hoodia gordonii - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 18:02   #31
alloff
Raczkowanie
 
Avatar alloff
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: hoodia gordonii

E.T. bo pewnie nie na wszystkich działa, ale faktem jest, że wyciągi z Hoodii to chyba najmniej zawodne suplementy, wśród znanych mi osób zbierają zdecydowanie najlepsze opinie
alloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 08:41   #32
Kaja58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: hoodia gordonii

Witam
jestem nowa na forum, ale tu zaglądałam i dzięki zawartym informacją, podjęłam ryzyko odchudzania przy wsparciu Hoodi,
Wczoraj przyszła przesyłka zaaplikowałam jedna kapsułkę i nic ale po godzinie dołożyłam jeszcze dwie i o dziwo wczorajszy wieczór nie skończył sie WIELKIM ŻARCIEM.
Dzisiaj przed wyjściem do pracy zaaplikowałam sobie 2 szt. - i na śniadanie zjadłam tylko op. serka bieluch + pomodor
i zobaczymy co będzie dalej........ jest wersja zachęcająca ale jedna jaskólka wiosny nie czyni.......
masa startowa 82,500
pozdrawiam
Kaja58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 10:40   #33
anulahnid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: hoodia gordonii

Hej. Niestety na mnie nie zadziałała. tzn. w pewnym stopniu zadziałała. Biorąc hoodię chciało mi się jeść, ale myslałam sobie o tych 145zł wydanych na hoodie i powstrzymuwałam się. I tak świetnie wytresowałam swoją silną wolę, że przez 3 tygodnie po odstawieniu hoodi schudłam 3 kg! zostało mi jeszcze 19 tabletek, odsprzedam tanio. Myśle ze 19 tabletek wystarczy zeby stwierdzić czy działa czy nie! Piszcie, dogadamy się co do ceny Pozdrawiam wszystkie pragnące schudnąc Panie!
anulahnid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 07:54   #34
alloff
Raczkowanie
 
Avatar alloff
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: hoodia gordonii

@Anula zauważyłam, że na mnie bardzo podobnie działa większość suplementów i kosmetyków, za które trzeba zapłacić trochę więcej niż parę złotych. A tak na poważnie: coś w tym jest bo człowiek zyskuje solidną dodatkową motywację
alloff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 08:27   #35
Kaja58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: hoodia gordonii

,
moje obserwacje Hoodi, i już wiem że jak zachowam się zgodnie z instrukcją tzn 1 h na pusty żoładek 2 tab. to po godzinie ledwo zjem jedną kanapkę, jest inaczej jesli się wrzuci ją w trakcie jedzenia lub w mniejszej dawce lub za krótko przed to blokada praktycznie nie działa....... i ciężko się zatrzymać
Przyjęłam taktykę, pakuję w siebie hoodię na max. (używam tej najśliniejszej dostępnej na rynku w max. dawkach)
Wg mnie pomaga......bo rzeczywiści pozeram zdecydowanie mniej.....
a co będzie dalej zobaczymy, pozdrawiam cieplutko
Kaja58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 11:25   #36
Lady Guidette
Zadomowienie
 
Avatar Lady Guidette
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 204
Dot.: hoodia gordonii

Witam. Według mnie, też pomaga, ale rzeczywiście trzeba stosować się do instrukcji.
Zrezygnowałam też ze słodyczy i piwa XD
Na razie minęly 2 tyg
__________________
wymiana
Lady Guidette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 01:24   #37
Abigay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: hoodia gordonii

