Problem:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-07, 14:23   #1
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671

Problem:(


Hej , mam pytanie dotyczące cwiczen, od jakiegoś czasu zaczełam cwiczyć i czasami, nie zawsze robi mi sie niedobrze, tzn zaczyna mnie mdlić. Nie wiem czym to jest spowodowane, głodem raczej nie, cwicze po południu, po sniadaniu, ale przed obiadem. zresztą odrzucam tą możliwosć, poniewaz zaleca sie cwiczenie na czczo. Intensywnosć cwiczen też chyba nie ma znaczenia w tym przypadku, ponieważ nie cwicze jakoś wybitnie intensywnie, tylko normalnie, tak mi sie przynajmniej wydaje
Moze któraś z Was miala lub ma ten problem i wie cos na jego temat, będe wdzięczna za wszystkie rady
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 15:13   #2
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Problem:(

ja keidys sie bardzo zle czulam ale to wlasnie kiedy zjadlam cos takiego wiekszego przed cwiczeniami. Dlatego teraz juz nie jem
A moze chodzi o cwiczenia wydaje mi sie ze mozliwe sa takie dolegliwosci jesli wyginasz nogi za głowe (tzn takie cwiczenia jak swieca i swiecopodobne tzn,. tak wyginac sie jeszcze dale :P nie wiemczy rozumiesz) Bo wtedykrew inaczej krazy i mozna miec zawroty glowy jesli gwaltownie zmieni sie pozycje.

Nie wiem czy moglo chodzic o to ale to jedyne co mi do glowy przyszlo
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:21   #3
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Problem:(

Dzięki za info , ale nie robię takich cwiczeń raczej, tylko takie bardziej statyczne na stojaco, leżąco itd, zastanawiam się z tym jedzeniem, moze w ogóole cwiczyć na czczo?
A moze ktoś ma jeszcze jakieś sugestie?
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 16:38   #4
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Problem:(

być może dlatego, że ćwiczysz na głodniaka.... jest również możliwe, że podczas ćwiczeń uciskasz sobie wątrobę albo zjadasz na śniadanie coś zalegającego w żołądku ja np jak zjem szczypiorek to mnie mdli jak np.przejdę po schodach.. Czasami podczas za dużego wysiłku również zaczynało mnie mdlić... Np podczas biegania ostrego... najlepiej wtedy pić małymi łykami wodę
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 19:48   #5
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Problem:(

Ja też tak mam.. i własnie miałam zamar się spytać kogoś czy wie dlaczego tak się robi.
Wczoraj po 30 minutowym treningu na brzuchol, przestrasznie mi było niedobrze. Gdybym gorącej herbatki się zaraz nie napiła, to nie wiem czy bym nie skończyła nad zlewem z tymi mdłościami. I do tego głowa mnie przestrasznie rozbolała.

Musze chyba robić (ponad 2 godziny) większą przerwę miedy posiłkiem a ćwiczeniami.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 20:21   #6
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Problem:(

Już sama nie wiem, jadłam sniadanie koło 8 rano, a cwiczyłam kolo 14, więc w sumie na czczo, ale masz racje ijaa, robi mi się niedobrze po cwiczeniach brzucha
Więc może coś jest w tym, ze np. zjadłam rano cos cięzkostrawnego.
spróbuję cwiczyć po jakiejś lekkiej przekasce i zobaczymy co mi z tego wyjdzie
Jak bedzie efekt odpowiedni to napisze.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.