ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 21:00   #31
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Hej dziewczyny,
ja też startuję jutro zakupy zrobione a dziś podobnie jak grewana, żegnam się ze wszystkim, co pyszne
Mam 172cm, ważę chyba 59kg - jutro kupię wagę to się dokładnie okaże, i chcę wrócić do 51-52kg. Damy radę!
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:21   #32
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez czelsi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja też startuję jutro zakupy zrobione a dziś podobnie jak grewana, żegnam się ze wszystkim, co pyszne
Mam 172cm, ważę chyba 59kg - jutro kupię wagę to się dokładnie okaże, i chcę wrócić do 51-52kg. Damy radę!
Ło matko!! Przecież jesteś chudziutka !! Chciałabym tyle ważyć co Ty kobieto Pozdrawiam
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:44   #33
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Kurczę ja właśnie nie mam wagi i zastanawiam się czy też nie kupić jutro - chyba tak zrobię
Myślę, że najważniejsze to się nie zamartwiać i starać się nie myśleć obsesyjnie "o kurczę jestem na diecie" non stop. Mamy naprawdę długą listę produktów, które można podjadać i przyrządzać na setki różnych sposobów. Podoba mi się to, że nie ma ograniczeń ilościowych (chociaż ja zamierzam jeść jakieś cztery posiłki dziennie i mimo wszystko nie spożywać jakiś ogromnych ilości żarełka ), bo zawsze w chwili napadu głodu będzie można bez wyrzutów sumienia sięgnąć sobie po któreś z danek z listy i już.
Co do tych ćwiczeń to myślę, że sama zobaczysz jak się będziesz czuła. Przecież świat się nie zawali jak opuścisz jedne, czy dwa zajęcia - bo to "nieforsowanie' naszego organizmu to się tyczy chyba właśnie tylko tych pierwszych paru dni.
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 22:37   #34
Marthik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

O jak miło!!!
Witam wszystkie dukanki przygotowane do boju
Startuje z Wami jeśli pozwolicieBędę miała dwu dniowe opóźnienie bo chcę zacząć 17.02 ale dołączę bankowo!!!
Zostało mi po ciąży 15kg!!!W tej chwili ważę 84kg i mój cel to 70kg
no, do równego niech będzie 69kg
Jejku jak ja bardzo bym chciała wytrzymać....
Trzymam kciuki za Nas wszystkie
Marthik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:23   #35
miamasvin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

hej, startuje dzisiaj z Wami
Waga pokazała 72,9kg(kazde 100g sie liczy)
mam 172, mój poczatkowy cel to zobaczyc 6 z przodu, a póki co dazę do 60kg...
przez stosowanie coraz to nowych diet, zaczynanie "od poniedziałku" a konczenie na piatku, strasznie spowolniłam metabolizm....wiec bede chudnać wolniej niz Wy
jak nie trzymam diety to odrazu w ruch idą kebaby, pizza i góra słodyczywiec jak zrzuciłam po nowym roku 3 kg, to wróciły po feriachi jestem w punkcie wyjscia....
wieczorem napisze jadłospis, jeszce nie mam planu...
miamasvin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:23   #36
boszka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 135
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

hej dziewczyny przyłączam sie do was, waże 64 kg chciałabym zejść gdzieś do 55 na I etapie mam zamiar być 3 dni <wg książki Dukana>jak myślicie nie jest to za krótko,bo widzę że większość z was bedzie 5 dni albo i więcej, pozdrawiam
boszka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:31   #37
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Kurczę ja właśnie nie mam wagi i zastanawiam się czy też nie kupić jutro - chyba tak zrobię
Od dzisiaj w lidlu są na promocji wagi czarne, bardzo ładne za 29 zł mi już TZ zakupił, przywiozę ją wieczorem
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 09:31   #38
miamasvin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

ja bede próbowała zrobic 10dni I fazy, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce...
__________________
START 73kg 15.02.10r.

cel I---> 69kg trwa...I faza
celII---> 65kg (do Wilekanocy)
cel III---> 60kg
miamasvin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:40   #39
boszka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 135
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

aha i można w 1 fazie jeść np:pieczywo wasa czy nie?
boszka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:45   #40
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

15 luty

No to zaczynamy...

