wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-29, 01:34   #31
nalka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Be porozmawiaj z właścicielem. Pewnie do nich zgłasza się wiele osób poszukujących sali. Ja pewnie tak bym zrobiła gdybym musiała ale nie będę musiała. Be - będzie dobrze
nalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 11:48   #32
Be_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Nalka2 właśnie mam zamiar dzisiaj zadzwonić do właściciela, równocześnie będę szukać na "własną rękę". Szkoda stracić zaliczkę a może ktoś akurat w maju szuka sali, a ta jest przepiękna
Be_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 13:22   #33
mmaagdaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez noteweeb Pokaż wiadomość
Miałam małe wesele moi goście siedzieli przy okrągłych stołach wyglądało to rewelacyjnie czy było za ciasno dla moich gości nie ale nie wiem ile ty chcesz mieć gośći? powiem ,że 70-80 było by idealnie w przypadku okrągłych stołów . Nie wesele miałam we wrześniu na samym prawie początku jak to wszystko było otwierane. Sala przepiękna obsługa w przypadku moim spisała się na 100% . Wszystko to co chciałam np. dekoracje zostały przez właściciela dla mnie zrobione.
Kiedy planujesz ślub ? Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania pisz? lub ktokolwiek inny?

pozdrawiam
Witam

Również planuje wesele w Villi Marina. Prosze o informację jakie miała Pani uwagi, albo na co zwrócic szczególną uwagę przy organizacji wesela w tym miejscu? miala Pani cos do zarzutu?

dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

i jeszcze jedno pytanko czy porcje jedzenie nie byly czasem małe tzw restauracyjne?
czy można było się najeść? bo rozumiem ze jedzenie bylo smaczne tak jak Pani pisala we wczesnieszym poscie?
zdarzaja sie wesele ze wychodzi sie glodnym, nie dlatego ze bylo nie smaczne tylko ze bylo tak malo

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Tez jestem za weselem w Villi Marina, troszkę tych sal odpowiedziłam i ta jest poprostu idealna Bardzo ladna sala jest tez w wojkowicach ale niestety z wlascicielami ciezko sie dogadac i poza tym nie umialam znalezc zadnych opinii na ich temat.
mmaagdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 13:30   #34
cincin90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Sala robi wrażenie to fakt, jednak właściciel tego miejsca to Pan bardzo łasy na pieniążki. Wesele w soboty organizuje od 90 osób dorosłych, o mniejszej ilości można zapomnieć, nie raczy nawet poinformować o tym fakcie w trakcie rozmowy telefonicznej. Człowiek nieuczciwy, nie można z nim sie dogadać w żaden sposób. Szczerze odradzam, starta czasu i nerwów.
cincin90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 12:02   #35
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Wow, sala jest przepiękna. Tego typu sali brakowało w DG.

Jeśli kiedykolwiek będę brała ślub to brałabym tą salę pod uwagę, zdecydowanie
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:26   #36
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Ja biorę tam ślub 23 sierpnia, w maju mamy dopłacić drugą część zaliczki (30%). Mam nadzieję, że się nie rozczaruję a właściciel nadal będzie sympatyczny Jedno jest pewne, wszystko opiszę ze szczegółami więc będzie w końcu jakaś pierwsza treściwa opinia :P
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:09   #37
nalka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Ja mam wesele w czerwcu Byłam w lutym przed weselem na sali by podpatrzyć ustawienie stołów. Stoły okrągłe wyglądają cudownie ale chyba zdecydyję się na prostokąty (też widziałam w zeszłym roku). Lepsza komunikacja rodzinna Już się nie mogę doczekać!
nalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 09:48   #38
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez nalka2 Pokaż wiadomość
Ja mam wesele w czerwcu Byłam w lutym przed weselem na sali by podpatrzyć ustawienie stołów. Stoły okrągłe wyglądają cudownie ale chyba zdecydyję się na prostokąty (też widziałam w zeszłym roku). Lepsza komunikacja rodzinna Już się nie mogę doczekać!
Mnie też podobały się okrągłe stoły, ale chyba też zdecyduję się na standardowe prostokątne (tych nie widziałam na żywo). Przy okrągłych na miejsce do tańczenia moim zdaniem zostaje zbyt mało przestrzeni. A jak Ci się widział właśiciel w lutym? Nadal spoko? Czy tak jak pisała cincin? Jakie masz wrażenia?