Hoodia działa, ale tylko ta czysta bez dodatków..co za tym idzie jak ktoś kupuje taka za 30-70 zł to nie dziwne, że pozniej marudzi ze nie działa, oryginalna kosztuje nie mniej niz 150 zł (aktualnie), I działa na zasadzie 'kuli śniegowej" ( jak obrazowo ktos to nazwał) jej skladnik musi w ogranizmie nazbierac się , aby zaczac odczuwac efekty, zdarza się, ze efekty przychodza dopiero po 10 dniach, ja zauwazylam po 5 (biore 4-5 tabletek dziennie , kazda z nich po 650 mg) nie wychodzi wiec to tanio.. ale nikt nie mowil ze ma byc tanio, licza sie efekty. Jesli bede brala po 5 tabletek to znaczy ze starczy mi opakowanie na 18 dni koszt 150 zl/ 18= czyli w przyblizeniu 6 ZŁ dziennie kosztyje mnie aby nie czuc glodu i zachcianek (warto). Dlatego zanim ktos zacznie krytykowac hoodie najpierw niech upewni sie ze kupil oryginalna, bez dodatkow (cena duzo mowi o oryginalnosci) i bierze minimum 10 dni, w dawkach minimum 4 tabletki dziennie (jesli mowimyo tabletkach po 650mg)...jak nadal po 10 dniach bedzie mial wielki apetyt, to moze smialo krytykowac hooodie, ale ja watpie aby wtedy to robił

Ja podchodzilam na poczatku sceptycznie, ale to naprawde dziala! Jednak ostrzegam , nie mozna kupic i ciułać po 1-2 tabletki dla oszczedności bo nie odczujecie efektu. Albo sie inwestuje w odchudzanie , jesli chce się poczuc efekt sytosci, albo lepiej dac sobie spokoj z hooodia

Powiem Wam, że mnie az odrzuca od mysli o jedzeniu, mam ochote na zdrowe rzeczy, i szybko czuję się syta.

Edytowane przez Abigay
Czas edycji: 2012-04-21 o 01:30
Abigay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 18:44   #38
ktmpaula
Przyczajenie
 
Avatar ktmpaula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: hoodia gordonii

Dziewczyny, właśnie założyłam konto żeby wam odpisać. Więc ja od 2 tygodni biore Hoodię i schudłam 2 kg, ale też codziennie chodze na godzinke na siłownie poćwiczyc, myśle że to też ma swój udział w utracie kg

POLECACIE MOŻE JAKIEŚ HERBATKI WSPOMAGAJĄCE ODCHUDZANIE?
ktmpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 00:45   #39
Abigay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: hoodia gordonii

Cytat:
Napisane przez ktmpaula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie założyłam konto żeby wam odpisać. Więc ja od 2 tygodni biore Hoodię i schudłam 2 kg, ale też codziennie chodze na godzinke na siłownie poćwiczyc, myśle że to też ma swój udział w utracie kg
Hoodia włąściwe nie ma w sobie nic w składzie co miałoby przyspieszać przemianę materii, ona tylko zmniejsza znacznie apetyt, co pozwala mniej jeść bez uczucia głodu i zachcianek- a co za tym idzie łatwiej wytrwać na diecie, a na pewno jeśli do tego się cwiczy to efekty mogą być imponujące herbatki odchudzajace to chyba standardowo- zielona i czerwona
Abigay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 10:27   #40
ktmpaula
Przyczajenie
 
Avatar ktmpaula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: hoodia gordonii

Dziękuje Abigay, słyszałam że super jest Pu Erh, zamierzam kupić !
Faktycznie jem mniej, mijają już powoli trzy tygodnie i z wagi 70 kg, spadło na 67 !
Boje się odstawić tabletki bo mi się kończą, bo obawiam że się że nie będzie już takich efektów jak z nimi? pomóżcie, i wytrwałości dziewczyny, polecam siłownie, to wchodzi w nawyk, oraz różne zajęcia aerobikowe !
ktmpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 02:17   #41
Abigay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 45
Dot.: hoodia gordonii

Cytat:
Napisane przez ktmpaula Pokaż wiadomość
Dziękuje Abigay, słyszałam że super jest Pu Erh, zamierzam kupić !
Faktycznie jem mniej, mijają już powoli trzy tygodnie i z wagi 70 kg, spadło na 67 !
Boje się odstawić tabletki bo mi się kończą, bo obawiam że się że nie będzie już takich efektów jak z nimi? pomóżcie, i wytrwałości dziewczyny, polecam siłownie, to wchodzi w nawyk, oraz różne zajęcia aerobikowe !
ktmpaula, skoro to jest wątek o 'wspomagaczach" to jest jeszcze jeden, który mogę polecić na allegro do zakupienia Jiao Gu Lan (czerwone pudelko z zoltymi napisami, bo sa tez inne) Jest jeszcze silniejsze od hoodia, tylko,że np po dwoch miesiacach-trzech (indywidualna sprawa organizmu - przestaje dzialac, organizm przyzwyczaja się ) To chinski specyfik, wiec sklad nie jest taki pewny, ale ja bralam, nie mialam zadnych skutkow ubocznych, teraz robię przerwe od tego na miesiac - dwa abyodwyczaic organim i moc ponownie gdy wezme odczuc jego moc , wiec na ten czas jem hoodie, ktora wedlug mnie dziala, ale słabiej.
Abigay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 17:47   #42
sosha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 345
Dot.: hoodia gordonii

