odchudzanie 45 kg czas zaczac - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-26, 22:26   #31
zaruniaa
Raczkowanie
 
Avatar zaruniaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 348
Dot.: odchudzanie 45 kg czas zaczac

Cześc Dziewczyny
Ja też zaczynam odchudzanie a w zasadzie to nie zaczynam tylko już dzisiaj zaczełam bo mam taki nawyk , że nie od jutra pojurza, czy też Nowego Roku tylko od teraz I to teraz nastapilo dzisiaj po osttanim kawałeczki babcinego ciasta
Święta maja u mnie to do siebie, że się zapomnam i na wszystko, ale to dosłownie wszystko sobie pozwalam a, potem chociaż tak jakby dzisiaj dręcza mnie wyrzuty sumienia.
Wyrzuty to u mnie taka pozostałaośc po osttanim odchudzaniu, gdzie udalo mi się zgubić cos w granicach 15-18kg. Nie wiem ile to dokladnie bylo bo nie było to typowe odchudzanie nastawine na zrzucanie kg tylko taki spontaniczny przeskok na zdrowe odzywianie i zdrowszy tryb życa, a utrata kg byla barzo milym efekem ubocznym którego życze każdej z Was

Mnie nie zstalo duzo do zrzucenia bo cs w granicach 5-6kg do akij wagi w której będę się czuła dobrze sama z sobą. Jednak ostatnio cos brak mi moblizacji i z ostatnim dniem Świąt postanowłam cos z tym zrobić. Dlatego mam nadzieję, że wyrwam i pozbede sie osttaniego zbędnego balastu który na sobie noszę

Nie dla mnie żadne diety Dukana czy inne cuda - sprawdzilam o juz na własnej skórze, A to ze wzgędu chociaz by na to , że nie potrafi sobie odmówić płatków z mlekiem, czy też owocow i warzyw.

Dlatego tez rada dla wszskich odchudzających się , że naprawde najlepsza dieta to poprostu Mniej Żreć. Brzmi to bardzo banalnie ale jestem na to najlpszym codzącym przykladem że się da, i że zmana trybu życia na zdrowszy daje najbardzej efektywne i dlugotrwale efekty

Dlatego ja tez będę sie trzymac tej juz sprawdzonej zasady plus oczywiście zero jedzonka po 18 ( no oczywiście oprócz jabłuszek) i mam nadzieję, że wytrwam, czego życzę każdej z Was. Dzielcie się efektami "cięzkiej pacy"
zaruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:44   #32
honiagd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 342
Dot.: odchudzanie 45 kg czas zaczac

Cytat:
Napisane przez lee_ann Pokaż wiadomość
witam ponownie troszke mi czasu brakowalo zeby do Was zajrzec ale musze sie pochwalic ze w ciagu tygodnia na HB zlecialam 3 kg pewnie przez swieta znow przybedzie pare deko ale sie nie poddaje a Wam jak idzie>>>?
uważaj to jest świństwo naprawde nie polecam próbowałam i wiem że nie działa dobrze, zamiast tego rób sobie koktaile i łykaj witaminy a gwarantuje że bedziesz miała taka sam efekt no może nawet zdrowiej bo bez chemii do tego z większą ilością kasy w portfelu
honiagd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 15:21   #33
Katharsis96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: odchudzanie 45 kg czas zaczac

Cześć wszystkim Mam 18 lat,169cm wzrostu i 87kg nadwagi wiec jest to duza otyłość.Pomimo tego ze to tak strasznie brzmi to az tak zle nie wyglada.Nie mam duzego brzucha tylko mala oponke,szerokie biodra i masywne uda.Wszyscy z rodziny mowia mi ze taki wyglad odziedziczylam po rodzinie mego taty(sa dobrze zbudowani),ale ja chce wygladac lepiej,bez zbednego tluszczyku tym bardziej ze za miesiac jest stuniowka ...Wiem ze potrafie z tego wzgledu ze dwa lata temu przez 3 tyg stracilam 8kg.Niestety nie pochamowalam sie i przytylam z nadwyzka ale to wylacznie moja wina...Teraz opieram sie na wieczornych cwiczeniach na brzuch,biodra i uda,bo to jest moja pieta achillesowa.Do tego jem sniadanie,obiad kolacji nie...wszystko w zmniejszonych ilosciach.Na poczatku chcialo mi sie strasznie jesc wieczorem tak ze nie moglam o niczym innym myslec,jednak od trzech dni pije herbate czerwona pu-erh i zauwzylam ze nie chce mi sie tak strasznie jesc.Chodze regularnie do ..... i nie mam juz uczucia twardego i napompowanego brzucha.Jest ona niedobra ale jej nie slodze i nie ulepszam.Nie wierze ze herbata zdziala cuda ale slyszalam i czytalam ze pomaga w odchudzaniu.Nie mam wagi w domu i wole nie miec,ale zauwazylam ze juz zupelnie inaczej wygladam i moja siostra tez do zauwazyla.Trzymam za was wszystkie kciuki i prosze o to samo pozdrawiam
Tydzien temu postanowilam ze zaczne sie odchudzac i tak zrobilam.
Katharsis96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 06:46   #34
olkowskam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: odchudzanie 45 kg czas zaczac

Czesc wam wszytskim .I jak tam po swietach troche nagrzeszyliscie bo ja takJestem bardzo zla na siebie za to ale najwazniejsze jest to ze chcem znowu sie odchudzac i dzisiaj znowu startuje powodzenie dla was ktorzy sa mna i mnie wspieraja.Do dziela dziewczyny za rok o tej porze bedziemy razem pic szampana za nasz wspolny sukces!!!!!!!!!!!!klask i:
olkowskam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 07:48   #35
salayessir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: odchudzanie 45 kg czas zaczac

Ja stosowałem wyciąg z mango.
3 miesiące temu ważyłem 94kg, poszedłem do specjalisty i polecił mi tabletki z górnej półki cenowej, fakt miałem obawy czy na prawdę to kupować ale jednak się zdecydowałem i okazał się numerem jeden! Ważę 88kg. Brak uczucia głodu, poprawa humoru, same zalety!!



http://nplink.net/cEoJgg6s
salayessir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-21 08:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.