P.S. Ja też nie mogę się doczekać :P Ale nawet nie mam jeszcze wizji sukni ślubnej, a to chyba najwyższa pora na znalezienie takiej? A skoro masz podobny gust do sali to może w innych kwestiach też Mogłabyś mi poradzić jakąś dobrą fryzjerkę?
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 16:14   #39
nalka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Wybiorę prostokątne - podkowę gdyż większość moich gości to osoby już dorosłe i tradycja jak dawniej musi być zachowana. Powitanie, stoły, kwiaty. Kwiaty biało-zielone bo zielone są w oknach na sali. Jeszcze nie bylam u kwiaciarki.
Co do właściciela - normalny, zabiegany ale nadal uprzejmy. Temat ilości osób był już jakiś czas temu poruszany i też ktoś go obsmarował bo miał za mało osób. Pewnie też bym była zła gdybym nie mogła zorganizować w wymarzonym miejscu ale czy głosiła bym antyreklamę z tego powodu jak cincin i że niby nieuczciwy bo 90 osób?...
A z włosami to sama mam kłopot bo moja znajoma miała mi robić ale się okazało że wyjeżdża do angli i teraz mam problem i szukam też usilnie. Poproszę o namiary na kogoś z okolicy Będzina!
nalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 09:15   #40
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez nalka2 Pokaż wiadomość
A z włosami to sama mam kłopot bo moja znajoma miała mi robić ale się okazało że wyjeżdża do angli i teraz mam problem i szukam też usilnie. Poproszę o namiary na kogoś z okolicy Będzina!
A w fanaberii byłaś kiedyś? Chciałabym poznać na ich temat jakies opinie :P
Ostatnio tam dzwoniłam to Pani która odebrała telefon była raczej nie miła i miałam wrażenie ze drwi ze mnie :/

Aktualizuję opinię, strasznie niemiły babsztyl tam siedzi na telefonie. Miała mnie zapisać na 10:30, później dzwonię a ona przez przypadek się wygadała, że mnie nie zapisała na tą godzinę tylko na inną bo im nie pasowała 10:30 i zmieniła sobie na 11:00.

Aktualizacja 2. Jednak poszłam do Fanaberii na fryzurę próbną, bo i tak nie znalazłam już innego fryzjera na ostatnią chwilę (szłam na czyjeś wesele). Powiem tak, żenada. Fryzjerka robiła ją na szybko (bo na fryzurę z dłuuugich włosów przewidziała sobie 40 min) i inna klienta musiała czekać na swoją kolej 15 czy 20 minut. Fryzura trzymała mi się jakieś 3 godziny po czym zaczęła się rozpadać. Nie mówiąc o tym, że wyglądałam jakby mi ptak wleciał we włosy i zrobił sobie gniazdo. Masakra. Serdecznie nie polecam! Żałuję, że tam poszłam. Szkoda czasu i pieniędzy
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )

Edytowane przez Lady_159
Czas edycji: 2014-05-02 o 08:25
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 21:29   #41
karolinamn1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Informacje nie są aktualne