Cześć! Należę do grupy "Razem schudniemy 20kg!", za mną już 11,5kg wspieramy się tam baardzo, ale dzisiaj potrzebuję waszego wsparcia! bardzo, bardzo was proszę o pomoc w zgarnięciu fajnych butów do ćwiczeń - jedyne co musicie zrobić to kliknąć na reklamy reebok'a w moim podpisie! Serdecznie wam dziękuję!!! I życzę duuużo dietkowych sukcesów!
sosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 14:50   #43
zeeja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: hoodia gordonii

Witam Was, jestem nowa na forum. Chciałam się jednak podzielić moimi doświadczeniami odnośnie hoodii.
Czytając pozytwyne wypowiedzi, niektórych z was odnośnie tego specyfiku, sama postanowiłam go kupić.
Kupiłam go na allegro od amerykańskiego producenta Bionutrical(kiepska strona internetowa nie mają informacji o dokładnym składzie preparatu), są to tabletki o nazwie HOODIA-5000 koszt ok 80 -90 zł już z przesyłką.
Na paczkę czekałam ok 10 dni bo szła do mnie prosto z Florydy. Kupiłam akurat ten produkt poniważ producent zapewnia że jest to nasilniejsze stężenie rośliny w tabletkach na rynku(co jest nie prawdą). Dodatkowo te tabletki zrobione są z całej rośliny, a czytałam że powinny być to tylko liście, ze tylko one mają właściwości zmniejszające łaknienie. No cóż już zraziłam się tym wszystkim, kiedy tabletki do mnie dotarły postanowiłam je jednak zażywać: 2 tabletki ok 30 minut przed każdym posiłkiem, popić szklanką wody. OK. No i słuchajcie przez pierwszy tydzien bylam wściekła waga ani drgnęła łaknienie też się nie zmniejszyło, wręcz byłam potwornie głodna. Zaczełam jednak powstrzymywać sie od jedzenia wieczorem, po kilku dniach stwierdziłam, że kupie sobie chrom. I zażywałam hoodie tak samo 3x 2 i z poranną porcją chrom. Minął kolejny tydzień łaknienie się zmniejszyło i schudłam 1,5 kg byłam w naprawdę sporym szoku! Teraz nie jem już słodyczy i fastfoodów, a chciałabym dodać że wczesniej dzien bez batona byl dniem straconym. Owszem mysle o tym czasem i mam na nie ochote jednak nie taką dużą jak wczesniej. Raz zjadłam lody, chyba przez ten chrom wydawały mi sie tak słodkie ze az mnie zamuliło!
Chcę dodać, że hoodie z czasem przestałam zazywac tak reguralnie np tylko 4 albo 2 tableki dziennie chrom brałam po 1 tabltce czasem po 2(wiem ze producent ostrzega przed przekraczaniem zalecanej dawki) Jutro mija 3 tydzien jedzenia tych wszystkich tabsów, ja waże mniej 3 kg.
Hoodia powoli się kończy mam teraz zamiar kupić hoodie z greenafricana tą z zawartościa 650 mg, chrom będe jadła nadal.

Co do hoodia-5000 tabletek starczy tylko na 15 dni przy maksymalnej dawce, nie jest najdrozsza ale nie wiem czy opłacalna, są środki z mocniejszym stężeniem i tylko z liści, ja uważam że mi pomogła mimo to, nie wiem czy na zasadzie placebo czy tak poprostu, wg mnie liczy się efekt. Dlatego ją polecam. Oceniam 7/10
Chrom to wydatek ok 15 zł wiec polecę każdemu, ponieważ ma wiele innych zalet poza zmniejszaniem łaknienia.
zeeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.