8 kg w dwa miesiace - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 05:12   #1
wikulcia984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2

8 kg w dwa miesiace


Hej! Mam 22 lata i Chce schudnac 8 kg e dwa miesiace mam wzrostu 169 i waze 63 kg nie jestem jakas gruba Ale mam straszne boczki i brzuch. Zaczelam chodzic na silownie tydzien temu chodze 5 dni w tygodniu po godzinie spalam 700 kcal. Ale cwicze tylko aeroby biegam pol godzinki i pol gidziny chodze na takiej maszynie jak by sie chodzilo po schodach. Niewiem czy mi to pomoze Nic nie czyje jak bym chudla:/ jaka mam ulozyc sobie diete? podkresle ze jestem e stanach a tutaj jest inne jedzenie
wikulcia984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 08:14   #2
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: 8 kg w dwa miesiace

pij dużo wody, np 3 szklanki rano, 3 w poludnie, 3 wieczorem. Jedz dużo warzyw, ogranicz do minimum smazone i slodycze! dobrym sposobem jest też picie wody z cytryna rano na czczo i wieczorem.
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:45   #3
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: 8 kg w dwa miesiace

Dlaczego piszesz, że chcesz schudnąć 8 kg, skoro, jak sama napisałaś, nie jesteś gruba, ale masz boczki i brzuch? Skąd więc wiesz ile trzeba schudnąć aby zgubić tkankę tłuszczową z tych miejsc? Dlaczego akurat 8 kg i 2 miesiące? Zmierz obwód talii, albo jeszcze lepiej poziom tłuszczu w organizmie i tym się kieruj. W 2 miesiące nie zgubisz tłuszczu, pozbędziesz się wody, a jak do tego będziesz się głodzić to również mięśni.
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:34   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: 8 kg w dwa miesiace

Przejrzyj sobie archiwalne numery magazynu Shape, rok czy dwa lata temu był w nim taki program treningowy i dieta nawet do 4 kg w miesiąc. O ile dobrze pamiętam ćwiczyło się go z wykorzystaniem piłki lekarskiej. Jaka była dieta już dokładnie nie pamiętam. Mam gdzieś ten numer ale musiałabym poszukać w archiwalnych numerach.
PrissyGirl ma trochę racji- skąd wiesz,że aby wyrzeźbić interesujące Cię grupy mięśni masz schudnąć 8 kg i to w 2 miesiące? Daj sobie trochę czasu, jeśli chodzisz na siłownię może warto umówić się na indywidualne konsultacje z jakimś trenerem i opracować konkretny plan treningowy? Od ćwiczeń fizycznych można przybrać na wadze bo mięśnie są cięższe od tkanki tłuszczowej. Ponadto mięsień nie przyzwyczajony do wysiłku może w pierwszych miesiącach regularnych ćwiczeń po prostu puchnąć więc możesz od razu nie zauważyć utraty tkanki tłuszczowej. Jednym słowem- cierpliwości, daj sobie czas, zajrzyj do Shape'a, ułóż plan treningowy i spokojnie go realizuj.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Nie doczytałam,że mieszkasz w USA.
Skoro tak poszukam tego Shape i postaram się wrzucić gdzieś skany (bo chodziło mi o Polską edycję tego magazynu).
Dobra rada- nie kupuj tam gotowego jedzenia, kupuj surowe produkty i sama je przyrządzaj. Od tego zacznij. Pewnie utyłaś od konserwantów i nadmiaru soli (także w słodyczach), które w krajach zachodnich są powszechnie stosowane w żywności przetworzonej. Polecam warzywa i ryby morski, kuchnię japońską, śródziemnomorską, dużo warzyw, jeśli mięso to wołowinę (kurczaki i świnie jedzą hormony na przyśpieszenie tycia więc jesz je i ty dlatego drobiu i wieprzowiny nie polecam,krów nie da się w ten sposób hodować).
Możesz też przejść na dietę wegańską i stracić w ten sposób ok. 5 kg w 1 miesiącu.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:38   #5
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: 8 kg w dwa miesiace

Witam, znasz angielski więc oto warte poczytania stronki :

http://robbwolf.com/what-is-the-paleo-diet/

http://jackkruse.com/

http://www.marksdailyapple.com/welco...ks-daily-apple

I do obejrzenia The Fat Head - można to obejrzeć za darmo z USA tutaj :
http://www.hulu.com/watch/196879/fat-head

Pozdrawiam i powodzenia
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.