Edytowane przez karolinamn1
Czas edycji: 2017-10-17 o 14:18
karolinamn1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 22:32   #42
nalka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Dziewczyny
Jestem po weselu i ponad tygodniowym odpoczynku po całym zamieszaniu. Przygotowania, Goście, fryzjer, pazurki suknia i garnitur dla już męża, obrączki, auto (nie lada wyzwanie dla mojego było) echhhh mnóstwo pracy ale jakiej miłej i przyjemnej
Co do sali:jest tak jakie opinie się czyta i słyszy - czyli pięknie. Od samego początku było cudownie. Przywitanie zrobiliśmy na dworze w słońcu. A po wejściu na sale rodzina była oczarowana. Stoły wybraliśmy okrągłe jednak. Rozsadziliśmy po 9 , 10 i nawet 12 osób. Jedzenie na poczatek przystawka filet z niebieskimi płatkami
wyglądała cudownie. Później obiad i pierwszy taniec i tu stres ogromny. Po tańcu już napięcie opadło i przyjęcie się rozlużniło. Pięknie wyjechał tort z racami. Wesele trwało do 4 rano (już widno było). Później spaliśmy w pokojach , które są nad salą. Moich rodziców obudził jednak jakiś pan w sąsiednim ośrodku, który strasznie hałasował jakimś odkurzaczem. Ale to taka chyba jedyna niedogodność. Ogólnie było fantastycznie. Wszyscy świetnie się bawili. Jestem przeszczęśliwa.
Teraz jak juz mi emocje opadly to powiem wam, ze chyba lepiej trafic nie moglam. Bo od samego poczatku jakoś wszystko mi sie układało. Miałam opcje za 220 złoty a jedzenia wiele zabrałam do domu bo nie przejedlismy tego. Jedzenie smaczne i wszystkim smakowało. Zamówiłam też wiejski stół a na nim stała jakaś noga z kopytem której nie zamawiałam i się wystraszyłam ze będę musiala za nią zaplacić a właściciel powiedział, że to w prezencie od firmy więc ekstra. Kelnerzy bardzo mili i uprzejmi ciągle byli na sali. Napoje były na bieżąco donoszone i nie brakowało ich na stołach. ROzliczenie
było czytelne i wyniosło tyle, na ile się umówiliśmy z właścicielem. nie
było dodatkowych kosztów. Jedna z koleżanek męża co była u nas, zdecydowała się po naszym weselu na organizacje swojego i wiem, ze zarezerwują termin dla siebie. ale to za dwa lata i miejmy nadzeiję, że poziom sali się nie zmieni.
Zyczę wszystkim takiego wesela jak moje
nalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 14:14   #43
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Dziękuję za opinię, oby na moim też było tak fajnie! Pierwszy taniec pewnie ładnie wyglądał z jeziorem w tle, prawda?
Mam pytanie, czy dania główne nie były restauracyjne, tzn takie jak np na tym zdjęciu: https://www.facebook.com/villamarina...type=3&theater
bo tym to się człowiek raczej nie naje

A na ile osób miałaś?
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )

Edytowane przez Lady_159
Czas edycji: 2014-06-17 o 14:25
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:19   #44
nalka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

To na zdjęciu to właśnie przystawka jak to mówią na pobudzenie apetytu .moja była z niebieskimi płatkami a nie różowymi. Póżniej był rosół i dwa mięsa (rolada śląska i schab z pieczarkami) podane były na półmisku i każdy brał co chciał. kluski śląskie, ziemniaki i surówki też w miskach do nakładania. Niektórzy jedli po dwa kawałki mięsa a i tak zostało. na kolacje mieliśmy fileta z ziemniaczaną roladą. bardzo ładnie wyglądało to danie i było brardzo smaczne. Póżniej były dwie kolacje jeszcze ale ja już nie jadłam bo za dużo tyego wszystkiego a jednak brzuch ściśnięty...
Do pierwszego tańca weszliśmy od strony jeziora i było przecudnie.
Było nas 88 osób i dwóch DJ i fotograf.
nalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 16:35   #45
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez nalka2 Pokaż wiadomość
To na zdjęciu to właśnie przystawka jak to mówią na pobudzenie apetytu .moja była z niebieskimi płatkami a nie różowymi. Póżniej był rosół i dwa mięsa (rolada śląska i schab z pieczarkami) podane były na półmisku i każdy brał co chciał. kluski śląskie, ziemniaki i surówki też w miskach do nakładania. Niektórzy jedli po dwa kawałki mięsa a i tak zostało. na kolacje mieliśmy fileta z ziemniaczaną roladą. bardzo ładnie wyglądało to danie i było brardzo smaczne. Póżniej były dwie kolacje jeszcze ale ja już nie jadłam bo za dużo tyego wszystkiego a jednak brzuch ściśnięty...
Do pierwszego tańca weszliśmy od strony jeziora i było przecudnie.
Było nas 88 osób i dwóch DJ i fotograf.

