ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 15:58   #1
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890

ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana


KLUB SZALONYCH DUKANEK
DUKANKA ...............START ...............WZROST.... ...PRZED..........ostatnio....... ...........SPADEK

vandros........... ..22 styczen.........162 cm..........70.7 kg...........63 kg .......................7,7 kg
kasiad01...........14 luty..................170 cm..........117.8 kg.........97,1 kg.....................20,7 kg
agamagda .......15 luty ................160 cm..........99 kg .............90,4 kg ....................8,6 kg
karadka .............15 luty ................178 cm .........88,4 kg ..........73 kg.......................15,4 kg
megi428 ............15 luty ................164 cm..........114 kg ...........102,1kg....... ............11,9 kg
monti89..............15 luty ................178 cm..........81.4 kg...........71.7 kg.....................9.7 kg
50wiosen..........15 luty.................159c m...........114 kg............99.7kg..... ................14,3 kg
boszka1987....15 luty.................162 cm..........64.4 kg...........58.6 kg.....................5.8 kg
grewana ........15 luty............169 cm.......64 kg ..........63kg........... .......1 kg
ewamik1971...17 luty.................165 cm...........87 kg .............77,4 kg.....................9,6 kg
galloway........... 18 luty.................165c m...........83 kg...............70,3 kg...................12,7 kg
elskede...............19 luty.................180 cm...........79 kg..............71kg..... ....................8 kg
domino166.......22luty............ .....175 cm...........74 kg..............68 kg....................... .6 kg
sylwusia085....8 marzec...........164cm... .........81.3 kg...........70,1 kg....................11,2 kg
haniula1803.....8 marzec.............164cm. .........61kg............ ...59 kg....................... .2 kg
zaba885..............12 marzec...........?....... .............62,5 kg........... ?....
aniela40..............16 marzec.........170cm..... .......76,7 kg...........69,2kg...... ................7,5 kg
suonko36.......1.kwiecien......17 1cm.........95kg...........93.............. ........2 kg
truskaweczka20 6 kw.........173cm........8 4kg...........81,3kg..... ...........2,7 kg
scio...................7kwiec ien......168cm.........92 kg...........?........... .......?
agsa88............15 kwiecien.....173 cm.......84,1 kg........83,2kg......... ......0,9 kg
ewela2612 - jedyna ktorej wolno przytyc

Edytowane przez karadka
Czas edycji: 2010-05-11 o 09:05
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:18   #2
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Na wizażu jest już parę wątków z dietą Dukana, więc po co kolejny?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397032
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392433
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:39   #3
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

dla tych co dopiero zaczynaja lepiej sie wspierac od poczatku
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:20   #4
bugi105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Smile Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

hej. ja zaczełam dietę 20 stycznia i byłam na pierwszym etapie 10 dni, schudłam 4 kg. gdy przeszłam do drugiego etapu dostałam przez 3 dni biegunkę i sobie na kilka dni dałam spokój. 2 kg wróciły, ale od soboty 6 lutego walczę od początku, już mi ubyło znowu 2 kg, mam zamiar być na pierwszym etapie 10 dnia póżniej naprzemiennie 5|5. w styczniu przed rozpoczęciem ważyłam 76 kg teraz ważę 4 kg mniej a chcę dojść do 58 kg.
bugi105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:54   #5
miamasvin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

hey, chetnie zaczne z Wami walke 15go stycznia
teraz tez sobie dietuje, wiec swoja wage podam w poniedziałek.
Ale bedzie to jakies 72kg
chciałabym wytrzymac na uderzeniówce 10dni, wierze że ze wsparciem sie uda
całościowo chcialabym spasc do 60kg do majówki
miamasvin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:45   #6
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Melduję, że też startuję z tą dietką w poniedziałek 15.02.2010 ! właśnie weszłam na wizaż z myślą znalezienia osób które planują start w tym samym terminie - myślę, że dobrze jest dobierać się w takie grupki, gdzie wszyscy startują równo, bo zawsze to trochę co innego niż dziewczyny, które wymieniają się doświadczeniami i wynikami, które już uzyskały, bo od jakiegoś czasu już się dietują.
Mam nadzieję, że będziemy dla siebie wzajemnie wsparciem, pomocą i razem damy radę! Nie ma innej opcji
Może napiszę jeszcze, że mierzę 169cm, ważę 65kg i chciałabym schudnąć do 55kg. Nie wiem czy to możliwe w moim przypadku, bo z tego co kojarzę maksymalnie udało mi się kiedyś zejść do 58, no ale spróbujemy, może się uda
A jak to u was wygląda?
Pozdrawiam i mam nadzieję, że zbierze się nas parę osób. W końcu to już po karnawale - idealny moment na dietkę!
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 20:40   #7
dolores35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Dziewczyny przyjmijcie mnie do wspólnego odchudzania . Chcę schudnąc 8 kg. Termin startu bardzo mi odpowiada , tylko nic nie wiem o tej diecie. Może jakaś podpowiedz. POZDRAWIAM WSZYSTKICH!
dolores35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 21:43   #8
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Przyjmujemy jak najbardziej!
Ja mam zamiar często zaglądać tu na wizaż, żeby się motywować i żeby nie pozwolić sobie na jakieś grzeszki i odstępstwa

