cienie prasowane, które dawałyby naprawdę mocny, brokatowy efekt? Coś na poziomie pigmentów z Inglota (które niestety są sypkie, a sama nie chcę ich prasować, bo słyszałam, że to im sporo blasku odbiera)
http://www.temptalia.com/product/ana...ette-by-mario/
brakuje matowego beżu ale ten polecam kupić większy osobno, genialna jakość cieni
__________________
Ubrania i kosmetyki
asos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 22:59   #1449
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez asos_ Pokaż wiadomość
dla mnie pigmentacja kiepska, miałam tą paletkę.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



http://www.temptalia.com/product/ana...ette-by-mario/
brakuje matowego beżu ale ten polecam kupić większy osobno, genialna jakość cieni
Ta paleta jest chyba limitowan edycją. Sama chciałam ją kupić i niestety już wyprzedana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 12:06   #1450
Elemoisa
Przyczajenie
 
Avatar Elemoisa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 25
Zlewające się cienie

Hej, używam palety cieni revolution iconic 3 oraz iconic 2. Problem jest taki, że kiedy próbuję wykonać jakiś ładny makijaż, który wykonany jest kilkoma cieniami, nie widać kompletnie takiego pięknego przejścia kolorów, zwyczajnie zlewają się one w jeden wymieszany kolor, mimo że postępuję tak jak w filmikach, z których dziewczyny korzystają z tej samej palety. Nie wiem w czym tkwi problem i czego jest to wina. Czy rozwiązaniem mogłaby być baza pod cienie?
Elemoisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 11:31   #1451
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Zlewające się cienie

Cytat:
Napisane przez Elemoisa Pokaż wiadomość
Hej, używam palety cieni revolution iconic 3 oraz iconic 2. Problem jest taki, że kiedy próbuję wykonać jakiś ładny makijaż, który wykonany jest kilkoma cieniami, nie widać kompletnie takiego pięknego przejścia kolorów, zwyczajnie zlewają się one w jeden wymieszany kolor, mimo że postępuję tak jak w filmikach, z których dziewczyny korzystają z tej samej palety. Nie wiem w czym tkwi problem i czego jest to wina. Czy rozwiązaniem mogłaby być baza pod cienie?
Tak baza bardzo podbija cienie, szczególnie wszystkie beże.
Inną kwestią jest może oświetlenie - bo może u Ciebie wychodzą te piękne przejścia kolorów, ale nie widzisz tego dobrze.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 12:45   #1452
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Zlewające się cienie

Cytat:
Napisane przez Elemoisa Pokaż wiadomość
Hej, używam palety cieni revolution iconic 3 oraz iconic 2. Problem jest taki, że kiedy próbuję wykonać jakiś ładny makijaż, który wykonany jest kilkoma cieniami, nie widać kompletnie takiego pięknego przejścia kolorów, zwyczajnie zlewają się one w jeden wymieszany kolor, mimo że postępuję tak jak w filmikach, z których dziewczyny korzystają z tej samej palety. Nie wiem w czym tkwi problem i czego jest to wina. Czy rozwiązaniem mogłaby być baza pod cienie?
Może pomoże baza, a może masz zły pędzelek. Albo źle nim pracujesz.
Jeśli kolor zlewa się w jeden, nie tworząc przejść, możliwe że blendujesz na zbyt dużej powierzchni zamiast pracować wyłącznie na granicy kolorów.
Więc albo złe ruchy, albo za duży pędzel. Chociaż nawet sporym da się całkiem precyzyjnie blendować, kwestia wprawy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 02:21   #1453
sandraa_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Jaka to paleta ?