Nalko, przeczytałam właśnie okropną opinię o tej sali na forum e-wesele, że właściciel bardzo oszczędza na jedzeniu i porcje są minimalne, smaczne ale tak mało, że ludzie chodzą głodni i muszą uważać jak sobie nakładają aby innym coś starczyło. To straszne, płaci się tak ogromne pieniądze za tę salę, że chyba spaliłabym się ze wstydu gdyby ludzie wspominali moje wesele tylko z tego punktu, że żarcia było mało :O Masakra, to prawda?

Z pewnością zaraz po weselu w drugiej połowie sierpnia opiszę jedzenie, a jestem wybredna i wymagająca, no i nie cierpię jak brakuje jedzenia na weselu. Kapa, czy właściciel sobie nie zdaje sprawy, że fama z jedzeniem szybko się roznosi i nikt normalny nie zorganizuje już u niego wesela choćby miał najpiękniejszą salę na świecie jesli bedzie oszczędzał na jedzeniu :O
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 14:32   #46
nochee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Powracam do tematu!

Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat Mariny?
Chodzi głównie o jedzonko )
nochee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 22:31   #47
nalka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Lady159 to xchyba jakieś totalne bzdury wyczytałaś. tak jak napisałam wcześniej. jedzenie było bardzo dobre. naszym gościom wszytko smakowało i mowili że wręcz za dużo tego było. Po weselu zabraliśmy w opakowaniach do domu chyba z pół bagażnika... nie czytałam opini na innym forum przed czy po moim weselu ale według mnie i mojej rodziny już wiele dni po weselu i gości jedzenie było bardzo dobre i było go dużo więc nie przejmuj się bo pewnie tak jest zawsze bo opinie są bardzo pozytywne. nie tylko moja I z fotografami uważajcie bo mój dopiero nam dal zdjecia a to juz dwa miesiące po ślubie... te nad wodą piękne
nalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:17   #48
Lady_159
Raczkowanie
 
Avatar Lady_159
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 109
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez nalka2 Pokaż wiadomość
Lady159 to xchyba jakieś totalne bzdury wyczytałaś. tak jak napisałam wcześniej. jedzenie było bardzo dobre. naszym gościom wszytko smakowało i mowili że wręcz za dużo tego było. Po weselu zabraliśmy w opakowaniach do domu chyba z pół bagażnika... nie czytałam opini na innym forum przed czy po moim weselu ale według mnie i mojej rodziny już wiele dni po weselu i gości jedzenie było bardzo dobre i było go dużo więc nie przejmuj się bo pewnie tak jest zawsze bo opinie są bardzo pozytywne. nie tylko moja I z fotografami uważajcie bo mój dopiero nam dal zdjecia a to juz dwa miesiące po ślubie... te nad wodą piękne
Dziękuje Ci kochana za odpowiedź, podniosłaś mnie na duchu

Cytat:
Napisane przez nalka2 Pokaż wiadomość
I z fotografami uważajcie bo mój dopiero nam dal zdjecia a to juz dwa miesiące po ślubie... te nad wodą piękne
Może się pochwalisz jakimś? Na pewno są piękne Pewnie z pierwszego tańca też macie jakieś fajne nad jeziorem
__________________
- ?... Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?
- Gdzieś musi być )
Lady_159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 18:11   #49
kwiatowa_
Raczkowanie
 
Avatar kwiatowa_
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 146
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Lady!!! I gdzie ta opinia!!!