Dolores35 widzę, że zamierzamy zrzucić podobną ilość kg, ile dni planujesz przeznaczyć na 1etap? Ja myślę o 5 dniach
__________________



Edytowane przez grewana
Czas edycji: 2010-02-12 o 21:45
grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 23:15   #9
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Ja również jestem chętna i w pełni gotowości
Mam trochę więcej do zrzucenia bo ważę 83 kg (w ciągu 5 miesięcy przytyłam 14 kg). Jestem na hormonach tarczycy,bo rok temu miałam operację usunięcia całej tarczycy. Ale jestem świadoma że moje kg to wynik obżarstwa i nie ma co się oszukiwać....
Przyjmiecie kobietki ? W kupie raźniej
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2010-02-28 o 20:03
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 00:03   #10
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Dołączam się do Was od poniedziałku. Razem będziemy walczyć z kg
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 15:48   #11
dolores35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Grewana ja też mogę przeznaczyć 5 dni tylko ja nie mam pojecia o tej diecie ( widze tylko ,że chyba jest dobra jeżeli ma tyle zwolenników ). Pozdrawiam i prosze o jakieś wskazówki , a najlepiej jadłospis na kilka dni
dolores35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 16:17   #12
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

najlepiej będzie jak ściągniesz sobie z internetu e-booka dr Dukana pt "Nie potrafię schudnąć" - tam jest wszystko wyjaśnione. Na wizażu istnieje bardzo obszerny wątek poświęcony tej diecie, znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404787
Ja dziś byłam na zakupach, zaopatrzyłam się w większość potrzebnych mi w tej diecie produktów, jutro mam zamiar dopełnić listę
Trochę się boję czy podołam, mam nadzieję że się uda - mi i pozostałym
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:10   #13
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

witam
czy można się przyłączyć?