Własnie pije kawcie z mlekiem.... dziwnie smakuje to mleko niby bez tluszczu.... no ale nie ma co wybrzydzac dobrze że chociaż taką można pic

Dzisiaj ide kupic wage!(tak dawno sie nie wazylam, ze boje sie ze moge przeżyć szok!) a w dodatku to zrobilam sobie "pomiary" ciała (masakra) no i w kazdy poniedzialek rano bede sie mierzyc.

na śniadanko serek wiejski, na obiad juz sobie piersi zamarynowalam w odrobinie musztardy i przypraw, wiec je upieke w piekarniku, kolacja jeszcze nie okreslona.

Zostaje jeszcze kwestia jogurtów
strona 44 w ksiazce, gdzie mowa tylko o planie portal jest napisane:

... chudy nabiał bardzo bogaty w białka i zupełnie pozbawiony tłuszczu. Zawiera jednak ślady weglowodanow, szczegolnie te produkty ktore sa slodzone aspartamem lub aromatyzowane pulpą owocową. Jednak tylko sladowa obecnosc weglowodanów i walory smakowe tych produktów pozwalaja zaliczyc je do pokarmow zasadniczo proteinowych stanowiących siłę uderzeniowa plany Portal....

Więc raczej można?

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

boszka1987 - ani w I ani w II fazie nie mozna jesc pieczywa! tylko produkty z listy
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 09:52   #41
miamasvin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

jakupuje jogurty 0%, ale serki wiejskie normalne, z Biedronki, bo te light kompletnie mi nie smakuja, a te drugie traktuje jak deserwiec łatwiej mi nie rzucic sie na słodycze....
no i twaróg chudy, juz nie sprawdzam skladu, nie chce sie dac zwariować...
dochodze do wniostu, że od 2g tłuszczu czy kilku g wegli dziennie to nic sie nie stanie, a dzieki temu może uda mi sie wytrzymac na diecie dłużej niz standardowy tydzien, jak to zawsze bywa
__________________
START 73kg 15.02.10r.

cel I---> 69kg trwa...I faza
celII---> 65kg (do Wilekanocy)
cel III---> 60kg
miamasvin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 09:52   #42
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez miamasvin Pokaż wiadomość
ja bede próbowała zrobic 10dni I fazy, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce...
nie wiem czy dobrze robisz z tymi 10 dniami? wydaje mi sie ze jak chcemy schudnac w przedziale 10-20 kg to 7 dni to max. 10 dni to straszny szok dla organizmu, ale to oczywiście zalezy od Ciebie

dodatkowo proponuje brac multiwitaminke - nie zaszkodzi a jak nie jemy ani warzyw ani owocow to pomoze
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 10:23   #43
maribelka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Wink Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Heej melduje sie i ja,co prawda z kacem ale przynajmniej tego piwa mi starczy na jakis czas wiec tak kawke juz wypiłam,bez cukru oczywiscie z mlekiem 0,5 hmm chyba dobrze,lubie strasznie mleko wiec to chude bede sobie popijac,a i mam tez pepsi light na wypadek jakby moj organizm za bardzo slodkiego chcial,w ksiazce napisane ze mozna to pic,nawet wode gazowana bo bombelki nie maja wplywu na diete,zaraz pojde sobie zjem tunczyka i kawalek lososia,mowicie ze tyle jest przepisow na jedzonko...ja sie na razie wstrzymam bo mnie az cofa jak przeczytalam niektore z nich,szczegolnie te placki z otrębow masakra,no ale pewnie za 2 tyg rzuce sie na nie okaze sie,bede tez łykac tabletki linea,bo co tu duzo mowic-ograniczaja napady glodu...ok wpadne do was za jakis czas.
maribelka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:39   #44
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
Na wizażu jest już parę wątków z dietą Dukana, więc po co kolejny?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397032
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392433
Niedługo będzie 20wątków o tej samej diecie i śmietniczek się zrobi

Zapraszamy do Nas
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=404787

Dziewczyny z tego drugiego wątku też oczywiście, lepiej mieć przecież wszystko w jednym miejscu czyż nie tak?