Zastanawiam sie nad tym lokalem
kwiatowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 20:20   #50
prezes123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Odstąpimy termin [...]

nieaktualne

Edytowane przez prezes123
Czas edycji: 2015-03-15 o 20:41 Powód: deaktualizacja
prezes123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 18:43   #51
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Byłam tam ostatnio i mogę stwierdzić ze sala napewno należy do jednych z najpiekniejszych na slasku , widać ze wlasciciel ma gust. Jednak w ostateczności nie wybralismy tej sali ponieważ :
- piękna sala to nie wszystko!
- kiepski dojazd ( dróga tam to tragedia ) no i słabo oznakowane
- pomimo zapewnień właściciela że sala jest na 130 osób to na moje oko maksymalnie zmieści się tam 90, no chyba ze goście nie lubią tańczyć bo miejsca do tańczenia zostaje niewiele
- właściciel niby uśmiechnięty ale w porównaniu do innych to kiepsko wypadł podczas spotkania, które było wczesniej umówione. Jednym słowem stwierdził ze wszystkie info są na stronie www

Ogólnie rzecz biorąc to polecam sale wszystkim tym co maja mniej niż 90 osób i którzy mieszkaja blisko dąbrowy bo goście mogą mieć problem żeby tam dojechasc.
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]

Edytowane przez blueey
Czas edycji: 2014-12-09 o 18:46 Powód: błędy
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 19:33   #52
Niula1818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Witam,
Całkiem niedawno miałam wesele w Villi Marina w DG. Wszystko świetnie się udało. Sala jest piękna, do tego dochodzi wystrój - ja akurat robiłam to na własną rękę i byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego. Jedzenie bardzo dobre i dużo, przy opcji 220 zł (opcja piątkowa). Z właścicielem bez problemu można było się dogadać. Profesjonalna obsługa, kelnerzy szybko się uwijali i natychmiast spełniali nasze prośby. Mieliśmy wynajęte również pokoje dla gości - wszyscy bardzo zadowoleni, jakość pokoi bardzo dobra. Polecam również wynajęcie fotobudki -super zabawa dla pary młodej jak i gości My korzystaliśmy z pstrykaj.com - bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pozdrawiam.
Niula1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 08:04   #53
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez Niula1818 Pokaż wiadomość
Witam,
Całkiem niedawno miałam wesele w Villi Marina w DG. Wszystko świetnie się udało. Sala jest piękna, do tego dochodzi wystrój - ja akurat robiłam to na własną rękę i byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego. Jedzenie bardzo dobre i dużo, przy opcji 220 zł (opcja piątkowa). Z właścicielem bez problemu można było się dogadać. Profesjonalna obsługa, kelnerzy szybko się uwijali i natychmiast spełniali nasze prośby. Mieliśmy wynajęte również pokoje dla gości - wszyscy bardzo zadowoleni, jakość pokoi bardzo dobra. Polecam również wynajęcie fotobudki -super zabawa dla pary młodej jak i gości My korzystaliśmy z pstrykaj.com - bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pozdrawiam.
A na ile osób robiłaś wesele?

Jakby ktoś był zainteresowany weselem w 2016 roku w sobotę to koszt 270 zł i poprawiny od około 80-90 zł.

Również słyszałam że jedzenie podobno dobre ale czy dużo to już nie wiem
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:14   #54
OchGabi
Przyczajenie
 
Avatar OchGabi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Jedzenie jest dobre. Ja podczas wesela byłam bardzo zadowolona, że tam mieliśmy wesele.
Właścicielowi się nie dziwię, że chce minimum 90 osób, bo ma takie duże zainteresowanie tą salą, że na pewno takich klientów znajdzie. A im więcej osób tym większy zysk. To dość oczywiste, że nie robi tego charytatywnie tylko dla zysku.

Jedyne z czym się zgadzam, to to że ludzie którzy się na takie warunki godzą są po prostu dziwni. Bo sala jest łądna, ale my mieliśmy 96 osób (8 stołów okrągłych) i 16 osób przy stole Młodej Pary i było już raczej mało miejsca na taniec! Nie wyobrażam sobie więcej gości na tej sali a tym bardziej ustawienia na 9 stolików
I tak sobie myślę, że jeśli właściciel chciał takie minium ustalaćto mógł wybudować większą salę, no ale widać że klienci na takie dziwne warunki i tak sięgodzą skoro terminy do 2016 ma po rezerwowane...

Nie mówiąc o tym, że jak były zabawy gdzie mieli być wszyscy (np. pociąg) to się ludzie nie mieścili, prowadziłam na dwór. Mało miejsca tam jest, tak na moje oko 70 max 80 osób.
__________________
Mój blog o wszystkim i o niczym

-Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?

OchGabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:58   #55
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez OchGabi Pokaż wiadomość
Jedzenie jest dobre. Ja podczas wesela byłam bardzo zadowolona, że tam mieliśmy wesele.
Właścicielowi się nie dziwię, że chce minimum 90 osób, bo ma takie duże zainteresowanie tą salą, że na pewno takich klientów znajdzie. A im więcej osób tym większy zysk. To dość oczywiste, że nie robi tego charytatywnie tylko dla zysku.

Jedyne z czym się zgadzam, to to że ludzie którzy się na takie warunki godzą są po prostu dziwni. Bo sala jest łądna, ale my mieliśmy 96 osób (8 stołów okrągłych) i 16 osób przy stole Młodej Pary i było już raczej mało miejsca na taniec! Nie wyobrażam sobie więcej gości na tej sali a tym bardziej ustawienia na 9 stolików
I tak sobie myślę, że jeśli właściciel chciał takie minium ustalaćto mógł wybudować większą salę, no ale widać że klienci na takie dziwne warunki i tak sięgodzą skoro terminy do 2016 ma po rezerwowane...

Nie mówiąc o tym, że jak były zabawy gdzie mieli być wszyscy (np. pociąg) to się ludzie nie mieścili, prowadziłam na dwór. Mało miejsca tam jest, tak na moje oko 70 max 80 osób.
No i właśnie tu robi się problem, że jak ktoś chce zrobić wesele na więcej niż 100 osób to już jest naprawdę mało miejsca a szkoda bo jak już wcześniej pisałam sala przepiękna . Z drugiej strony bez sensu jak ktoś ma te 80 gości i za pozostałe puste stoliki musi dopłacać. Właściciel zdecydowanie powinien sobie to przemyśleć. Ja byłabym w stanie odjąć paru gości na rzecz tej sali no ale poco mam płacić za 90 ludzi jak i tak tam nie ma miejsca.
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-18, 20:09   #56
SierraLeonaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Dziewczyny ja dzis całkiem przez przyadek trafiłam na to forum i w sumie się cieszę bo po przeczytaniu tych wszystkich informacji moge sie cos wypowiedziec bo sama byłam na dwóch weselach na początku na okrągłych stołach i poźniej na zwykłych w trzech rzedach i dla pary młodej i świadków i braci. Po tych weselach sala nam się bardzo spodobala i zapisalismy sie na wesele na 2016 na wrzesień. I tyle.
Byliśmy na weselu na 118 osób na protokątnym ułożeniu i na 90 osób na okrągłych stołach i nikt nawet nie pomyslal ze jest ciasno! Bylo normalnie. Kazdy mial miejsce dla siebie na sali i na parkiecie. Kazdy byl zadowolony. Wystrój, jedzenie, obsluga, organizacja- wszystko tez super.Nie wiem skąd macie takie dziwne tematy ze jest ciasno. U nas będzie około 100 osób i wcale a wcale nie martwię się o miejsce.
A pociąg to chyba już nie te czasy koleżanko... kto tera robi pociąg...
A reakcja rodziny po wejsciu na sale będzie taka sama jak na weselach na ktorych bylam i zaobserwowałam
I to będzie piękne i niezapomniane
SierraLeonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 08:40   #57
OchGabi
Przyczajenie
 