chcę schudnąć tylko jakieś 3-4kg, mam nadzieję, że mi się to szybko uda
fazę 1 mam zamiar stosować przez 3 dni tylko, mam nadzieję, ze wytrzymam
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 22:05   #14
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Już pierwsze zakupy poczynione
-jogurty naturalne
-serki homo
-twarożek
-pierś z kurczaka
-puszki tuńczyka
Poproszę jeszcze mamę żeby zrobila mi roladę z kurczaka żeby mieć swoją wędlinkę.
Planuję w I fazie być chyba 5 dni, jeszcze nie doczytałam jak jest z tymi przelicznikami ( a książkę dopiero zakupię)
A jak wasze przygotowania?
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:09   #15
maribelka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Witajcie ja rowniez zaczynam od jutra tą dietkę waze teraz 68 kg przy wzroscie 166 a musze sie pozbyc 8 kilo pozdrawiam was dziewczyny
maribelka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:49   #16
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez galloway Pokaż wiadomość
Ja również jestem chętna i w pełni gotowości
Mam trochę więcej do zrzucenia bo ważę 85 kg (w ciągu 5 miesięcy przytyłam 14 kg). Jestem na hormonach tarczycy,bo rok temu miałam operację usunięcia całej tarczycy. Ale jestem świadoma że moje kg to wynik obżarstwa i nie ma co się oszukiwać....
Przyjmiecie kobietki ? W kupie raźniej
ja ważę nie wiele więcej od ciebie,bo kilogram więc moja waga to 86kg(przed @ było 84 ale doszły do tego też grzeszki) przy wzroście 156 wiem tragedia strasznie niska jestem. Od wakacji zeszłam z wagi 97 do właśnie 86. Na początek marzy się 70kg,a taka wymarzona do 50kg. Miałam dziś zaczynać Dukana ale gdy odpisywałam laskom na swoim wątku na dole zauważyłam właśnie ten z piękna data 15 luty. Termin mi jak najbardziej pasuje,a nie chciałam się dołączać do już rozpoczętych wątków,bo tam dziewczyny są już fazie 2.
Na pierwszą zamierzam przeznaczyć 10 dni,a dziś się jeszcze dokształcę z książki,bo na forach nie piszesz wszystkiego dokładnie.
Jak któraś już czytała może się z nami podzieli wiedzą zanim przebrniemy przez te wszystkie stronice.
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:50   #17
maribelka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Dziewczyny mam do was pytanie czy mozna zastapic jogurt naturalny kefirem bakomy? ten kefir jest pyszny zas jogurt naturalny bleee,powiedzcie tez czy mozna jesc szprotki wedzone albo łososia? czy trzeba calkiem zrezygnowac z cukru? bo pijam kawe rano a bez cukru jest okropna,ale w razie co zrezygnuje ogolnie ide zaraz na rynek zakupic sobie te produkty ktore wolno
maribelka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:52   #18
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez Megi428 Pokaż wiadomość
Dołączam się do Was od poniedziałku. Razem będziemy walczyć z kg
mamy ten sam cel 70. Z moimi dziewczynami stwierdziłam,że to jakaś magiczna liczba

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez maribelka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie czy mozna zastapic jogurt naturalny kefirem bakomy? ten kefir jest pyszny zas jogurt naturalny bleee,powiedzcie tez czy mozna jesc szprotki wedzone albo łososia? czy trzeba calkiem zrezygnowac z cukru? bo pijam kawe rano a bez cukru jest okropna,ale w razie co zrezygnuje ogolnie ide zaraz na rynek zakupic sobie te produkty ktore wolno
wejdź do mnie na wątek w podpisie tam swoim dziewczynom pisałam co można ale to brałam chyba z jakiegoś wątku więc nie wszystko może być wymienione. Zaraz będę czytać e-booka to jak będę wiedzieć więcej podziele się wiedza
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 12:40   #19
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez maribelka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie czy mozna zastapic jogurt naturalny kefirem bakomy? ten kefir jest pyszny zas jogurt naturalny bleee,powiedzcie tez czy mozna jesc szprotki wedzone albo łososia? czy trzeba calkiem zrezygnowac z cukru? bo pijam kawe rano a bez cukru jest okropna,ale w razie co zrezygnuje ogolnie ide zaraz na rynek zakupic sobie te produkty ktore wolno
Ja właśnie też nie wiem jak jest z kefirem. Któraś dziewczyna już o to pytała na innym wątku z tego co kojarzę i wydaje mi się, że poradziły jej, żeby w pierwszej fazie jednak jadła jogurt a kefiru narazie nie. Ale tak jak mówię nie mam pewności czy to prawda. Ja czytałam książkę i tam nie było nic o kefirze, a gościu pisze, że to co nie wymienione jest zabronione... więc może narazie spróbuj się przekonać do jogurcików?
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 15:30   #20
maribelka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Thumbs up Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Ok ja tez juz mam tą ksiazke,postaram sie z tym jogurtem naturalnym ale moze sobie go zastapie mlekiem 0,5 % i bede jesc duzooo ryb np szprotki albo łosos ktore uwielbiam no jajeczka na miękko mniam....jakos dam rade ale lubie piwka sie napic i tu bede walczyc hehe,jakos dam rade,bedziemy sie wspierac nawzajem i bedzie ok,a swoją drogą ksiazka ciekawa miło sie ją czyta
maribelka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:18   #21
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