Screenshot_2018-01-10-01-27-55.png
Witam 🙂 bardzo spodobała mi się oto ta paleta ale problem taki, że nie znam jej nazwy i prosiła bym o pomoc.. z góry dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandraa_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 23:28   #1454
agnefis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 55
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Mi to wygląda na MUR Flawless 1
agnefis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 08:30   #1455
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez agnefis Pokaż wiadomość
Mi to wygląda na MUR Flawless 1
, też mi na nią wygląda.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 12:58   #1456
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Hello
Zwracam się do was z prośbą ...właściwie to do dziewczyn , które orentuja się w paletach dostępnych w uk.
Na codzień nie stosuje makijażu ( od jakiegoś czasu) więc wypadłam z obiegu. Niebawem kroi się wielkie wyjście i chciałbym zrobić sobie oko jaką paletę polecicje na początek? Skłaniam się ku matowym beżom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 16:17   #1457
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Z nowości nic nie polecę, ale ze starych sprawdzonych, które ciągle używam, to Naked Basic ma takie odcienie. Naked 1 duża też mam sporo takich odcieni plus trochę błyszczących.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 21:59   #1458
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Hello
Zwracam się do was z prośbą ...właściwie to do dziewczyn , które orentuja się w paletach dostępnych w uk.
Na codzień nie stosuje makijażu ( od jakiegoś czasu) więc wypadłam z obiegu. Niebawem kroi się wielkie wyjście i chciałbym zrobić sobie oko jaką paletę polecicje na początek? Skłaniam się ku matowym beżom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Z nowości nic nie polecę, ale ze starych sprawdzonych, które ciągle używam, to Naked Basic ma takie odcienie. Naked 1 duża też mam sporo takich odcieni plus trochę błyszczących.
Naked to swietny wybor. Ja tez polecam Ci zerknac na Naked basics, wszystkie matowe i bardzo ladne, praktyczne i twarzowe kolory. Mialam ta pierwsza i uzywalam doslownie codziennie przez dlugi czas, potem dalam mamie i ona tez je bardzo chwali.

Naked Basics:
https://www.johnlewis.com/urban-deca...E&gclsrc=aw.ds


Naked Basics 2:
https://www.lookfantastic.com/urban-...FcsC0wodIDUBZg

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o maty to może to:
http://4.bp.blogspot.com/-5MG3KaWeoM...ed2Basics4.jpg
Mam tę numer 2 i bardzo polecam

Przypomniała mi się jeszcze Too Faced Natural Eyes:
http://3.bp.blogspot.com/-MY43hWz6Vl...B03%2Bcopy.jpg tu kolory
https://makingitupblog.files.wordpre...faced-open.jpg a tu jej wielkość

Ją też mam i mogę polecić
Taranka, to ja polecam Full Exposure Smasbox. Mysle, ze spelnilaby Twoje oczekiwania.

https://www.smashbox.co.uk/product/6.../FULL_EXPOSURE

Urban Decay ma bardzo mocno napigmentowane i brokatowe cienie. Zerknij Taranka na palety Heavy Metals i Moon Dust.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2018-01-27 o 22:11
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 14:56   #1459
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-11, 14:40   #1460
nata1898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 13
Dobra paletka cieni do 50 zł

Cześć!
Czy możecie mi polecić jakąś paletkę cieni do 50 zł?
Czy w ogóle za taką kwotę można kupić coś dobrego?
Zależy mi na jasnych kolorach i na dobrej trwałości.
nata1898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 21:33   #1461
kloska87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: Palety cieni - palety do makijażu

Ja używam palety Burn All in One z eveline, jest dobra, kosztuje około 50 złotych, można ją dostać w drogeriach kosmetycznych. Kolory są dobrze nasycone, napigmentowane, dobrze się je blenduje, jestem z nich zadowolona.
kloska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 17:34   #1462
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 225
Poszukuje Cieni do powiek o maslanej konsystencji w odcieniach "NUDE"

Dziewczyny poszukuje cieni do powiek matowych/polmatow,
w odcieniach NUDE(jasne beze - srednie beze - piaskowe, cappucino, odcien khaki-szarawy itp,
o maslanej konsystencji, takie cienie najbardzie naturalniej ladnie wygladaja, nie lubie gdy cien wyglada plasko, sucho, badz jest zbyt blyszczacy na powiece, moze cos polecicie?jakies cienie, palety?
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.