Avatar OchGabi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez SierraLeonaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja dzis całkiem przez przyadek trafiłam na to forum i w sumie się cieszę bo po przeczytaniu tych wszystkich informacji moge sie cos wypowiedziec bo sama byłam na dwóch weselach na początku na okrągłych stołach i poźniej na zwykłych w trzech rzedach i dla pary młodej i świadków i braci. Po tych weselach sala nam się bardzo spodobala i zapisalismy sie na wesele na 2016 na wrzesień. I tyle.
Byliśmy na weselu na 118 osób na protokątnym ułożeniu i na 90 osób na okrągłych stołach i nikt nawet nie pomyslal ze jest ciasno! Bylo normalnie. Kazdy mial miejsce dla siebie na sali i na parkiecie. Kazdy byl zadowolony. Wystrój, jedzenie, obsluga, organizacja- wszystko tez super.Nie wiem skąd macie takie dziwne tematy ze jest ciasno. U nas będzie około 100 osób i wcale a wcale nie martwię się o miejsce.
A pociąg to chyba już nie te czasy koleżanko... kto tera robi pociąg...
A reakcja rodziny po wejsciu na sale będzie taka sama jak na weselach na ktorych bylam i zaobserwowałam
I to będzie piękne i niezapomniane
Hehehe, ale nowoczesna panienka nam się trafiła. A no widzisz, jednak są jeszcze takie niesamowite wieśniaki, których rodziny bawią się na parkiecie i które robią pociąg. Niesamowite, co? Zabawy, gdzie każdy się bawi? No przecież tera to tylko gender i nowoczesność, wstyd zrobić coś tradycyjnego, nie?
Och, dziewczynko... Albo chłopczyku - no przecież to nowoczesne TERA, tak?

A teraz powiem innym osobom, bez obrażania chamów: Przy stołach jest miejsca sporo, o tym nie mówiłam nigdy, ale jeśli macie rodzinę która lubi tańczyć i jest raczej na parkiecie niż przy stole lub na dworze to miejsca na 90 osób tam nie ma i już! No ja w sukni wpadałam na wszystkich albo wszyscy deptali mnie = suknia za 4 klocki stargana

A tak serio, kto 2 lata przed ślubem wie ile będzie miał gości? Żebyś się nie zdziwiła...

A tak widomość do innych. Sala jest czynna od roku, myślicie, ze ta panienka mówi prawdę, że była tam na dwóch weselach i sama planuje tam trzecie?
Bo mnie się nie chce w to wierzyć ...
__________________
Mój blog o wszystkim i o niczym

-Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?


Edytowane przez OchGabi
Czas edycji: 2015-01-19 o 08:58
OchGabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 22:15   #58
SierraLeonaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Ano byłam na dwóch. Wysłać zdjęcia? :P A skoro masz wątpliwości, obiekcje itp czy ci sie goscie zmieszczą to może wybierz sobie inna restauracje? Jest ich sporo w okolicy. Bo robisz zamieszanie, na zadnej tam imprezie nie bylas a nie posluchasz ludzi, ktorzy sie tam bawili.
To po co to forum?
SierraLeonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 13:13   #59
OchGabi
Przyczajenie
 
Avatar OchGabi
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: wesele Villa Marina Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisane przez SierraLeonaa Pokaż wiadomość
Ano byłam na dwóch. Wysłać zdjęcia? :P A skoro masz wątpliwości, obiekcje itp czy ci sie goscie zmieszczą to może wybierz sobie inna restauracje? Jest ich sporo w okolicy. Bo robisz zamieszanie, na zadnej tam imprezie nie bylas a nie posluchasz ludzi, ktorzy sie tam bawili.
To po co to forum?
Tak wyślij.
Czytaj ze zrozumieniem dziewczyno. Ja tam miałam już SWOJE wesele.
Więc komentarz, że nie byłam tam na żadnej imprezie jest mocno nietrafiony! haha
Uważam, że sala jest najpiękniejsza jaką widziałam, a zdjęcia z wesela przebijają wszystko. Gdybym mogła po raz drugi brać ślub i robić wesele to na milion procent znowu wybrałabym Villa Marina niezależnie od ceny, czy dojazdu bo żadna inna sala (przynajmniej w okolicy) nie dorasta jej do pięt. Jednak przyznaję obiektywnie rację blueey, że jeśli ktoś ma rodzinę, która lubi tańczyć to ta sala jest mała!

Jeśli kiedyś czekają nas chrzciny i komunie to o ile nie wybuduje się nowy piękniejszy obiekt to też chcę salę "Villa Marina"!
__________________
Mój blog o wszystkim i o niczym

-Czego szukasz?
- Szczęścia.
- W lodówce?


Edytowane przez OchGabi
Czas edycji: 2015-02-21 o 13:22
OchGabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 13:13:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.