Pozdrawiam.
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:46   #45
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Ja też się melduję.Przemyślałam sprawę ćwiczeń i dla mnie jest to priorytet (większy niż dieta).Dlatego idę na aerobik i salsę a co do diety postanowiłam zacząć przez te trzy dni jeść jak w fazie II czyli białko+warzywa,a potem wracam do I fazy.
Dzisiaj zjadłam serek wiejski, trochę maślanki, marchewkę i trochę makreli wędzonej. Na obiad będzie filet z kurczaka na parze z surówka z kapusty. Na razie jest ok,oprócz tego że człowiek na okrągło myśli o niczym tylko o tej diecie Piszcie jak się czujecie....Pozdrawiam:cm ok:
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:34   #46
maribelka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Smile Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Ja dziś zjadłam puszke tunczyka,pol twarozka chudego,teraz czekam az sie ugotuje łódko,pozniej zjem dwa jajka ale chyba zrezygnuje z zółtka no i pije duuuzo wody,co do ksiazki to swietnie wszystko opisuje i wyjasnia co i dlaczego,wiec mysle ze bez tej ksiazki ciezej by mi bylo
maribelka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:41   #47
miamasvin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

u mnie był tawróg z jogurtem nat. i 2 łyzki otrab owsianych(kocham to połaczenie!)
zaraz zjem rybke z piekarnika, wyszła niedobra, ale przeciez nie wyrzuce
i potem bedzie sernik- upiekłam wczoraj, bez cukru i tłuszczu, tylko z dotatkiem zakazanego sernixaale i tak wyszedł straszny zakalec....

własnie wróciłam z makijażu permanentnego ust i wygladam jak klaun...ale te pare dni wytrzymam....
__________________
START 73kg 15.02.10r.

cel I---> 69kg trwa...I faza
celII---> 65kg (do Wilekanocy)
cel III---> 60kg
miamasvin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:23   #48
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

no i kupiłam wage... 88.40kg! to straszne, tyle chociaż ze mam 178cm wzrostu...
przez pierwszy tydzien bede sie pewno wazyc codziennie z ciekawosci, oprocz tego dzisiaj mam wolne i caly dzien mysle o jedzeniu, znou bylam na zakupach... kupolam otreby pszenne i owsiane i activie bez tluszczu waniliowa

a dzisiaj to juz zjadlam:
serek wiejski, serek waniliowy, małą puszke tunczyka, piers upieczona w musztardzie z przyprawami z sosem czosnkowym(jogurt grecki - taki gesty0%+czosnek+pieprz ziolowy) jest pycha !!! wiec proponuje sprobowac, zawsze go robilam do grila lub wedlinki a nawet na pizze, tylko zamiast jogurtu majonezik ze smietanką, ale ten tez jest dobry i jak cos nam za bardzo nie smakuje to najlepiej dac wiecej czosnku i da sie zjesc
na wieczor mam 2 jajka ugotowane i troche tej piersi mi zostalo mam nadzieje ze wytrzymam
jutro juz spoko bo bede w pracy wiec nie bede myslec tak o jedzeniu

a jak Wam idzie?
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:35   #49
boszka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 135
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Karadka dzięki za odpowiedz moje dzisiejsze menu: herbata, kawa z mlekiem <mlego zagęszczone nie słodzone 7% chyba za dużo co?> bez cukru, tuńczyk, activia naturalna, filet z kurczaka z ziołami i musztarda, na kolacje planuje jajo na miękko jak narazie skręca mnie z głodu ale może jakoś wytrzymie, ciekawi mnie to czy rzeczywiście tak szybko pójde z wagi w dółchodze też na step-aerobic 2 razy w tyg, mam zamiar dzisiaj iść, chyba mnie nie zesłabi z głodu hehe
boszka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 15:36   #50
miamasvin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 26
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Karadka a gdzie kupiłas ten jogurt gercki 0%?nigdy nie uzywałam....
przed chwila dodałam łyzke sosu czosnkowego do ryby(takiego zwykłego)ale inaczej by nie weszła....
szukam i szukam serków homogenizowanych light i nigdzie nie ma
a tak bym zjadła jogobelle pana cottaale nie ma, trzymam sie!
__________________
START 73kg 15.02.10r.

cel I---> 69kg trwa...I faza
celII---> 65kg (do Wilekanocy)
cel III---> 60kg
miamasvin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:44   #51
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Hej hej
Widzę, że całkiem spora grupka się nas znalazła - SUPER!
Ja dziś byłam w pracy, więc póki co zjadłam tylko jogurt naturalny i coś a la omlet z kawałkami piersi kurczaka, ale spoko narazie nie odczuwam jakiegoś głodu
Kurczę ja nie mam wagi :/ Dopiero w piątek lub sobotę jak pojadę do rodziców do domu będę mogła się zważyć. Zastanawiałam się czy nie kupić sobie wagi, ale tak mi się nie chce iść po nią do sklepu :P Trudno, myślę, że mniej więcej wiem ile ważę, a napewno jak kilogramki zaczną ze mnie schodzić to zauważę to po ubraniach itp
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:52   #52
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Witajcie kobietki

