Re: kolor wlosów dla lata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-15, 11:49   #1
maqdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
GG do maqdzia

Re: kolor wlosów dla lata


Hm, wyglada na to ze masz podobny typ urody do mnie. No coz probowalam kolorkow od czarnych po aktualnie blond. Co prawda kolorku - tycjan-nie stosowalam ale pokrewne jak najbardziej, np. ciut ciemniejsze. Co prawda musialam sobie korygowac nieco odcien skory na facjacie ale efekt byl ladny. Obecnie jestem blondie i tez jest ok. Najgorzej bylo z czarnym, choc moj ulubiony - nigdy wiecej.
maqdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 07:21   #2
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Re: kolor wlosów dla lata

Ciemnejsze od tycjana tzn. jakie ? i jak ci w nich było ? Czy pasowały do kolorystyki ubrań "lata" ? A co z makijażem, zmieniałaś tonację na ciepłą?
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 09:13   #3
maqdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
GG do maqdzia
Re: kolor wlosów dla lata

Tycjan to taki jasny miedziany kolorek, prawda? Ja stosowalam powiedzmy srednio miedziany a nawet ciemno miedziany kolorek ze zlotymi refleksami (jak bede w sklepie to podam Ci pozniej dokladna nazwe farby i koloru, niestety to bylo jakis czas temu i nie pamietam dokladnie). Na poczatku stosowalam jasne odcienie podkladu, nawet bardzo jasne ale o cieplym odcieniu, mam szroniebieskie oczy i jasna z natury taka bladawa cere. Jak podkreslam policzki rozem w kolorze mniej wiecej wlosow to efekt byl bardzo fajny i bardzo dobrze sie w tej kolorystycznej tonacji czulam. RAz przed Sylwestrem poszlam kilka razy do solarium, i bylam lekko opalona rowniez bardzo ladnie to wygladalo. Pozdrawiam.
UlaM napisał(a):
> Ciemnejsze od tycjana tzn. jakie ? i jak ci w nich było ? Czy pasowały do kolorystyki ubrań "lata" ? A co z makijażem, zmieniałaś tonację na ciepłą?
maqdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 09:24   #4
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Re: kolor wlosów dla lata

dzięki za odpowiedź, to może ja jednak też spróbuje tego tycjanu, bo tak prawdę mówiąc to na stronach firmy schwarzkopf podają kolory włosów dla 4 pór roku i dla lata jest podany min. właśnie tycjan. Tylko jaki kolor szminki dobrać do takich włosów ?
p.s. widzę że mamy podobny typ urody - patrz wcześniej, opis.
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 11:22   #5
maqdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
GG do maqdzia
Re: kolor wlosów dla lata

No coz szminka, jestem wielbicielka niemalze wszystkich odcieni czerwieni. Na dzien stosowalam lekkie szminki ale zawsze o odcieniu czerwonym mysle jednak ze jasno brazowy tez by jak najbardziej byl na miejscu. Na wieczor bardzo mocne, czerwone z lekkim polyskim. Zalezy czy preferujesz oczywiscie mocny czy tez lekki makijaz. Powodeznia w eksperymentowaniu.
maqdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 11:34   #6
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Re: kolor wlosów dla lata

Dziękuje za pomocne rady. Pozdrawiam i miłego dnia. Do następnego ...
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.