Edytowane przez WielkaDamaSama1
Czas edycji: 2018-04-17 o 20:23
WielkaDamaSama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 20:44   #1463
badzzawsze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Paletka Maxineczka Makuep Revolution

Co o niej sądzicie? Będziecie ją kupować? A jeżeli już ją macie to jakie wrażenia?
badzzawsze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 11:37   #1464
Martynamam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 86
Dot.: Paletka Maxineczka Makuep Revolution

Szczerze mówiąc jestem nieco zawiedziona...
Posiadam dwie inne paletki z MUR i kolory są bardzo podobne.
Paletka od Maxineczki ma ładnie skomponowane kolory, lecz jeśli ktoś posiada inne paletki to będą się one powtarzać ;/
Martynamam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 02:16   #1465
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Cienie, palety cieni

Mnie też jakoś nie oczarowały...
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 15:36   #1466
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Cienie, palety cieni

Kolory w palecie Maxi nie są jakieś odkrywcze. Jak zobaczyłam tytuł jej filmu to myślałam, że będzie coś woooow, co kupię od razu, a tu mocno powtarzalne kolory, które w większości już posiadam. No fajna, ale niczym mnie ta paleta nie porwała. Może jakbym potrzebowała zwykłej palety do codziennych makijaży... Ale nie potrzebuję. Stwierdziłam, że poczekam aż będzie w Hebe i może jak ją pomacam to zachęci mnie jakością, ale też nie. Posiadam już podobne kolory w lepszej jakości, bronzery wolę oliwkowe, róż nie mój, rozświetlacz w ogóle mi się nie spodobał, bez żalu zrezygnowałam z zakupu.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 23:08   #1467
gabi071984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Cienie, palety cieni

Osobiscie paletki maxi nie mialam okazji wyprubowac ale makijaze nia widzialam przepiekne ,mam paletke vanessy Miyo i to jest hicior niewiem jakim cudem te cienie sa ta inne od wszystkich super pigmentacja i ekstra praca z nimi w dodatku ta roznorodnosc polecam
gabi071984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 10:09   #1468
Lena783
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 187
Dot.: Cienie, palety cieni

Ostatnio kupiłam paletę Twilght z Eveline. Ogolnie to celowalam wlasnie w taki przedzial cenowy i jestem zadowolona. Kolory sa naprawde klasyczne, z fajnym dodatkiem fioletu w matowym i rozswietlonym wydaniu. Osobiscie najczesciej siegam po matowy brąz i beż Czasem eksperymentuję z fioletami, bo sa ladnie napigmentowane i naprawde mozna wyczarowac ciekawy make up z ich uzyciem. Trwalosc OK, nic nie poprawiam w ciagu dnia, moze cos mi sie tam zbiera w zalamaniu powieki, ale to chyba norma po 8-9 gdzinach w makijazu.
Lena783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-25, 10:42   #1469
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Cienie, palety cieni

Cytat:
Napisane przez Lena783 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam paletę Twilght z Eveline. Ogolnie to celowalam wlasnie w taki przedzial cenowy i jestem zadowolona. Kolory sa naprawde klasyczne, z fajnym dodatkiem fioletu w matowym i rozswietlonym wydaniu. Osobiscie najczesciej siegam po matowy brąz i beż Czasem eksperymentuję z fioletami, bo sa ladnie napigmentowane i naprawde mozna wyczarowac ciekawy make up z ich uzyciem. Trwalosc OK, nic nie poprawiam w ciagu dnia, moze cos mi sie tam zbiera w zalamaniu powieki, ale to chyba norma po 8-9 gdzinach w makijazu.
jak uzyjesz bazy pod cienie to cienie będą się trzymać do zmycia a jak na bazie będzie Ci się gorzej rozcierać cienie to wystarczy przypudrować bazę i będzie gładko i trwale
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 10:49   #1470
Als19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Problem z wyborem palety cieni.

Witam,

dopiero zaczynam swoją przygodę z makijażem. Od niedawna zastanawiam się, jaką paletę powinnam wybrać. Mam ciemne brązowe włosy i duże brązowe oczy, dlatego wydaje mi się, że dobrze sprawdziłyby się paleta z ciepłymi, matowymi odcieniami. Jaka jest godna polecenia według Was? Pozdrawiam
Als19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-12 10:45:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.