Ja sie dolacze... również od dzis Dukan lubie miec bata nad soba mam do stracenia jeszcze 6 kg....juz udalo mi sie zrzucic prawie 14 kg ( startowalam z blisko 70kg aktualnie mam 56kg przy wzroscie 156 cm) i to wlasnie na Dukanie przez blisko rok- do grudnia...styczen i luty tez glownie bialeczko i warzywka...ale juz nie scisle wg Dukana.Czasem jakies weglowodanki wpadly. Waga caly czasie sie pieknie trzyma. Sporo tez sie ruszam, kilka razy w tygodniu

Dzis juz za mna:

tunczyk + bialy serek
markela z korniszonkiem
zaraz bedzie piers z kurczaka grilowana
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:01   #53
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

witamy
czy tuńczyk + biały serek to było jakieś jedno danie z tych dwóch produktów? Pytam, bo ja właśnie nie mam żadnego pomysłu na biały serek i na tuńczyka też nie mam
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:11   #54
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
witamy
czy tuńczyk + biały serek to było jakieś jedno danie z tych dwóch produktów? Pytam, bo ja właśnie nie mam żadnego pomysłu na biały serek i na tuńczyka też nie mam
czesc

Tak to jedno danie....chudy serek dziubie sobie widelcem....do tego dodaje tunczyka i kilka kawaleczkow cebulki , ciut przyprawek i mieszam...pyszota kolezanka sie tym kiedys w pracy zajadala i podlapalam od niej gdyby nie byla to faza uderzeniowa to mozna by cos do tego jeszcze dorzucic z warzywek...ale przez kilka dni nie wolno

Tez wlasnie nie mam za duzo pomyslow na twaróg wiec czasem kroje sobie w plasterki i jem sam.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2010-02-15 o 16:13
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:27   #55
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Dzięki, może spróbuję, chociaż nie mam cebulki :/ no ale może zmuszę swoje cztery litery do ruszenia się w końcu ;P Kurczę ja samego twarogu to raczej nie przełknę myślałam, żeby zrobić może taką papkę: twaróg + surowe jajo + trochę słodziku - normalnie taką papkę nadziewam naleśniki a może tym razem posmaruję nią np. te placki z otrębów
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:38   #56
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

boszka zwariowalas z tym mlekiem!!! 7% !!! to popatrz na mleko normalne - srednio 2% a to co pilas o jest tylko bez cukru ale ma bardzo duzo tłuszczu! a w diecie chodzi o to zeby cukru i tluszczu wogole nie jesc!

miamasvin - ja mieszkam w Irlandi wiec moje zakupy pewno sie troszke roznia od Waszych - niestety sa inne przyzwyczajenia zywieniowe i niektorych produktow po prostu nie kupie - dobrze ze mam woklo siebie polskie sklepiki ale tam sa podstawowe produkty i musze dopiero zapytac czy np mi bialy ser chody przywioza bo zazwyczaj tlusty tylko jest, tak samo z kefirem - tylko w polskim sklepie, natomiast co jest plusem- irlandki sa zwyczajowo grube, wiec tak ogolnie na ich tle wygladam bardzo dobrze ale mam za duzo na brzuchu i wogole po buzi widac ze mi zbywa tu i tam wiec tutaj w sklepach latwo znalezc produkty z napisem fat free czyli beztłuszczowe, ten serek jest firmy FAGE nazywa sie Total 0% - Fat free greek style strained yoghurt. Ja zazwyczaj kupuje w tesco( nie jest tak ogromne jak tesco w polsce wiec latwo wszystko znalezc i mam je bardzo blisko)
jak bedziesz w okolicy jakiegos tesco to sprobuj poszukac, ale wydaje mi sie ze jak znajdziesz w normalnym sklepie grecki jogurt to nim poruszaj czy jest lejacy czy nie.. Tak samo z serkiem wiejskim kupuje taki co ma 1% tluszczu a to bardzo mało, wiec najlepiej uderz na hipermarkety i patrz na daty waznosci i zrob zapasy na dluzej