po przeczytaniu książki,a nie informacji na forach stwierdziłam,że ta dieta za długo trwa i jest za ciężka jak mnie więc zostaje przy własnej ale kilka rad i przepisów z książki wykorzystam.
powodzonka laski będę śledzić wasze postępy
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:46   #22
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez maribelka25 Pokaż wiadomość
Ok ja tez juz mam tą ksiazke,postaram sie z tym jogurtem naturalnym ale moze sobie go zastapie mlekiem 0,5 % i bede jesc duzooo ryb np szprotki albo łosos ktore uwielbiam no jajeczka na miękko mniam....jakos dam rade ale lubie piwka sie napic i tu bede walczyc hehe,jakos dam rade,bedziemy sie wspierac nawzajem i bedzie ok,a swoją drogą ksiazka ciekawa miło sie ją czyta
Hehe skąd ja to znam Też będę walczyć, mam nadzieję, że dam radę. Tak się tylko zastanawiam, bo we wtorek Ostatki i nie wiem czy znajomi nie wymyślą jakiejś imprezy z tej okazji, a wtedy wiadomo wszyscy będą coś podjadać, popijać a ja.. ? Trochę głupio by było, no ale zobaczymy, może nie będzie żadnej imprezy
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:18   #23
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

-Grewana nie przejmuj sie impreza, u nas zawsze jest tradycja ze ktos cos przynosi, wiec wez lososia wedzonego i mozesz jakies piersi upiec w piekarniku z przyprawami i dasz rade

-a co do alkoholu to niby sie nie powinno ale ja mysle ze raz w tygodniu lampka wytrawnego wina nie zaszkodzi....

-co do kefiru to nie wiem ale sprawdz czy ma tluszcz, i ile i porownaj z jogurtem naturalnym, ja osobiscie tez wole kefir jak sprawdze to dam znac

- jeszcze mozna szynke ktora ma max 2-4% tluszczu -bylam dzisiaj w sklepie i tak te szynki sprawdzalam ze kupilam 2 rodzaje i tak zafascynowalam sie sprawdzaniem w nich tluszczu - (cztyaniem etykiet), ze kupilam obie wieprzowe czyli zakazane

- dodatkowo po dzisiajszych zakupach i czytaniu wszystkiego co wpadlo w rece o tej diecie(oprocz serkow wiejskich z niska zaw tłuszczu, mleka0%, piersi z kurczaka itp.) to kupilam slodzik w proszku, oliwe z oliwek w sprayu(w niektorych przepisach jest ze trzeba lekko patelnie nawilzyc). W sumie spedzilam w hipermarkecie 2 godziny szukajac wszystkiego co ma 0% tluszczu

- mam jeszcze maly problem czy ktos wie jak dokladnie nazywaja sie po angielsku otreby owsiane? bo wszedzie w sklepach sa platki owsiane a to nie to samo(nie mieszkam w Polsce wiec zakupy do diety wymagaja troche wiecej wysilku

- a poza tym to gratuluje wszystkim zdecydowania na diete i życze Wam wytrwalosci, mam nadzieje ze bedziemy sie razem wspierac

- dodatkowo dorzucam obowiazkowo 50 brzuszkow CODZIENNIE !!!!!!

Edytowane przez karadka
Czas edycji: 2010-02-14 o 17:21
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:46   #24
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Ojjj ja się też dziś i wczoraj nabiegałam po marketach za tymi wszystkimi produktami Ale czuję, że warto, naprawdę jak czytam wszystkie historie dziewczyn, które to stosują to wierzę, że naprawdę się uda!

Co do pryskania patelni czymś to chyba dozwolony jest olej parafinowy, a oliwa z oliwek raczej nie bardzo. Ja dziś szukałam wszędzie tego oleju a dopiero teraz doczytałam się na forum, że to się kupuje w... aptece ;P

Co do tej angielskiej nazwy to w necie wyszukałam, że może to być "oat bran"
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 18:10   #25
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ojjj ja się też dziś i wczoraj nabiegałam po marketach za tymi wszystkimi produktami Ale czuję, że warto, naprawdę jak czytam wszystkie historie dziewczyn, które to stosują to wierzę, że naprawdę się uda!