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Dzięki, może spróbuję, chociaż nie mam cebulki :/ no ale może zmuszę swoje cztery litery do ruszenia się w końcu ;P Kurczę ja samego twarogu to raczej nie przełknę myślałam, żeby zrobić może taką papkę: twaróg + surowe jajo + trochę słodziku - normalnie taką papkę nadziewam naleśniki a może tym razem posmaruję nią np. te placki z otrębów
sprobuj moze zrobic serek w blenderze albo melakserze na papke i dodaj troszke slodziku i jajko i mozna upiec na teflonowej patelni bez tluszczu cos w formie racucha, ale ja osobiscie jeszcze nie probowalam ale tak na szybko mi so glowy przyszlo

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

a jeszcze mi do glowy przyszlo sprobuj dodac jogurt i slodzik i tak niby na slodko zjedz, albo polacz z serkiem waniliowym (light) i tez dobre bedzie!
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 17:02   #57
maribelka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Talking Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Dziewczyny a od ktorej godziny wieczorem przestajecie jesc? ja mam zamiar od 18.00,dzis dobrze sie czuje choc malenko zjadlam,w sumie kawa.mala puszka tunczyka,kawałek łódka no i kostke twarogu chudego,kurcze jak rozpisalam to wcale tego nie malo mam zamiar pochlonac ok 18.00 jeszcze dwa jaja na miekko bo je uwielbiam
maribelka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 17:02   #58
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

OK, zrobiłam papkę z sera białego i słodzika (mniam mniam) i zmieszałam to z tuńczykiem. Mi bardzo smakowało Nie mam chwilowo drewnianej łopatki do teflonowej patelni, więc wolałam nie ryzykować ze smażeniem placuszka z tego bo jakby mi się nie chciał przewrócić na drugą stronę, przywarłby za mocno to mogłabym porysować sobie patelnię, a tego wolałam uniknąć

Ja chyba tak koło 19tej zjem ostatni posiłek. maribelka25 pamiętaj, że należy spożywać max 2 jajka na dzień
__________________



Edytowane przez grewana
Czas edycji: 2010-02-15 o 17:06
grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 17:06   #59
karadka
Zadomowienie
 
Avatar karadka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 890
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

ja mysle ze to nie ma znaczenia... wiadomo ze o 22 juz za bardzo nie ma sensu jesc ale tak kolo 20 mozna cos przekasic,

ja mysle ze pierwsze 3 dni beda najgorsze, bo to szok dla organizmu i bedzie spalal co jest - czyli to co ma w zapasie a my mozemy byc oslabione no ale damy rade
karadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 17:28   #60
maribelka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 30
Dot.: ZACZYNAMY 15 LUTEGO! MUSI SIĘ UDAĆ! Francuska dieta proteinowa dr Pierre Dukana

No ok ale jak jem po 18.00 to sie czuje jakbym robila cos niedozwolonego,został mi chyba taki nawyk po ostatnim odchudzaniu,nie pisalam wczesniej ale w zeszlym roku schudlam prawie 7kg na diecie 1000kcal,wlasciwie sama sobie liczylam kalorie,jadlam to co chcialam ale w śladowych ilosciach,a od 18.00 zero i tak dalam rade 2 miesiace teraz z tych 7 kg zostalo mi 5 bo dwa przytylam przez zime,to i tak niewiele bo codziennie sie doslownie obzerałam i do tego piwko,ale wiem ze przy tamtej diecie jesli sie chudnie 1 kg na tydzien tak jak w moim przypadku to nie ma pozniej efektu jo-jo,sama sobie winna jestem tych 2 kg dodatkowych,no ale coz mam nadzieje ze sie teraz uda, w pierwszej fazie mam zamiar byc 5 albo 6 dni....

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Aaaaa i jeszcze jedno,nie wiem dziewczyny jakie rozmiary wy nosicie ale moim marzeniem jest rozmiar M,mam juz dosc latania po sklepach i szukania xl albo xxl,tym bardziej ze w tych rozmiarach nic mi sie nie podoba,musi mi ubyc teraz 8kg,w brzuchu mam 95 cm!!!! niezle co

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

2 jajka na dzien ok tyle mi starczy
maribelka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.