Co do pryskania patelni czymś to chyba dozwolony jest olej parafinowy, a oliwa z oliwek raczej nie bardzo. Ja dziś szukałam wszędzie tego oleju a dopiero teraz doczytałam się na forum, że to się kupuje w... aptece ;P

Co do tej angielskiej nazwy to w necie wyszukałam, że może to być "oat bran"
hej no wlasnie z ta oliwa to nie wiedzialam ale znalazlam taka na ktorej pisze ze 1 psikniecie to 1% tluszczu - jakas specjalna przy dietach beztluszczowych, na pewno bede go uzywala tylko sporadycznie moze wogole...? okaze sie co do platkow to wiem za oaks ale wszystkie jakie widzialam to sa takie normalne, ale popatrze jeszcze raz w innych sklepach, najwyzej zapytam kogos
a poza tym to zagladnelam do ksiazki bo nurtowala mnie sprawa jogurtow smakowych i jest napisane ze to 0% z pulpą owocowa to 2 male mozna zjesc( co prawda nie lubie jogurtow no ale lepsze t niz nic...)
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 18:21   #26
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Wiesz co do tych jogurtów owocowych to chyba po nie można zacząć sięgać w tej drugiej fazie z tego co kojarzę. Możliwe, że w I też można sobie po taki jogurcik od czasu do czasu sięgnąć. Ja jednak planuję przeznaczyć na tę I fazę 5 dni i w ich trackie nie spożywać żadnych produktów z poza tej ścisłej listy. W końcu to tylko 5 dni, więc powinnam dać radę Potem w drugiej fazie oczywiście jak już nie będę mogła się powstrzymać to zacznę sięgać po te produkty dopuszczalne w ograniczonych ilościach, jak np. te jogurty owocowe właśnie

A dziś cały dzień się objadam na zapas ;P
Jakieś chipsiki, batoniki, białe pieczywko itp itd. Mam nadzieję, że szybko za tym wszystkim nie zatęsknię
__________________



Edytowane przez grewana
Czas edycji: 2010-02-14 o 18:27
grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:04   #27
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

No to ja się pochwalę Od dwóch tygodni (czyt. od kiedy zamierzam przejść na dietę - czyli JUTRO!) nie jem słodkiego, by nie kusiło, a od wczoraj ograniczam chleb, ziemniaki itp. zabronione produkty Stwierdzam że można mniej, to pewnie i wcale da się wytrzymać. Dzisiaj upiekłam płaty kuraka, ugotowałam jajca na jutro, zrobiłam pasztet z wątróbki w piekarniku i jutro ruszam. Pytanie ile wytrzymam na diecie. No ale próbować trzeba. POzdrawiam i życzę Nam wszystkim powodzenia!!!
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:25   #28
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

J też już sobie ugotowałam pierś z kurczaczka dzisiaj a jutro jakoś ją sobie doprawię i zjem ze smakiem ;P hehe Myślałam też o ugotowaniu sobie jakiś jajeczek, żeby były pod ręką jakby co, ale to może już jutro zrobię.
Uda nam się na 100% !!!
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:50   #29
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Co do dylematu czy można kefir zamiast jogurtu-ja uważam że tak i sama będę jadła kefiry,po pierwsze myślę że są zdrowsze a po drugie nie zapominajmy że to jest francuska dieta i może oni po prostu tam nie mają kefirów. Oliwę z oliwek też będę używała w śladowych ilościach bo jest zdrowa. I wogóle uważam żeby nie popadać w paranoję bo niepotrzebny stres dobrze nie wpłynie na odchudzanie
Boję się jedynie tych 3 pierwszych dni, po roku przerwy wróciłam do aerobiku (od tygodnia),jutro idę i w środę + we wtorki chodzę na salsę. A czytalam że nie wskazane jest forsowanie się fizycznie. No i wogóle myślę jak będę się czuła w ciągu tych 3 pierwszych dniach bo rózne są opinie...No ale zobaczymy....Na razie trzymam za wszystkich kciuki i pozdrawiam cieplutko z bardzo zaśnieżonego Białegostoku
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:58   #30
maribelka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Talking Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Ja własnie koncze 3 piwko,no coz na dlugo sie z nim pozegnam wiec co mi tam na jutro mam juz 2 puszki tunczyka,twarozek chudy i łososia,pewnie jeszcze jakąs piers ugotuje i bedzie ok,wiecie dziewczyny ja moge cały dzień na prawde jesc bardzo mało ale zawsze wieczorkiem lubie sobie piwko wypic,a przeciez to takaaaa bomba kalorii i raczej niedozwolona,chociaz nie trafiałam na razie w tej cudownej ksiazce na wzmianke o alkoholu...no coz calej jeszcze nie zglębiłam,zobaczymy jak bedzie ale te 8 kg musi zniknąć to do jutraaaaa
maribelka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.